Hoşgeldiniz!

tepkiler

Güzel Hareketlere Verilen Tepkiler - NBA 03:05
Güzel Hareketlere Verilen Tepkiler - NBA 3.567 izlenme - 2 yıl önce NBA'de basketlere, smaçlara, bloklara benchteki oyuncular tarafından verilen reaksiyonları, tepkileri izliyoruz. iyi seyirler site ahalisi
Serkan Kaya Şarkılarına Tepkiler - Beyaz Show 29 Ocak Cuma 01:13
Serkan Kaya Şarkılarına Tepkiler - Beyaz Show 29 Ocak Cuma 2.465 izlenme - 1 yıl önce Beyaz Show - Serkan Kaya Şarkılarına Tepkiler (29.01.2016) "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sokakta Yarı Çıplak Bir Erkeği Gören İnsanların Tepkileri 01:32
Sokakta Yarı Çıplak Bir Erkeği Gören İnsanların Tepkileri 105 izlenme - 3 hafta önce Sokakta iyi görünümlü bir vücuda sahip erkeği gören kadınların ilgisini çekmesi pekte çok zor olmamış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 2 03:35
Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 2 1.804 izlenme - 2 yıl önce Gay'ler Kadınları Öpüyor: Sosyal bir deney için lezbiyenlerin bir erkek ile öpüştüğü zaman ne hissedeceklerini ve tepkilerini görmek için yola çıkıldı. İlk kez birbirleriyle karşılaşan insanlar doğal olarak başlangıçta biraz çekingen davrandılar. Sonuç olarak bazıları hoşnut olurken bazıları bunu berbat olarak değerlendirdi. Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 1: www.izlesene.com/video/cinsel-yonelimler-arasi-opusme-deneyi-1/9081643 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Araç Sürerken Telefon Kullanan İnsanların Uyarılara Tepkileri 04:26
Araç Sürerken Telefon Kullanan İnsanların Uyarılara Tepkileri 1.750 izlenme - 2 yıl önce Videoda araç sürerken telefon kullanarak, sadece kendi hayatlarını tehlikeye atmakla kalmayıp, başkalarının hayatlarını da tehlikeye sokan insanlara uyarılar yapılıyor işte o insanların cevapları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ağlayarak kız tavlamaya çalışmak 03:47
Ağlayarak kız tavlamaya çalışmak 3.483 izlenme - 4 yıl önce Bir çok kadının önünde ağlayarak tepkileri ölçen adam aynı zamanda sosyal bir deney gerçekleştirdi. Kadınların ilgisini çekmeyi başaran adam telefon numaralarını almakta çoğunlukla başarısız oldu.
  Kibariye Şarkılarına Verilen Tepkiler - Beyaz Show 01:16
Kibariye Şarkılarına Verilen Tepkiler - Beyaz Show 3.464 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Show'a 7 Şubat 2014'te Kibariye konuk oldu. Beyaz Show ekibinin hazırladığı videoda, Kibariye şarkılarına verilen tepkiler görülüyor.
İnsanlara Gereksiz Sorular Sormak 04:09
İnsanlara Gereksiz Sorular Sormak 9 izlenme - 1 gün önce İnsanlara tuhaf ve gereksiz soruları sorarak değişik tepkiler alan youtuberların eğlenceli videolarını izliyoruz.
Joffrey'in Ölümüne Verilen Tepkiler 11:04
Joffrey'in Ölümüne Verilen Tepkiler 1.641 izlenme - 3 yıl önce Artık Kral Joffrey'in ölümünü spoilerdan saymıyoruz. Farklı farklı evlerden Kral Joffrey'in ölümüne verilen ilginç tepkileri izliyoruz efenim
Reaksiyon Ekibi'nin Kalamara Verdiği Tepkiler 05:46
Reaksiyon Ekibi'nin Kalamara Verdiği Tepkiler 1.092 izlenme - 2 yıl önce Ekibimize yeni katılan arkadaşlar ile Reaksiyon Ekibi'nin gözleri kapalı bir şekilde fanusun içerisine konulmuş kalamara verdikleri tepkiler. Videomuzu keyifle izlemeniz dileği ile, iyi seyirler.
Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 1 03:27
Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 1 645 izlenme - 2 yıl önce Lezbiyenler Erkekleri Öpüyor: Sosyal bir deney için lezbiyenlerin bir erkek ile öpüştüğü zaman ne hissedeceklerini ve tepkilerini görmek için yola çıkıldı. İlk kez birbirleriyle karşılaşan insanlar doğal olarak başlangıçta biraz çekingen davrandılar. Sonuç olarak bazıları hoşnut olurken bazıları bunu berbat olarak değerlendirdi. Cinsel Yönelimler Arası Öpüşme Deneyi - 2: www.izlesene.com/video/cinsel-yonelimler-arasi-opusme-deneyi-2/9081645 "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Umulmadık Durumlara Verilmiş 6 Efsane Tepki 01:25
Umulmadık Durumlara Verilmiş 6 Efsane Tepki 529 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin hayatında en az bir kere başına gelmiştir bu tarz durumlar. Anlık bir olay olduğu için de refleks ile farkında olmadan çok farklı şeyler yapabiliyoruz. Burada da birbirinden değerli tepkiler veren insanları ve bir de minnoş kedimizi izleyeceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cinsel Tacize Uğradığı Erkek ve Kadının İnsanlardan Farklı Tepkileri 03:05
Cinsel Tacize Uğradığı Erkek ve Kadının İnsanlardan Farklı Tepkileri 464 izlenme - 1 yıl önce Sosyal deney olarak kaydedilen görüntülerde, Joey Salads isimli Youtuber, insanların erkek ve kadının toplum içinde uğradığı cinsel tacize verdikleri farklı tepkileri gözler önüne serdi. Bir kadın erkeğe tacizde bulunurken engel olmayıp destek olan insanlar, durum tersine döndüğünde işi şiddet boyutuna taşıdılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İğrenç Bir Videonun Amerikalılar Üzerinde Yaptığı Etkileri 14:11
İğrenç Bir Videonun Amerikalılar Üzerinde Yaptığı Etkileri 454 izlenme - 2 yıl önce İnternette zırt pırt karşımıza çıkan ve çoğunlukla "açmayın dedeler" gibi uyarılara rağmen açılan benzer bir video da "2 girls 1 cup" videosu. İnsanların gönüllü veya şaka yapmak amaçlı kaydettekileri tepkileri görülemeye değer olmuş :)
Kalbinizde Banada Yer Varmı? 02:21
Kalbinizde Banada Yer Varmı? 1.200 izlenme - 6 yıl önce gizli kamera ile çekilen ilginç tepkiler
Seksi Bir Kadın ve Evsiz Bir Erkeğe Karşı İnsanların Tepkileri 04:58
Seksi Bir Kadın ve Evsiz Bir Erkeğe Karşı İnsanların Tepkileri 93 izlenme - 11 ay önce Birisi yemek için para isteyen bir evsiz erkek ve diğeri meme implantı için para isteyen bir kadın. İkisi de insanlardan bir şeyler için para istiyor ancak gelen tepkiler çok farklı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Görme Engelli İnsanların Tedavi Sonrası İlk Tepkileri 01:35
Görme Engelli İnsanların Tedavi Sonrası İlk Tepkileri 192 izlenme - 2 yıl önce Görme engelli insanların, geçirdiği birtakım operasyonlar sonrası dünyaya karşı ilk duygusal tepkilerini izliyoruz efendim. Görmek güzel şeydir.
Reaksiyon Ekibi'nin Acılı Sakıza Verdiği Tepkiler 05:28
Reaksiyon Ekibi'nin Acılı Sakıza Verdiği Tepkiler 224 izlenme - 2 yıl önce Reaksiyon Ekibi'nin gözleri kapalı bir şekilde, önlerine konulan acılı sakıza(şaka sakızına) verdiği tepkileri :). Videomuzu keyifle izlemeniz dileği ile, iyi seyirler :) Videolarımız takip etmek için abone olmayı unutmayın :) Bizi diğer ağlardan takip etmek için; Facebook : https://www.facebook.com/yt.reaksiyontv İnstagram: https://instagram.com/reaksiyon.tv Twitter: https://twitter.com/reaksiyontv_ Kevin MacLeod sanatçısının Hidden Agenda adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
Stres nedir? 01:12
Stres nedir? 141 izlenme - 2 yıl önce Stres bünyenin dışsal tepkilere karşı verdiği uyum sağlayıcı bir tepkidir. Kişi stres tepkisi vererek aslında bütünlüğünü korumaya çalışır. Yeterli seviyede stres kişinin yaşamını sürdürmesi için gereklidir.
dünyadan israil'e sert tepkiler!! 02:36
dünyadan israil'e sert tepkiler!! 429 izlenme - 7 yıl önce dünyadan israil'e sert tepkiler....
