Hoşgeldiniz!

Terörü Videoları İzle

Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları (Güvenlik Kamerası) 02:46
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları (Güvenlik Kamerası) 3.471 izlenme - 2 hafta önce Daha önce bu sitenin üyesi arkadaşımız başına gelenleri paylaşmıştı. Güvenlik kamerası görüntüleriyle şehir eşkiyalarını bir kez daha izliyoruz. Olayın muhattabı arkadaşımız son durum hakkında bilgi verirse seviniriz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/329516/motorcuyu-darp-eden-sehir-magandalari
İzmir'de Bahşiş Terörü 00:56
İzmir'de Bahşiş Terörü 4.482 izlenme - 4 ay önce İzmir'de gelin arabasının önünü kesip para alabilmek için hayatlarını hiçe sayan çocuklar; para alamayınca araca tekme atarak kaçıyor. Araçtan çıkma boyutuna beni de getirmişlerdi zamanında ama çok şükür bu durumla karşılaşmadım.
Trafikte Makas Atarken Gopro'ya Takılmak 03:09
Trafikte Makas Atarken Gopro'ya Takılmak 10.392 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'den paran varsa insan canına dahi kast edebilirsin. ve biri seni eleştirdiğinde "parasi neyse ödeyelim" havasi ile gayet net utanmadan cevapda verebilirsin. Ek olarak tutumu ve yol tutuşu ile motorsikletli de bir o kadar suçlu. Kolluk kuvetleri gerekeni yapmayınca tuhaf külhan beyliler türüyor.
Roger Waters'ın Gezi Park'ında Öldürülenleri Anma Konuşması 03:03
Roger Waters'ın Gezi Park'ında Öldürülenleri Anma Konuşması 50.763 izlenme - 3 yıl önce roger waters istanbul konserinde gezi parkı şehitlerini andı."Şarkılarımı Devlet terörüne kurban gidenlere adıyorum" dedikten sonra dev ekranda gezi parkı olaylarında öldürülen Abdullah Cömert, Ethem Sarısülük, Ali İsmail Korkmaz ve Mehmet Ayvalıtaş'ıun görüntüleri yansıtıldı
Bir Yunan Gencinin Türkiye Etnik Haritası (2016) 10:07
Bir Yunan Gencinin Türkiye Etnik Haritası (2016) 4.534 izlenme - 7 ay önce 2016 yılında bir yunan gencinin işi gücü bırakıp türkiye'yi yunan, ermeni, kürt ve asur olarak elma dilimi yaptığı sikimtırak çalışmayı izliyoruz. Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=Rb1eesKJy3s
Terörü Bitir 400'ü Ben Tamamlayacağım - Kemal Kılıçdaroğlu - Thug life 02:19
Terörü Bitir 400'ü Ben Tamamlayacağım - Kemal Kılıçdaroğlu - Thug life 8.773 izlenme - 1 yıl önce Terörü bitireceksen ben o 400 milletvekilini tamamlarım kardeşim. Hadi bitir.
serdar gökalp emlak terörü 07:58
serdar gökalp emlak terörü 15.300 izlenme - 7 yıl önce koptum;)
Fatih Terim Terörü Lanetledi! 03:31
Fatih Terim Terörü Lanetledi! 4.096 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kasımpaşa'yı 2 - 1 mağlup ettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, Gaziantep'te yaşanan bombalı saldırı nedeniyle futbol konuşmak istemediğini söyledi.
Pkk'nın Erzurum Katliamı (1993) 05:19
Pkk'nın Erzurum Katliamı (1993) 1.278 izlenme - 1 yıl önce 23 Ekim 1993te bir grup eli silahlı eşkıya, Erzurum’daki işbirlikçilerinin de yardımıyla Çat İlçesi’ne bağlı Yavi Beldesi’ne baskın düzenledi. Köy girişindeki kahvehanede oturan masum insanlar otomatik silahlarla tarandı. Bilânço korkunçtu: 35 şehit, 17 yaralı.. Erzurum’da sinirler gerildi. Sessiz bir bekleyiş sürüp giderken, teröristler tam 7 gün sonra 30 ekim 1993 akşamı bu defa, Pasinler İlçesi’ne bağlı Çiçekli Köyü’nü baskın düzenledi. Buradaki katliamın bilançosu ise 6 şehit, 13 yaralı…
Burak böyle öldürüldü! Cinayet anı kamerada! 03:17
Burak böyle öldürüldü! Cinayet anı kamerada! 2.437 izlenme - 4 yıl önce Edirnekapı'da Fenerbahçe taraftarı Burak Yıldırım'ın bıçaklanarak öldürülmesi MOBESE ve güvenlik kameralarına yansıdı.
dikkat şahan çıkabilir - gıda terörü 12:04
dikkat şahan çıkabilir - gıda terörü 3.039 izlenme - 9 yıl önce
Samsun'da Tır Terörü 01:24
Samsun'da Tır Terörü 221 izlenme - 7 ay önce Freni boşalan tır.. Yüksek hızla ana yola ve adından tıramvay yoluna dalıyor.
