Hoşgeldiniz!

terleme

Bu Kadın Çok Terlemiş :) 01:14
Bu Kadın Çok Terlemiş :) 33.286 izlenme - 8 yıl önce sıcak bir günde vantilatörde serinlemek istedi
Terleme Tedavisi Nasil Yapilir 01:04
Terleme Tedavisi Nasil Yapilir 1.128 izlenme - 4 yıl önce Akne Ve Akne İzi Tedavisi, Leke Tedavisi, Cilt Gençleştirme, Botoks, Dolgu Enjeksiyonu, Gençlik Aşısı, Radyofrekans İle Cilt Germe, Saç Dökülmesi Tedavisi, Lazer Epilasyon Merkezi www.dermatologankara.com
El Terlemesine Bitkisel Çözüm Ebru Şallı 01:00
El Terlemesine Bitkisel Çözüm Ebru Şallı 3.161 izlenme - 5 yıl önce Ayak Terlemesi ve Ayak Kokusu Nasıl Geçer
Sürekli Terleme Nasıl Önlenir? 01:25
Sürekli Terleme Nasıl Önlenir? 550 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/surekli-terleyenler-bu-duruma-nasil-onlem-alabilirler/ Terleme nedenleri nelerdir, terleme tedavisi nasıl yapılır, terlemeye bitkisel çözümler mevcut mudur? Pek çok sorunun yanıtını Sculpture Polikliniği’nden Uzm. Dr. Betül Şengör'den alıyoruz.
Sürekli Terleyenler Terlemeye Karşı Neler Yapabilir? 01:19
Sürekli Terleyenler Terlemeye Karşı Neler Yapabilir? 540 izlenme - 8 yıl önce sürekli terleyenler terlemeye karşı neler yapabilir
Terleme tedavisinde iyontoferez yöntemi nedir? 02:40
Terleme tedavisinde iyontoferez yöntemi nedir? 195 izlenme - 3 yıl önce Terleme tedavisinde iyontoferez yöntemi su içerisinde uygulanan elektrik tedavisidir. İyontorefez yöntemi bölgesel terleme sorunu olan hastalara ugulanır. Bölgesel terleme sorunu genellikle kişilerin el, ayak ve koltuk altlarında görülür. İyontoferez yönteminde kişilerin tedavi olmasını istediği bölgeler suyun içerisinde yaklaşık 15 dakika boyunca küçük dozlarda elektrik verilerek tedavi edilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tedavisi Olmayan 7 Hastalık 03:21
Tedavisi Olmayan 7 Hastalık 159 izlenme - 3 yıl önce Açıklanamayan ve Tedavisi Olmayan En Korkunç 7 Hastalık 1. ensefalit lethargica hastaligi ensefalit lethargica hastaligi Bu hastaliga yakalanan kişiler konuşamayan ve tepki gösteremeyen yarı ölü insanlara dönüşürler . 2. Bas sallama hastaligi Bas sallama hastaligi Bu hastalık sebebiyle çocukların boyunları sürekli istem dışı olarak kasılmaya başlar ve daha sonra beyinleri de dahil olmak üzere bütün vücut organlarinın gelişimi duraksar. 3. Patlayan kafa sendromu Patlayan kafa sendromu Bu hastalığa sahip kişiler uykuları sırasında durduk yere beyinlerinin içinde dinamit patlaması gibi çok şiddetli sesler duyarlar bu patlama sesleri kalp krizine neden olabilir. 4. Dans Manyaklıgı Dans Manyaklıgı 13.yy da bu hastalıga yakalanan binlerce insan cigliklar atarak bilincsizce günlerce dans etti dans etmeyi durduramadiklari icin birkac gün sonra vücutlari iflas etti ve öldüler. 5. Kendiliginden yanma hastalıgı Kendiliginden yanma hastalıgı Kişinin herhangi bir ön tetikleyici olmadan vücudunun icinden gelen bir ateş nedeniyle cayır-cayır yanmasına yol açar. 6. Moebius sendromu Moebius sendromu Bu hastalıga yakalanan kişilerın yüz sinirleri calışmayı durdurur bu yüzden bu kişiler isteselerde göz kırpamazlar kaşlarını oynatamazlar ve gülümseyemezler. 7. Terleme hastalıgı Terleme hastalıgı Hastalar aniden aralıksız su gibi terlemeye başlarlar ve 24 saat icinde çaresiz bir şekilde ölürler.
