Hoşgeldiniz!

Terlik Videoları İzle

 Güdümlü Anne Terliği 00:05
Güdümlü Anne Terliği 94.600 izlenme - 3 yıl önce Güdümlü Anne Terliği
Terlik İşine Girdim 00:06
Terlik İşine Girdim 67.278 izlenme - 4 yıl önce Terlik İşine Girdim
Plaj Sapığı 01:09
Plaj Sapığı 119.161 izlenme - 6 yıl önce
Cübbeli Ahmet Hoca^dan Noel Kaymağı Sonrası 'Peygamber Gösteren Terlik 02:57
Cübbeli Ahmet Hoca^dan Noel Kaymağı Sonrası 'Peygamber Gösteren Terlik 11.688 izlenme - 1 yıl önce Medyatik İslamcı ‘Cübbeli’ Ahmet Hoca, din ticareti ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek, Hz Muhammed’i rüyada gösteren terlik satışına başladı. Daha önce Hz. Muhammed’in saçının yıkandığı suyu sattığı iddia edilen Cübbeli, en son olarak Noel'i kutlamasının tehlikesi isimli bir kitap hazırlamıştı. Kitabı 10 liraya satan Cübbeli Ahmet, kampanya yapmayı da unutmamıştı.
Yayın Yaparken Abisinin Gazabına Uğrayan Çocuk 00:30
Yayın Yaparken Abisinin Gazabına Uğrayan Çocuk 11.446 izlenme - 1 yıl önce yayın yaparken abisinden aldığı terlik darbeleri ile yere yığılan ufaklığı izliyoruz efenim... evet en heycanlı yerinde kesiliyor yine.
Terliğe Tecavüz Eden Kaplumbağa 01:09
Terliğe Tecavüz Eden Kaplumbağa 18.983 izlenme - 4 yıl önce Videoda bahçede bulduğu bir terliği dişi kaplumbağa zanneden bir erkek kaplumbağanın yaptıklarını izliyoruz.
Mehtap Televizyona Terlik Fırlattı - Kısmetse Olur 03:08
Mehtap Televizyona Terlik Fırlattı - Kısmetse Olur 6.954 izlenme - 1 yıl önce Mehtap Televizyona Terlik Fırlattı - Kısmetse Olur Kanal D’nin reality programı “Kısmetse Olur”,Hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarını bir araya getirecek program, hafta içi her gün ekranda olacak. Elemeler ise pazar akşamları yapılacak.
Yiğit Bulut: Erdoğan Ayağında Terlik Üstünde Yırtık Tişörtüyle Yola Çıktı 01:05
Yiğit Bulut: Erdoğan Ayağında Terlik Üstünde Yırtık Tişörtüyle Yola Çıktı 5.164 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, Erdoğan'ın siyasi kariyerinde yola yırtık pijamayla çıktığını ve hapse atılmasının ardından İstanbul'da yalılarda kadeh kaldırılarak kutlamalar yapıldığını söyledi. Erdoğan'ın yola nasıl çıktığını anlatırken de Bulut, "Ayağında eşofmanıyla yola çıkıyor, Rize'den yola çıkıyor belki de yırtık, hiç kimsesi yok geliyor. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı makamına seçilerek geliyor oturuyor. Adamlar buna çıldırıyor. Ayağında terliği üstünde yırtık tişörtü yola çıkıyor" dedi.
Pipi Gösteren Dilenci 03:04
Pipi Gösteren Dilenci 9.451 izlenme - 2 yıl önce Yurdumdan insan manzaraları... İddiaya göre adamın biri bir evin kapısına gidiyor para istiyor sonra evdeki çocuklar içeri para almaya giriyor sonra anneleri çığlık atıyor. adam annelerine cinsel organını göstermiş. Ssonra ayaklarında kadın terlikleri ellerinde odunla adamı kovalayıp Haliç sahilinde yakalayıp polis gelene kadar dövüyorlar.
