Hoşgeldiniz!

ten ten

Ten Ten Tibette (Türkçe Dublaj) 15:00
Ten Ten Tibette (Türkçe Dublaj) 12.355 izlenme - 3 yıl önce Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder. Bu çizgi roman serisi temiz fakat manalı çizimi (Hergé'in kendi geliştirdiği bu tarza ligne claire denir), sürükleyici öyküleri, ve sonraki hikâyelerdeki titiz araştırmalar ile uzun süreden beri büyük takdir toplamıştır. Öyküler pek çok tarzı kapsar; fantezi, polisiye ve bilimkurgu elementlerini başarıyla bir araya getirir. Bunun yanında tüm Tenten öyküleri mizah içermektedir, ayrıca tüm öykülerde zeki bir hiciv anlayışı ve politik/kültürel eleştiri bulunmaktadır. Tenten Belçika'nın başkenti ve Hergé'in doğum yeri olan Brüksel'de yaşamaktadır. Bu, metinde Tenten'in macerasından sonra Brüksel'e döndüğünü söylediği Tenten Sovyetler'de kitabında; ve arkadaşı Çang'ın Tenten'e yolladığı mektubu Brüksel'e yolladığı Tenten Tibet'te kitabında görülebilir. Diğer kitaplarda başka gizli ipuçları da bulunmaktadır (tanınabilir yerler, plaka numaraları vb.). Ancak, Kızıl Korsanın Hazinesi kitabında Mulensar Şatosu'na taşınır ki buranın gerçekten nerede olduğu tartışmalıdır.
Ahmet Aslan - Tanımadığın Ten 04:03
Ahmet Aslan - Tanımadığın Ten 10.662 izlenme - 8 yıl önce Yalnizca bir kirintiydin, icime ilk dustugunde Vakitsiz anda... Bilmedigim bir neden beni alip goturdugunde o yerlere Keder ve budalaliktan baska yasamin bir anlami varmiydi Aradigim aski bulduysam, sendedir ya bu benim icimde dolasanda kimdir Ya bu benim icimde mekan tutanda kimdir Adem evvelinden beri bir yanimiz noksandir neylersin... Beni bu alemde divane gibi gezdiren sen degilmisin Geriye kalan yalnizca tanimadigim bu tendir
ten ten ten ingilizce dersi dayaklı 01:33
ten ten ten ingilizce dersi dayaklı 3.100 izlenme - 8 yıl önce
Ten Ten 1.Bölüm 15:00
Ten Ten 1.Bölüm 655 izlenme - 1 yıl önce Ten Ten 1.Bölüm Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
ten ten tin tin 01:00
ten ten tin tin 1.550 izlenme - 6 yıl önce çocukluğumuzun çizgi filmi
Ten Ten 2.Bölüm 06:19
Ten Ten 2.Bölüm 360 izlenme - 1 yıl önce Ten Ten 2 Bölüm Türkçe Dublaj Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
Ten Ten Çizgi Film İzle 22:21
Ten Ten Çizgi Film İzle 238 izlenme - 1 yıl önce ten ten The Crab With The Golden Claws
Tenten 1. Sezon 1. Bölüm 20:08
Tenten 1. Sezon 1. Bölüm 79 izlenme - 1 yıl önce Tenten, Dupont ve Dupond tarafından haber aldığı bir ölümlü kavga olayıyla ilgilenmeye başlar. Ölen adamın üzerinden konserve üzerinden yırtıldığı anlaşılan ve arkasında Karaboudjan yazan bir kâğıt parçası çıkar. Tenten olayı araştırırken aynı isimle bir geminin var olduğunu öğrenir. Tenten gemide yengeç eti konserve kutularının içinde uyuşturucu olduğunu anlar ancak gemi mürettebatı tarafından yaklanır ve gemide hapsedilir. Kapatıldığı odadan kaçan Tenten Kaptan Haddok’un odasına sığınır. Geminin kaptanı alkol bağımlısıdır ve ikinci kaptan Allan tarafından kandırılmaktadır. Gemiden filikayla kaçan Tenten ve Kaptan Haddok kendilerini takip eden bir suya inebilen uçak tarafından saldırıya uğrar. Suya inerek ölüp ölmediklerini kontrol etmek isteyen pilot ve yardımcısı Tenten tarafından oyuna getirilerek etkisiz hale getirilir. Uçakla havalanan Tenten, alkol komasına giren Kaptan Haddok ‘un kendisine saldırmasıyla kontrolü kaybeder ve Sahra Çölüne düşerler. Yaralanmazlar ve Fas’daki bir kıyı kentine ulaşmayı başarırlar. Burada Kaptan eski mürettebatı tarafından kaçırılır. Tenten Kaptan’ı kurtarmaya çalışırken uyuşturucu kaçakçı örgütünün lideri Omar Ben Salaad ile karşılaşır. Ten Ten Çizgi Film 1. Bölüm Türkçe Dublaj
gülmeme yarışması 01:33
gülmeme yarışması 564 izlenme - 7 yıl önce gülmeme yarışması
japon oyunu 01:31
japon oyunu 546 izlenme - 7 yıl önce ingilizce ögreniyorlar
Ten Ten - Altın Kıskaçlı Yengeç 21:12
