Hoşgeldiniz!

Temel İle Dursun Programı Videoları İzle

Temel İle Dursun - Ayı 2 01:15
Temel İle Dursun - Ayı 2 9.071 izlenme - 3 yıl önce Temel İle Dursun - Ayı 2...
Temel İle Dursun - Mahkeme 01:30
Temel İle Dursun - Mahkeme 1.417 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Mahkeme parodisi.
Temel İle Dursun - Palavra 03:00
Temel İle Dursun - Palavra 497 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Palavra parodisi.
Temel İle Dursun - Borç 02:00
Temel İle Dursun - Borç 340 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Borç parodisi.
Temel İle Dursun - Tavuk 02:29
Temel İle Dursun - Tavuk 293 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Tavuk parodisi.
Temel İle Dursun - Dilenci 01:27
Temel İle Dursun - Dilenci 264 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Dilenci parodisi.
Temel İle Dursun - Balık 02:08
Temel İle Dursun - Balık 191 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Balık parodisi.
Temel İle Dursun - Antika 02:24
Temel İle Dursun - Antika 153 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Antika parodisi.
Temel İle Dursun - Enayi 01:53
Temel İle Dursun - Enayi 151 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Enayi parodisi.
Temel İle Dursun - Hırsız 01:11
Temel İle Dursun - Hırsız 113 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. Hırsız skeci.
Temel İle Dursun - 10 milyon 02:06
Temel İle Dursun - 10 milyon 60 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. 10 milyon parodisi.
Temel İle Dursun - İki Şişe Gazoz 01:46
Temel İle Dursun - İki Şişe Gazoz 53 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar Kanal 7 ve Flash Tvde yayınlanan ve bazen soğuk bazen de güzel esprilerin bulunduğu bir programdı. İşte o programlardan biriydi bu da. İki şişe gazoz parodisi.