Anne Terliği Silah Sayıldı 02:28
Anne Terliği Silah Sayıldı 2.050 izlenme - 7 ay önce Annenin Terliği Silah Sayıldı , Annenin Fırlattığı Terlik Silah Sayıldı , Anne terliği silah sayıldı , Anne terliği 'silah' sayıldı , Oğluna attığı terlik 'silah' sayıldı, beş yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı , Anneler Artık İki Kez Düşünsün: Oğluna Attığı Terlik 'Silah' Sayıldı , Naylon Terlik Silah Sayıldı , Annenin oğluna fırlattığı naylon terlik 'silah' sayıldı , Denizli'de oğluna terlik fırlatan bir anne, “silahla basit yaralamaya teşebbüs” suçundan yargılanacak. 63 yaşındaki annenin 5 yıla kadar hapsi isteniyor. Denizli'nin Honaz ilçesinde 13 Mayıs’ta yaşanan olayda, Şenay Güzel (62), tartıştığı 38 yaşındaki oğlu Hasan Güzel’e naylon terliğini fırlattı. Bunun üzerine Hasan Güzel polise giderek şikayetçi oldu. Soruşturma başlatan Cumhuriyet Savcısı, olayla ilgili iddianame hazırlandı. Savcı, "silahla basit yaralamaya teşebbüs” ile suçlanan anne hakkında 2 ila 5 yıl arasında hapis cezası istedi. İddianame; 6. Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. Terliğin silah olduğunu bilmediğini ifade eden Şenay Güzel, "Oğlum hakaret edince ayağımdaki terliği fırlattım. Zaten isabet etmedi. Terliğin silah olduğunu bilseydim atmazdım. Bu terlik isabet etse ne olacak sanki, yaralamaz, acıtmaz bile. Cezam neyse çekeceğim, terliği silah saymışlar, yapacak bir şey yok. Evladına kızınca terlik atmayan anne var mı ki?" diye konuştu. Şenay Güzel'in avukatı Hasan Ozan Orpak ise yaptığı açıklamada,, “Yargı sonucunu biz de merakla bekliyoruz. Bundan sonra anneler de terlik atarken düşünsünler. Her terlik atan anne yargılanacak mı, onun önüne açar mı bilemiyoruz. Şikayet olursa tabii ki, terlik atan anneler 2-5 yıl arasında hapisle yargılanabilir” dedi. Anneleri yakından ilgilendiren dava, önümüzdeki günlerde başlayacak. "SİLAH OLDUĞUNU BİLSEM ATMAZDIM"
Terlikle Timsah Kovalayan Kadın 00:58
Terlikle Timsah Kovalayan Kadın 2.252 izlenme - 8 ay önce 120 timsahın bulunduğu Doğu Avustralya Nehri'nde bir timsah kıyıya yaklaştı. Kenarda bekleyen kadın ise yaklaşan timsahı terliğiyle kovaladı. Avustralya'da yaklaşan timsahı terlikle kovalayan kadın
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 03:07
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 7.107 izlenme - 2 yıl önce 2 kardeş gereksiz yere kavga ediyor olayın sonuna doğru annede olaya dahil olup çatır çutur terlikle saydırmaya başlıyor hepimizin bildiği ortam yani.
Timsahı Terliğiyle Kovalayan Kadın 00:36
Timsahı Terliğiyle Kovalayan Kadın 838 izlenme - 8 ay önce Avustralya'nın kuzeyinde bir nehrin kenarında köpeği ile kendisine doğru gelen timsahları izleyen kadın timsahın iyice yaklaştığını görünce kaçmak yerine, ayağındaki parmak arası terliği çıkartıp timsaha doğru salladı. Kadının hamlesini gören timsah hızla uzaklaştı.
Sinir Bozucu Palyaço Şakası 00:38
Sinir Bozucu Palyaço Şakası 4.711 izlenme - 2 yıl önce Çaresizlik ne kadar kötü birşey değil mi? Yüzüne yediği kekten sonra şoka uğrayan kadıncağız palyaçoyu yakalayıp parçalamak istiyor ama nafile.Merdiven tersten yürüyor birde o kilolar.Elindeki herşeyi çaresizce fırlatıyor o zındık palyaçoya.İkinci kek yüzünde patlayınca aslanın eline düşen bir ceylan gibi umutsuzluğa yol alıyor.
Mahşer-İ Cümbüş - Cıbırca_terlik 06:26
Mahşer-İ Cümbüş - Cıbırca_terlik 17.231 izlenme - 9 yıl önce
Terörün Bölesi 00:09
Terörün Bölesi 13.125 izlenme - 9 yıl önce terörİst adami terlİkle dövİyor
Bisiklete Egzoz Yapmak 01:01
Bisiklete Egzoz Yapmak 2.401 izlenme - 2 yıl önce 90lı yıllarda bizim kola şişeleriyle yaptığımız modifiyeyi, uyanık amerikalı firma geliştirip satmaya başlamış. Plastik kartın çıkardığı ses egzoza benzeyen huni yükselterek, bizim bildiğimiz sesi çıkarıyor. Bu arada EGZOZ doğru yazım şeklidir.
Deniz Akkayalı Muya Reklamı (2004) 00:47
Deniz Akkayalı Muya Reklamı (2004) 1.630 izlenme - 1 yıl önce Deniz Akkaya'nın taş olduğu son dönemlerde çekildiği muya terlik reklamını izleyeceksiniz.