Can Askerim 04:29
Can Askerim 3.413 izlenme - 8 yıl önce Tüm Mehmetciklerimizin Anısına Terörü Lanetliyoruz
Tempra Lpg Test 01:10
Tempra Lpg Test 4.724 izlenme - 6 yıl önce
Emlak Terörü - Telefon Şakası (Best fm) 07:58
Emlak Terörü - Telefon Şakası (Best fm) 384 izlenme - 1 yıl önce Ebru hanım tutuğu evden vaz geçince emlakçı berkin bey aldığı kaporayı purosedür gereği iade etmez aralarında anlaşamayan ve sorun yaşayan ikilinin arasına ortak arkadaşları girer araya girer fakat niyeti 500 lira olan kaporayı almak değil emlakçı berkin'e hayatının dersini vermektir bunun için best fm'den yardım alır ve tarihe geçecek bu telefon şakası ortaya çıkar.
Bahşiş Teröristleri! 09:14
Bahşiş Teröristleri! 629 izlenme - 2 yıl önce Pek fazla söylenebilecek bir şey yok. Show tv muhabirleri gerçekten hayatlarını tehlikeye atarak bahşiş terörünü ortaya dökmüş. Kıl payı hayatta kaldığımız, ölümün her an her yerden gelebileceği bir ülkede yaşadığımızı unutmayalım.
Uğur Kurt'un Vurulma Anı 01:43
Uğur Kurt'un Vurulma Anı 569 izlenme - 3 yıl önce Http://www.soledebiyat.com https://twitter.com/sol_edebiyat https://www.facebook.com/soledebiyatcom
Serdar Gökalp - Emlak Terörü ( Telefon Şakası ) 07:58
Serdar Gökalp - Emlak Terörü ( Telefon Şakası ) 911 izlenme - 4 yıl önce Serdar Gökalp - Emlak Terörü ( Telefon Şakası )
Bu Şartlarda IŞİD'e Bakıp Ateist Olmak Caizdir - İhsan Eliaçık 07:19
Bu Şartlarda IŞİD'e Bakıp Ateist Olmak Caizdir - İhsan Eliaçık 578 izlenme - 2 yıl önce İhsan Eliaçık gezi olaylarıyla adından bahsettiren bir vatandaş.Kendisi IŞİD adlı terör örgütüne bakıp ateist olanların günahsız olacağını iddia ediyor. Allah'a yüz çevirmenin hiçbir nedeni olamaz bence.IŞİD zaten islamı karalamak için ortaya çıkmış batı destekli bir örgüttür.
Mehmet Ali Alabora Dünyaya Sesleniyor - Taksim Gezi Parkı Olayları 03:20
Mehmet Ali Alabora Dünyaya Sesleniyor - Taksim Gezi Parkı Olayları 1.143 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Alabora,mehmet Ali Alabora Dünyaya Seslendi,mehmet Ali Alabora Taksim,mehmet Ali Alabora Gezi Parkı,mehmet Ali Alabora Açıklama,mehmet Ali Alabora...
halkalı’da askeri servise saldırı 4 şehit 02:27
halkalı’da askeri servise saldırı 4 şehit 971 izlenme - 7 yıl önce halkalı’da askeri personeli taşıyan servis otobüsünün geçişi sırasında bomba patlaması sonucu 2 uzman çavuş şehit oldu 1 genç kız ise hayatını kaybetti.
Silvan Halkı Neler Yaşıyor 02:43
Silvan Halkı Neler Yaşıyor 153 izlenme - 1 yıl önce Günlerdir sokağa çıkma yasağının olduğu, kanunların çiğnendiği ve Gazze'yi aratmayacak düzeyde sistematik bir şekilde zulme maruz kalan Silvan halkı, yaşananları ve isteklerini anlatıyor.
