Hoşgeldiniz!

tepkiler

İnsanları Etkileyerek Teklifi Kabul Ettirmek! 05:09
İnsanları Etkileyerek Teklifi Kabul Ettirmek! 4.227 izlenme - 5 ay önce Almanya ve Türkiye'de çekimleri gerçekleşen videoda insanları etkileyerek ikna etmeye çalışılırken alınan farklı tepkiler.. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Son Tepkiler - Enes Batur : Hayal Mi Gerçek Mi ? 13:38
Son Tepkiler - Enes Batur : Hayal Mi Gerçek Mi ? 178 izlenme - 3 hafta önce Filme Bilet Almak İçin: Cinemaximum https://goo.gl/zS3jGf BiletiniAl.com https://goo.gl/7CzVbz Ben Enes Batur , Enes Batur : Hayal mi Gerçek mi ? Filmimize son 1 gün kaldı ve herkesten tepkiler aldık Kafalar ( Atakan , Bilal , Fatih ) Baturay , Kaya , Başak Karahan , Danla Bilic , Orkun Işıtmak ... Filmimizi izledik tepki verdik, güzel ve eğlenceli ve komik bir video oldu iyi seyirler. Kanala Abone OL : http://goo.gl/1rDcXB FİLM GALAMIZ TEPKİLER : https://www.youtube.com/watch?v=xKmfM... Sosyal Medya: Facebook Sayfası http://goo.gl/g7EZUN Facebook Grubu http://goo.gl/IKiFFe Twitter https://goo.gl/uHUUEF İnstagram https://goo.gl/WfrpOG İş Teklifleri (Business) enesbatur56@gmail.com Merhaba Ben Enes Batur , Youtube Türkiye benim en büyük tutkum, bur da dev gibi bir NDNG ailesi için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming , eğlence , challenge , komedi , şaka , şarkı , vlog , montaj , tepki ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum. Bunları yaparken çok eğleniyorum ve bir çok komik anlar eğlenceli anlar yaşıyorum. Sizde Aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun ! İZLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!
Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi ve Tepkiler (11 Aralık 2017) 02:09
Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi ve Tepkiler (11 Aralık 2017) 317 izlenme - 3 ay önce Şampiyonlar Ligi kura çekimleri tamamlandı. Eşleşmeler şöyle ; Beşiktaş - Bayern Munih Basel - M.city Juventus - Tottenham Porto - Liverpool Sevilla - M.United Real Madrid - Psg S.Donetsk - Roma Chelsea - Barcelona
Serkan Kaya Şarkılarına Tepkiler - Beyaz Show 29 Ocak Cuma 01:13
Serkan Kaya Şarkılarına Tepkiler - Beyaz Show 29 Ocak Cuma 2.469 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show - Serkan Kaya Şarkılarına Tepkiler (29.01.2016) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 2 03:35
Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 2 1.885 izlenme - 2 yıl önce Gay'ler Kadınları Öpüyor: Sosyal bir deney için lezbiyenlerin bir erkek ile öpüştüğü zaman ne hissedeceklerini ve tepkilerini görmek için yola çıkıldı. İlk kez birbirleriyle karşılaşan insanlar doğal olarak başlangıçta biraz çekingen davrandılar. Sonuç olarak bazıları hoşnut olurken bazıları bunu berbat olarak değerlendirdi. Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 1: www.izlesene.com/video/cinsel-yonelimler-arasi-opusme-deneyi-1/9081643 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Araç Sürerken Telefon Kullanan İnsanların Uyarılara Tepkileri 04:26
Araç Sürerken Telefon Kullanan İnsanların Uyarılara Tepkileri 1.752 izlenme - 2 yıl önce Videoda araç sürerken telefon kullanarak, sadece kendi hayatlarını tehlikeye atmakla kalmayıp, başkalarının hayatlarını da tehlikeye sokan insanlara uyarılar yapılıyor işte o insanların cevapları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağlayarak kız tavlamaya çalışmak 03:47
Ağlayarak kız tavlamaya çalışmak 3.494 izlenme - 4 yıl önce Bir çok kadının önünde ağlayarak tepkileri ölçen adam aynı zamanda sosyal bir deney gerçekleştirdi. Kadınların ilgisini çekmeyi başaran adam telefon numaralarını almakta çoğunlukla başarısız oldu.