Botoks ile Koltuk Altı Terleme Tedavisi 01:02
Botoks ile Koltuk Altı Terleme Tedavisi 177 izlenme - 3 yıl önce Botoks ile koltuk altı terlemelerine kesin çözüm, Ahmet Karacalar tarafından hastalarına sunuluyor... Daha fazlası www.izlesene.com/estetik kanalında
Aşırı terlemenin nedenleri nelerdir ? 00:52
Aşırı terlemenin nedenleri nelerdir ? 134 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe ve Şirinevler Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metin Terleme hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği’nde ; Akciğer kanseri, Akciğer zarı kanseri , Nefes borusu tümörleri, Nefes borusu daralmaları, Timus bezinin tümörleri, İleri akciğer amfizemi, Akciğer zarının yırtılması , Göğüs boşluğunda sıvı toplanması, Akciğer zarı iltihaplanmaları , Göğsün şekil bozuklukları , Torasik Çıkım Sendromu ,Göğüs travmaları, Diyafram’a komşu organların fıtıklaşmaları, Aşırı el ve koltuk altı terlemesi gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Aşırı terlemenin nedenleri nelerdir ? Aşırı terleme insanda bir takım metabolik hastalıklarda, şeker hastalığı, tiroit hastalığı veya diğer endokrin hastalıklarda bir yan bulgu belirti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir de hiçbir bulgu ve ya sebep olmadan heyecan durumunda, sunum yaparken, bir toplumda insanlarla muhabbet ederken sempatik sistemin bilmediğimiz sebeplerden dolayı aşırı çalışmasıyla terleme şeklinde karşımıza çıkabilir.
stopter ter önleyici reklam tanıtım film'i 00:10
stopter ter önleyici reklam tanıtım film'i 340 izlenme - 8 yıl önce stopter ter önleyici mücize formul 0216 450 08 38
Aşırı terleme nasıl tedavi edilir? 03:11
Aşırı terleme nasıl tedavi edilir? 90 izlenme - 5 yıl önce Aşırı terleme nasıl tedavi edilir?
Vücut neden terler ? 00:30
Vücut neden terler ? 117 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe ve Şirinevler Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Terleme hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği’nde ; Akciğer kanseri, Akciğer zarı kanseri , Nefes borusu tümörleri, Nefes borusu daralmaları, Timus bezinin tümörleri, İleri akciğer amfizemi, Akciğer zarının yırtılması , Göğüs boşluğunda sıvı toplanması, Akciğer zarı iltihaplanmaları , Göğsün şekil bozuklukları , Torasik Çıkım Sendromu ,Göğüs travmaları, Diyafram’a komşu organların fıtıklaşmaları, Aşırı el ve koltuk altı terlemesi gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Vücut neden terler ? Vücut terlemesi refleks bir olaydır. Efor sarf etmeyle, aşırı sıcakta vücut refleks olarak ısı ayarlamak için ter bezlerini salgılatarak terlemeye neden olmaktadır.
bir insan nasıl böyle terler ? 00:46
bir insan nasıl böyle terler ? 334 izlenme - 7 yıl önce espanyol'un uruguaylı golcüsü walter pandiani bir basın toplantısı sonunda zor anlar yaşadı. gazetecilerin sorularını yanıtlayan yıldız oyuncu terlemeye başladı ve kısa sürede gömleği sırılsıklam oldu.
Terleme hangi durumlarda aşırı kabul edilir ? 00:35
Terleme hangi durumlarda aşırı kabul edilir ? 100 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe ve Şirinevler Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metin Terleme hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği’nde ; Akciğer kanseri, Akciğer zarı kanseri , Nefes borusu tümörleri, Nefes borusu daralmaları, Timus bezinin tümörleri, İleri akciğer amfizemi, Akciğer zarının yırtılması , Göğüs boşluğunda sıvı toplanması, Akciğer zarı iltihaplanmaları , Göğsün şekil bozuklukları , Torasik Çıkım Sendromu ,Göğüs travmaları, Diyafram’a komşu organların fıtıklaşmaları, Aşırı el ve koltuk altı terlemesi gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Terleme hangi durumlarda aşırı kabul edilir ? Özellikle efor sarf etmede ve aşırı ısı olmada, heyecan ve stres durumlarında veya hiçbir yan etki olmadan vücudun özellikle koltuk altlarının, ellerin, yüzün, karın bölgesinin, ayakların terlemesine aşırı terleme denilmektedir.
