Hoşgeldiniz!

termometre

Beytüşşebaplı Berivanların Zorlu Yaşamı... Gündüz İnek Sağıp Gece Ekmek Pişiriyorlar 04:19
Beytüşşebaplı Berivanların Zorlu Yaşamı... Gündüz İnek Sağıp Gece Ekmek Pişiriyorlar 123 izlenme - 4 gün önce Beytüşşebaplı Berivanların zorlu yaşamı... Gündüz inek sağıp gece ekmek pişiriyorlarŞIRNAK - Termometrelerin 40 dereceye kadar yükseldiği Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde gündüzleri hayvan sağarak, süt ve yoğurt yapan Berivanlar, gece geç saatlere kadar da lavaş ekmek pişiriyor.
termometreli saat 00:22
termometreli saat 624 izlenme - 7 yıl önce saat ve termometre uygulaması
Saatledsaatdisplayli Saatmatrix Saat 00:22
Saatledsaatdisplayli Saatmatrix Saat 346 izlenme - 7 yıl önce matrix şeklinde döşenmiş saat ve termometre
Şanlıurfa'da Termometreler 61 Dereceyi Gösterdi 00:51
Şanlıurfa'da Termometreler 61 Dereceyi Gösterdi 3 izlenme - 2 hafta önce Türkiye'nin en sıcak kentlerinden Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde termometreler, 61 dereceyi gösterdi. Cehennemin demosunu izliyoruz efendim.
saat termometre ve kayan yazı panosu 03:09
saat termometre ve kayan yazı panosu 149 izlenme - 6 yıl önce gökçebey istasyonu için yapılan saat termometre ve kayan yazı panosunun çalışır vaziyetteki videosudur.ayrıntılı bilgi için www.orcunsaygin.com
Dijital Termometre Nedir ? 03:15
Dijital Termometre Nedir ? 56 izlenme - 3 yıl önce www.tibbivideolar.com Bu Video 112 Acil Yardım Ambulans Personeli Eğitimi İçin Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Tarafınca ''Personelin günün koşullarına uygun olarak yetişmelerini ve görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlara sahip olmalarını sağlamak, etkinlik ve tutumluluk bilinci ile yetiştirilerek verimliliklerini artırmak ve daha üst görevlere hazırlanmaları sağlamak" Amacı İle Yapılmıştır.
Saat Termometre 01:50
Saat Termometre 93 izlenme - 6 yıl önce saat termometre