Hoşgeldiniz!

temmuz

Darbe Gecesi Otobüste Kavga 01:00
Darbe Gecesi Otobüste Kavga 39.313 izlenme - 2 ay önce Darbe gecesi yaşanan kavgayı izliyoruz olay istanbulda herheal geçiyor ne yi paylaşamıyolar belli degil izliyroruz
Polisin Gözaltındaki Askerlerle Olan Konuşması 00:44
Polisin Gözaltındaki Askerlerle Olan Konuşması 62.547 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz olayları ardından gözlatına alınan askerlerle polis arasında geçen dialog.
15 Temmuz Darbe Etimesgut Zırhlı Birlikler Gerçekte Yaşananlar ! 14:08
15 Temmuz Darbe Etimesgut Zırhlı Birlikler Gerçekte Yaşananlar ! 10.549 izlenme - 3 hafta önce 15-16 Temmuz 2016 Gecesi Zırhlı Birliklerde Yaşananlar (Gerçekler, mümkün olduğunca ham haliyle) Darbe Karşıtı, ülkesine, devletine, milletine, demokrasisine bağlı, milletin içinden çıkmış vatansever askerlerin hikayesi (Kan dökmeden, sükunetle, yardım almadan, safha safha itidalle kendi içinde bastırılan bir kalkışma) Darbeler, cuntalar dönemi bitmiştir.Dileriz ki son hain temizlenene kadar ayıklama devam eder. Söz uçar, yazı kalır, gözle görüleninse hiç bir şey tutmaz yerini. O gece gerçek yüzlerini belli eden takiyye ve yalan üstatlarını, gözü dönmüş haşhaşi katilleri, hainleri gözünüzle görün. Türk Milleti, sana yapılanı asla unutma! Türkün Türkten başka dostu yoktur! Hiçbir şeyi komplo teorisi deyip hafife alma, bu teori kokulu gerçekler için ayrılan masalar, yüzlerce çalışan ve harcanan ödenekler var açın gözünüzü. 40 yıldır gösterdikleri sabrı, ince ince nakış gibi attıkları adımları,nasıl örgütlendiklerini, nasıl haberleştiklerini, finans sistemlerini, inanç sistemlerini, adım adım devleti nasıl ele geçirdiklerini,dış mihraklarla yaptıkları işbirliklerini, araştırın, okuyun, öğrenin, ders çıkarın, birilerinin sizi güdülemesine, yönlendirmesine, kafalarınızı karıştırmasına,hedef saptırmalarına, yavaş yavaş alıştırmalarına izin vermeyin. Yurtta sulh diyerek nasıl otobanda tankın paletleri ile çelik bariyerler arasına sıkıştırarak sivil insanları parçaladıklarını izleyin. Mamak Tugaydaki darbeci Tabur Komutanının, polislere ateş açmayı reddettiği için kafasına sıktığı vatansever Bölük Komutanını ve Astsubayını unutmayın.İstanbul' da Lüleburgazda emirlere karşı gelen, taburlarını çıkarmayan direnen Tank Tabur Komutanlarını unutmayın. Bu ülke bölünmeyecek, tekrar birilerinin kafası ara sıra okşanan üvey güdülebilir müttefiki olmayacak, milli çıkarlarına göre kendi kararlarımızla hareket edeceğiz. Kabuğumuzdan çıkacağız, daha zenginleşeceğiz, kültürümüze bağlı kalacağız, daha güçlü ordumuz olacak, bizim medeniyetimizle çatışanların dişlerini kıracağız, hem dinine bağlı bireyler, hem de laik devlet olacağız, hem günlük hayatta sosyal demokrat, hem de köklerimize, tarihimize, gelenek ve değerlerimize bağlı kalacağız, bir gün dünyadaki bütün Türklerde kültürel vahdet sağlanacak, zamanla kültürel vahdeti siyasi vahdete dönüştüreceğiz.Çocuklarımızı kendimizden daha eğitimli, daha ahlaklı, daha vatansever ve daha çalışkan yetiştireceğiz.Bu hainleri yeni bir nesil yetişene kadar yakından takip edeceğiz.Bilim aşığı olacağız, en büyük beyinleri yetiştireceğiz.Onların kaypak, çifte standartlı medeniyetlerini asla örnek almayacağız. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler.İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Taylan Kaya - Ayyıldız 02:40
