Hoşgeldiniz!

termal kamera

Termal Kamerayla Gizli  Gizli Gaz Çıkaranları Ortaya Çıkarmak 01:25
Termal Kamerayla Gizli Gizli Gaz Çıkaranları Ortaya Çıkarmak 6.380 izlenme - 4 ay önce Termal kamerayla artık kimse güvende değil ve bu yapılan şey özel hayata aykırıdır...
Termal Kamerayla Lastiklerin Çok Sürtünmeden Oluşan Isınmasının Görüntüleri 03:21
Termal Kamerayla Lastiklerin Çok Sürtünmeden Oluşan Isınmasının Görüntüleri 4.124 izlenme - 11 ay önce Mantıken patinaj devam ederse lastik sıcaklığı da giderek artacağı gibi tahmin edemeyeceğiniz sıcaklıklara ulaşır. Buradaki Honda S2000'de 160 dereceye kadar çıkıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Termal Kamera ile 0 Derecede Çalıştırılan Araç Motorunun Artan Sıcaklığı! 04:43
Termal Kamera ile 0 Derecede Çalıştırılan Araç Motorunun Artan Sıcaklığı! 4.280 izlenme - 1 yıl önce Araç motorunun 0 dereceyken çalıştırılmasına ve sonrasında artan sıcaklığına termal kamera ile tanıklık ediyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Siyah Renkli Arabalar Daha Çok Isınıyor? 01:36
Siyah Renkli Arabalar Daha Çok Isınıyor? 8.930 izlenme - 2 yıl önce Siyah araba mı yoksa beyaz araba mı işte termal kamera yardımıyla gerçek sıcaklık değerleri ölçüldü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İniş Yapan Uçağın Termal Kamera Görüntüsü (B757) 01:21
İniş Yapan Uçağın Termal Kamera Görüntüsü (B757) 4.843 izlenme - 1 yıl önce Londra'daki Gatwick Havalimanı'na iniş yapan Boeing 757 tipi uçağın termal kamerayla görüntüsü çekildi. Meraklılar için ilginç ve güzel bir görüntü çıkmış ortaya.
Termal Kamera ile Kim Ossurdu ? 01:55
Termal Kamera ile Kim Ossurdu ? 5.121 izlenme - 1 yıl önce Özel hayatımızın en ince detaylarına kadar giren teknoloji neredeyse osurumuza bile göz diker oldu? İnsanoğlu teknolojiye yenik mi düşüyor? Termal kamerayı bu amaçla kullanmak ne kadar doğru? Buyurun beyler güler miyiz, ağlar mıyız bilemiyorum.
Isıya Duyarlı Termal Kamerayı Test Ettik - Zifiri Karanlıkta Bile Gösteriyor 03:33
Isıya Duyarlı Termal Kamerayı Test Ettik - Zifiri Karanlıkta Bile Gösteriyor 3.307 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda ısıya duyarlı, vücut ısısına göre görüntüleme yapan termal kamerayı test ediyoruz. Bakalım ortaya nasıl görüntüler çıkacak. Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Aktütün Baskını Termal Kaydı 06:58
Aktütün Baskını Termal Kaydı 3.712 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler 3 kasım 2008'de 17 askerin şehit oldugu Aktütün baskınından önceki gece çekildiği söyleniyor. Başlarda sahte olabilir diye düşündüm fakat videodaki isim ve şehit sayısı 2008'deki aktütün saldırısıyla örtüşüyor ve yine videoda söylendigi gibi o dönemin tümen komutanıda Gürbüz kaya. Videoda çatışma yoğunluğu düşük olmasının sebebide asıl çatışmadan önce çekilen bir video olması sanırım. En net görüntü ise 1:00 ile 1:05 saniyeler arasında kayaların yanındaki siyahlık olarak görünüyor. O kişi büyük ihtimalle teröristlerden birisi.
İphone Uyumlu Termal Kamera 02:15
İphone Uyumlu Termal Kamera 3.491 izlenme - 3 yıl önce iPhone 5 ve iPhone 5s ile uyumlu termal kamera kılıf FLIR'ın ardından ... başlıklı makalemizde fiyat, gopro hero ve özellikleri hakkında bilgiler ...