Arow Reklamları 02:07
Arow Reklamları 1.378 izlenme - 1 yıl önce "hee arrovdır" repliğiyle kulaklarımıza, aysun kayacı'yla gözlerimize, zehirli ayakkabılarıyla tüm vücudumuza hitap eden arow'un rengarenk reklamlarını siz sitedaşlarım için bir araya getirmek benim için bir görevdi.
Anne Terliğine Rakip 00:06
Anne Terliğine Rakip 3.389 izlenme - 3 yıl önce Güdümlü anne terliklerine rakip olarak arkadaş terliği çıktı.
Zuhal Olcay - Terlik (Akustikhane) 05:02
Zuhal Olcay - Terlik (Akustikhane) 2.483 izlenme - 2 yıl önce Zuhal Olcay - Terlik (Akustikhane) Şarkı Sözleri: Eksik bir şey mi var hayatımda? Gözlerim neden sık sık dalıyor? Eksik bir şey mi var hayatımda? Gökyüzü bazen ciğerime doluyor Öyle bir şey ki bu, kolay anlatamam Atsan atılmaz, satsan satamam Eksik bir şey mi var, anlayamam Bak çayım sigaram, her şeyim tamam Kalksam duraktan dolmuş gibi Arka koltukta unutulmuş gibi Terliklerimle gelsem sana Sonunda aşkı bulmuş gibi... Yapımcı / Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Ali Balkı Gülün Ses Miksaj: Cihan Mert Karayazı Görüntü Yönetmeni: Mustafa Çağlar İlim Yürütücü Yapımcı: Samet Hamiş Yapımcılar: Umut Albayrak, Özgür Uysal Editör: İlker Turan Genel Koordinatör: Burçak Şahvelioğlu Ses Asistanı: Güngör Uçak Kamera Operatörleri: İbrahim Çakmak, Deniz Demir, Çağlar Karakuş Set Amiri: Nurullah Arslan Prodüksiyon Menajeri: Egesel Yıldırım Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Alican Çağlayan, Atay Yaman, Ceyhun Türkeş Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Bertan Berkol Web Tasarım: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, İlker Turan, Rıdvan Gürses, Tayfun Tekin
Annenizden Hiç Terlik Yediniz Mi ? 02:49
Annenizden Hiç Terlik Yediniz Mi ? 417 izlenme - 6 ay önce Annenizden Hiç Terlik Yediniz Mi ? Anne'de terlik yedik mi tabi yedik herkes yemiştir.Sokak Röportajın halka soruldu izliyoruz.
terliğin hazin sonu 03:59
terliğin hazin sonu 7.115 izlenme - 10 yıl önce bizim cikin bulamadı boyuna göre bi köpek
yapıştırılmış terlik şakası:)) 00:21
yapıştırılmış terlik şakası:)) 5.282 izlenme - 8 yıl önce adam yere yapıştırılmışterikleri giyer ve :))))
Zalim Kedi Ve Namaz Kılmaya Çalışan Teyze 00:38
Zalim Kedi Ve Namaz Kılmaya Çalışan Teyze 710 izlenme - 1 yıl önce Daha önce zalim kedinin namaz kılmaya çalışan dayıya yaptıklarını hatırlıyoruz. Başrollerde bu sefer teyzemiz var. Video sonundaki bonus ise tatlı niyetine.
Metin2 Torent Kaldırma 00:20
Metin2 Torent Kaldırma 4.567 izlenme - 7 yıl önce metin2 torent kaldırma http//wwwforumalevnet/oyun-hileleri/394905-metin2-torrent-kaldirma-100-kesinhtml
yere çivilenen terlik :d:d:d 00:21
yere çivilenen terlik :d:d:d 5.989 izlenme - 7 yıl önce
Zorbey Nazmi 04:16
Zorbey Nazmi 6.740 izlenme - 7 yıl önce zorbey nazmi piyanist şeref roman havası
Gaziantep Birlik Makina | Poliüretan Terlik Makinaları 06:11
Gaziantep Birlik Makina | Poliüretan Terlik Makinaları 1.665 izlenme - 3 yıl önce Poliüretan Terlik Makinaları Gaziantep, Terlik Makinası Gaziantep
Terlik Fetişli Kaplumbağa (+4 ila 49 Arası) 01:09
Terlik Fetişli Kaplumbağa (+4 ila 49 Arası) 510 izlenme - 2 yıl önce Alayına gider yapan kaplumbağımızın yeni kurbanı terli olacaktır. Kendisi adeta bir kumteper giib çalışmaktadır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1863/tencere-fetisli-kaplumbaga-4-ila-47-arasi