Taylan Kaya - Ayyıldız 62.502 izlenme - 2 ay önce 15 Temmuz da Ülkemize yapılan darbe girişimi için yazdığım beste. LÜTFEN PAYLAŞMAYI İHMAL ETMEYELİM. Söz: Taylan Kaya Müzik: Göksel Görgülü Göksel Görgülünün Sayfasına Tıkla Abone Ol https://www.youtube.com/user/MsPerfectattack BESTE SÖZLERİ WEB SİTEMDE : www.taylankaya.net AŞAĞIDAKİ HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM. Younow: http://www.younow.com/taylankaya1 İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial Web Site: http://www.taylankaya.net Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Profil 2 : http://www.facebook.com/2taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/
Lise Öğrencilerinin 15 Temmuz İsyanı 00:36
Lise Öğrencilerinin 15 Temmuz İsyanı 13.045 izlenme - 1 ay önce İstanbul’da liseliler “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” etkinlikleri kapsamında kendilerine zorla mektup yazdırılmasına karşı çıktı. Disipline gönderilmekle tehdit edilen liseliler, “Okullarımızda AKP propagandasına izin vermeyeceğiz” dedi. Yeni eğitim-öğretim yılının ilk haftasının okullarda “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” etkinlikleriyle geçirilmesi kararı alınırken, liseliler okullarında “demokrasi” etkinlikleri adı altında Saray propagandası yapılmasına tepki gösterdi. Sendika.org'da yer alan habere göre, İstanbul Boğazköy İMKB Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi’nde öğrencilerden 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili şiir veye mektup yazmaları istendi. Sınıfta bulunan Liseli Genç Umutçuların, “Bu AKP propagandasıdır. Biz yazmak istemiyoruz” demesi üzerine sınıftaki öğrenciler öğretmene tepki gösterdi. İdare tepki gösteren öğrencileri yok yazmakla ve disipline göndermek ile tehdit etti. Liseliler “Bizi böyle korkutamazsınız. Zorla bir şey yaptıramazsınız” diyerek tepki verdi.
Şehidin Babasına Fotoğrafta Görünmesi 03:00
Şehidin Babasına Fotoğrafta Görünmesi 4.591 izlenme - 1 hafta önce 15 Temmuz'da şehit olan Tolga Ecebalın babası Tarkan Ecebalın, oğlunu Medine'de Peygamber efendimizin kabrinin yanı başında gördüğünü söyledi. Tarkan Ecebalın, Tolga'nın silüetinin yansıdığı fotoğrafı canlı yayında ispatıyla gösterdi. A Haber kanalına misafir olan şehit ailelerinin hüzünlü hikayesi dinleyenleri ağlattı.
GTA V - 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırması 10:09
GTA V - 15 Temmuz Darbe Girişimi Canlandırması 3.951 izlenme - 2 hafta önce Sedat Bozkurt kardeşimizin GTA 5 isimli oyunda modlarla yaptığı 15 Temmuz darbe girişiminin canlandırmasını izleyeceğiz.
Darbeci Albay - Bizi Rütbemize Uygun Kişiler Tutuklasın 01:55
Darbeci Albay - Bizi Rütbemize Uygun Kişiler Tutuklasın 5.016 izlenme - 3 hafta önce Bir albayın, "Mümkün olursa bizi rütbemize uygun kişiler tutuklasın, astsubaya yaptırmayın" şeklindeki sözleri dikkat çekiyor. Darbecinin bu sözleri üzerine bir asker "Albayın ağzını da bağlayın" diye tepki gösterdi.
