Hoşgeldiniz!

temel ile dursun

Temel ile Dursun İstanbul’da 1 Fragman 02:09
Temel ile Dursun İstanbul’da 1 Fragman 4.093 izlenme - 3 hafta önce Temel ile Dursun İstanbul’da filminin 1. fragmanı yayınlandı! İstanbul’da iş bulma umuduyla yollara düşen Temel, karısı Fadime, oğlu Niyazi, Dursun ve Hacer’i de yanına alır. Hemşehirlileri İdris’in yanına giderler . İdris İstanbul’un gecekondu semtlerinden birinde semtin iskelesinde balıkçılık yaparak geçimini sürdürüyordur. Ayrı ama aynı çatı altında özü ve sözü bir namuslu insanlarla bir arada yaşamaktadır. Dedelerinin vasiyeti üzerine nihayet İstanbul’a varan Temel ve Dursun, dedelerinin emanetinden umduklarını bulamazlar. Çünkü işler hiçte sandıkları gibi gitmeyecektir. Temel ve Dursun’u İstanbul yolculuklarında çeşitli sürprizler beklemektedir. Temel ile Dursun İstanbul’da, 05 Şubat 2016 tarihinde sinemalarda!
Temel İle Dursun - Ayı 01:05
Temel İle Dursun - Ayı 11.954 izlenme - 1 yıl önce Temel İle Dursun karakterlerinin bulunduğı Fıkralarla Türkiye programından izlemeye doyamayacağınız fıkralardan bir tanesi daha karşınızda.. iyi seyirler :))
Temel İle Dursun - Fadime 01:18
Temel İle Dursun - Fadime 5.441 izlenme - 12 ay önce Fadime ile Dursun sevgililer...Köy dışında buluşuyorlar.Eşkiyalar önlerini kesiyor.Eşkiyaların başı da Temel...Temel kıza soruyor adın ne diye,kız da Fadime diyor.Temel de annesinin adı ile aynı olduğu için kızı bırakıyor.Bakın Dursun'a sorunca ne cevap alıyor.
Temel İle Dursun - Hesabı Al 01:59
Temel İle Dursun - Hesabı Al 7.367 izlenme - 1 yıl önce Temel İle Dursun karakterlerimizin maceraları hiç biter mi? Her gün bir yenisi daha eklenen komik videolarımızın ardı arkası kesilmiyor :)) Umarım hepiniz beğenirsiniz, iyi seyirler dilerim.. :)
fıkralarla türkiye 09:54
fıkralarla türkiye 39.886 izlenme - 7 yıl önce
Temel İle Dursun - Ayı 2 01:15
Temel İle Dursun - Ayı 2 7.848 izlenme - 1 yıl önce Temel İle Dursun - Ayı 2...
Temel ile Dursun İstanbul´da Film 2.Fragmanı 00:30
Temel ile Dursun İstanbul´da Film 2.Fragmanı 363 izlenme - 1 ay önce Yapımcılığını Taş Film'in üstlendiği 'Temel ile Dursun İstanbul'da' filmde Metin Keçeci, Wilma Elles, Nuri Alço, Eşref Kolçak, Coşkun Göğen ve Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler yer alıyor. Yönetmenliğini İhsan Taş'ın yaptığı ve sahnelerin bir kısmının Kemerburgaz'da çekilen filmin Şubat ayında vizyonda Özet & detaylar İstanbul'da iş bulma umuduyla yollara düşen Temel, karısı Fadime, oğlu Niyazi, Dursun ve Hacer’i de yanına alır. Hemşehirlileri İdris’in yanına giderler . İdris İstanbul’un gecekondu semtlerinden birinde semtin iskelesinde balıkçılık yaparak geçimini sürdürüyordur. Ayrı ama aynı çatı altında özü ve sözü bir namuslu insanlarla bir arada yaşamaktadır. Dedelerinin vasiyeti üzerine nihayet İstanbul'a varan Temel ve Dursun, dedelerinin emanetinden umduklarını bulamazlar. Çünkü işler hiçte sandıkları gibi gitmeyecektir. Temel ve Dursun’u İstanbul yolculuklarında çeşitli sürprizler beklemektedir.
