Hoşgeldiniz!

teneke kutu

Teneke Kutuda Mısır Patlatmak 00:27
Teneke Kutuda Mısır Patlatmak 1.159.193 izlenme - 3 yıl önce Teneke bira kutusunu araç olarak kullanarak mısır patlatan sivri zekaların pratik yöntemi
Yavru Ayının Hayatını Kurtaran Yüreği Güzel İşçiler 01:00
Yavru Ayının Hayatını Kurtaran Yüreği Güzel İşçiler 2.848 izlenme - 5 ay önce Bingöl'de doğada yiyecek bulmakta güçlük çeken yavru ayı, yiyecek bulmak için ilçenin çöplüğüne inmiş. Burada bulduğu tenekeye kafasını sokarak yiyecek arayan ayının başı, teneke kutuya sıkışmış. Kiğı Barajı'nda çalışan yüreği güzel işçiler teneke kutuyu makasla keserek yavru ayının hayatını kurtarmış.
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 03:38
Tenekeden Ekmek Parası Kazanan Dayı 7.027 izlenme - 2 yıl önce hacıbey akay Şehirlerarası yolda her gün yaklaşık 20 kilometre yürüyor. Araçlardan atılan teneke kutuları, şişeleri topluyor. Yozgatlı 69 yaşındaki Hacıbey Akay, bu yorucu işi hepsi engelli iki çocuğu ve eşine bakabilmek için yapıyor.
Göğüsleriyle Teneke Kutu Açan Kadın
Göğüsleriyle Teneke Kutu Açan Kadın 8.300 izlenme - 3 yıl önce Dizili olan teneke kutuları göğüsleriyle açan kadının düştüğü komik durum. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Hangi Teneke Kutu Daha Önce Patlayacak? - Korkutan Deney 05:21
Hangi Teneke Kutu Daha Önce Patlayacak? - Korkutan Deney 1.427 izlenme - 12 ay önce Bu videoda içecek kutularını ısıtıyoruz. Bakalım hangi sırayla patlayacaklar? Birbirinden ilginç deney videolarımız tam şurada: https://goo.gl/2xr7rv Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Teneke Kutuları Eritip Kalp Yaptık - Lavlı Deney - Oha Diyorum 05:17
Teneke Kutuları Eritip Kalp Yaptık - Lavlı Deney - Oha Diyorum 2.897 izlenme - 2 yıl önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Kolanın Üzerine Eritilmiş Bakır Dökülürse 03:50
Kolanın Üzerine Eritilmiş Bakır Dökülürse 525 izlenme - 1 yıl önce Kolanın Üzerine Eritilmiş Bakır Dökülürse Teneke kutudaki kolaların üstüne eritilmiş bakır dökülüyor.
Teneke Kutuyu Hacamat Eden Balık 02:31
Teneke Kutuyu Hacamat Eden Balık 893 izlenme - 3 yıl önce Facebookta Akdeniz Mahlukatı adıyla gördüğüm videoyu sizlerle paylaşmak istedim.Videodaki abinin balon adını verdiği bu balık teneke kutuyu adeta hacamat ediyor.
Teneke Kutu Açan Papağan 00:19
Teneke Kutu Açan Papağan 281 izlenme - 5 yıl önce Neden papağan açıyor bilmiyoruz. Herkes çok eğleniyor ama bir de ağzını kesme ihtimali olan papağana sormak lazım!
Hipnotize Eden Makineler 02:30
Hipnotize Eden Makineler 232 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda 24 tane hipnotize eden makinenin çalışmasını izliyoruz.
Karton Ve Teneke Kutulardan Bot Yapmak 05:01
Karton Ve Teneke Kutulardan Bot Yapmak 36 izlenme - 1 yıl önce Karton Ve Teneke Kutulardan Bot Yapmak Kendi kendine ilerleyebilen karton ve teneke kutulardan yapılan bot.
Teneke Kutulardan Yapılması Çok Kolay ve Eğlenceli Dört Kullanışlı Fikir 08:12
Teneke Kutulardan Yapılması Çok Kolay ve Eğlenceli Dört Kullanışlı Fikir 5 izlenme - 3 ay önce Her işinize çok yarayacak teke kutudan harika dört fikir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Teneke Kutunun Amacı Dışında Kullanıldığı 6 Faydalı Bilgi 04:41
Teneke Kutunun Amacı Dışında Kullanıldığı 6 Faydalı Bilgi 13 izlenme - 1 yıl önce Teneke Kutunun Amacı Dışında Kullanıldığı 6 Faydalı Bilgi Boş teneke kutuların çöpe gideceğine bir şekilde kullanılıp faydalanılması için gerekli 6 bilgi.