Hoşgeldiniz!

terörü

İzmir'de Bahşiş Terörü 00:56
İzmir'de Bahşiş Terörü 4.459 izlenme - 2 ay önce İzmir'de gelin arabasının önünü kesip para alabilmek için hayatlarını hiçe sayan çocuklar; para alamayınca araca tekme atarak kaçıyor. Araçtan çıkma boyutuna beni de getirmişlerdi zamanında ama çok şükür bu durumla karşılaşmadım.
Trafikte Makas Atarken Gopro'ya Takılmak 03:09
Trafikte Makas Atarken Gopro'ya Takılmak 10.358 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'den paran varsa insan canına dahi kast edebilirsin. ve biri seni eleştirdiğinde "parasi neyse ödeyelim" havasi ile gayet net utanmadan cevapda verebilirsin. Ek olarak tutumu ve yol tutuşu ile motorsikletli de bir o kadar suçlu. Kolluk kuvetleri gerekeni yapmayınca tuhaf külhan beyliler türüyor.
Roger Waters'ın Gezi Park'ında Öldürülenleri Anma Konuşması 03:03
Roger Waters'ın Gezi Park'ında Öldürülenleri Anma Konuşması 50.762 izlenme - 3 yıl önce roger waters istanbul konserinde gezi parkı şehitlerini andı."Şarkılarımı Devlet terörüne kurban gidenlere adıyorum" dedikten sonra dev ekranda gezi parkı olaylarında öldürülen Abdullah Cömert, Ethem Sarısülük, Ali İsmail Korkmaz ve Mehmet Ayvalıtaş'ıun görüntüleri yansıtıldı
Bir Yunan Gencinin Türkiye Etnik Haritası (2016) 10:07
Bir Yunan Gencinin Türkiye Etnik Haritası (2016) 4.509 izlenme - 5 ay önce 2016 yılında bir yunan gencinin işi gücü bırakıp türkiye'yi yunan, ermeni, kürt ve asur olarak elma dilimi yaptığı sikimtırak çalışmayı izliyoruz. Video Link: https://www.youtube.com/watch?v=Rb1eesKJy3s
Terörü Bitir 400'ü Ben Tamamlayacağım - Kemal Kılıçdaroğlu - Thug life 02:19
Terörü Bitir 400'ü Ben Tamamlayacağım - Kemal Kılıçdaroğlu - Thug life 8.766 izlenme - 1 yıl önce Terörü bitireceksen ben o 400 milletvekilini tamamlarım kardeşim. Hadi bitir.
serdar gökalp emlak terörü 07:58
serdar gökalp emlak terörü 15.296 izlenme - 7 yıl önce koptum;)
Pkk'nın Erzurum Katliamı (1993) 05:19
Pkk'nın Erzurum Katliamı (1993) 1.234 izlenme - 1 yıl önce 23 Ekim 1993te bir grup eli silahlı eşkıya, Erzurum’daki işbirlikçilerinin de yardımıyla Çat İlçesi’ne bağlı Yavi Beldesi’ne baskın düzenledi. Köy girişindeki kahvehanede oturan masum insanlar otomatik silahlarla tarandı. Bilânço korkunçtu: 35 şehit, 17 yaralı.. Erzurum’da sinirler gerildi. Sessiz bir bekleyiş sürüp giderken, teröristler tam 7 gün sonra 30 ekim 1993 akşamı bu defa, Pasinler İlçesi’ne bağlı Çiçekli Köyü’nü baskın düzenledi. Buradaki katliamın bilançosu ise 6 şehit, 13 yaralı…
Fatih Terim Terörü Lanetledi! 03:31
Fatih Terim Terörü Lanetledi! 4.096 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kasımpaşa'yı 2 - 1 mağlup ettikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, Gaziantep'te yaşanan bombalı saldırı nedeniyle futbol konuşmak istemediğini söyledi.
Burak böyle öldürüldü! Cinayet anı kamerada! 03:17
Burak böyle öldürüldü! Cinayet anı kamerada! 2.419 izlenme - 4 yıl önce Edirnekapı'da Fenerbahçe taraftarı Burak Yıldırım'ın bıçaklanarak öldürülmesi MOBESE ve güvenlik kameralarına yansıdı.
