Hoşgeldiniz!

termos

Ne Yaparsan Yap Devrilmeyen Termos 01:36
Ne Yaparsan Yap Devrilmeyen Termos 3.547 izlenme - 2 yıl önce Mighty Mug diye çarptığında devrilmeyen termos üretilmiş! Ne yaparsan yap devrilmeyen bardak ile klavyleriniz artık daha temiz ve bozulma riski sıfır olacak! :)
M. Atilla Atasever - İstanbul 05:34
M. Atilla Atasever - İstanbul 234 izlenme - 2 yıl önce Görmüş geçirmiş kaptanımız Atilla abi masal tadında yine ilginç bir hikayesiyle karşımızda. Sabahın mahmurluğu üzerinde sanırım, baygın baygın anlatışı ayrı bir tat katmış üslubuna. İstanbul'da bir gününün ne rezil bir hal aldığını anlatan videosunu kendi youtube hesabına ''KARŞIYA GEÇMEK Mİ ALLAH KORUSUN!'' başlığı ile yayınlamış. İzleyelim, unutmayalım unutturmayalım abimizi.
Ruhu Bozuk Adam - Tek Kapaklı Derin Dondurucu 00:26
Ruhu Bozuk Adam - Tek Kapaklı Derin Dondurucu 84 izlenme - 2 yıl önce Sıcak havalarda içeceklerimizi her daim soğuk içebilmek için her eve lazım olan teknolojinin son harikası tek kapaklı derin dondurucu, üstelik portatif. Üretici firma "Ürünü satmak istiyorsak reklam şart" diyerek reklamı da çekmiş...
Fen Deneyleritermos 01:23
Fen Deneyleritermos 103 izlenme - 5 yıl önce 4 sene önceki öğrencilerimher öğrencimi severim bu senekileri deçok seviyorum ancak eskileri unutmadım.
Buzz cup 00:15
Buzz cup 62 izlenme - 4 yıl önce Buzz cup yeni geliştirilmiş dünyada muadili bulunmayan bir üründür.1,5 litrelik cam ve pet şişeler içinde bulunan içecekleri buzdolabından çıktıktan sonra ya da soğuk olarak satın aldığınız andan itibaren Hava sıcaklığına göre, minimum 4 ila 6 saat arasında soğuk tutmaya yarayan eşi benzeri olmayan buluştur.Evde iş yerinde piknikte, teknede, yolculukta, restaurantlarda,otellerde , günlük yaşamınızda her yerde kullanabileceğiniz buzz cup 0 türk malıdır. Buzz cup tescilli bir üründür ; endu
Buzz cup 00:15
Buzz cup 49 izlenme - 4 yıl önce