Hoşgeldiniz!

temizlik firması

Dis Cephe Cam Temizliği 01:16
Dis Cephe Cam Temizliği 1.439 izlenme - 3 yıl önce Dış Cephe Cam Temizlik Şirketleri, ışıltı cam temizliği şirketi, dış cephe yıkama şirketi, cam silimi firmaları, www.isiltitemizlik.com.tr, işleri camcı personellerimiz ile yapılır. izlesene.com/iz/temizliksirketleri | Videoya Git
Dış Cephe Ve Cam Temizliği İzmir 00:16
Dış Cephe Ve Cam Temizliği İzmir 720 izlenme - 3 yıl önce Dış Cephe Ve Cam Temizliği İzmir
isilti enustriyel gulgun feyman 16:00
isilti enustriyel gulgun feyman 1.013 izlenme - 5 yıl önce ışıltı temizlik şirketi olarak basında temizlik şirketleri içinde geçen uzun yılların deneyimi ile yapılan güzel bir röportaj.Ev temizliği, ofis temizliği, şirket temizliği, dış cephe ve cam temizliği ile hizmet sektöründe olan deneyimlerin aktarımı.
Şhagy Halı Yıkama 01:32
Şhagy Halı Yıkama 81 izlenme - 1 yıl önce Şhagy halılarınız artık daha temiz daha parlak ve yeni uyguladığımız ekstra tanzik sistemi sayesinde içinde kırıntı ve toz zerresinden eser kalmaz.
İstanbul Temizlik Şirketleri / Temizlik Şirketi 00:51
İstanbul Temizlik Şirketleri / Temizlik Şirketi 135 izlenme - 3 yıl önce izlesene.com/iz/temizliksirketleri | Videoya Git İstanbul'da bulunan Işıltı Temizlik Şirketleri, www.isiltitemizlik.com hizmetleri, uygulamaları ve personelleri üzerinedir.Temizlik firmalarının yaptığı işler arasında, villa temizliği, inşaat temizliği, ev temizliği, daire, ofis temizliği, işyeri temizliği, bina temizliği, merdiven parlatma, daire temizliği,su baskını temizliği, sel sonu temizlik, yangın sonu temizliği, halıfleks yıkama, koltuk yıkama, cilalama, cam temizliği, dış cephe temizliği işleri vardır.
Kocaeli Temizlik Şirketi 02:42
Kocaeli Temizlik Şirketi 79 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli Temizlik Şirketi- İhtiyaç duyulan temizlik hizmetlerinizi Vitrin Kocaeli Temizlik Şirketleri olarak uzman kadro, kimyasal ve ekipmanla en temiz hale getirmekteyiz. Temizlik firması olarak ayrıca devamlı veya periyodik bakımlarla gerçekleştirdiğimiz temizliği uzun ve kalıcı hale getirmekteyiz. Kocaeli Temizlik Şirketleri - Kapalı ve açık alanlarda uyguladığımız temizlik hizmetiyle Kocaeli temizlik firmaları Vitrin Temizlik ithal ettiğimiz kimyasallarla tek kullanımda kirleri tamamen yok ediyoruz. Kocaeli Temizlik Şirketleri - Eşyalı veya eşyasız evinizi mi temizletmek istiyorsunuz? Kocaeli temizlik firmaları Vitrin Temizlik, konut temizliği hizmetlerinde saygın bir şirket olmuştur.Temizlik hizmetini istediğiniz periyotlarda planlayabilirsiniz. Fabrika Temizliği, günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. Kocaeli fabrika temizliği ve Kocaeli fabrika temizliği örneğin gündüz faaliyet gösteren işletmelerde mesai bitiminden sonra temizlik yapılmasını ister misiniz?
Ankara Temizlik Şirketi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri Tanıtım Videosu 01:46
Ankara Temizlik Şirketi EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri Tanıtım Videosu 15 izlenme - 8 ay önce ankara temizlik şirketleri arasında lider kurumsal temizlik firması EBMR Grup Kurumsal Temizlik Hizmetleri tanıtım videosu. ankara kurumsal temizlik firması EBMR Grup kurumsal temizlik şirketi web sitesi: https://www.ebmrgrup.com