Hoşgeldiniz!

Tencere Tava

Tencere Tava Kuşkana Orjinal  Xd... 00:50
Tencere Tava Kuşkana Orjinal Xd... 61.057 izlenme - 12 yıl önce tencere tava kuşkana orjinal xd... hd-hq
Tencere Tava Kuşkana ( Orjinal Video ) 00:46
Tencere Tava Kuşkana ( Orjinal Video ) 5.969 izlenme - 5 yıl önce son zamanlarda oüler olan bir şarkı hadi tencere musakka bilmem ne .. bu video sasılında youtube be den alın mıstır https://www.youtube.com/watch?v=tNQNquPDMiU YUSUF KURT OFFİCAL DAN teşekkür ederiz iyi sehirler
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 07:12
Rengarenk Hindistan Sokak Lezzeti 5.148 izlenme - 5 yıl önce Bugüne kadar gördüğüm en iyi sokak lezzeti çalışmalarından. Hintli abimizi tebrik ediyorum. Ayrıca video sizde, iğrenme ile arzulama arasında bir hissiyat yaratarak o yemek kabındaki girift görüntüyü zihninizde yaşatıyor...
Şenol Güneş - Vuvuzela Yorumu 01:09
Şenol Güneş - Vuvuzela Yorumu 6.298 izlenme - 7 yıl önce 2010 Güney Afrika Dünya Kupası'nın vazgeçilmezlerinden olan, vuvuzelayı Türk futbolunun bilge kişiliklerinden Şenol Güneş farklı bir pencereden bakarak yorumluyor.
Tencere Tava Kuşkana (Gizli Akım) 00:47
Tencere Tava Kuşkana (Gizli Akım) 4.380 izlenme - 7 yıl önce Ben bu içeriği niye ekledim? Niçin ekledim? Adminler neden kabul etti? Sizler neden izlediniz? Bu bilinmeyen soruların cevabı bu videoda da yok.Nasıl bir akımsa herşeyden uzak, sessiz sedasız bugünlere gelmiş.Hala kızlarımız kendi aralarında bu şekilde eğleniyor..Dilinize pelesenk olabilir.
Ooooh Sefamız Olsun 00:42
Ooooh Sefamız Olsun 1.223 izlenme - 5 yıl önce İsmihan Hocam'la Odyoloji ve Konuşma Bozuklukları Kongresi'nde de tencere/tava çaldık ya ooh rahatladık :D
Fazıl Say Tencere Çalarsa 00:17
Fazıl Say Tencere Çalarsa 625 izlenme - 7 yıl önce Fazıl Say, İzmir Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda vereceği konser öncesi tencere, tava çalarak, ilk defa piyanodan başka bir şey çalmış ve de gösterilere desteğini sunmuş.
Kemal Sunal Tencere - Tava Eyleminde 01:11
Kemal Sunal Tencere - Tava Eyleminde 349 izlenme - 7 yıl önce Kemal Sunal'ın oynadığı Düttürü Dünya filminde tıpkı gezi olaylarında olduğu gibi Tencere-Tava eyleminin yapıldığını biliyor muydunuz?
İbiza'lı Çılgın Techno Davulcusu 01:07
İbiza'lı Çılgın Techno Davulcusu 230 izlenme - 6 yıl önce Dario Rossti isimli psikopat sokak davulcusunun İbiza'daki Bloop Festival sırasında tenekelerle yaptığı sokak sanatını izliyoruz efendim.. Saygı duymak lazım..