15 Temmuz Marşı Ders Zili Oldu 02:50
15 Temmuz Marşı Ders Zili Oldu 3.666 izlenme - 1 hafta önce Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan okullarda ders zilleri “15 Temmuz Marşı” olarak çalmaya başladı. Marmaris Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Öğretmenevi’nde okul müdürleri ile yaptığı istişare toplantısında tüm okulların ders zillerinin “15 Temmuz Demokrasi Marşı” çalınması kararlaştırıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Aldoğan, okullarda teneffüs zili olarak klasik müzikler yerine demokrasi marşı çalınması talimatı verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında yer alan sine vizyon da marşın sürekli çaldığı öğrenildi. Talimat sonrası okul müdürleri 15 Temmuz Demokrasi Marşı’nın zil olarak çalınması için çalışma başlattı. İlk olarak Marmaris Ortaokulu’nda ders zili olarak 15 Temmuz Demokrasi marşı çalındı. Tüm okullarda 15 Temmuz Demokrasi Zaferi vurgusunun devam etmesini isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, tarihe şanlı bir zafer olarak geçen 15 Temmuz’un nesilden nesile aktarılmasını istediklerini söyledi.Söz konusu vatan olduğunda gözünü kırpmadan canını veren şehitlerimizi hatırlamak ve hatırlatmak istiyoruz diyen Aldoğan, “Söz konusu vatan ve bayrak olduğunda göğsünü korkmadan siper eden bir nesil yetiştirmek istiyoruz.Bu şanlı mücadelenin nesillere aktarılması adına okullarımızda öğrencilerimize bu demokrasi marşımızı dinleterek o gece yaşananları hatırlamalarını istiyoruz” diye konuştu. Marmaris Ortaokulu rehber öğretmeni Bahar Cihantürk ise, marşın okulda zil sesi olarak çalmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek dinlerken tüylerinin diken diken olup duygulandığını söyledi. İlçede Pazartesi gününden itibaren tüm okullarda ders zili 15 Temmuz Demokrasi marşı olarak çalınacak.
Cübbeli Ahmet Hoca: 15 Temmuz Darbesi Evvelinde Darbe Rüyası Gördüm 01:48
Cübbeli Ahmet Hoca: 15 Temmuz Darbesi Evvelinde Darbe Rüyası Gördüm 2.868 izlenme - 6 gün önce Darbeyle ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. Cübbeli Ahmet Hoca geçen yıl Vahdet gazetesindeki yazısında darbeyi uyarısında bulunmuş. Cübbeli Ahmet Hoca'nın geçen yıl Vahdet gazetesindeki köşesinde "Rüyamda gördüm darbe olacak, siyasetin mutlaka bu işe acil bir çözüm üretmeli'' dediği ortaya çıktı. DİPÇİKLİ ASKERLER GELİYORDU "Bu terör olayları başlamadan önce bir rüya görmüştüm" diyen Ünlü rüyasını "Rüyamda şu anda Türkiye'yi yöneten en üst yetkililerin yerine dipçikli askerler geliyordu.
15 Temmuz Gecesine Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 01:33
15 Temmuz Gecesine Ait Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 4.887 izlenme - 3 hafta önce Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasının ardından teslim olmadan önceki görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüye yansıyan bir sağlık personeli silahını mazgalların arasına sakladı.
Amerika'nın Fethullah Gülen'i Anında İade Etmesini Sağlayacak Video 00:48
Amerika'nın Fethullah Gülen'i Anında İade Etmesini Sağlayacak Video 4.648 izlenme - 2 hafta önce bu videodan sonra sanmıyorum ki Obama artık bahane üretebilsin.artık mecbursun Mr. Obama.
