Hoşgeldiniz!

terbiyesizlik

Yem Satan Amcanın Tezgahını Yerlere Saçan Zabıtalar 00:39
Yem Satan Amcanın Tezgahını Yerlere Saçan Zabıtalar 11.359 izlenme - 4 ay önce İzmir Konak meydanında 1 tlye buğday satıp ekmeğini kazanmaya çalışan insanların bugdayini acımadan yere döküp giden zabıtalar.
Karateci Gizem Şahin'in Beyaz'ı Dumur Eden Lafı 00:39
Karateci Gizem Şahin'in Beyaz'ı Dumur Eden Lafı 598 izlenme - 6 ay önce Yılların deneyimli sunucusu Beyazıt Öztürk, karatede elde ettiği başarı dolayısıyla 3 genç karateci kızı konuk ederek onları onurlandırmak istiyor. Fakat ekrana göre sol tarafta kalan karateci Gizem Şahin, öyle terbiyesizce bir cevap veriyor ki Beyazıt Öztürk ne diyeceğini bilemiyor ve sakince, efendiliğini bozmadan işi şakaya vuruyor. İzliyoruz efendim..
Okan,terbiyesizlik Yaptı!! 02:03
Okan,terbiyesizlik Yaptı!! 3.619 izlenme - 8 yıl önce okan bayülgen ördek dudaklılar dedi,demet şener den cevap gecikmedi))
Şamil Tayyar: Terbiyesizlik Yapma  Lan  02:07
Şamil Tayyar: Terbiyesizlik Yapma Lan 619 izlenme - 1 yıl önce AK Parti milletvekili Şamil Tayyar’ın Meclis kürsünden CHP’li milletvekillerine “Terbiyesizlik yapma lan” diye hakaret etmesi tansiyonu yükseltti. CHP Grup Başkanvekili Engin Altay itiraz ederek, Meclis Başkan vekili Ayşenur Bahçekapılı’dan Tayyar’ın sözlerini kürsüye gelerek düzeltmesini istedi. Tayyar’ın oturduğu sıradan CHP’li Altay’a söz atması üzerine, Altay da Tayyar’a “Sen lan diyemezsin lan” diye bağırdı. CHP, “Terörle CHP'nin İlişkilendirilmesi” yönünde bir algı operasyonu yapıldığını belirterek, bunun araştırılmasını istedi ve araştırma komisyonu kurulması için Meclis’e grup önerisi verdi. CHP’nin grup önerisinin aleyhine konuşmak üzere kürsüye gelen AKP’li Şamil Tayyar, CHP sıralara yönelerek “Terör örgütlerine sahip çıkan milletvekillerine sahip çıkacaksınız” dedi ve CHP Gençlik Kolları Başkanı’nın “terörü öven” ifadeleri olduğunu öne sürdü. CHP sıralarından Tayyar’a itiraz gelmesi üzerine Şamil Tayyar CHP’li vekillere “Terbiyesizlik yapma lan” dedi. Bunun üzerine CHP Grup Başkanvekili Engin Altay itiraz ederek, Meclis Başkan vekili Ayşenur Bahçekapılı’dan Tayyar’ın sözlerini kürsüye gelerek düzeltmesini istedi. Tayyar’ın oturduğu sıradan CHP’li Altay’a söz atması üzerine, Altay da Tayyar’a “Sen lan diyemezsin lan” diye bağırdı.
Şahan’dan Büyük Terbiyesizlik! 01:00
Şahan’dan Büyük Terbiyesizlik! 2.504 izlenme - 7 yıl önce şahan gökbakar recep ivadik 3 film galasında basınla resmen dalga geçti...
Farklı Açıdan Başbakan'ın Çıldırış Anları (Abdullah Gül İçerir) 02:40
Farklı Açıdan Başbakan'ın Çıldırış Anları (Abdullah Gül İçerir) 1.360 izlenme - 3 yıl önce 10.05.2014 tarihinde danıştayın 146. kuruluş yıldönümü etkinliklerinde TBB başkanı metin feyzioğlu'nun konuşmasına sinirlenen başbakan recep tayyip erdoğan'ın çıldırdığı anları trt kamerasından izliyelim. cumhurbaşkanı abdullah gül'ün sakinleştirme çabaları da bonus olsun.
