Hoşgeldiniz!

tepkime

Uygulamalı Kimya Dersi :)) 01:21
Uygulamalı Kimya Dersi :)) 8.131 izlenme - 8 yıl önce kimyasal elementlerin etkileşimi ve tepkileri:)
Kimyasal Tepkime Deneyi 02:16
Kimyasal Tepkime Deneyi 1.314 izlenme - 7 yıl önce kimyasal tepkime deneyi
SINAVO - Kimya - Yerdeğiştirme Tepkimeleri 00:33
SINAVO - Kimya - Yerdeğiştirme Tepkimeleri 565 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Yerdeğiştirme Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
8. Sınıf Teog Fen - Kimyasal Tepkimeler Giriş 24:36
8. Sınıf Teog Fen - Kimyasal Tepkimeler Giriş 585 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal tepkimeler hakkında giriş bilgilerine sahip olmak, İyonik bağlı bileşiklerin formülleri nasıl yazılır, bileşik formülleri nasıl adlandırılır öğrenmek istiyorsan haydi tıkla. Yeni videoları kaçırmamak için abone ol
Lav Buza Değerse Ne Olur? 02:39
Lav Buza Değerse Ne Olur? 332 izlenme - 2 yıl önce Lavın buza değdiği an buzun nasıl tepkimeye girdiğini ibretle izliyoruz.
SINAVO - Kimya - Organik Bileşikler 01:29
SINAVO - Kimya - Organik Bileşikler 432 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Katılma Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Kimya - Orgenik Redoks Tepkimeleri 00:38
SINAVO - Kimya - Orgenik Redoks Tepkimeleri 513 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Organik Redoks Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Yaşlı İnsanlara Mortal Kombat Fatalty'lerini İzletmek 04:28
Yaşlı İnsanlara Mortal Kombat Fatalty'lerini İzletmek 141 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle merhaba arkadaşlar. Amerikalı yaşlı amcalarımıza, teyzelerimize mortal kombat oyunun fatlty'lerini izletip reaksiyonlarını ölçmeleri sonucu eğlenceli bir video meydana gelmiş. İçeriği bulduğum kanalıda paylaşacağım. Adilik emek hırsızlığı olmasın. https://www.youtube.com/channel/UC0v-tlzsn0QZwJnkiaUSJVQ Not: Aynı kanalda, sonra bu teyzelerimize amcalarmıza oyunu oynatıp minin bir turnuva yapılıyor. O da çok eğlenceli iyi seyirler.
Tuz Ruhunu Kaynatıp İçine Ne Bulduysa Atan Youtuber 04:17
Tuz Ruhunu Kaynatıp İçine Ne Bulduysa Atan Youtuber 56 izlenme - 8 ay önce Evde bulabileceğiniz en kuvvetli kimyasal şüphesiz ki hiroklorik asit (tuz ruhu), onunla da önümüze gelen her şeyi tepkimeye sokmaya çalışmamız?
Dolgu Alanların Deprem Testi 02:13
Dolgu Alanların Deprem Testi 191 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar su dolu alanların üstüne uygulanan dolguların , bir deprem anında nasıl bir tepkime vereceğine örnek çok açık basit bir test yapmışlar. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Bir nevi "İsraf Adam - Deprem Testi" olmuş. İzleyelim..
SINAVO - Biyoloji / Işıktan Bağımsız Tepkimeler 00:25
SINAVO - Biyoloji / Işıktan Bağımsız Tepkimeler 132 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Işıktan Bağımsız Tepkimeler soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Kimya - Kimyasal Tepkime Türleri 00:17
SINAVO - Kimya - Kimyasal Tepkime Türleri 145 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Kimyasal Tepkime Türleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Biyoloji / Işığa Bağımlı Tepkimeler 00:18
SINAVO - Biyoloji / Işığa Bağımlı Tepkimeler 116 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Işığa Bağımlı Tepkimeler soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Sodyum'un Göle Atılması 00:15
Sodyum'un Göle Atılması 15 izlenme - 11 ay önce Sodyumun su dolu beherler de nasıl bir tepkime verdiğini çok gördük. Peki koca göle büyük bir sodyum parçası atılırsa ne olur? İzliyoruz arkadaşlar...
Köpük Tepkimesi 00:15
Köpük Tepkimesi 12 izlenme - 11 ay önce İzlemesi aşırı keyifli şeyler her zaman şu çılgın tepkimeler değil mi ya? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Payro Ft. Tepkime - Uzak Değil Ara 02:14
Payro Ft. Tepkime - Uzak Değil Ara 49 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/payrorapfan www.myspace.com/oscarpayro www.pscpayro.com www.twitter.com/payrorap www.reverbnation.com/pscpayro
Biyolojik, Kimyasal Ve Mekanik Tepkimeler İle Görsel Şov 02:33
Biyolojik, Kimyasal Ve Mekanik Tepkimeler İle Görsel Şov 6 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...