15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anısına Başlıklı Kitaba Tepki 00:36
15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri Anısına Başlıklı Kitaba Tepki 6.362 izlenme - 1 ay önce 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anısına başlıklı kitapçığa tepki gösterildi. Kitapçığın dağıtılmasına engel olan bazı liseliler, bugün kendilerine 15 Temmuz ile ilgili zorla mektup yazdırılmasına karşı çıktı.
Köşeye Sıkıştırılan Darbeci Hain: Komutanım Acilen Hava Taarruzu 02:13
Köşeye Sıkıştırılan Darbeci Hain: Komutanım Acilen Hava Taarruzu 19.479 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz'da gerçekleştirilen darbe girişiminde Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde yaşananlara dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Darbecilerin kullandığı tankların Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne geldiği haberini alan polis ekipleri, çok sayıda TOMA'yı yola yan bir şekilde park etti. Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne gelen tanklar yola park edilen TOMA'ları nedeniyle yolda bir süre bekledi. Tankın içinden çıkan darbeci hain yolun durumunu telefonda bir başka darbeciye telefonla aktardı. Bu sırada yol kenarında bulunan bir vatandaş o anları cep telefonuyla saniye saniye görüntüledi. Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne ulaşamayan tanktaki darbeci asker telefonda bir başka darbeciye "Komutanım acilen hava taarruzu... hava desteği... TOMA'lar ile yolu kesmişler." diyerek Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün bombalanmasını istedi.
Başbakan Binali Yıldırım Belgesel Gösteriminde Ağladı 01:06
Başbakan Binali Yıldırım Belgesel Gösteriminde Ağladı 1.793 izlenme - 1 hafta önce Başbakan Binali Yıldırım, İslam ülkelerinden gelen sendika temsilcilerini kabulünde, 15 Temmuz'da yaşananların gösterildiği belgeseli izlerken duygusal anlar yaşadı. Başbakan Yıldırım, gözyaşlarına hakim olamadı. Yıldırım konuşmasında ise, bölgedeki emperyalist emellerin önündeki tek engelin Türkiye olduğunu söyledi. metin boyutu metni yazdır Sendikalara hitaben, "Memleketlerinizden Türkiye nasıl gözüküyor? Türkiye'ye geldiğiniz zaman nasıl gördünüz?" diye soran Yıldırım, "Uzun bir süreden beri Türkiye'yi olduğundan farklı gösterme gayreti var. Bazı uluslararası medya organları tarafından algı operasyonu yapılıyor. 'Türkiye'de istikrar yok', 'Türkiye'de savaş var', Türkiye'de hukuk yok', 'Türkiye'de her gün insanlar ölüyor'. Hiç de hak etmediğimiz bir kara propaganda ile karşı karşıyayız" dedi. Binali Yıldırım: Başkanlık Türkiye için gereklidir Binali Yıldırım: Başkanlık Türkiye için gereklidir
Milli Eğitim Bakanı 15 Temmuz Olunca Sokağa Çıkacak Bir Nesil Yetiştirmek İstiyoruz 04:16
Milli Eğitim Bakanı 15 Temmuz Olunca Sokağa Çıkacak Bir Nesil Yetiştirmek İstiyoruz 1.745 izlenme - 5 gün önce 15 Temmuz olduğunda, ‘Vatan senden hizmet bekliyor’ dendiğinde sağına soluna bakmadan sokağa bayrakla çıkabilecek, yeni bir nesli yetiştirmek istiyoruz” dedi. ben bişey diyemiyorum. He birde ''liselilerin arka arkaya protestolarına neden ‘proje okul’ uygulamasında amaçlarının, eğitim kalitesini yükseltmek olduğunu belirterek “Bu okullar gözbebeğimiz.'' demiş. Geçen günde Kadıköy Anadolu Lisesi protestoda kapıda TOMA bekliyordu. gerçekten gözbebekleriymiş bu okullar.
