Hoşgeldiniz!

Ten Ten Videoları

Ten Ten Tibette (Türkçe Dublaj) 15:00
Ten Ten Tibette (Türkçe Dublaj) 7.449 izlenme - 2 yıl önce Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder. Bu çizgi roman serisi temiz fakat manalı çizimi (Hergé'in kendi geliştirdiği bu tarza ligne claire denir), sürükleyici öyküleri, ve sonraki hikâyelerdeki titiz araştırmalar ile uzun süreden beri büyük takdir toplamıştır. Öyküler pek çok tarzı kapsar; fantezi, polisiye ve bilimkurgu elementlerini başarıyla bir araya getirir. Bunun yanında tüm Tenten öyküleri mizah içermektedir, ayrıca tüm öykülerde zeki bir hiciv anlayışı ve politik/kültürel eleştiri bulunmaktadır. Tenten Belçika'nın başkenti ve Hergé'in doğum yeri olan Brüksel'de yaşamaktadır. Bu, metinde Tenten'in macerasından sonra Brüksel'e döndüğünü söylediği Tenten Sovyetler'de kitabında; ve arkadaşı Çang'ın Tenten'e yolladığı mektubu Brüksel'e yolladığı Tenten Tibet'te kitabında görülebilir. Diğer kitaplarda başka gizli ipuçları da bulunmaktadır (tanınabilir yerler, plaka numaraları vb.). Ancak, Kızıl Korsanın Hazinesi kitabında Mulensar Şatosu'na taşınır ki buranın gerçekten nerede olduğu tartışmalıdır.
Lana Del Rey - West Coast (Ten Ven Remix) 04:31
Lana Del Rey - West Coast (Ten Ven Remix) 11.357 izlenme - 3 yıl önce Lana Del Rey - West Coast (Ten Ven Remix)
Ahmet Aslan - Tanımadığın Ten 04:03
Ahmet Aslan - Tanımadığın Ten 10.587 izlenme - 7 yıl önce Yalnizca bir kirintiydin, icime ilk dustugunde Vakitsiz anda... Bilmedigim bir neden beni alip goturdugunde o yerlere Keder ve budalaliktan baska yasamin bir anlami varmiydi Aradigim aski bulduysam, sendedir ya bu benim icimde dolasanda kimdir Ya bu benim icimde mekan tutanda kimdir Adem evvelinden beri bir yanimiz noksandir neylersin... Beni bu alemde divane gibi gezdiren sen degilmisin Geriye kalan yalnizca tanimadigim bu tendir
ten ten ten ingilizce dersi dayaklı 01:33
ten ten ten ingilizce dersi dayaklı 3.062 izlenme - 7 yıl önce
Ten Ten - Altın Kıskaçlı Yengeç 21:12
Ten Ten - Altın Kıskaçlı Yengeç 13 izlenme - 7 gün önce Ten Ten - Altın Kıskaçlı Yengeç Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
ten ten tin tin 01:00
ten ten tin tin 1.158 izlenme - 5 yıl önce çocukluğumuzun çizgi filmi
Tenten - Kara Altın Diyarında 42:20
Tenten - Kara Altın Diyarında 12 izlenme - 7 gün önce Tenten Kara Altın Diyarında altyazılı Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
Tenten - Amerikada 23:08
Tenten - Amerikada 2 izlenme - 7 gün önce Tenten Amerikada Altyazılı Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
Tenten - Tibet'te 43:09
Tenten - Tibet'te 5 izlenme - 7 gün önce Tenten - Tibet'te Altyazılı Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
Tenten - Tek Boynuzun Esrarı 40:57
Tenten - Tek Boynuzun Esrarı 7 izlenme - 7 gün önce Tenten Tek Boynuzun esrarı altyazılı (devam bölümü kızıl korsanın hazinesi) Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
gülmeme yarışması 01:33
gülmeme yarışması 560 izlenme - 6 yıl önce gülmeme yarışması
Tenten - Firavunun Puroları 42:19
Tenten - Firavunun Puroları 1 izlenme - 7 gün önce Tenten - Firavunun Puroları Altyazılı Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
japon oyunu 01:31
japon oyunu 520 izlenme - 6 yıl önce ingilizce ögreniyorlar
Tenten Kastofiore'nin Mücevherleri 43:11
Tenten Kastofiore'nin Mücevherleri 1 izlenme - 7 gün önce Tenten Kastofiore'nin Mücevherleri Altyazılı Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
Tenten Resimlerim 10:22
Tenten Resimlerim 158 izlenme - 7 yıl önce nasilll laaaaaaaa
Hayatım Dan 4 Yıl Öncesi Tenten 03:09
Hayatım Dan 4 Yıl Öncesi Tenten 153 izlenme - 7 yıl önce eskı gunler
Ten Ten 2.Bölüm 06:19
Ten Ten 2.Bölüm 0 izlenme - 7 gün önce Ten Ten 2 Bölüm Türkçe Dublaj Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
Ten Ten 1.Bölüm 15:00
Ten Ten 1.Bölüm 0 izlenme - 7 gün önce Ten Ten 1.Bölüm Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.