Ten Ten - Altın Kıskaçlı Yengeç 122 izlenme - 1 yıl önce Ten Ten - Altın Kıskaçlı Yengeç Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
Tenten 1. Sezon 4. Bölüm ?? 20:09
Tenten 1. Sezon 4. Bölüm ?? 44 izlenme - 1 yıl önce Ten Ten Çizgi Film Türkçe Dublaj Tenten Bit pazarında Tekboynuz adında harika bir gemi görür. Onu Kaptan Haddock'a hediye olarak alır. O sırada iki koleksiyoncu gemiyi Tenten'den almak için pazarlık etmeye başlarlar. Koleksiyonculardan İvan İvanoviç Sakharin Tenten'e adresini verir ve ona gemiyi satmaya karar verirse evine gelmesi gerektiğini söyler. Milu kazara gemiyi düşürüp, kırar. Geminin orta direği kırılır. Tenten direği yapabildiği derecede onarır. Tenten gemiyi Kaptan'a gösterir. Kaptan gemiyi görünce şaşırır ve Tenten'e evindeki tablosunu gösterir. Tabloda 14. Louis'nin hükümdarlık döneminde yaşamış kaptanın atalarından biri olan, Haddock şövalyesi ve arkasında Tekboynuz gemisi vardır. Tenten Tekboynuz gemisini evinde bulamaz. Gemisinin çalınmış olabileceğinden şüphelenip, İvan İvanoviç'in evine gider. Koleksiyoncu aynı gemiye onda on yıldır sahip olduğunu söyler ve gemiyi gösterir. Orta direği sağlamdır. Tenten durumu anlatmak için kaptanın evine gider. Kaptan kapıyı açmaz. Kaptan bağırınca kapıyı kırmak zorunda kalırlar. Kaptan, elindeki kılıçla, kapıyı kıranları kovalar. Kaptan, önceki akşam Haddock şövalyesinden miras kalan bir sandık bulduğunu ve içinden kılıç, şapka ve anı defteri çıktığını söyler. Kaptan, Tenten'e Haddock şövalyesinin başına gelenleri anlatır. Korsan Lideri Kızıl Rackham Tekboynuz mürettebatını katledip Şövalye'yi yakalar. Gemileri, topçu ateşleri yüzünden batmakta olduğu için, korsanlar tüm ganimetleri Tekboynuz'a taşırlar. Şövalye, korsanların sarhoş olduğu gece kaçıp Kızıl Rackham'ı öldürür. Sonra gemiyi havaya uçurur. Oğullarına miras olarak kendi yaptığı üç tane Tekboynuz'un maketlerini bırakır. Vasiyetnamesinde oğullarına gemilerin orta direklerini hafifçe oynatmaları yazılıdır. İçlerinde Kızıl Rackham'ın Hazinesinin yerini gösteren Parşömenler vardır. Parşömenlerden biri Tenten'de, biri İvan İvanoviç Sakharin'de ve sonuncusu diğer koleksiyoncudadır. Sakharin'in evine giderler. Sakharin'i baygın bulurlar. Geminin orta direği yerinden oynatılmıştır. Sonuncu parşömeni bulmak için diğer koleksiyoncuyu bulmaya çalışırlar. Sokakta karşılaşırlar. Koleksiyoncu, Tenten ve kaptana söylemek istediği bazı şeyler olduğunu söyler. Evine girerken, bir arabadan ona ateş edilir. Tenten evine geldiği sırada bayıltılıp, bir sandığın içine tıkılıp götürülür. Ayıldığında Mulensar şatosundadır. Maksim Kuşbaz adında biri, ona üç parşömenden ikisini bir araya getirdiğini, birinin önceki gece çalındığını söyler ve geriye kalan iki parşömeni ona vermezse sonunun çok kötü olacağını Tenten'e söyler. Tenten kaçmayı başarır. Maksim kuşbaz tutuklanır. Elindeki paşömen Tenten'e verilir. Maksim Kuşbaz'ın eski uşağı Nestor namuslu biri olduğu için Maksimler tarafından kandırılmıştı. Kaptan'ın uşağı olur (Bundan sonraki birçok macerada görülecektir). Maksim'i soyan yan kesici bulunur. Üçüncü parşömen Tenten'e verilir.
Tenten - Amerikada 23:08
Tenten - Amerikada 68 izlenme - 1 yıl önce Tenten Amerikada Altyazılı Serinin kahramanı, genç bir gazeteci ve gezgin olan Tenten'dir. Maceralarında ona köpeği Milu, arkadaşı Kaptan Haddock ve başka pek çok renkli karakter eşlik eder.
Tenten Resimlerim 10:22
Tenten Resimlerim 158 izlenme - 8 yıl önce nasilll laaaaaaaa
Hayatım Dan 4 Yıl Öncesi Tenten 03:09
Hayatım Dan 4 Yıl Öncesi Tenten 153 izlenme - 8 yıl önce eskı gunler
S01E02   The Crab With The Golden Claws Part 2 720p BDRip 22:22
S01E02 The Crab With The Golden Claws Part 2 720p BDRip 12 izlenme - 1 yıl önce
03. The Adventures of Tintin: Tintin in America 21:04
03. The Adventures of Tintin: Tintin in America 24 izlenme - 1 yıl önce