Hoşgeldiniz!

termal kamera

Siyah Renkli Arabalar Daha Çok Isınıyor? 01:36
Siyah Renkli Arabalar Daha Çok Isınıyor? 8.327 izlenme - 1 yıl önce Siyah araba mı yoksa beyaz araba mı işte termal kamera yardımıyla gerçek sıcaklık değerleri ölçüldü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Topluma Açık Yerlerde Osururken Termal Kameralara Yakalanan İnsanlar 01:55
Topluma Açık Yerlerde Osururken Termal Kameralara Yakalanan İnsanlar 168 izlenme - 7 gün önce Banana Factory kanalının yayınladığı görüntüde topluma açık yerlerde insanların osuruklarını termal kamera sayesinde kaydetti.
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 01:55
Termal Kameralara Osururken Yakalanan İnsanlar 73 izlenme - 7 gün önce Banana Factory kanalının yayınladığı görüntüde topluma açık yerlerde insanların osuruklarını termal kamera sayesinde kaydetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İphone Uyumlu Termal Kamera 02:15
İphone Uyumlu Termal Kamera 3.106 izlenme - 2 yıl önce iPhone 5 ve iPhone 5s ile uyumlu termal kamera kılıf FLIR'ın ardından ... başlıklı makalemizde fiyat, gopro hero ve özellikleri hakkında bilgiler ...
Aktütün Baskını Termal Kaydı 06:58
Aktütün Baskını Termal Kaydı 1.563 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler 3 kasım 2008'de 17 askerin şehit oldugu Aktütün baskınından önceki gece çekildiği söyleniyor. Başlarda sahte olabilir diye düşündüm fakat videodaki isim ve şehit sayısı 2008'deki aktütün saldırısıyla örtüşüyor ve yine videoda söylendigi gibi o dönemin tümen komutanıda Gürbüz kaya. Videoda çatışma yoğunluğu düşük olmasının sebebide asıl çatışmadan önce çekilen bir video olması sanırım. En net görüntü ise 1:00 ile 1:05 saniyeler arasında kayaların yanındaki siyahlık olarak görünüyor. O kişi büyük ihtimalle teröristlerden birisi.
havalimanında termal kameralara dikkat:)) 00:09
havalimanında termal kameralara dikkat:)) 2.992 izlenme - 7 yıl önce hahahahahahah
termal kamera ile ısı yalıtımı kontrolü 02:05
termal kamera ile ısı yalıtımı kontrolü 999 izlenme - 7 yıl önce kadir çöpdemirin elinde testo 880 termal kamera ile bina yalıtımlarını çektiği ve bina yöneticileri ile görüştüğü ve trtde ana haber bülteninde yayınlanan programın videosu
İleri Düzey Havalimanı U.V. Kontrol Noktası 00:09
İleri Düzey Havalimanı U.V. Kontrol Noktası 123 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar hemen hepimiz günü gelip uçağa binen insanlarız ve sitemizde sayısı çok az olan güzel kızlarımız hariç kadınlı erkekli herkesin osurduğu aşikar. Hava limanı girişinde bırakın üstünüzde bir şey geçirmeyi osurmanın bile kayıt altına alındığını bilin dikkat edin diyerek paylaşmak istedim.
Dolandırıcılığın En Teknolojik Hali - Termal Kamera 03:45
Dolandırıcılığın En Teknolojik Hali - Termal Kamera 110 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar birçok dolandırıcılık yöntemini duymuştuk ama bunu ilk kez duyacağınızı tahmin ediyorum. Bu videodaki eleman iphone marka telefonuna taktığı küçük bir termal kamera aparatıyla vatandaşın atm kart şifresini nasıl çalınabileceğini göstermiş. Yöntem basit termal kamera ısı değişimlerini tuşlar üzerinde göstererek size hangi tuşlara basıldığını gösteriyor. Ha derseniz sırasını nasıl bilecek. En son basılan tuştan en baştaki tuşa doğru yine ısı değişimleri izlenerek sırası da tahmin edilebiliniyor. Bu video bu tür bir tuzağa düşmemeniz için bilgilendirme amaçlıdır. ATM den şifre girerken mümkün olduğunca tüm tuşlara dokunarak ısı transferi yaparak işlem yapmakta fayda var.
Denizde Gece Yolculugu 01:55
Denizde Gece Yolculugu 150 izlenme - 8 yıl önce
Termal Kamera İle Formula 1 Heyecanı 01:08
Termal Kamera İle Formula 1 Heyecanı 63 izlenme - 3 yıl önce Termal Kamera İle Formula 1 Heyecanı 11.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Termal Kamera İle Formula 1 Heyecanı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...