Hoşgeldiniz!

tepkime

uygulamalı kimya dersi :)) 01:21
uygulamalı kimya dersi :)) 8.118 izlenme - 7 yıl önce kimyasal elementlerin etkileşimi ve tepkileri:)
Lav Buza Değerse Ne Olur? 02:39
Lav Buza Değerse Ne Olur? 292 izlenme - 1 yıl önce Lavın buza değdiği an buzun nasıl tepkimeye girdiğini ibretle izliyoruz.
8. Sınıf Teog Fen - Kimyasal Tepkimeler Giriş 24:36
8. Sınıf Teog Fen - Kimyasal Tepkimeler Giriş 432 izlenme - 11 ay önce Kimyasal tepkimeler hakkında giriş bilgilerine sahip olmak, İyonik bağlı bileşiklerin formülleri nasıl yazılır, bileşik formülleri nasıl adlandırılır öğrenmek istiyorsan haydi tıkla. Yeni videoları kaçırmamak için abone ol
Kimyasal Tepkime Deneyi 02:16
Kimyasal Tepkime Deneyi 1.306 izlenme - 6 yıl önce kimyasal tepkime deneyi
SINAVO - Kimya - Yerdeğiştirme Tepkimeleri 00:33
SINAVO - Kimya - Yerdeğiştirme Tepkimeleri 535 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Yerdeğiştirme Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Yaşlı İnsanlara Mortal Kombat Fatalty'lerini İzletmek 04:28
Yaşlı İnsanlara Mortal Kombat Fatalty'lerini İzletmek 117 izlenme - 6 ay önce Öncelikle merhaba arkadaşlar. Amerikalı yaşlı amcalarımıza, teyzelerimize mortal kombat oyunun fatlty'lerini izletip reaksiyonlarını ölçmeleri sonucu eğlenceli bir video meydana gelmiş. İçeriği bulduğum kanalıda paylaşacağım. Adilik emek hırsızlığı olmasın. https://www.youtube.com/channel/UC0v-tlzsn0QZwJnkiaUSJVQ Not: Aynı kanalda, sonra bu teyzelerimize amcalarmıza oyunu oynatıp minin bir turnuva yapılıyor. O da çok eğlenceli iyi seyirler.
SINAVO - Kimya - Organik Bileşikler 01:29
SINAVO - Kimya - Organik Bileşikler 365 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Katılma Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Kimya - Orgenik Redoks Tepkimeleri 00:38
SINAVO - Kimya - Orgenik Redoks Tepkimeleri 470 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Organik Redoks Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Biyolojik, Kimyasal ve Mekanik Tepkimeler ile Görsel Şov 02:33
Biyolojik, Kimyasal ve Mekanik Tepkimeler ile Görsel Şov 1 izlenme - 1 hafta önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dolgu Alanların Deprem Testi 02:13
Dolgu Alanların Deprem Testi 143 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar su dolu alanların üstüne uygulanan dolguların , bir deprem anında nasıl bir tepkime vereceğine örnek çok açık basit bir test yapmışlar. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Bir nevi "İsraf Adam - Deprem Testi" olmuş. İzleyelim..
SINAVO - Kimya - Kimyasal Tepkime Türleri 00:17
SINAVO - Kimya - Kimyasal Tepkime Türleri 100 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Kimyasal Tepkime Türleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Biyoloji / Işıktan Bağımsız Tepkimeler 00:25
SINAVO - Biyoloji / Işıktan Bağımsız Tepkimeler 81 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Işıktan Bağımsız Tepkimeler soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Biyoloji / Işığa Bağımlı Tepkimeler 00:18
SINAVO - Biyoloji / Işığa Bağımlı Tepkimeler 72 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Işığa Bağımlı Tepkimeler soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Payro Ft. Tepkime - Uzak Değil Ara 02:14
Payro Ft. Tepkime - Uzak Değil Ara 48 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/payrorapfan www.myspace.com/oscarpayro www.pscpayro.com www.twitter.com/payrorap www.reverbnation.com/pscpayro