Hoşgeldiniz!

tepkime

uygulamalı kimya dersi :)) 01:21
uygulamalı kimya dersi :)) 8.115 izlenme - 7 yıl önce kimyasal elementlerin etkileşimi ve tepkileri:)
8. Sınıf Teog Fen - Kimyasal Tepkimeler Giriş 24:36
8. Sınıf Teog Fen - Kimyasal Tepkimeler Giriş 427 izlenme - 10 ay önce Kimyasal tepkimeler hakkında giriş bilgilerine sahip olmak, İyonik bağlı bileşiklerin formülleri nasıl yazılır, bileşik formülleri nasıl adlandırılır öğrenmek istiyorsan haydi tıkla. Yeni videoları kaçırmamak için abone ol
Lav Buza Değerse Ne Olur? 02:39
Lav Buza Değerse Ne Olur? 290 izlenme - 1 yıl önce Lavın buza değdiği an buzun nasıl tepkimeye girdiğini ibretle izliyoruz.
Kimyasal Tepkime Deneyi 02:16
Kimyasal Tepkime Deneyi 1.303 izlenme - 6 yıl önce kimyasal tepkime deneyi
SINAVO - Kimya - Yerdeğiştirme Tepkimeleri 00:33
SINAVO - Kimya - Yerdeğiştirme Tepkimeleri 529 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Yerdeğiştirme Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Yaşlı İnsanlara Mortal Kombat Fatalty'lerini İzletmek 04:28
Yaşlı İnsanlara Mortal Kombat Fatalty'lerini İzletmek 116 izlenme - 5 ay önce Öncelikle merhaba arkadaşlar. Amerikalı yaşlı amcalarımıza, teyzelerimize mortal kombat oyunun fatlty'lerini izletip reaksiyonlarını ölçmeleri sonucu eğlenceli bir video meydana gelmiş. İçeriği bulduğum kanalıda paylaşacağım. Adilik emek hırsızlığı olmasın. https://www.youtube.com/channel/UC0v-tlzsn0QZwJnkiaUSJVQ Not: Aynı kanalda, sonra bu teyzelerimize amcalarmıza oyunu oynatıp minin bir turnuva yapılıyor. O da çok eğlenceli iyi seyirler.
SINAVO - Kimya - Organik Bileşikler 01:29
SINAVO - Kimya - Organik Bileşikler 360 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Katılma Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Kimya - Orgenik Redoks Tepkimeleri 00:38
SINAVO - Kimya - Orgenik Redoks Tepkimeleri 466 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Organik Redoks Tepkimeleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Dolgu Alanların Deprem Testi 02:13
Dolgu Alanların Deprem Testi 140 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar su dolu alanların üstüne uygulanan dolguların , bir deprem anında nasıl bir tepkime vereceğine örnek çok açık basit bir test yapmışlar. Ben de sizlerle paylaşmak istedim. Bir nevi "İsraf Adam - Deprem Testi" olmuş. İzleyelim..
SINAVO - Kimya - Kimyasal Tepkime Türleri 00:17
SINAVO - Kimya - Kimyasal Tepkime Türleri 99 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Kimyasal Tepkime Türleri soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Biyoloji / Işıktan Bağımsız Tepkimeler 00:25
SINAVO - Biyoloji / Işıktan Bağımsız Tepkimeler 79 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Işıktan Bağımsız Tepkimeler soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Biyoloji / Işığa Bağımlı Tepkimeler 00:18
SINAVO - Biyoloji / Işığa Bağımlı Tepkimeler 71 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı BİYOLOJİ - Işığa Bağımlı Tepkimeler soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
payro ft. tepkime - uzak değil ara 02:14
payro ft. tepkime - uzak değil ara 48 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/payrorapfan www.myspace.com/oscarpayro www.pscpayro.com www.twitter.com/payrorap www.reverbnation.com/pscpayro