Hoşgeldiniz!

Temizlik İşçisi Videoları İzle

Temizlik İşçisinin 40 Çöp Kovası İle Bir Aracı Bloke Etmesi 00:36
Temizlik İşçisinin 40 Çöp Kovası İle Bir Aracı Bloke Etmesi 231 izlenme - 4 ay önce Çin'in doğu kısmında bulunan Anhui şehrinde sokakları süpüren temizlik görevlisi bir aracın yanlış park etmesinden dolayı aracın sahibine ulaşmaya çalışmış, Başarılı olamayınca sinirden etrafını çöp kovaları ile çevrelemiş.
Temizlik İşçisinin Kim Milyonerde Bildiği Soruyla Herkesi Şaşırtması 02:37
Temizlik İşçisinin Kim Milyonerde Bildiği Soruyla Herkesi Şaşırtması 360 izlenme - 6 ay önce Temizlik işçisi Ahmet isimli yarışmacı çöpten topladığı kitapları biriktiriyor. Ahmet baraj sorusunda Afrikalı Leo kitabının yazarının Amin Maalouf olduğunu bilerek herkesi şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde Kürk Mantolu Madonna kitabı hakkında söyledikleri ile olay olan Funda Özkalyonuoğlu'nun temizlik işçisi Ahmet'ten öğreneceği çok şey var.
Düğün Görünce Dayanamayan Adanalı Temizlik İşçisi 00:37
Düğün Görünce Dayanamayan Adanalı Temizlik İşçisi 109 izlenme - 6 ay önce Adana'da sıradan bir gün diyebileceğimiz tadında bir video. Adana belediyesinde çalışan temizlik işçisi çalıştığı esnada yakınında devam eden düğünün eğlencesine dayanamayıp kendini kaptırıyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Temizlik İşçisinden Sokak Köpeğine Masaj 00:19
Temizlik İşçisinden Sokak Köpeğine Masaj 43 izlenme - 2 ay önce Beyoğlu'nda vatandaşlar tarafından kaydedilen görüntülerde İBB'nin temizlik görevlisi, bir marketin önünde sere serpe uzanan köpeğe süpürgesiyle masaj yaptı.
Oğlum Bak Git - Temizlik İşçisi Röportajı 03:09
Oğlum Bak Git - Temizlik İşçisi Röportajı 572 izlenme - 2 yıl önce ' Oğlum Bak Git ' git videosu ile ünlü olan, Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nde yaşayan, temizlik görevlisi abimiz Selçuk Kahraman'ın DHA'ya verdiği röportajı izleyelim. İlgili video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/76561/oglum-bak-git!
Türk Temizlik İşçilerinden 02:54
Türk Temizlik İşçilerinden " Gangnam Style" 754 izlenme - 3 yıl önce Türk Temizlik İşçilerinden "Gangnam Style" STREET CLEANERS DANCING GANGNAM STYLE!
Temizlik İşçisi Bulduğu 20 Bin Lirayı Teslim Etti 01:20
Temizlik İşçisi Bulduğu 20 Bin Lirayı Teslim Etti 29 izlenme - 4 ay önce Uşak'ta kar temizliği yapar belediye işçisi, bulduğu deste halindeki 20 bin lirayı yetkililere verdi.
Temizlik İşçisinin 40 Çöp Kovası İle Bir Aracı Bloke Etmesi 00:36
Temizlik İşçisinin 40 Çöp Kovası İle Bir Aracı Bloke Etmesi 27 izlenme - 4 ay önce Çin'in doğu kısmında bulunan Anhui şehrinde sokakları süpüren temizlik görevlisi bir aracın yanlış park etmesinden dolayı aracın sahibine ulaşmaya çalışmış, Başarılı olamayınca sinirden etrafını çöp kovaları ile çevrelemiş.
