Hoşgeldiniz!

terlemek

Terleyen Erkege Kız Ustunu Cıkarıyor 01:54
Terleyen Erkege Kız Ustunu Cıkarıyor 15.321 izlenme - 9 yıl önce terleyen erkege kız ustunu cıkarıyor
Asansörde Hüsrana Uğramak 01:55
Asansörde Hüsrana Uğramak 8.225 izlenme - 4 yıl önce Asansörde Hüsrana Uğramak (Terleten Asansör Şakası)
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 03:05
Koltuk Altınızı Koklayabilir Miyim? 4.551 izlenme - 2 yıl önce Sokağa çıkıp erkek kadın fark etmeden yanlarına yaklaşan bu genç, yabancı insanlara ilginç bir teklifte bulunur. Koltuk altınızı koklayabilir miyim?
Aşk Adamı Tecavüzcü Coşkun'u Sevgilisinin Terketmesi 01:14
Aşk Adamı Tecavüzcü Coşkun'u Sevgilisinin Terketmesi 1.202 izlenme - 3 yıl önce Filmlerde mafyanın pis işlerini zevkle yürütüp, bulduğu her fırsatta korumasız kadınlara tecavüz edip, kirli şakalar yapması ve pis sırıtması ile ünlü olmuş Tecavüzcü Coşkun olarak nam salmış Coşkun Göğen abimizin farklı bir rolünü izleyeceğiz.
Ellerinden Su Akan Adam 03:59
Ellerinden Su Akan Adam 737 izlenme - 3 yıl önce Eli terleyen insanlar görmüşüzdür hepimiz ancak bu abimiz biraz farklı. Bunu hem bilinçli olarak yapıyor hem de elinden damla damla su akıtıyor. Ateistlere açıklamak için bir konu daha çıktı, hayırlı olsun.
Arabaya Bırakılan Bebeklerin Neler Çektiklerini Gösterebilmek 01:29
Arabaya Bırakılan Bebeklerin Neler Çektiklerini Gösterebilmek 1.355 izlenme - 3 yıl önce Zenci kardeşimiz, gerçekten çok önemli bir konuya değinmiş. Arabada sıcak havada bırakılan çocuklar için güneşin yamacında video çekmiş. Evet belki altyazı yok, dedikleri anlaşılmıyor ama herifteki terden dediklerinin pek de önemi kalmıyor. bi buçuk dakikada herif cımcılık oluyor.
Kayıp Kolyenin Esrarı 01:56
Kayıp Kolyenin Esrarı 614 izlenme - 3 yıl önce Bizim aile ortamımız ne yazık ki bu kadar rahat değildir. Mesela aile büyükleri masada otururken, ben 2-3 metre ileride bir hatunu yemeye kalksam, muhtemelen lokmalar boğazıma takılır nefes alamam. Kolyeyi donuna asan ablaya ise söylecek söz bulamıyoruz, herhalde kendisi piercing öncesi dönemi sembolize etmektedir.
İbretlik Bir Hikaye 02:04
İbretlik Bir Hikaye 246 izlenme - 3 yıl önce Fatiha suresinin anlamını biliyor muyuz? Fatiha suresini bilmeyen adamın dramı.
Kendi Teriyle Boğulan Adam 00:50
Kendi Teriyle Boğulan Adam 33 izlenme - 4 yıl önce Pandiani verdiği basın toplantısında bir insandan nasıl bu kadar su sızar bunu gösteriyor bize.Vücudun 3/4'ü su anladık tamam da hepsini bir anda nasıl koyverdin arkadaş.Günde en az 3 gömlek değişmek şarttır herhalde Pandiani kardeşe.Korgu-Gerilim hissiyatı yaşatan videomuzu izleyelim.