Kandil'dePKK sığınaklarının olduğu sarp alanlar düz ova haline getirilmeli 02:43
Kandil'dePKK sığınaklarının olduğu sarp alanlar düz ova haline getirilmeli 17 izlenme - 1 ay önce Kandil'de PKK sığınaklarının olduğu sarp alanlar düz ova haline getirilmeli #Kandil'de #PKK sığınaklarının olduğu sarp alanlar düz ova haline getirilmeli PKK’nın eğitim, lojistik ve gizlenme alanı olarak kullandığı Kandil’in yüksek, sarp, mağralık yerlerinin ova haline getirilmesi terörle mücadelede etkili bir çözüm olacaktır. http://a9.com.tr/video/50/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/
Ezidi Vekilinden Yardım Çığlığı 02:35
Ezidi Vekilinden Yardım Çığlığı 196 izlenme - 2 yıl önce Ezidi milletvekili Feyyan Dahil, Irak parlamentosunda yaptığı konuşmada IŞİD'in Sincar'da yaptığı katliamı anlatırken gözyaşlarına boğuldu. "Katlediliyoruz. Dinimiz tamamen yeryüzünden siliniyor. Size insanlık adına yalvarıyorum" diyen Dahil, gözyaşları içinde yere yığıldı. Dahil konuşmasında, "IŞİD, Musul'un Sincar ilçesinde, Ezidilerden 500 kişiyi öldürdü, 500 kadını da cariye olarak esir aldı. Kadınları Telafer'e yakın bölgelere götürdü... IŞİD kontrol altına aldıktan sonra Sincar'dan 30 bin Ezidi aile zorla göç etti. Göç ettikleri bölgelerdeki kötü insani koşullar nedeniyle 70 çocuk ile yaşlı ve kadınlardan oluşan 100 kişi hayatını kaybetti" ifadelerini kullandı.
İsmail Hakkı Akkiraz'ın Terörü Bitirmek İçin Materyalist Eğitimin Kalkması Gerekir Demesi Güzel 01:02
İsmail Hakkı Akkiraz'ın Terörü Bitirmek İçin Materyalist Eğitimin Kalkması Gerekir Demesi Güzel 10 izlenme - 4 hafta önce Adnan Oktar’ın 15 Aralık 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/238573/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Ismail-Hakki-Akkirazin-teroru-bitirmek-icin-materyalist-egitimin-kalkmasi-gerekir-demesi-guzel A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Terörü Lanetliyoruz..!! Paylaş 00:15
Terörü Lanetliyoruz..!! Paylaş 86 izlenme - 1 yıl önce www.hayatmedya.net - TERÖRÜ LANETLİYORUZ
Çocukların Oyun Hesaplarını Çalan Çete 03:29
Çocukların Oyun Hesaplarını Çalan Çete 176 izlenme - 2 yıl önce Efendim olay Wolfteam adlı oyun etrafında gerçekleşiyor. Minik kardeşlerimizin saatlerce bilgisayar başında g.t çürütüp level yükselttikleri karakterlerini, mahallenin serseri gençleri çalmaya teşebbüs ediyormuş, hatta sigiştirmişler (bakınız 2:01). Bıçak falan da çekiyorlarmış.
Sabiha Gökçen’de Taksici Terörü 01:09
Sabiha Gökçen’de Taksici Terörü 21 izlenme - 3 ay önce Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kendilerinden başka toplu ulaşım aracı görmek istemeyen taksiciler, iki otobüs şoförünü linç etmeye çalıştı. Şoförleri polis ve vatandaşlar kurtardı.
Futbol Terörü 00:46
Futbol Terörü 350 izlenme - 9 yıl önce futbol terörü
Demet Evgar'dan Gezi Selamı - 2014 Altın Portakal Film Festivali 00:47
Demet Evgar'dan Gezi Selamı - 2014 Altın Portakal Film Festivali 119 izlenme - 2 yıl önce Oyuncu Deme Evgar 2014 Altın Portakal film festivalinde; şehirlerin savaş alanına çevrildiği, otobüsler, ambulanslar, polis araçları ve sivil araçların hurdaya çevrilip yakıldığı, dükkanların yağmalandığı, kaldırım ve otobüs duraklarının yakılıp yıkıldığı, polislerin köprülerden atılarak öldürüldüğü, olaylarla alakası olmayan çocuk ve gençlerin ölümüne, ülke ekonomisinin milyonlarca lira zararına ve Turizmin baltalanmasına sebebiyet verildiği Gezi Parkı olaylarına isim vermeden selam yolladı. Sonrasında da salonda alkış patlaması. Bir diyanet mensubu vaazında olaylara değinse dini siyasete alet etme derler ama onlar sanatı kullanınca sorun yok :)