Tayyip Erdoğan: Hırsızlık Babadan Evlada Geçer 00:28
Tayyip Erdoğan: Hırsızlık Babadan Evlada Geçer 740 izlenme - 2 yıl önce sıradan vatandaş olarak bizden ahlaklı olmayı dürüst davranmayı gerekirse ölmeyi bekleyen devlet kavramı kendi elit vatandaşları için bu beklentilerden çok uzakta hatta kendi ülkesine ve halkına zarar verecek şekilde düşmanca davranmaktadır. bu durumda sıradan vatandaş olarak biz kendimize şu soruyu soruyoruz ulan soyulacaksak devlet niye var. eğer mazlumu korumayacaksa devlet niye var. eğer adalet dağıtmayacaksa devlet niye var. sahi devlet niye var. son günlerde ortaya atılan ve 86 milyar avroya yakın bir yolsuzluktan bahsediliyorken bu ülkede günde 3 4 lira arasında bir para ile hayata tutunmaya çalışan insanlar var. o para o insanlarında hakkı değil mi. bu ülke vatandaşlarının insan gibi yaşama hakkı yok mu. ne yapalım gidip yolsuzluk oranı en düşük ülkeye vatandaşlık talebinde mi bulunalım. asıl sorun bizim hastalıklı siyasi kültürümüzde çoğu insandan çalıyorlar yiyorlar ama çalışıyorlar lafını duyarsınız. ulan mal zaten çalışacaklar adamın işi bu kadar basit. yok çalacaksa defolsun gitsin 80 milyonluk ülkede yönetecek adam mı yok. Recep Tayyip Erdoğan - Belediye Başkanlığı Kongresi "Ben bugüne kadar evladından hırsızlık öğrenen baba görmedim, duymadım. Hırsızlık babadan evlada geçer. Evlatdan babaya değil. Yönetimlerde hırsızlık yukarıdaki üst yöneticilerden altta ki yöneticilere oradan da halka yansır" RTE - 1994 Belediye Başkanlığı Kongresi
Öğretmene Büyük Terbiyesizlik 03:18
Öğretmene Büyük Terbiyesizlik 537 izlenme - 3 yıl önce Mersin’de lise öğrencilerinin, din dersinde öğretmenleriyle alay eden görüntüleri internet sitesinde yayınlanınca soruşturma açıldı. Mersin Atatürk Endüstri Meslek Lisesi’nde din kültürü ve ahlak bilgisi dersinde çekildiği ileri sürülen ve bir sosyal paylaşım sitesinde yer alan görüntülere göre, öğretmen sınıfta ders anlatırken, öğrenciler birbirleriyle bağırarak konuşup öğretmenin ders anlatmasını engellemeye çalışıyor. Bununla da yetinmeyen öğrenciler, ayak ayak üzerine atarak karşısında oturdukları öğretmenlerinin kendilerine müdahale etmesine öfkelenerek sıraları yere deviriyor. Sınıfta şarkı söyleyerek öğretmenlerinin sesini bastıran öğrenciler, dersi adeta bir eğlenceye dönüştürerek öğretmenleriyle alay etmeye devam ediyor. Bir öğrenci ise öğretmen ayakta kitap okurken, kendisi onun masasına oturuyor. Bu sırada din dersi öğretmeni, elindeki kitaptan ilahi okumayı sürdürüyor. Ders sırasında öğrencilerin kimi kabadayı tiplemesiyle öğretmene yaklaşıp korkutmaya çalışırken, kimi masanın üzerine oturuyor, bazıları da dans ediyor. Öğrencilerin bu tavırları karşısında öğretmenin çaresizliği ise gözden kaçmıyor. SORUŞTURMA BAŞLATILDI Görüntülerin sosyal paylaşım sitesinde yayınlanmasının ardından harekete geçen Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü olayla ilgili soruşturma başlattı. Milli Eğitim Müdürü Hasan Gül, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, yaşanan bu olayın kabul edilebilir bir durum olmadığını belirterek, "Konu bize intikal eder etmez olayla ilgili 2 müfettiş görevlendirdik. Soruşturma sürüyor. Arkadaşlarımız konuyu inceliyor. Aldığımız ilk bilgilere göre, olay 2013 yılında yaşanmış. Görüntülerdeki din dersi öğretmeni de kadrolu öğretmen değil, dışarıdan gelen ücretli öğretmen. Zaten o dönemde tutanaklarla yetersiz olduğu tespit edilerek okulla ilişiği kesilmiş. Müfettiş raporları ortaya çıktığında konuyla ilgili gerekli açıklamayı yapacağız" dedi.
böyle terbiyesizlik görülmedi! 00:20
böyle terbiyesizlik görülmedi! 1.041 izlenme - 8 yıl önce sahalarda gördüğümüz rakibi aşağılama yöntemlerine bir yenisi daha eklendi.
Karateci Gizem Şahin'in Beyazıt Öztürk'e Yaptığı Büyük Ayıp 00:39
Karateci Gizem Şahin'in Beyazıt Öztürk'e Yaptığı Büyük Ayıp 43 izlenme - 6 ay önce Yılların deneyimli sunucusu Beyazıt Öztürk, karatede elde ettiği başarı dolayısıyla 3 genç karateci kızı konuk ederek onları onurlandırmak istiyor. Fakat ekrana göre sol tarafta kalan karateci Gizem Şahin, öyle terbiyesizce bir cevap veriyor ki Beyazıt Öztürk ne diyeceğini bilemiyor ve sakince, efendiliğini bozmadan işi şakaya vuruyor. İzliyoruz efendim..
Ben Böyle Terbiyesizlik Görmedim :) 00:41
Ben Böyle Terbiyesizlik Görmedim :) 145 izlenme - 3 yıl önce Ben Böyle Terbiyesizlik Görmedim :)