  Kibariye Şarkılarına Verilen Tepkiler - Beyaz Show 01:16
Kibariye Şarkılarına Verilen Tepkiler - Beyaz Show 3.476 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Show'a 7 Şubat 2014'te Kibariye konuk oldu. Beyaz Show ekibinin hazırladığı videoda, Kibariye şarkılarına verilen tepkiler görülüyor.
Joffrey'in Ölümüne Verilen Tepkiler 11:04
Joffrey'in Ölümüne Verilen Tepkiler 1.697 izlenme - 3 yıl önce Artık Kral Joffrey'in ölümünü spoilerdan saymıyoruz. Farklı farklı evlerden Kral Joffrey'in ölümüne verilen ilginç tepkileri izliyoruz efenim
Cinsel Tacize Uğradığı Erkek ve Kadının İnsanlardan Farklı Tepkileri 03:05
Cinsel Tacize Uğradığı Erkek ve Kadının İnsanlardan Farklı Tepkileri 748 izlenme - 2 yıl önce Sosyal deney olarak kaydedilen görüntülerde, Joey Salads isimli Youtuber, insanların erkek ve kadının toplum içinde uğradığı cinsel tacize verdikleri farklı tepkileri gözler önüne serdi. Bir kadın erkeğe tacizde bulunurken engel olmayıp destek olan insanlar, durum tersine döndüğünde işi şiddet boyutuna taşıdılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 1 03:27
Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 1 720 izlenme - 2 yıl önce Lezbiyenler Erkekleri Öpüyor: Sosyal bir deney için lezbiyenlerin bir erkek ile öpüştüğü zaman ne hissedeceklerini ve tepkilerini görmek için yola çıkıldı. İlk kez birbirleriyle karşılaşan insanlar doğal olarak başlangıçta biraz çekingen davrandılar. Sonuç olarak bazıları hoşnut olurken bazıları bunu berbat olarak değerlendirdi. Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 2: www.izlesene.com/video/cinsel-yonelimler-arasi-opusme-deneyi-2/9081645 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gül Uzatarak Türkiye'de Kız Tavlamaya Çalışan Adama Tepkiler 03:03
Gül Uzatarak Türkiye'de Kız Tavlamaya Çalışan Adama Tepkiler 150 izlenme - 6 ay önce The Post kanalının gerçekleştirdiği deneyde birçok farklı tepkiler alınıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Reaksiyon Ekibi'nin Kalamara Verdiği Tepkiler 05:46
Reaksiyon Ekibi'nin Kalamara Verdiği Tepkiler 1.099 izlenme - 2 yıl önce Ekibimize yeni katılan arkadaşlar ile Reaksiyon Ekibi'nin gözleri kapalı bir şekilde fanusun içerisine konulmuş kalamara verdikleri tepkiler. Videomuzu keyifle izlemeniz dileği ile, iyi seyirler.
Futbolcuları Yakından Gören Çocukların İnanılmaz Tepkileri 02:44
Futbolcuları Yakından Gören Çocukların İnanılmaz Tepkileri 100 izlenme - 4 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İğrenç Bir Videonun Amerikalılar Üzerinde Yaptığı Etkileri 14:11
İğrenç Bir Videonun Amerikalılar Üzerinde Yaptığı Etkileri 884 izlenme - 3 yıl önce İnternette zırt pırt karşımıza çıkan ve çoğunlukla "açmayın dedeler" gibi uyarılara rağmen açılan benzer bir video da "2 girls 1 cup" videosu. İnsanların gönüllü veya şaka yapmak amaçlı kaydettekileri tepkileri görülemeye değer olmuş :)
Umulmadık Durumlara Verilmiş 6 Efsane Tepki 01:25
Umulmadık Durumlara Verilmiş 6 Efsane Tepki 532 izlenme - 2 yıl önce Hepimizin hayatında en az bir kere başına gelmiştir bu tarz durumlar. Anlık bir olay olduğu için de refleks ile farkında olmadan çok farklı şeyler yapabiliyoruz. Burada da birbirinden değerli tepkiler veren insanları ve bir de minnoş kedimizi izleyeceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sokakta Yarı Çıplak Bir Erkeği Gören İnsanların Tepkileri 01:32
Sokakta Yarı Çıplak Bir Erkeği Gören İnsanların Tepkileri 140 izlenme - 9 ay önce Sokakta iyi görünümlü bir vücuda sahip erkeği gören kadınların ilgisini çekmesi pekte çok zor olmamış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kalbinizde Banada Yer Varmı? 02:21
Kalbinizde Banada Yer Varmı? 1.253 izlenme - 7 yıl önce gizli kamera ile çekilen ilginç tepkiler
İlk Kez Bir Şeylerle Karşılaşanların İnanılmaz Tepkileri 04:58
İlk Kez Bir Şeylerle Karşılaşanların İnanılmaz Tepkileri 11 izlenme - 4 hafta önce Yetişkinler ve Çocukların hayatlarında ilk defa karşılaştıklarıyla deneyimledikleri şeylere verdikleri efsane anları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uzun Bir Aradan Sonra Dostlarıyla Karşılaşan Köpekler 02:00
Uzun Bir Aradan Sonra Dostlarıyla Karşılaşan Köpekler 64 izlenme - 8 ay önce Her birinin dostu son görme süreleri farklı olsa da hepsinin tepkisi aynı! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Görme Engelli İnsanların Tedavi Sonrası İlk Tepkileri 01:35
Görme Engelli İnsanların Tedavi Sonrası İlk Tepkileri 219 izlenme - 3 yıl önce Görme engelli insanların, geçirdiği birtakım operasyonlar sonrası dünyaya karşı ilk duygusal tepkilerini izliyoruz efendim. Görmek güzel şeydir.
