Hoşgeldiniz!

Tercihler Videoları İzle

LYS Sınavında Arkadaşının Tercihlerini Silmek 03:22
LYS Sınavında Arkadaşının Tercihlerini Silmek 7.565 izlenme - 4 ay önce LYS sınavına girerek yüksek puan alan ve üniversite tercihlerini yaparak heyecanla bekleyen Mine Seda Y., sonuçların açıklanmasıyla büyük bir şok yaşadı. Üniversiteye yerleşemediğini öğrenen genç kız, ÖSYM'nin sitesine girip üniversite tercih listesini kontrol ettiğinde ise bütün tercihlerinin silinmiş olduğunu gördü. Bunun üzerine talihsiz öğrenci savcılığa suç duyurusunda bulundu. ÖSYM'den yapılan İP bildirimleri sonucu Sadettin Y. isimli kişiye ait internet hattının kullanılarak sisteme giriş yapıldığı belirlendi. Sadettin Y.'nin bilgisayarında herhangi bir suç deliline rastlanmadı. İfadesine başvurulan Sadettin Y., Mine Seda Y.'yi tanıdığını ve kızının arkadaşı olduğunu söyledi. Sorguya alınan Sadettin Y.'nin kızı Didem Y. arkadaşı Mine Seda Y.'nin tercihlerini sildiğini itiraf etti. Mine Seda Y., şikayetinden vazgeçmesine rağmen kamu adına soruşturmayı sürdüren savcılık, Didem Y. hakkında "bilişim sistemindeki verileri yok etme" iddiasıyla 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.
İzdivaç Programında Sıradışı Tercihler 01:30
İzdivaç Programında Sıradışı Tercihler 1.019 izlenme - 4 yıl önce Adam çok samimi açıklamalarda bulunuyor
Wordpress Profil Kişisel Tercihleri Düzenleme 03:32
Wordpress Profil Kişisel Tercihleri Düzenleme 76 izlenme - 3 yıl önce Wordpress Eğitim Videoları Profil Kişisel Tercihleri Düzenleme
Until Dawn - 2. Bölüm: Tercihler 01:02:37
Until Dawn - 2. Bölüm: Tercihler 59 izlenme - 1 yıl önce Tercihlerin bir kelebek etkisi yaratarak oyunun akışını etkilediği Until Dawn (Şafağa Kadar) isimli hayatta kalma ve korku oyunu ile tekrar karşınızdayım. Aslında Until Dawn'ın sadece bir bölümünü çekecektim. Lakin ilk videodaki yorumlarınız ve beğenileriniz ile oyuna devam etmeye karar verdim. Bir grup gencin ıssız bir mekanda büyük bir evde manyağın birine karşı korku dolu anlar yaşaması pek bir klişe olsa da sabaha kadar nasıl dayanacağımızı merak etmiyor değiliz. Herkese iyi seyirler. Oyun Delisi kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.
1915'ten Günümüze İnsanların Değişen Koktey Tercihleri 01:48
1915'ten Günümüze İnsanların Değişen Koktey Tercihleri 3 izlenme - 1 yıl önce Son yüzyıl içerisinde insanların zevkleriyle birlikte değişen kokteyl tercihleri. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."