Hoşgeldiniz!

termometre

termometreli saat 00:22
termometreli saat 620 izlenme - 6 yıl önce saat ve termometre uygulaması
Saatledsaatdisplayli Saatmatrix Saat 00:22
Saatledsaatdisplayli Saatmatrix Saat 346 izlenme - 6 yıl önce matrix şeklinde döşenmiş saat ve termometre
saat termometre ve kayan yazı panosu 03:09
saat termometre ve kayan yazı panosu 148 izlenme - 5 yıl önce gökçebey istasyonu için yapılan saat termometre ve kayan yazı panosunun çalışır vaziyetteki videosudur.ayrıntılı bilgi için www.orcunsaygin.com
Adana’da Termometreler Çıldırdı ! 00:42
Adana’da Termometreler Çıldırdı ! 12 izlenme - 4 ay önce Afrika’dan gelen sıcak hava dalgasının etkisini sürdürdüğü Adana’da termometreler 52 dereceyi gösterdi. Aşırı sıcaktan bunalan çocuklar ve gençler serinleyebilmek için sulama kanallarına akın etti. Adana’da 4 gün önce 41 derece gösteren termometreler bugün 52 dereceyi gösterdi.
Dijital Termometre Nedir ? 03:15
Dijital Termometre Nedir ? 41 izlenme - 2 yıl önce www.tibbivideolar.com Bu Video 112 Acil Yardım Ambulans Personeli Eğitimi İçin Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Tarafınca ''Personelin günün koşullarına uygun olarak yetişmelerini ve görevin gerektirdiği bilgi, beceri ve davranışlara sahip olmalarını sağlamak, etkinlik ve tutumluluk bilinci ile yetiştirilerek verimliliklerini artırmak ve daha üst görevlere hazırlanmaları sağlamak" Amacı İle Yapılmıştır.
Saat Termometre 01:50
Saat Termometre 93 izlenme - 5 yıl önce saat termometre
Adana'da Termometreler 38 Dereceyi Gösterdi ! 01:45
Adana'da Termometreler 38 Dereceyi Gösterdi ! 7 izlenme - 2 yıl önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Adanada hava sıcaklığı. Adana'da Termometreler 38 Dereceyi Gösterdi !