Temel ile Dursun İstanbul'da (2016) Komedi Film Fragman 02:40
Temel ile Dursun İstanbul'da (2016) Komedi Film Fragman 108 izlenme - 3 hafta önce İstanbul'da iş bulma umuduyla yollara düşen Temel, karısı Fadime, oğlu Niyazi, Dursun ve Hacer’i de yanına alır. Hemşehirlileri İdris’in yanına giderler . İdris İstanbul’un gecekondu semtlerinden birinde semtin iskelesinde balıkçılık yaparak geçimini sürdürüyordur. Ayrı ama aynı çatı altında özü ve sözü bir namuslu insanlarla bir arada yaşamaktadır. Dedelerinin vasiyeti üzerine nihayet İstanbul'a varan Temel ve Dursun, dedelerinin emanetinden umduklarını bulamazlar. Çünkü işler hiçte sandıkları gibi gitmeyecektir. Temel ve Dursun’u İstanbul yolculuklarında çeşitli sürprizler beklemektedir. Vizyon Tarihi 5 Şubat 2016 (1s 30dk) Ülke Türkiye Tür Komedi Yönetmen: İhsan Taş Oyuncular: Wilma Elles, Alay Cihan, Tahsin Taşkın, Engin Alkan
Temel ile Dursun Duruşma1 03:01
Temel ile Dursun Duruşma1 5.628 izlenme - 4 yıl önce
temel ile dursun - uskumru 02:40
temel ile dursun - uskumru 10.264 izlenme - 6 yıl önce
Temel İle Dursun - Çaycı 01:56
Temel İle Dursun - Çaycı 2.990 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin kahkahalarla severek izlediği Temel İle Dursun tüm hızıyla devam ediyor, hepinize iyi ve bol kahkahalı seyirler dilerim :)))
temel ile dursun - hırsız 01:44
temel ile dursun - hırsız 8.326 izlenme - 7 yıl önce karadeniz fıkraları
Temel İle Dursun - Ayran 01:56
Temel İle Dursun - Ayran 2.034 izlenme - 1 yıl önce Temel İle Dursun fıklarından bir tanesine daha hazır olun! İşte karşınızda Ayran fıkrasıyla Temel vee Dursunn.. iyi seyirler dilerimm :)))
temel ile dursun--elbise 01:28
temel ile dursun--elbise 6.422 izlenme - 7 yıl önce karadeniz fıkraları
temel ile dursun-hazine 03:37
temel ile dursun-hazine 6.523 izlenme - 7 yıl önce
Temel ile Dursun İstanbul´da Film Fragmanı 01:25
Temel ile Dursun İstanbul´da Film Fragmanı 126 izlenme - 1 ay önce Yapımcılığını Taş Film'in üstlendiği 'Temel ile Dursun İstanbul'da' filmde Metin Keçeci, Wilma Elles, Nuri Alço, Eşref Kolçak, Coşkun Göğen ve Cicişler olarak bilinen Esra-Ceyda Ersoy kardeşler yer alıyor. Yönetmenliğini İhsan Taş'ın yaptığı ve sahnelerin bir kısmının Kemerburgaz'da çekilen filmin Şubat ayında vizyonda Özet & detaylar İstanbul'da iş bulma umuduyla yollara düşen Temel, karısı Fadime, oğlu Niyazi, Dursun ve Hacer’i de yanına alır. Hemşehirlileri İdris’in yanına giderler . İdris İstanbul’un gecekondu semtlerinden birinde semtin iskelesinde balıkçılık yaparak geçimini sürdürüyordur. Ayrı ama aynı çatı altında özü ve sözü bir namuslu insanlarla bir arada yaşamaktadır. Dedelerinin vasiyeti üzerine nihayet İstanbul'a varan Temel ve Dursun, dedelerinin emanetinden umduklarını bulamazlar. Çünkü işler hiçte sandıkları gibi gitmeyecektir. Temel ve Dursun’u İstanbul yolculuklarında çeşitli sürprizler beklemektedir.
temel ile dursun 1 02:04
temel ile dursun 1 4.788 izlenme - 6 yıl önce
Fıkra Temel İle Dursun - Dilenci 01:56
Fıkra Temel İle Dursun - Dilenci 1.226 izlenme - 1 yıl önce Karadeniz Fıkraları Görsel Olarak Hazırlanmış. Çok Komik İzlemeye Değer.
Fıkralarla Türkiye - FBI 00:34
Fıkralarla Türkiye - FBI 890 izlenme - 12 ay önce Kanal 7'de yayımlanan Fıkralarla Türkiye programından çok komik bir fıkra...Yoldan geçen Yunus'u durduruyorlar ve FBI'ın adamı olduklarını söylüyorlar.Bakın aldıkları cevap.
Temel ile Dursun İstanbul’da 2. Fragman 01:25
Temel ile Dursun İstanbul’da 2. Fragman 67 izlenme - 3 hafta önce Temel ile Dursun İstanbul’da filminin 2. fragmanı yayınlandı! İstanbul’da iş bulma umuduyla yollara düşen Temel, karısı Fadime, oğlu Niyazi, Dursun ve Hacer’i de yanına alır. Hemşehirlileri İdris’in yanına giderler . İdris İstanbul’un gecekondu semtlerinden birinde semtin iskelesinde balıkçılık yaparak geçimini sürdürüyordur. Ayrı ama aynı çatı altında özü ve sözü bir namuslu insanlarla bir arada yaşamaktadır. Dedelerinin vasiyeti üzerine nihayet İstanbul’a varan Temel ve Dursun, dedelerinin emanetinden umduklarını bulamazlar. Çünkü işler hiçte sandıkları gibi gitmeyecektir. Temel ve Dursun’u İstanbul yolculuklarında çeşitli sürprizler beklemektedir. Temel ile Dursun İstanbul’da, 05 Şubat 2016 tarihinde sinemalarda!
Temel İle Dursun - Mahkeme 01:30
Temel İle Dursun - Mahkeme 1.255 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Mahkeme parodisi.
temel ile dursun - tokat 03:09
temel ile dursun - tokat 3.321 izlenme - 6 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
temel ile dursun - gazoz 02:05
temel ile dursun - gazoz 3.018 izlenme - 6 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
Bir Otobüs Dolusu Laz Bir Araya Gelirse 01:49
Bir Otobüs Dolusu Laz Bir Araya Gelirse 834 izlenme - 2 yıl önce Çooooook Komikkk
temel ile dursun - dilenci 01:42
temel ile dursun - dilenci 2.511 izlenme - 6 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
temel ile dursun - duruşma 02:14
temel ile dursun - duruşma 2.533 izlenme - 6 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
fikra temel ile dursun çok komik 01:57
fikra temel ile dursun çok komik 1.571 izlenme - 5 yıl önce djenver2009
temel ile dursun - antika 02:41
temel ile dursun - antika 2.309 izlenme - 6 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
temel ile dursun - garson 02:11
temel ile dursun - garson 1.958 izlenme - 6 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
Temel İle Dursun - Hakim Sen Beni As 03:01
Temel İle Dursun - Hakim Sen Beni As 662 izlenme - 1 yıl önce Temel İle Dursun - Hakim Sen Beni As...