Kardeş Türküler - Tencere Tava Havası (Gezi Parkı Şarkısı) 04:22
Kardeş Türküler - Tencere Tava Havası (Gezi Parkı Şarkısı) 318 izlenme - 7 yıl önce Kardeş Türküler - Tencere Tava Havası (Gezi Parkı Şarkısı) Şarkı Sözleri: Bir Böyle, Bir Böyle Kelamlardan Yasaklardan illallah Başına Buyruk Kararlardan Fermanlardan illallah Aman Aman Bıktık Valla, Aman Aman Şiştik Valla Bu Ne Kibir Bu Ne Öfke, Gel Yavaş Gel Yerler Yaş Satamayınca Gölgelerini Sattılar Ormanları Devirdiler Kapadılar Sinemaları Meydanları Her Taraf Avm Den Geçesim Yok Bu Köprüden Noldu Bizim Şehre Noldu Hormonlu Bina Doldu Aman Aman Bıktık Valla, Aman Aman Şiştik Valla Bu Ne Kibir Bu Ne Öfke Gel Yavaş Gel Yerler Yaş Gek Yavaş Www.SarkiSozlerim.Org Gel Yerler Yaş Hüsnü Perişan Oldu Bibaht Kaldı Aziz istanbul Bu Gam Bu Gaz Bu Kederle Taş Kalmadı Taş Üstünde Ne Oldu Sana Böyle, Söyle, Söyle, Söyle Seni Böyle istemem istemem Ammmaaannn Aman Aman Bıktık Valla, Aman Aman Şiştik Valla Bu Ne Kibir Bu Ne Öfke, Gel Yavaş Gel Yerler Yaş
Tencere Tava Havası - Kardeş Türküler 04:22
Tencere Tava Havası - Kardeş Türküler 253 izlenme - 7 yıl önce Başbakanın "Tencere tava, hep aynı hava" lafına ithafen bestelenen şarkı. Özellikle sondaki penguen görüntüleri çok eğlendiriyor. İzleyelim Tencere Tavaa Havası (Sound of Pots and Pans) Söz : Fehmiye Çelik; Müzik : Ayhan Akkaya - Fehmiye Çelik Surela Film Yapım ekibine, Baran Benzer'e, Burak Dal'a, Elif Ergezen'e, Feyha İren'e, Rıza Türkay'a, ESR Yapım'a ve Merve Tabur'a teşekkür ederiz. Arşiv Görüntüleri : AA, DHA, Reuters. İngilizce Çeviri: Merve Tabur Not : Penguen görüntüleri, 'Penguins - Spy In The Huddle' adlı filmden alınmıştır.
Bahçeli - Çimmek İstiyorsanız Gene Çimin 00:38
Bahçeli - Çimmek İstiyorsanız Gene Çimin 222 izlenme - 7 yıl önce Bahçeli Uluborlu'da sıcak bie sohbet gibi yaptığı konuşmada yine önemli konulara değinmiş, halkından sandığa gitmesini istiyor, diğer türlü ne haliniz varsa da görün diyor, bana oyunğuzu verin de ne yparsanız yapın deeyu.
Atilla Kaptan Bulaşıkta 03:28
Atilla Kaptan Bulaşıkta 184 izlenme - 7 yıl önce Sitemizin kahramanlarından Atilla abimiz sevdiği kız uğruna bulaşıkları bile yıkamıştır ki bunu ispat içİn vidiyoya çekmiştir. Ne diyelim Allah tamamına erdirsin. Şşş Kızz.
Rize'de Tencere Tava Ne İşe Yarar Eylemi 01:29
Rize'de Tencere Tava Ne İşe Yarar Eylemi 164 izlenme - 7 yıl önce Rize'de 'Dönen Adamlar' eyleminden sonra bir başka ilginç eylem baş gösterdi.Gezi parkı eylemlerinin artık bir parçası olan tencere ve tavaların aslında ne işe yaradığını göstermek isteyen kadınlar, tencere ve tavalarla 500 kilo kavurma ve 1 kilo pilav yaptılar. Yemekler bir saatte tüketildi. Bakalım bir sonraki Gezi Parkı eylemlerine karşıt eylem ne olacak?
Saat 03.00 İstanbul'un Gezi Parkı'na Desteği 00:30
Saat 03.00 İstanbul'un Gezi Parkı'na Desteği 83 izlenme - 7 yıl önce Caddebostan sahilin ışıklı tencereli gösterisini saygıyla sunarım..
Karadenizliden Tencere - Tava Göndermesi 02:17
Karadenizliden Tencere - Tava Göndermesi 73 izlenme - 7 yıl önce Sözlere başlarken önce direnen insanlarımızdan sandım ama devamında tam tersi olduğunu anladığım bu müzik aslında baya bi eğlenceli. En azından bana göre. Sadece müzik olarak dinlemenizi öneririm. Buyrun..
Ege Üniversitesi Konservatuarı - Çapulcu Korosu 03:08
Ege Üniversitesi Konservatuarı - Çapulcu Korosu 80 izlenme - 7 yıl önce Bu da Ege Üniversitesi konservatuarının yapmış olduğu koro. Tam bir Trt4 korosu gibi maşallah, dinleyelim.
Müzikli Haberturk Protestosu - Taksim Direnişi 03:52
Müzikli Haberturk Protestosu - Taksim Direnişi 84 izlenme - 7 yıl önce Taksim Direnişi; Haberturk protestosu Dunyaya ornek olacak muzikle yapılan protesto mukemmel otesidir. İzleyelim.