Üşüyünce Vücudumuz Termal Kamerada Nasıl Görünür? | Soğukta Çıplak Bir Melih 03:17
Üşüyünce Vücudumuz Termal Kamerada Nasıl Görünür? | Soğukta Çıplak Bir Melih 1.421 izlenme - 12 ay önce Bu videoda ilginç bir deneme yapıyoruz. Üşüdüğümüzde vücudun nasıl göründüğüne ısıya duyarlı olan termal kamera ile bakacağız. Bir şeyleri denediğimiz tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/t4A2pD Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 01:55
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 533 izlenme - 1 yıl önce Banana Factory kanalının yayınladığı görüntüde topluma açık yerlerde insanların osuruklarını termal kamera sayesinde kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
havalimanında termal kameralara dikkat:)) 00:09
havalimanında termal kameralara dikkat:)) 3.002 izlenme - 9 yıl önce hahahahahahah
Topluma Açık Yerlerde Osururken Termal Kameralara Yakalanan İnsanlar 01:55
Topluma Açık Yerlerde Osururken Termal Kameralara Yakalanan İnsanlar 428 izlenme - 1 yıl önce Banana Factory kanalının yayınladığı görüntüde topluma açık yerlerde insanların osuruklarını termal kamera sayesinde kaydetti.
Dolandırıcılığın En Teknolojik Hali - Termal Kamera 03:45
Dolandırıcılığın En Teknolojik Hali - Termal Kamera 498 izlenme - 3 yıl önce Bugüne kadar birçok dolandırıcılık yöntemini duymuştuk ama bunu ilk kez duyacağınızı tahmin ediyorum. Bu videodaki eleman iphone marka telefonuna taktığı küçük bir termal kamera aparatıyla vatandaşın atm kart şifresini nasıl çalınabileceğini göstermiş. Yöntem basit termal kamera ısı değişimlerini tuşlar üzerinde göstererek size hangi tuşlara basıldığını gösteriyor. Ha derseniz sırasını nasıl bilecek. En son basılan tuştan en baştaki tuşa doğru yine ısı değişimleri izlenerek sırası da tahmin edilebiliniyor. Bu video bu tür bir tuzağa düşmemeniz için bilgilendirme amaçlıdır. ATM den şifre girerken mümkün olduğunca tüm tuşlara dokunarak ısı transferi yaparak işlem yapmakta fayda var.
termal kamera ile ısı yalıtımı kontrolü 02:05
termal kamera ile ısı yalıtımı kontrolü 1.006 izlenme - 8 yıl önce kadir çöpdemirin elinde testo 880 termal kamera ile bina yalıtımlarını çektiği ve bina yöneticileri ile görüştüğü ve trtde ana haber bülteninde yayınlanan programın videosu
İleri Düzey Havalimanı U.v. Kontrol Noktası 00:09
İleri Düzey Havalimanı U.v. Kontrol Noktası 181 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar hemen hepimiz günü gelip uçağa binen insanlarız ve sitemizde sayısı çok az olan güzel kızlarımız hariç kadınlı erkekli herkesin osurduğu aşikar. Hava limanı girişinde bırakın üstünüzde bir şey geçirmeyi osurmanın bile kayıt altına alındığını bilin dikkat edin diyerek paylaşmak istedim.
Denizde Gece Yolculugu 01:55
Denizde Gece Yolculugu 153 izlenme - 10 yıl önce
Termal Kamera İle Formula 1 Heyecanı 01:08
Termal Kamera İle Formula 1 Heyecanı 69 izlenme - 4 yıl önce Termal Kamera İle Formula 1 Heyecanı 11.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Termal Kamera İle Formula 1 Heyecanı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Orman Yangınlarına Karşı Geg Termal Kameralar 00:44
Orman Yangınlarına Karşı Geg Termal Kameralar 3 izlenme - 5 ay önce GEG TERMAL KAMERALAR İLE ORMANLARIMIZ DAHA GÜVENLİ OLACAK TERMAL FULL HD IP KAMERALAR GEG TEKNOLOJİLERİNDE..