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı: Sükutun Çığlığı 00:20
Zaman Gazetesi'nin Darbe İmalı Reklamı: Sükutun Çığlığı 17.088 izlenme - 3 ay önce Kapatılan Zaman Gazetesi'nin 5 Ekim 2015'te yani 15 Temmuz darbe girişiminden 9 ay 10 gün önce yayınladığı reklam... Reklamda boş sokaklar görüntülenirken fonda ise siren sesleri duyuluyor. Siren seslerinin sonunda ise 'gülen' bir bebek ortaya çıkıyor. Reklamı Zaman Gazetesi şu şekilde duyurmuş: Zaman Gazetesi'nin güz dönemi yeni abone kampanyası başladı. Ulusal kanalların yanısıra internet sitelerinde bu andan itibaren yayımlanmaya başlayan yeni reklam filminde tek bir kelime bile kullanılmıyor.
MEB'in Okullarda İzlettiği 15 Temmuz Video'ları 07:37
MEB'in Okullarda İzlettiği 15 Temmuz Video'ları 5.603 izlenme - 1 ay önce Video 2 ; https://youtu.be/5g7gO1Tdnew Tüm ilk ve ortaokullarda açılış haftasındaki '15 Temmuz' etkinliklerinde bakanlığın hazırlattığı iki kısa film gösterilecek. Bunlar, AKP'nin eğitim cinayetlerinde yeni bir zirve oluşturuyor. 6 yaşında, okula yeni başlayan çocuklara da öğretmenleri tarafından izletilecek olan filmler, kahramanlık edebiyatı ile sarmalanmış şiddet, anlamı belirsiz terimler ve yaygın eğitimde hiç yeri olmayan propaganda unsurları içeriyor. 15 Temmuz haftası skandalı bu videolarla iyice büyüyor. Milli Eğitim Bakanlığı, okulların açıldığı 19 Eylül haftası boyunca, tüm özel ve resmi okullarda "15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma" etkinlikleri düzenlenmesini kararlaştırdı. Bakanlığın açıkladığı etkinlik planında "15 Temmuz şehit ve gazilerine şiir yazma", "şehit ve gazi ziyaretleri" yanında "15 Temmuz Şehitleri için imam hatip okulları öğrencileri tarafından okunan Kur´an hatimlerinin duasının yapılması" gibi şeyler de var. Hafta içinde tüm ilk ve orta okullarda gösterilmek üzere hazırlanan iki "eğitim videosu" ise internette de yayınlandı. Son 15 yılın oldukça tartışmalı bir figürü olarak Erdoğan'ın uzun sesleniş ve görüntülerine "Başkomutan Erdoğan" yüceltmeleri eşlik ediyor. 15 Temmuz günü olanlar, Çanakkale Savunması ve Anadolu'nun Emperyalist işgaline karşı verilen Kurtuluş Savaşı'na benzetilirken, Erdoğan'ın yaptığı mitingler bolca kullanılıyor. Çocuklarını okula "eğitim" görmeleri için yollayanlar, okuldan kendilerini hayata hazırlayacak bir eğitim bekleyenler örneği dünyada az bulunur bir propaganda kampanyasının açılış haftasına taşınması karşısında şaşkın ve öfkeli. Sözkonusu propaganda videoları özellikle ilkokul çağındaki çocuklar için çok sorunlu: Her iki videoda da nerede çekildiği belli olmayan, karmaşık bir şekilde gelip giden çatışma görüntüleri var. Bombardıman uçakları, ateş açan tanklar, karşı ateşler, ezilen insanlar birbirine giriyor. Internet, televizyon haberleri gibi kaynaklarla da bilgi edinen öğrencilerin kolaylıkla sorgulayabileceği ve zaten üzerinde kimsenin tam bir uzlaşmaya varmamış olduğu yorumlar