Şampiyonlar Ligi Kura Çekiminde Verilen Tepkiler 02:09
Şampiyonlar Ligi Kura Çekiminde Verilen Tepkiler 19 izlenme - 3 ay önce Şampiyonlar ligi 2.tur için kura çekimi sırasında kulüp yöneticilerinin verdiği tepkileri izliyoruz efendim.
dünyadan israil'e sert tepkiler!! 02:36
dünyadan israil'e sert tepkiler!! 431 izlenme - 8 yıl önce dünyadan israil'e sert tepkiler....
Seksi Bir Kadın ve Evsiz Bir Erkeğe Karşı İnsanların Tepkileri 04:58
Seksi Bir Kadın ve Evsiz Bir Erkeğe Karşı İnsanların Tepkileri 105 izlenme - 2 yıl önce Birisi yemek için para isteyen bir evsiz erkek ve diğeri meme implantı için para isteyen bir kadın. İkisi de insanlardan bir şeyler için para istiyor ancak gelen tepkiler çok farklı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Stres nedir? 01:12
Stres nedir? 143 izlenme - 3 yıl önce Stres bünyenin dışsal tepkilere karşı verdiği uyum sağlayıcı bir tepkidir. Kişi stres tepkisi vererek aslında bütünlüğünü korumaya çalışır. Yeterli seviyede stres kişinin yaşamını sürdürmesi için gereklidir.
Reaksiyon Ekibi'nin Acılı Sakıza Verdiği Tepkiler 05:28
Reaksiyon Ekibi'nin Acılı Sakıza Verdiği Tepkiler 227 izlenme - 2 yıl önce Reaksiyon Ekibi'nin gözleri kapalı bir şekilde, önlerine konulan acılı sakıza(şaka sakızına) verdiği tepkileri :). Videomuzu keyifle izlemeniz dileği ile, iyi seyirler :) Videolarımız takip etmek için abone olmayı unutmayın :) Bizi diğer ağlardan takip etmek için; Facebook : https://www.facebook.com/yt.reaksiyontv İnstagram: https://instagram.com/reaksiyon.tv Twitter: https://twitter.com/reaksiyontv_ Kevin MacLeod sanatçısının Hidden Agenda adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
Yediği Yiyeceğe Tövbestağfrullah Bir Tepki Veren Minik 00:04
Yediği Yiyeceğe Tövbestağfrullah Bir Tepki Veren Minik 39 izlenme - 6 ay önce Limon yese bu kadar itici bir tepki vermez herhalde. Ne yediğini baya merak ettim açıkçası. Keyifli seyirler...
Sen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye Tepkiler 26:15
Sen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye Tepkiler 156 izlenme - 2 yıl önce Sen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye Tepkiler
Gözleri İlk Kez Gören İnsanların Duygulandıran Tepkileri 01:35
Gözleri İlk Kez Gören İnsanların Duygulandıran Tepkileri 142 izlenme - 3 yıl önce Gözleri ilk kez gören insanların duygulandıran tepkileri görülmeye değer video kısa sürede izlenme rekorları kırmaya devam ediyor
Nur Yerlitaş'ın Tepkilere Cevabı 22:24
Nur Yerlitaş'ın Tepkilere Cevabı 12 izlenme - 4 ay önce Nur Yerlitaş'ın Tepkilere Cevabı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler