Hoşgeldiniz!

tenerife

Dj Sava Feat Misha - Tenerife 03:11
Dj Sava Feat Misha - Tenerife 4.788 izlenme - 4 yıl önce Dj Sava feat Misha - Tenerife (Video Klip 2013)
Roberto Carlos - Sıfırdan Gol 00:34
Roberto Carlos - Sıfırdan Gol 778 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanlar ülkemizde de oynamış olan Roberto Carlos'un zamanında Tenerife'ye attığı insan üstü gol...
Tenerife Faciası Simulasyonu 03:24
Tenerife Faciası Simulasyonu 802 izlenme - 2 yıl önce Heralde bir uçak kazasının felaket boyutu uçağın büyüklüğüne göre değişir, peki 2 Boeing 747 aynı kazaya karışırsa ne olur? Tarihin en büyük kazalarından biri olan Tenerife Faciası'nda, Kanarya Adaları'nda KLM havayollarına ait bir 747 ve PANAM'a ait diğer 747, ağzına kadar yolcuyla yerde çarpıştı ve yolcu ve mürettebat dahil 644 kişiden 583 tanesi hayatını kaybetti. 1977 ylında yaşanan kazaya aşırı sisli hava, uçakların inmesi gereken havaalanının bir bomba ihbarı yüzünden değişmesi, KLM pilotlarının o günkü limitlerini aşma risklerine rağmen onca yolcu masrafının altına girmemek için uçağı kaldırmaya karar vermesi, yakıt ikmali yaptıkları için uçağın çok ağırlaşıp pistten kesilmesinin gecikmesi, kule görevlilerinin sisten iki uçağı da göremiyor olması, PANAM uçağının kulenin verdiği 3 numaralı taksi yoluna gitmek yerine 4'e yönelmesi, kule ve uçaklar arasındaki kopuk ve sorunlu bağlantılar; ve KLM uçağının kaptanı Van Zanten, PANAM pilotunun raporunu yanlış anlaması ve daha da önemlisi kuleden "kalkış serbest" talimatını almamasına rağmen limit aşımı yapmamak için bir an önce kalkış yapması, yardımcı pilotların kaptanı durdurmaması gibi inanılmaz tesadüfler zinciri sebep oldu. Eğer bu tesadüfler zincirinden biri bile gerçekleşmemiş olsaydı, bu kaza yaşanmayacaktı. Kazada havaalanındaki en büyük hangar bir morga dönüştürüldü ve 583 tabutlu ceset oraya yerleştirildi. Sigorta Şirketleri bugünün parasıyla 2 milyar dolar ödeme yaptı.
Dj Sava Feat. Misha - Tenerife (Official Video) 03:17
Dj Sava Feat. Misha - Tenerife (Official Video) 900 izlenme - 4 yıl önce Dj Sava feat. Misha - Tenerife (Official Video)
Roberto Carlos imkansız Gol Tenerife'ye 00:33
Roberto Carlos imkansız Gol Tenerife'ye 525 izlenme - 4 yıl önce
Kadın futbolcudan olay hareket 00:25
Kadın futbolcudan olay hareket 49 izlenme - 8 ay önce İspanya Bayanlar 1.Ligi'nde Barcelona'nın Granadilla Tenerife'yi 3-0 yendiği karşılaşmada konuk ekibin oyuncusu Barcelonalı futbolcuya çok sert bir müdehalede bulundu
Golün Diğer Adı - Roy Makaay 05:53
Golün Diğer Adı - Roy Makaay 90 izlenme - 1 yıl önce Deportivo de La Coruña ve Bayern Munich'te yardırmış, 2002–03 sezonunda La Liga gol krallığı ve altın ayakkabıyı kazanmış bir santrafor. Muhteşem bir bitiriciliğe sahip olmakla beraber daha iyi isimler olduğu için milli takım kariyeri parlak geçmemiş, forma şansı pek bulamamıştır. İşte Futbol Dergisi'nin hazırladığı Roy Makaay'ın en iyi 10 golü.
öldüren kayalar 00:55
öldüren kayalar 267 izlenme - 7 yıl önce tenerife adası nda güneşlenen iki kadın turist tepeden düşen tonlarca kayanın altında kalıp can verdi.
Playaway Abroad Boat Party 2013 Tenerife 15:57
Playaway Abroad Boat Party 2013 Tenerife 95 izlenme - 3 yıl önce Playaway Abroad Boat Party 2013 Tenerife
Dj Sava Feat. Misha - Tenerife (official Video) 03:17
Dj Sava Feat. Misha - Tenerife (official Video) 86 izlenme - 2 yıl önce Dj Sava Feat. Misha - Tenerife (official Video) By Cat Music Buy The Single From İtunes: Http://goo.gl/2r0thw Playlist Dj Sava Şarkı Sözleri (lyrics): I got a pocket full of cash And a pocket full of dreams I don’t have to tell, no, what I mean I got my girls surrounding me We taking all by this city Played by this … I met this guy at this cove He said his name was Carlito He got me drinking Mojito Dancing all night long, he has a place I wanna go With one more drink you gotta go Dance muchacho, revuelve se cuerpo Dance, bailla Tenerife Billa, musica, rigged in like Africa Something like Copacabana He said hello chica, and I said uh la la Hey, give me a little bit of cocoa I met this guy at this cove He said his name was Carlito He got me drinking Mojito Dancing all night long, he has a place I wanna go With one more drink you gotta go Dance muchacho, revuelve se cuerpo Dance, bailla Tenerife Tenerife
15 yıl sonra Roberto Carlos golü 00:48
15 yıl sonra Roberto Carlos golü 118 izlenme - 2 yıl önce Romanya'da Concordia Chiajna ile Pandurii Targu Jiu takımları arasındaki maçta ev sahibi ekibin golü Orlando Da Costa'nın ayağından geldi. Costa attığı gol ile Roberto Carlos'un Tenerife'ye attığı golü anımsattı.
INNA @ Tenerife - On the road #219 01:11
INNA @ Tenerife - On the road #219 19 izlenme - 2 yıl önce INNA @ Tenerife - On the road #219