Sen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye Tepkiler 26:15
Sen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye Tepkiler 132 izlenme - 1 yıl önce Sen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye TepkilerSen Olsan Ne Yapardın ? // Kafeye Giren Suriyelileri İstemeyen Müşteriye Tepkiler
Gözleri İlk Kez Gören İnsanların Duygulandıran Tepkileri 01:35
Gözleri İlk Kez Gören İnsanların Duygulandıran Tepkileri 142 izlenme - 2 yıl önce Gözleri ilk kez gören insanların duygulandıran tepkileri görülmeye değer video kısa sürede izlenme rekorları kırmaya devam ediyor
Yüksek Sesle Po... İzleyenlere İnsanların Verdiği Tepkiler 04:17
Yüksek Sesle Po... İzleyenlere İnsanların Verdiği Tepkiler 82 izlenme - 1 yıl önce Fransa'da topluma açık yerlerde "Bu ne rahatlık be kardeşim?" dedirten porno şakasına insanların verdiği tepkiler... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zuhal Topal'dan Şehit Tartışmasına Cevap (9 Şubat Salı) 01:22
Zuhal Topal'dan Şehit Tartışmasına Cevap (9 Şubat Salı) 82 izlenme - 1 yıl önce Sunucu Zuhal Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap verdi Evlilik programı sunucusu Zuhal Topal'ın, dünkü programında şehitleri hatırlatan damat adayına rağmen gelin adayına Roman havası oynattığı iddia edildi. Zuhal Topal tepkilere çok sert cevap verdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsanların ATM'de Unutulan Paraya Tepkileri 03:57
İnsanların ATM'de Unutulan Paraya Tepkileri 72 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Youtuber Adrian Gee ATM de para bırakarak İnsanların neler yapacakları merak edip test amaçlı sosyal deney yaptı. Sizin tepkiniz ne olurdu? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kız Arkadaş Bulunca Abilerin Tepkileri 00:06
Kız Arkadaş Bulunca Abilerin Tepkileri 129 izlenme - 3 yıl önce Kız Arkadaş Bulunca Abilerin Tepkileri - Yeni Vine
Ünlü Oyuncular Oynadıkları Sahnelerde Gıdıklanırsalardı? 01:05
Ünlü Oyuncular Oynadıkları Sahnelerde Gıdıklanırsalardı? 77 izlenme - 2 yıl önce Oyuncular oynadıkları sahnelerde gıdıklansalardı tepkileri ne olurdu? sorusunun cevabı enfes videoda izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Reaksiyon Ekibi'nin Avokadoya Verdiği Tepkiler 04:51
Reaksiyon Ekibi'nin Avokadoya Verdiği Tepkiler 117 izlenme - 2 yıl önce Reaksiyon Ekibi'nin gözleri kapalı bir şekilde tam olgunlaşmamış, limonsuz,tatsız,tuzsuz avokadoya verdiği tepkiler. Videomuzu keyifle izlemeniz dileği ile, iyi seyirler.
Asansörde Güzel ve Yakışıklı Bir Çifti Öpüşürken Görenlerin Tepkileri 02:32
Asansörde Güzel ve Yakışıklı Bir Çifti Öpüşürken Görenlerin Tepkileri 24 izlenme - 7 ay önce Bir asansör, yakışıklı bir çocuk, güzel bir kız! Peki bu asansördeki insan siz olsaydınız tepkiniz nasıl olurdu? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nusret'e Yabancılardan Verilen İlginç Tepkiler! 07:53
Nusret'e Yabancılardan Verilen İlginç Tepkiler! 21 izlenme - 6 ay önce Son günlerin bütün dünyada gündemine bomba gibi düşen Nusret'i hala izlemeyen bir kesime videoları izletiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."