İzmir - Temizlik İşçisinin Cesedi Kanalda Bulundu 00:55
İzmir - Temizlik İşçisinin Cesedi Kanalda Bulundu 62 izlenme - 1 yıl önce Temizlik işçisinin cesedi kanalda bulundu İzmir'in Bornova İlçesi'ndeki bir alışveriş merkezinin yakınlarındaki boş su kanalında 56 yaşındaki Kenan Gümüş'ün cesedi bulundu.
Temizlik İşçisi Alımı 00:39
Temizlik İşçisi Alımı 236 izlenme - 4 yıl önce İşkur Okullara Temizlik İşçisi Aldı
Çinli Temizlik İşçisi Sorumsuz Sürücüye Ceza Verdi 01:17
Çinli Temizlik İşçisi Sorumsuz Sürücüye Ceza Verdi 18 izlenme - 4 ay önce Çinli Temizlik İşçisi Sorumsuz Sürücüye Ceza Verdi
Temizlik İşçisinin Köpeklerle İmtihanı 01:59
Temizlik İşçisinin Köpeklerle İmtihanı 62 izlenme - 2 yıl önce Temizlik işçisinin köpeklerle imtihanı Samsun'da bir temizlik görevlisinin görevi sırasında iki başıboş köpeğin nedensiz saldırısına uğraması ilginç sahneler oluşturdu. ...... ...... Çarşamba İlçesi’nde Belediye’nin Temizlik hizmetinde çalışan bir işçi, sokaktaki çöpleri temizlerken ilginç bir olayla karşılaştı. Abdullah Paşa Meydanı ve Otoparkı’nda yol kenarlarında bulunan çöpleri temizleyen temizlik görevlisi, meydanda bulunan ATM’lerin yanında duran iki sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Aniden karşısına çıkan sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan işçi, kısa süreli bir şokun ardından kendini savunmaya çalıştı. Üzerine gelen köpeklere süpürgesiyle müdahalede bulunan işçi, bu çabalarında sonuç elde edemedi. Adım başı temizlik işçisini takip eden başıboş köpekler şiddetlerini artırarak görevliye saldırmaya devam ettiler. İşçi bunun üzerine çöp kovasında bulunan küreği ve süpürgesini köpeklerin üstüne atarak etrafından uzaklaştırdı. Bu sahneler yaşanırken ATM ve yoldan geçen vatandaşlar olayı saniye saniye izlediler. Çevredeki vatandaşlar, işçinin zor anlarını Kocaeli’deki çöpçü Selçuk Kahraman’ın ‘Oğlum Bak Git’ repliği ile meşhur olan sahnesine benzettiler.
Temizlik İşçisi Otobüsün Altında Kaldı 00:26
Temizlik İşçisi Otobüsün Altında Kaldı 29 izlenme - 1 yıl önce Temizlik işçisi otobüsün altında kalarak can verdi. Hindistan’da büyük ve işlek bir caddenin temizliğini yapan işçi, korkunç bir kazada hayatını kaybetti. Belediye otobüsünün çarpması sonucu yere düşen talihsiz adam, aracın altında kaldı.
 Bulduğu Bin 400 Avroyu Polise Teslim Eden Temizlik İşçisi 01:02
Bulduğu Bin 400 Avroyu Polise Teslim Eden Temizlik İşçisi 15 izlenme - 1 yıl önce Temizlik işçisiyle röportaj Detay görüntüler Uşak Belediyesi temizlik işçisi Yaşar Demir (35) yerleri süpürürken bulduğu bin 400 avroyu polise teslim etti.
Temizlik İşçisi Beton Mikseri Altında Can Verdi 04:00
Temizlik İşçisi Beton Mikseri Altında Can Verdi 6 izlenme - 7 ay önce Kartal'da, belediyenin temizlik işçisi, beton mikserinin altından kalarak yaşamını yitirdi. Olay yerine gelen eşi, "Çocuklarıma ne diyeceğim" diyerek feryat etti.