Dr Ali Mezdeği : Botoks İle El Terleme Tedavisi 03:44
Dr Ali Mezdeği : Botoks İle El Terleme Tedavisi 252 izlenme - 5 yıl önce Tel : 0212 241 3 241 Web : http://www.esteport.com Esteport Estetik Cerrahi ve Saç Ekim Merkezi Op Dr Ali Mezdeği Estetik Ameliyatlar ve ameliyatsız estetikler hakkında Esteport Klinik Estetik Cerrahı Op Dr Ali Mezdeği Bilgiler veriyor.
Kadın ve Erkekte Terleme Sorunu 01:12
Kadın ve Erkekte Terleme Sorunu 158 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kadin-ve-erkekte-terleme-sorunu-nasil-farklilik-gosterir/ Terleme sorunu ile ilgili Sculpture Polikliniği’nden Uzm. Dr. Betül Şengör’den faydalı bilgiler almaya devam ediyoruz. İşte onlardan biri; kadın ve erkekte terleme sorunu nasıl farklılık gösterir? Detaylar videomuzda. Terleme sorununun hangi durumlarda “aşırı” olarak nitelendirildiğini, terleme sorununun nedenlerini ve kalıcı bir çözümü olup olmadığını biliyor musunuz?
Aşırı terleme için hangi tedavi yöntemleri uygulanır ? 00:47
Aşırı terleme için hangi tedavi yöntemleri uygulanır ? 85 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe ve Şirinevler Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metin Terleme hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği’nde ; Akciğer kanseri, Akciğer zarı kanseri , Nefes borusu tümörleri, Nefes borusu daralmaları, Timus bezinin tümörleri, İleri akciğer amfizemi, Akciğer zarının yırtılması , Göğüs boşluğunda sıvı toplanması, Akciğer zarı iltihaplanmaları , Göğsün şekil bozuklukları , Torasik Çıkım Sendromu ,Göğüs travmaları, Diyafram’a komşu organların fıtıklaşmaları, Aşırı el ve koltuk altı terlemesi gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Aşırı terleme için hangi tedavi yöntemleri uygulanır ? En sıklıkla uygulanan günümüzde tedavi yöntemleri çeşitli losyonlar, hafif elektrik uyarısı, özellikle koltuk altı terlemesinde botoks tedavileri uygulanmaktadır. Cerrahi olarak kapalı yöntemlerle toraks bölgesine yani göğüs boşluğundaki sempatik sinirlerin kesilmesi ve ya klipslenmesiyle sempatektomi dediğimiz cerrahi yöntemlerde günümüzde oldukça yaygın kullanılmaktadır.
Terleme Sorunu İçin Bitkisel Bir Tarif Var mıdır? 00:35
Terleme Sorunu İçin Bitkisel Bir Tarif Var mıdır? 124 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/terleme-sorunu-icin-bitkisel-bir-tarif-var-midir/ Bitkisel çözümler çoğu zaman imdadımıza yetişiyor. Terlemeye bitkisel çözüm var mıdır, aşırı terleme bitkisel çözümle giderilebilir mi? Sorularımızın yanıtını Sculpture Polikliniği’nden Uzm. Dr. Betül Şengör'de alıyoruz.
Uykuda terlemenin nedenleri nelerdir? 01:27
Uykuda terlemenin nedenleri nelerdir? 66 izlenme - 3 yıl önce Uykuda terleme bir sağlık sorununun habercisi olabilir. Özellikle sonradan edinilen uykuda terleme, halsizlik ve kilo kaybı gibi semptomları beraberinde taşıyorsa mutlaka ve doktora başvurulmalı ve gerekli testler yapılmalıdır. Bununla beraber şeker hastalığı, mikrobik hastalıklar, böbrek üstü bezi ve tiroid hastalıkları da uykuda terleme yapabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
El terlemesi nasıl tedavi edilir ? 00:37
El terlemesi nasıl tedavi edilir ? 56 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe ve Şirinevler Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metin Terleme hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği’nde ; Akciğer kanseri, Akciğer zarı kanseri , Nefes borusu tümörleri, Nefes borusu daralmaları, Timus bezinin tümörleri, İleri akciğer amfizemi, Akciğer zarının yırtılması , Göğüs boşluğunda sıvı toplanması, Akciğer zarı iltihaplanmaları , Göğsün şekil bozuklukları , Torasik Çıkım Sendromu ,Göğüs travmaları, Diyafram’a komşu organların fıtıklaşmaları, Aşırı el ve koltuk altı terlemesi gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. El terlemesi nasıl tedavi edilir ? Günümüzde en iyi tedavi yöntemi kapalı sistem ETS dediğimiz endoskopik torakal sempatektomidir. Toraksla kapalı sistemde 1 cmlik koltuk altından insizyonla toraks boşluğuna girip sempatik zinicirin klipslenmesi veya koter ile kesilmesiyle elterlenmelerinde üzerinde başarı sağlanmaktadır.
