Hoşgeldiniz!

Tercüman Samet Videoları İzle

Aziz Yıldırım ve tercüman Samet (parodi) 02:19
Aziz Yıldırım ve tercüman Samet (parodi) 23.580 izlenme - 5 yıl önce Aziz Yıldırım ve tercüman Samet (parodi)
Aziz Yıldırım Ve Tercüman Samet (Adnan Oktar Versiyonu) 00:26
Aziz Yıldırım Ve Tercüman Samet (Adnan Oktar Versiyonu) 19.115 izlenme - 5 yıl önce Maykop Facebook Resmi Profil; facebook.com/emrahbslr & Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet Şakir ve Çiçek Abbas 00:47
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet Şakir ve Çiçek Abbas 13.408 izlenme - 5 yıl önce
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet Röportajı (Komik Versiyon) 02:28
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet Röportajı (Komik Versiyon) 5.978 izlenme - 5 yıl önce Aziz Yıldırım açtı gözünü yumdu ağzını!! Aziz Yıldırım'ın Alex hakkında yaptığı basın açıklamasının hiç bilinmeyen en yeni versiyonu.
Aziz Yıldırım Ve Tercüman Samet - Röportaj En Yeni Versiyon 02:28
Aziz Yıldırım Ve Tercüman Samet - Röportaj En Yeni Versiyon 5.251 izlenme - 5 yıl önce Aziz Yıldırım açtı gözünü yumdu ağzını!! Aziz Yıldırım'ın Alex hakkında yaptığı basın açıklamasının hiç bilinmeyen en yeni versiyonu.
Aziz Yıldırım Ve Tercüman Samet Şakir Ve Çiçek Abbas 00:47
Aziz Yıldırım Ve Tercüman Samet Şakir Ve Çiçek Abbas 1.743 izlenme - 5 yıl önce Aziz Yıldırım Ve Tercüman Samet Şakir Ve Çiçek Abbas
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet - Şakir ve Çiçek Abbas 00:47
Aziz Yıldırım ve Tercüman Samet - Şakir ve Çiçek Abbas 1.058 izlenme - 2 yıl önce Bilindik üzere Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman ve Alex arasında geçen düelloya tercüman Samet'inde katılmasıyla Teksas vari bir meydan savaşı başladı. Bunu fırsat bilen Şener Şen ve İlyas Salman da kendi kritik durumlarını kurtarmak için bu videonun içerisine girmiştir. Seyri komik bir video efenim, iyi seyirler.
Anlat Oğlum Samet (!) - Aziz Yıldırım 01:59
Anlat Oğlum Samet (!) - Aziz Yıldırım 649 izlenme - 2 yıl önce Müdürün odasına çağrılan Samet ve Alex'in odada geçen diyalogları ve sonrasında Okul Aile Birliği'nin tepkileri ile oluşan olaylar tam bir muamma olmuştur. Olaya açıklık getirmek isteyen Müdür de yanına Samet'i alır ve de anlattırır bir güzel öyle değil mi Samet? Söyle! Neyse efenim izliyoruz bu açıklamalar esnasındaki Samet'in ilginç mimiklerini ve de zor anlarını.
Tercüman Samet - Doğru Mu Samet Diye Sormayın 01:39
Tercüman Samet - Doğru Mu Samet Diye Sormayın 705 izlenme - 2 yıl önce Efenim bildiğiniz üzere eski Fenerbahçe tercümanı Samet yani doğru mu Samet dillerden düşmedi. Yaptığı basın toplantısında da buna değinen Samet artık bana doğru mu Samet denmesini istemiyorum dedi. Not: zaten doğru mu Samet demiyoruz ki dovu mu Samet diyoruz kardeş.
Leyla ile Mecnun - Doğru mu Samet 02:12
Leyla ile Mecnun - Doğru mu Samet 77 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 2 yıl önce Alex'n gönderilmesinin ardından tercüman Samet Güzel ile beraber basın açıklaması yapan ve sık sık "Doğru mu Samet?" diyen Aziz Yıldırım'a Leyla ile Mecnun ekibinin yaptığı göndermeyi izliyorum.. İyi seyirler dostlar..