Hoşgeldiniz!

terhis

Bilal Erdoğan'ın Terhis Olması 01:28
Bilal Erdoğan'ın Terhis Olması 317 izlenme - 3 yıl önce Burdur'da bedelli olarak vatani görevini(!) yapan Bilal Erdoğan'ın terhis olmasıdır. 2009 Yılında olmuştur.
6 Yaşında Asker 00:37
6 Yaşında Asker 943 izlenme - 9 yıl önce henüz 6 yaşındayken ölümsüz kahramanlardan etkilenip askere gitmek isteyen küçük bir çocuk için özel bir video.kendini askerde hissediyor.
Otogardan Askeri Evine Uğurlama 01:01
Otogardan Askeri Evine Uğurlama 237 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar her türk delikanlısı otogarda en büyük askar bizim asker diye yukarı fırlatılmıştır bu videoda da tam tersini izleyeceğiz askerliği bitmiş olan arkadaşların alt devrelerce evlerini uğurlanışını askere giderken yukarı askerden eve giderken aşağı bir çekiş var
Mehmetçiğin Sulu Sabunlu Tezkere Şakası! 00:25
Mehmetçiğin Sulu Sabunlu Tezkere Şakası! 33 izlenme - 1 yıl önce Asker arkadaşları yol ortasında mehmetçiği buz gibi suyla sabunlayarak yıkamış. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz efendim.
Kilis - Kalp Krizi Geçiren Asker Terhis Olacağı Gün Toprağa Verildi 04:44
Kilis - Kalp Krizi Geçiren Asker Terhis Olacağı Gün Toprağa Verildi 36 izlenme - 2 yıl önce Kalp krizi geçiren asker terhis olacağı gün toprağa verildi IĞDIR İl Jandarma Komutanlığı'nda vatani görevini yapan 22 yaşındaki er Hüseyin Ali Karaca, 13 gün önce nöbet sırasında kalp krizi geçirdi.
Bülent Arınç  Askerlik süresi 12 ay erken terhis 1 Ocak’ta 09:02
Bülent Arınç Askerlik süresi 12 ay erken terhis 1 Ocak’ta 69 izlenme - 5 yıl önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.
Terhisine 13 Gün Kala Çürüğe Ayrıldı 05:14
Terhisine 13 Gün Kala Çürüğe Ayrıldı 10 izlenme - 1 yıl önce Terhisine 13 gün kala çürüğe ayrıldı Askerlik yapmasının sakıncalı olduğu terhisine günler kala çıktı ortaya 12 aylık askerlik süresini 14 ay yapan askere terhisine 13 gün kala çürük raporu verildi Asker İsmail Kandemir: "Ben şuanda çok mağdurum"ESKİŞEHİR - Askerlik yapması için 'sakınca...
Kerem Kılıçdaroğlu'nun Terhis Olması 00:30
Kerem Kılıçdaroğlu'nun Terhis Olması 2 izlenme - 5 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıcdaroğlu'nun Sivas'ta askerlik yapan oğlu Kerem Kılıçdaroğlu terhis oldu. 15 Eylül 2017 tarihinde Sivas'a gelerek acemi birliğini yaptığı 5'inci Piyade Eğitim Tugay Komutanlığı'na teslim olan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, kısa dönem olan 6 aylık askerlik görevini tamamlayarak terhis oldu.