Hoşgeldiniz!

tepebaşı

techno dans 00:59
techno dans 9.003 izlenme - 7 yıl önce düzqün yorumm yapın lan :d
Kktc Tepebaşı Tank Taburu 02:51
Kktc Tepebaşı Tank Taburu 4.484 izlenme - 4 yıl önce Kktc Tepebaşı Tank Taburu
Tepebaşı Ermenek Slaytı Bekir Golbinar 05:52
Tepebaşı Ermenek Slaytı Bekir Golbinar 857 izlenme - 7 yıl önce -koca cınarlar- bir bekir gölbinar derlemesidir.
Zonguldak Tepebaşı Muhtar Adayı 02:41
Zonguldak Tepebaşı Muhtar Adayı 282 izlenme - 3 yıl önce Herkesin Oylarını Bekliyoruz
Tepebaşı Belediyesi İşçileri - España Cañi 00:51
Tepebaşı Belediyesi İşçileri - España Cañi 173 izlenme - 2 yıl önce Eskisehir Tepebasi Belediyesi temizlik iscilerini kurdukları ritim orkestrası ile islerinden geri kalan zamanda sanatlarini icra ederlerken izleyeceksiniz. Abilerin birbirinden guzel videolarinin arasindan España Cañi'yi sectim. afiyet olsun.
Zonguldak'ta Musluktan Kola Akması 00:56
Zonguldak'ta Musluktan Kola Akması 115 izlenme - 1 yıl önce Zonguldak ilinde evlerin musluklarından akan su.. Her ay bir kaç kez başımıza geliyor. Gözlerinizi kapatıp suyu yüzünüze vurduğunuzu ve açtığınızda olanları bir düşünün.. Zengin kent vesselam, kola hatta kömür akıyor mübarekk.. Kömür kenti diye diye bokunu çıkardılar memleketin halbuki fakirlikten, bakımsızlıktan, ihtiyaçsızlıktan, işsizlikten ölecek bu şehir. Toplu gömülse Türkiye bişi kaybetmez..
Tepebaşı Uluönder 04:33
Tepebaşı Uluönder 274 izlenme - 8 yıl önce tepebaşı uluönder,furkan,bozkurt
Sukurusu Çocuklara Geri Dönüşümü Anlatıyor 04:19
Sukurusu Çocuklara Geri Dönüşümü Anlatıyor 131 izlenme - 3 yıl önce Tepebaşı Belediyesi Sukurusu Uygulama Merkezi’ne Çeşitli Okullardan Gelen Çocuklar, Geri Dönüşümü Öğrenerek, Doğayı Korumaya Katkıda Bulunuyorlar. son Olarak, Cengiz Topel İlkokulu 1. Sınıf Öğrencileri Sukurusu Uygulama Merkezi’ni Ziyaret Etti. Hazırlanan Çeşitli Görsellerle, Hangi Atıkların Geri Dönüşebileceğini Öğrenen Öğrenciler, Yapılan Uygulamayla Da Kullanılmış Kağıtların Geri Dönüşüm Macerasını İzlediler. sukurusu Uygulama Merkezi, Okullardan Gelen Öğrencileri Ağırlayarak, Geri Dönüşüm Bilincini Çocuklara Aşılamaya Devam Edecek.
Askerlik Hatırası Slayt 05:47
Askerlik Hatırası Slayt 194 izlenme - 5 yıl önce
Tepebaşı Belediyesi 09:50
Tepebaşı Belediyesi 73 izlenme - 3 yıl önce Eskişehir Tepebaşı Belediyesi
Ankara'da Freestyle Arabesk Atışması 05:04
Ankara'da Freestyle Arabesk Atışması 62 izlenme - 1 yıl önce Bunların sesleri niye birbirine benziyor lan? demeden edemeyeceğiniz bir video. 3 arkadaş aralarında türkü söyleşmekteler efendim. Bir nevi Freestyle atışma. (Bir nevi)
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi 04:55
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi 57 izlenme - 3 yıl önce
Keçiören Tepebaşı 01:13
Keçiören Tepebaşı 53 izlenme - 3 yıl önce Keçiören Tepebaşı
Tepebaşı Adsh 06:47
Tepebaşı Adsh 74 izlenme - 6 yıl önce
Çocuklar Bayramı Tepebaşı'nda Kutladı 09:17
Çocuklar Bayramı Tepebaşı'nda Kutladı 27 izlenme - 3 yıl önce Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri bu yılda birbirinden renkli gösterilerle çocuklara keyifli bir bayram yaşattı. Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’nde çeşitli alanlarda eğitim alan çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde yeteneklerini sergilediler. Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleşen dans, piyano, keman, gitar, halk oyunları, illüzyon ve koro konseri ile dolu dolu geçen etkinliklerde çocuklar ve aileleri heyecan ve bayram coşkusunu bir arada yaşadı.
Bedensel Engelli Çiftin 9 Yıl Sonra Nikah Mutluluğu 03:32
Bedensel Engelli Çiftin 9 Yıl Sonra Nikah Mutluluğu 21 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Nikahtan detaylar- Nadir Koç'un açıklaması- Reyhan Karataş'ın açıklaması- Nikahın kıyılması Bedensel engelli çiftin 9 yıl sonra nikah mutluluğu- Yaklaşık 9 yıl önce tanışan ve aileleri tarafından evlenmelerine izin verilmeyince Ankara'ya kaçan engelli çift, Eskişehir'de nikah kıydırdı Eskişehir'de, yaklaşık 9 yıl önce tanışan, aileleri evlenmelerine izin vermeyince Ankara'ya kaçan bedensel engelli Nadir Koç (34) ve Reyhan Karataş (32), dünya evine girdi.
5. Ulusal Sanat Çalıştayı Sona Erdi 07:19
5. Ulusal Sanat Çalıştayı Sona Erdi 23 izlenme - 3 yıl önce Tepebaşı Belediyesi’nin Düzenlediği 5. Ulusal Sanat Çalıştayı, Sanatçıların 5 Günlük Çalışmalarının Ardından, Tepebaşı Belediyesi Sergi Salonu’nda Düzenlenen Kapanış Töreni Ve Sergi İle Sona Erdi. 32 Ressamın Katıldığı Çalıştayda, Onlarca Eser Eskişehir’in Önemli Kültür Mirasları Arasındaki Yerlerini Aldılar.
Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Kompleksi 00:58
Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Kompleksi 3 izlenme - 12 ay önce
2 Bin 450 Fide Toprakla Buluştu 04:39
2 Bin 450 Fide Toprakla Buluştu 8 izlenme - 3 yıl önce Tepebaşı Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından Oluşturulan Hobi Bahçeleri’nde Fide Dağıtımı Devam Ediyor. tepebaşı Yaşayanlarının Doğa İle İç İçe Zaman Geçirerek Çeşitli Ürünler Yetiştirmesine Olanak Sağlayan Hobi Bahçeleri, Boş Vakitlerini Değerlendirmek İçin Toprağı Seçen Vatandaşlar Tarafından Büyük İlgi Görüyor. tepebaşı Belediyesi De Vatandaşların Bu Güzel Uğraş Sırasında Sorun Yaşamamaları İçin Gerekli Önemleri Alırken, Vatandaşların Yetiştireceği Sebzelerin Fidelerini De Zincirlikuyu Şantiyesi'nde Yetiştiriyor.