gerçeklik olarak "öğretiliyor." Yazarımız Rıfat Okçabol'un iki hafta önce işaret ettiği noktayı hemen hatırlıyoruz. Öğrencilerin kolaylıkla aklına gelebilecek "peki öğretmenim, FETÖ örgütü orduda bu kadar yüksek kademelere nasıl gelmiş" türünde sorulara öğretmenlerin nasıl yanıt vereceği bir muamma. Videolar içinde "devletin içinde yuvalanan hain paralel yapı", "cunta" gibi terimler kullanılırken, bu terimleri ilköğretim sıralarına yeni oturmuş çocukların bilmeleri ya da öğretmenlerinin müfredatta tanımı ve yeri olmayan bu terimleri "öğretmesi" bekleniyor. Videoların ilkinde (zaman 6:15) AKP'nin seçim propaganda müziği olan Dombıra bir süre duyuluyor ve başka bir melodiye bağlanıyor. Böylece AKP ilkokullarda gösterilecek bir "eğitim filmi"ne kendi propaganda şarkısını koyan ilk hükümet partisi oluyor. "Eğitim filmi"nde uzun uzun görüntülenen bir başka tartışmalı unsur ise ÖSO bayrağı. Atlaslar ve ders kitaplarında da yer alan kırmızı şeritli Suriye Bayrağı'na benzeyen ama yeşil şeritli ve 3 yıldızlı olan Özgür Suriye Ordusu'nun bayrağı, BM tarafından tanınmış, meşru bir siyasi varlığı temsil etmiyor. Öğretmenlerin "bu bayrak ne bayrağı" sorusuna verecekleri müfredat içinde bir yanıt da bulunmuyor. Videoların "eğitim" kriterleri açısından mutlak bir umursamazlıkla yapıldığının bir kanıtı da ikinci videoda yer alan anlatım bozukluğu: "30 Ağustos 1922. Zulme ve işgale boyun eğmeyen milletimiz vatanımızı dört bir yandan kuşatan düşman devletlerin işgal harekatına direndi. Ancak, ayağında çarığı, heybesinde azığı olmayan kuvayi milliye ruhunun azmini ve milletin imanını hesaplayamadı." "Zulme boyun eğmeyen milletimizin kuvayi milliye ruhunun azmini hesaplayamadığı" bilgisinin çocuklarda yaratabileceği kafa karışıklığını es geçebiliriz! Böylesi bir anlatım bozukluğunu göremeyen "milli eğitim" görevlilerinin varlığı ise eğitimde yaşanan çöküşün kendi başına kanıtı. 15 Temmuz gecesinden seçilen fotoğraf ve hareketli görüntülerde bolca sarıklı, cüppeli kişiler yer alıyor. Bu tür görüntülerin özellikle tercih edildiğini gösteren şeyse ilk videoda Çanakkale görüntülerinin ardından geliyor. (Zaman 1.47) "Dur Yolcu" yazısının önünde duran takkeli bir kişi dramatik bir efektle sahne alıyor. Videolarla ilgili hem pedagoji, hem de gerçekçilik adına sorgulanabilir olan bir diğer nokta da "kan kırmızı deniz üzerinde ay yıldız" görselliği. 15 Temmuz gecesinin "denizlerin kan kestiği" bir şiddet içinde anılmasındaki abartma bir yana, kana boyanmış deniz efektlerinin 6 yaşında okula ilk adımını atmış çocukların karşısına neden çıkarıldığı da anlaşılamıyor. AKP'nin korku filmleri
İşte PKKlı Teröristin 15 Temmuz İtirafı! 00:42
