Hoşgeldiniz!

tepk

TRT'den Fatih Terim'e cevap 02:10
TRT'den Fatih Terim'e cevap 621 izlenme - 5 ay önce TRT'deki Avrupa Gecesi programında Terim'in basın toplantısı canlı yayınlanıyordu. Terim'in bu sözleri üzerine stüdyo adeta buz kesti. Programı sunan Erdoğan Arıkan Terim'in sözlerine "Fatih Hocamız bize konuşmak istemediğini söyledi. Saygı duyuyoruz. Ama biz sadece bir aracıyız. Fatih Hoca yarın sabah uyandığı zaman bu kırgınlıkları unutacak. Tıpkı bizim unuttuğumuz gibi. Yarından itibaren kol kola vereceğimize inanıyoruz." cevabını verdi.
Şenol Güneş'ten muhabire fırça 00:49
Şenol Güneş'ten muhabire fırça 953 izlenme - 11 ay önce Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Osmanlıspor maçının ardından Beyaz TV muhabiri Sezgin Gelmez'e tepki gösterdi.
Şenol Güneş: 'Kalede Kaleci Yok ki' 00:45
Şenol Güneş: 'Kalede Kaleci Yok ki' 774 izlenme - 12 ay önce UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda karşılaştığı ve son yarım saatine lider girip her zaman ki gibi 3. olduğu ve 3-1 yenildiği Sporting Lizbon maçında, sanki tek suçlu kaleciymiş gibi, Tolganın yaptığı hata ile gol yemesi ve maçın 3-1 kaybedilmesine Şenol Güneş'in maç içinde kameralara yansiyan ibretlik yorumu: Kalede Kaleci Yok ki
Ümit Özattan Oyuncusuna Şok Tepki 00:06
Ümit Özattan Oyuncusuna Şok Tepki 1.106 izlenme - 2 yıl önce PTT 1. Ligi'nde Kayserispor ile deplasmanda karşılaşan Elazığspor'da teknik direktör Ümit Özat kırmızı kart gören oyuncusuna böyle tepki gösterdi.
Tepki-Bu Gece Sıcak 03:16
Tepki-Bu Gece Sıcak 1.076 izlenme - 7 yıl önce yok
 Karneye Bakmadan Önce ve Sonra Babamın Tepkisi 00:11
Karneye Bakmadan Önce ve Sonra Babamın Tepkisi 905 izlenme - 3 yıl önce Karneye bakmadan önce ve sonra babamın tepkisi
Fatih Terim'in TRT muhabirine verdiği cevap: 'TRT'nin sorularını cevaplamıyorum' 00:46
Fatih Terim'in TRT muhabirine verdiği cevap: 'TRT'nin sorularını cevaplamıyorum' 235 izlenme - 5 ay önce Fatih Terim, Çek Cumhuriyeti maçının ardından, TRT’nin sorularını bundan sonra cevaplamayacağını söyledi. Terim, “Ben TRT’nin sorularını cevaplamıyorum, bundan sonra röportaja da gitmiyorum. Bundan sonra da öyle bir niyetim yok” diye konuştu.
Mha Tepki Rap  Prefix Music - Şehitler İçin Canlı Performans 01:50
Mha Tepki Rap Prefix Music - Şehitler İçin Canlı Performans 146 izlenme - 4 yıl önce MhaTepKi Rap PreFiX Music - Şeyitler İcin Canlı Performans
Müthiş Tepki Seyircilerden.. 01:37
Müthiş Tepki Seyircilerden.. 71 izlenme - 7 yıl önce