Hoşgeldiniz!

Tepebaşı Belediyesi Videoları İzle

Tepebaşı Belediyesi İşçileri - España Cañi 00:51
Tepebaşı Belediyesi İşçileri - España Cañi 193 izlenme - 2 yıl önce Eskisehir Tepebasi Belediyesi temizlik iscilerini kurdukları ritim orkestrası ile islerinden geri kalan zamanda sanatlarini icra ederlerken izleyeceksiniz. Abilerin birbirinden guzel videolarinin arasindan España Cañi'yi sectim. afiyet olsun.
Sukurusu Çocuklara Geri Dönüşümü Anlatıyor 04:19
Sukurusu Çocuklara Geri Dönüşümü Anlatıyor 150 izlenme - 3 yıl önce Tepebaşı Belediyesi Sukurusu Uygulama Merkezi’ne Çeşitli Okullardan Gelen Çocuklar, Geri Dönüşümü Öğrenerek, Doğayı Korumaya Katkıda Bulunuyorlar. son Olarak, Cengiz Topel İlkokulu 1. Sınıf Öğrencileri Sukurusu Uygulama Merkezi’ni Ziyaret Etti. Hazırlanan Çeşitli Görsellerle, Hangi Atıkların Geri Dönüşebileceğini Öğrenen Öğrenciler, Yapılan Uygulamayla Da Kullanılmış Kağıtların Geri Dönüşüm Macerasını İzlediler. sukurusu Uygulama Merkezi, Okullardan Gelen Öğrencileri Ağırlayarak, Geri Dönüşüm Bilincini Çocuklara Aşılamaya Devam Edecek.
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi 04:55
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi 61 izlenme - 3 yıl önce
Çocuklar Bayramı Tepebaşı'nda Kutladı 09:17
Çocuklar Bayramı Tepebaşı'nda Kutladı 29 izlenme - 3 yıl önce Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri bu yılda birbirinden renkli gösterilerle çocuklara keyifli bir bayram yaşattı. Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat Merkezi’nde çeşitli alanlarda eğitim alan çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde yeteneklerini sergilediler. Tepebaşı Belediyesi Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleşen dans, piyano, keman, gitar, halk oyunları, illüzyon ve koro konseri ile dolu dolu geçen etkinliklerde çocuklar ve aileleri heyecan ve bayram coşkusunu bir arada yaşadı.
5. Ulusal Sanat Çalıştayı Sona Erdi 07:19
5. Ulusal Sanat Çalıştayı Sona Erdi 24 izlenme - 3 yıl önce Tepebaşı Belediyesi’nin Düzenlediği 5. Ulusal Sanat Çalıştayı, Sanatçıların 5 Günlük Çalışmalarının Ardından, Tepebaşı Belediyesi Sergi Salonu’nda Düzenlenen Kapanış Töreni Ve Sergi İle Sona Erdi. 32 Ressamın Katıldığı Çalıştayda, Onlarca Eser Eskişehir’in Önemli Kültür Mirasları Arasındaki Yerlerini Aldılar.
Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Kompleksi 00:58
Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Kompleksi 3 izlenme - 1 yıl önce
2 Bin 450 Fide Toprakla Buluştu 04:39
2 Bin 450 Fide Toprakla Buluştu 8 izlenme - 3 yıl önce Tepebaşı Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Tarafından Oluşturulan Hobi Bahçeleri’nde Fide Dağıtımı Devam Ediyor. tepebaşı Yaşayanlarının Doğa İle İç İçe Zaman Geçirerek Çeşitli Ürünler Yetiştirmesine Olanak Sağlayan Hobi Bahçeleri, Boş Vakitlerini Değerlendirmek İçin Toprağı Seçen Vatandaşlar Tarafından Büyük İlgi Görüyor. tepebaşı Belediyesi De Vatandaşların Bu Güzel Uğraş Sırasında Sorun Yaşamamaları İçin Gerekli Önemleri Alırken, Vatandaşların Yetiştireceği Sebzelerin Fidelerini De Zincirlikuyu Şantiyesi'nde Yetiştiriyor.