İşte PKKlı Teröristin 15 Temmuz İtirafı! 6.473 izlenme - 1 ay önce FETÖ ve PKK terör örgütlerinin 15 Temmuz darbe girişimindeki kirli ittifakı çok çarpıcı bir itirafla ilk kez belgelendi. Van'da yaralı yakalanan PKK'lı bir terörist darbe öncesi ve sonrasında iki örgütün arasında yapılan kirli iş birliğini anlattı. Yaralı olarak yakalanan PKK'lı terörist hastanede verdiği ifadede akıllara durgunluk veren detayları açıkladı; "KARAYILAN DARBE OLACAĞINI SÖYLEDİ" "15 Temmuz günü darbe olacağını cihazdan (telsizden) bize söylediler. Bu bildiri, en üst karargahtan, komutandan, Murat Karayılan'dan geldi. Murat Karayılan aracılığıyla bütün eyaletlere duyuruldu." "ASKERE SALDIRMAYIN, POLİSE SALDIRIN!" "Bu bildiride askerlere yönelik saldırıların bitirilmesi, askerlere karşı saldırı, suikast, şiddet gibi eylemler olmayacağı, saldırıların tamamen polislere, özel harekatçılara yönelik olması gerektiği söylendi. Bildiriler eyalet komutanlarına ve eyalet yönetimlerine dağıtıldı"
Atv Haber'in Darbenin Şifrelerini Ele Geçirmesi 00:26
Atv Haber'in Darbenin Şifrelerini Ele Geçirmesi 19.569 izlenme - 3 ay önce Atv Haber'in Gta 5 oynuna ait hileleri izleyiciye darbe şifresi diye sunmanın absürtlüğü. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
Tarikat Liderinden Olacak Kalkışmaya Hazır Olun Çağrısı 01:11
Tarikat Liderinden Olacak Kalkışmaya Hazır Olun Çağrısı 4.175 izlenme - 2 hafta önce Uşşaki tarikati lideri fatih nurullah efendi adıyla bilinen şahıs 15 temmuzdan çok çok önce askerin göreve çağrılabileceğini, ohal ilan edilebleceğini, hükümetin zor durumda kalabileceğini, böyle bir durum oluşursa hazırlıklı olmalarını muridlerine dile getirmiş. Mayıs aylarına doğru çıkabileceğini söylemiş. Yeni çıkan bir röportajındada 'Birinci Türkiye Cumhuriyeti son buldu şuanda. ikinci Osmanlı kuruluyor, onun başı da Tayyip Bey birinci padişahımız olarak gözüküyor" demişti.
Canlı Yayında Şok Açıklamalar 09:13
Canlı Yayında Şok Açıklamalar 3.770 izlenme - 3 hafta önce A Haber ekranlarında çarpıcı bir röportaj yayınlandı! “15 Temmuz Darbe Girişimi’nin arkasında CIA var” diyen NSA Ajanı Wayne Madsen Yaz Boz'a konuştu!
Binali Yıldırım: Cuntacılar Contayı Yakmış 01:38
Binali Yıldırım: Cuntacılar Contayı Yakmış 1.762 izlenme - 1 hafta önce Başbakan Binali Yıldırım İzmir’de 9 Eylül Üniversitesi’nin Akademik Açılış Yılı töreninde konuştu. Yıldırım konuşmasına, 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili konuşurken, ”Cuntacılar contayı yakmıştır” şeklinde konuştu.
15 Temmuz Gecesi Tek Başına 5 Zırhlıya Kafa Tutan Adam 00:59
15 Temmuz Gecesi Tek Başına 5 Zırhlıya Kafa Tutan Adam 8.384 izlenme - 2 ay önce Yeni çıkan görüntülerde sokakta nereden geldiği belli olmayan adam tek başına 5 zırhlı ile mücadeleye girişmiş.
15 Temmuz İle İlgili Cevaplanamayan Sorular 07:37
15 Temmuz İle İlgili Cevaplanamayan Sorular 3.039 izlenme - 3 hafta önce Bu soruları sorunca cemaatçi olmazsınız, hepsi haklı sorular, umarız gerçekler er ya da geç ortaya çıkar. Darbeyle ilgisi olmayan on binlerce ailenin hakkına girenlerde izlesin. Ülkemizde hakikatin peşinde gazetecilik bitirildi, gazetecilik yapmak bize kaldı ne yapalım.