Elde terleme neden olur ? 00:28
Elde terleme neden olur ? 52 izlenme - 3 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe ve Şirinevler Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metin Terleme hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Kliniği’nde ; Akciğer kanseri, Akciğer zarı kanseri , Nefes borusu tümörleri, Nefes borusu daralmaları, Timus bezinin tümörleri, İleri akciğer amfizemi, Akciğer zarının yırtılması , Göğüs boşluğunda sıvı toplanması, Akciğer zarı iltihaplanmaları , Göğsün şekil bozuklukları , Torasik Çıkım Sendromu ,Göğüs travmaları, Diyafram’a komşu organların fıtıklaşmaları, Aşırı el ve koltuk altı terlemesi gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Elde terleme neden olur ? Elde terleme sempatik sistemin aşırı çalışmasıyla elde, ayakta, koltuk altında terleme şeklinde karşımıza çıkabilir.
Terlemeye Karşı Günlük Bakım Nasıl Olmalı? 00:49
Terlemeye Karşı Günlük Bakım Nasıl Olmalı? 76 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/terlemeye-karsi-kisinin-gunluk-bakimi-nasil-olmalidir/ Günlük bakımımız ile ilgili detayları Sculpture Polikliniği’nden Uzm. Dr. Betül Şengör'den alıyoruz.
Terleme Hangi Durumlarda “Aşırı” Olarak Tabir Edilir? 01:06
Terleme Hangi Durumlarda “Aşırı” Olarak Tabir Edilir? 75 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/terleme-hangi-durumlarda-asiri-olarak-tabir-edilir/ Terleme probleminin "aşırı" olarak nitelendirilmesi için hangi durumların olması gerektiğini Sculpture Polikliniği’nden Uzm.Dr.Betül Şengör anlatıyor. Terleme sorunu, terleme nedenleri ve aşırı terlemeye dair merak edilenler MigrosTV'de.
Botoks İle Aşırı Terleme Tedavisi Nasıldır? 01:24
Botoks İle Aşırı Terleme Tedavisi Nasıldır? 76 izlenme - 5 yıl önce Botoks İle Aşırı Terleme Tedavisi Nasıldır ? doç Dr. İbrahim Aşkar Estetik Ve Plastik Cerrahi Uzmanı
Terleme Sorununun Nedenleri Nelerdir? 01:36
Terleme Sorununun Nedenleri Nelerdir? 91 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/terleme-sorununun-nedenleri-nelerdir/ Terleme sorunun nedenlerini Sculpture Polikliniği’nden Uzm.Dr.Betül Şengör MigrosTV izleyicileri için anlattı.
Terleme Sorununun Kalıcı Bir Çözümü Var mıdır? 02:08
Terleme Sorununun Kalıcı Bir Çözümü Var mıdır? 74 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/terleme-sorununun-kalici-bir-cozumu-var-midir/ Terleme sorununun kalıcı bir tedavisi olup olmadığını Sculpture Polikliniği’nden Uzm. Dr. Betül Şengör‘e sorduk. Bu videolar da ilginizi çekebilir terleme sorunu nedir, nedenleri nelerdir, hangi durumlarda “aşırı” olarak adlandırılır?
Terleme Sorunu Nedir? 00:51
Terleme Sorunu Nedir? 45 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/terleme-sorunu-nedir/ Özellikle yaz aylarında en sık rastlanan sorunlardan birini işliyoruz; terleme sorunu. Sculpture Polikliniği’nden Uzm.Dr.Betül Şengör bu konuyla ilgili sorularımızı yanıtladı.
Isınma Terleme 03:58
Isınma Terleme 39 izlenme - 7 yıl önce
Depresyon, Bağımlılık, Aşırı Terleme ve Sıcak Çarpmaları - Sağlık Kontrolü 29.07.2017 Cumartesi 39:56
Depresyon, Bağımlılık, Aşırı Terleme ve Sıcak Çarpmaları - Sağlık Kontrolü 29.07.2017 Cumartesi 8 izlenme - 10 ay önce Leyla Ataman, Sağlık Kontrolü'nde bu hafta Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile depresyon ve bağımlılık, Dr. Dilek Avşar ile aşırı terleme tedavisi, Dr. Osman İrez ile sıcak çarpmalarını ele aldı.
Sağlığın Adresi 10.09.2015 Tvem 56:31
Sağlığın Adresi 10.09.2015 Tvem 8 izlenme - 3 yıl önce Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr