Hoşgeldiniz!

tepkisiz

Yeşilçam ile Aksiyona Giriş 00:37
Yeşilçam ile Aksiyona Giriş 475 izlenme - 7 ay önce Her şeyin en saf halini bizlere sunan Yeşilçam, gene bizlere mükemmel bir sahne ile karşı karşıya bırakmaktadır. 5 metrelik mesafeden hedefi tutturamayan Kemal komiser'in mükemmel silah kullanışı izleyelim. Bonus: Çatışma esnasında tepkisiz kalan hanım içerir.
Sıra Size Gelmeden! 01:30
Sıra Size Gelmeden! 1.360 izlenme - 3 yıl önce Naziler komünistler için geldiğinde sesimi çıkarmadım; çünkü komünist değildim. Sosyal demokratları içeri tıktıklarında sesimi çıkarmadım; çünkü sosyal demokrat değildim. Sonra sendikacılar için geldiler, bir şey söylemedim; çünkü sendikacı değildim. Benim için geldiklerinde, sesini çıkartacak kimse kalmamıştı.
Eski Yara 04:30
Eski Yara 2.446 izlenme - 9 yıl önce eski yara (hadi tepkisiz kalında göreyim)
Beklenen Tepkiyi Vermeyen Baba 01:12
Beklenen Tepkiyi Vermeyen Baba 771 izlenme - 3 yıl önce Alihassan'ın nostaljik video görünce iplemeyişi ve arka sayfaya atışı gibi bi görüntü adamdaki tavırlar. Fakat farklı görüşlere açık bir video kimi böyle şakaya böyle tepki derken kimi ufak çocuk var ibne niye böyle yapıyosun diyebilir.
en teptisiz köpek!! 00:17
en teptisiz köpek!! 703 izlenme - 8 yıl önce İşte tepkisiz bir köpek..
Beklenen Tepkiyi Vermeyen Baba 01:12
Beklenen Tepkiyi Vermeyen Baba 346 izlenme - 4 yıl önce Alihassan'ın nostaljik video görünce iplemeyişi ve arka sayfaya atışı gibi bi görüntü adamdaki tavırlar. Fakat farklı görüşlere açık bir video kimi böyle şakaya böyle tepki derken kimi ufak çocuk var ibne niye böyle yapıyosun diyebilir.
Duyguları Alınmış Çocuk Eğlence Parkına Giderse 00:33
Duyguları Alınmış Çocuk Eğlence Parkına Giderse 222 izlenme - 3 yıl önce Disneyland'a giden ve oyun parkındaki adrenalini iliklerinize kadar hissedeceğiniz aletlere binen ve yüzünde en ufak bir tepki belirmeyen çocuğu izliyoruz.
23 Nisan'ı Kutlayamayan Çocuklar-2 03:36
23 Nisan'ı Kutlayamayan Çocuklar-2 157 izlenme - 8 yıl önce geçtiğimiz günlerde gündeme gelen çocuklarımızı unutmayalım. tepkisiz kalmayalım...
Bi şey oldu mu? 01:03
Bi şey oldu mu? 72 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz kış mevsimine damga vuran görüntüye sitemizde yer vermemek olmaz.. Üstelik Çaytv'nin o klasik yorumuyla.. Adam ölümden dönmüş.. Sorsana "bişey oldu mu?"
tr3 eic nefret psikopat savaşçı ve tepkisiz psiko avi 01:21
tr3 eic nefret psikopat savaşçı ve tepkisiz psiko avi 98 izlenme - 7 yıl önce nefretten bir çarın dah akasılma hikayesi gemi 2-7 konur ve otomatik olarak kutu toplanır yan çarı tepkisiz prsiko da bota sıkana sıkar yani bi taşla iki saza buna denir...xdxdxdxdxdxdxd