Darbe Bahane Zulüm Şahane Diyen Komutan 01:36
Darbe Bahane Zulüm Şahane Diyen Komutan 9.547 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz fetö darbe girişimi bitti.Ayıklama dönemi başladı her kurumdan nerdeyse bir sürü insan ayıklandı.Görüntülerde izleyeceğimiz hapse giden komutanları sağlık kontrolüne götürürken komutanlardan biri ağzından lafı kaçırıd izliyoruz
Melih Gökçek: Eğer Darbe Olsaydı 100 Bin Kişiyi Öldüreceklerdi 02:24
Melih Gökçek: Eğer Darbe Olsaydı 100 Bin Kişiyi Öldüreceklerdi 1.943 izlenme - 2 hafta önce Söz Teması programında İkinci Darbe Girişimi iddialarıyla ilgili konuşan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'Darbe olacağına inanmıyorum, binde bir ihtimal olarak görüyorum.' diyerek bir daha böyle bir kalkışma olmayacağını dile getirdi. Gökçek sözlerine şöyle devam etti; "Bu millet bir daha askerlere 15 Temmuz'daki gibi davranmaz, artık insanlar silahlanmaya başladı. Herkes evine pompalı tüfek alıyor. Artık insanlar askerlere acımaz. Çünkü insanlar artık darbenin dış güçler tarafından planlandığını biliyor. Eğer bu ülkede darbe gerçekleşseydi 100 bin kişiyi öldüreceklerdi. Bu infaz listesi itirafçıların ifadelerinde var. Bu millet bir daha böyle bir şey olursa asla gelip bizi öldürsünler diye beklemez silahıyla çıkar darbeci hainlerin karşısına. Astsubaylar bile bir daha böyle girişim olursa biz teker teker vururuz diyorlar bana göre ikinci darbe ihtimali sıfıra yakındır.' dedi. .
Darbeci Pilotların Ses Kayıtları: Erdoğan'ın Uçağını Vurun 05:39
Darbeci Pilotların Ses Kayıtları: Erdoğan'ın Uçağını Vurun 5.313 izlenme - 2 ay önce 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın uçağının vurulması emrinin verildiği ses kayıtları ortaya çıktı. 15 Temmuz darbe girişimi gecesi birçok savaş uçağı havalanmış ve kritik bölgeleri bombalamıştı. "ERDOĞAN'IN UÇAĞINI VURUN" Yakalandıktan sonra ifadelerinde 'tatbikat yapıyorduk' diyen hainlerin jetleri kullanan darbeci pilotlara "Erdoğan'ın uçağını vurun" talimatı verdiği ortaya çıktı.
Murat Kekilli  - 15 Temmuz Marşı 04:15
Murat Kekilli - 15 Temmuz Marşı 9.719 izlenme - 3 ay önce Murat Kekilli - 15 Temmuz Marşı (Yeni 2016) Sanatçı Murat Kekilli, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine, "15 Temmuz Marşı" eseriyle tepki gösterdi. Şarkı Sözleri (Lyric)____________________: Şanlı yurdumun tarihine bak / Var mıdır ki eşi benzeri? Dağı, taşı, toprağı, tek, bir yüreği Çınlıyor şehitlerin sesi Haydi, haydi, haydi sen de durma Sen de vatan millet aşkına Sen de çalış Allah aşkına...
Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) 06:51
Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) 3.032 izlenme - 3 hafta önce Mustafa Ceceli - Bu Son Olsun (15 Temmuz Kahramanları İçin Söylediler) '15 Temmuz kahramanları' türkülerle anıldı 15 Temmuz kahramanları türkülerle anıldı TRT 1'de yayınlanan "15 Temmuz Kahramanları'nın Türkülerini Söylüyoruz" özel konserindeki türküler ağlattı. Şarkı Sözleri: Bugün sen çok gençsin yavrum Hayat ümit neşe dolu Mutlu günler vaad ediyor Sana yıllar ömür boyu Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son