Samsun'da Tır Terörü 01:24
Samsun'da Tır Terörü 206 izlenme - 5 ay önce Freni boşalan tır.. Yüksek hızla ana yola ve adından tıramvay yoluna dalıyor.
dikkat şahan çıkabilir - gıda terörü 12:04
dikkat şahan çıkabilir - gıda terörü 3.037 izlenme - 9 yıl önce
Can Askerim 04:29
Can Askerim 3.412 izlenme - 8 yıl önce Tüm Mehmetciklerimizin Anısına Terörü Lanetliyoruz
Tempra Lpg Test 01:10
Tempra Lpg Test 4.717 izlenme - 6 yıl önce
Emlak Terörü - Telefon Şakası (Best fm) 07:58
Emlak Terörü - Telefon Şakası (Best fm) 365 izlenme - 1 yıl önce Ebru hanım tutuğu evden vaz geçince emlakçı berkin bey aldığı kaporayı purosedür gereği iade etmez aralarında anlaşamayan ve sorun yaşayan ikilinin arasına ortak arkadaşları girer araya girer fakat niyeti 500 lira olan kaporayı almak değil emlakçı berkin'e hayatının dersini vermektir bunun için best fm'den yardım alır ve tarihe geçecek bu telefon şakası ortaya çıkar.
Bahşiş Teröristleri! 09:14
Bahşiş Teröristleri! 611 izlenme - 2 yıl önce Pek fazla söylenebilecek bir şey yok. Show tv muhabirleri gerçekten hayatlarını tehlikeye atarak bahşiş terörünü ortaya dökmüş. Kıl payı hayatta kaldığımız, ölümün her an her yerden gelebileceği bir ülkede yaşadığımızı unutmayalım.
Uğur Kurt'un Vurulma Anı 01:43
Uğur Kurt'un Vurulma Anı 539 izlenme - 3 yıl önce Http://www.soledebiyat.com https://twitter.com/sol_edebiyat https://www.facebook.com/soledebiyatcom
Serdar Gökalp - Emlak Terörü ( Telefon Şakası ) 07:58
Serdar Gökalp - Emlak Terörü ( Telefon Şakası ) 904 izlenme - 4 yıl önce Serdar Gökalp - Emlak Terörü ( Telefon Şakası )
Bu Şartlarda IŞİD'e Bakıp Ateist Olmak Caizdir - İhsan Eliaçık 07:19
Bu Şartlarda IŞİD'e Bakıp Ateist Olmak Caizdir - İhsan Eliaçık 553 izlenme - 2 yıl önce İhsan Eliaçık gezi olaylarıyla adından bahsettiren bir vatandaş.Kendisi IŞİD adlı terör örgütüne bakıp ateist olanların günahsız olacağını iddia ediyor. Allah'a yüz çevirmenin hiçbir nedeni olamaz bence.IŞİD zaten islamı karalamak için ortaya çıkmış batı destekli bir örgüttür.
Mehmet Ali Alabora Dünyaya Sesleniyor - Taksim Gezi Parkı Olayları 03:20
Mehmet Ali Alabora Dünyaya Sesleniyor - Taksim Gezi Parkı Olayları 1.135 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Ali Alabora,mehmet Ali Alabora Dünyaya Seslendi,mehmet Ali Alabora Taksim,mehmet Ali Alabora Gezi Parkı,mehmet Ali Alabora Açıklama,mehmet Ali Alabora...
halkalı’da askeri servise saldırı 4 şehit 02:27
halkalı’da askeri servise saldırı 4 şehit 961 izlenme - 6 yıl önce halkalı’da askeri personeli taşıyan servis otobüsünün geçişi sırasında bomba patlaması sonucu 2 uzman çavuş şehit oldu 1 genç kız ise hayatını kaybetti.
Silvan Halkı Neler Yaşıyor 02:43
Silvan Halkı Neler Yaşıyor 151 izlenme - 1 yıl önce Günlerdir sokağa çıkma yasağının olduğu, kanunların çiğnendiği ve Gazze'yi aratmayacak düzeyde sistematik bir şekilde zulme maruz kalan Silvan halkı, yaşananları ve isteklerini anlatıyor.
Sabiha Gökçen’de Taksici Terörü 01:09
Sabiha Gökçen’de Taksici Terörü 19 izlenme - 2 ay önce Sabiha Gökçen Havalimanı’nda kendilerinden başka toplu ulaşım aracı görmek istemeyen taksiciler, iki otobüs şoförünü linç etmeye çalıştı. Şoförleri polis ve vatandaşlar kurtardı.
Ezidi Vekilinden Yardım Çığlığı 02:35
Ezidi Vekilinden Yardım Çığlığı 193 izlenme - 2 yıl önce Ezidi milletvekili Feyyan Dahil, Irak parlamentosunda yaptığı konuşmada IŞİD'in Sincar'da yaptığı katliamı anlatırken gözyaşlarına boğuldu. "Katlediliyoruz. Dinimiz tamamen yeryüzünden siliniyor. Size insanlık adına yalvarıyorum" diyen Dahil, gözyaşları içinde yere yığıldı. Dahil konuşmasında, "IŞİD, Musul'un Sincar ilçesinde, Ezidilerden 500 kişiyi öldürdü, 500 kadını da cariye olarak esir aldı. Kadınları Telafer'e yakın bölgelere götürdü... IŞİD kontrol altına aldıktan sonra Sincar'dan 30 bin Ezidi aile zorla göç etti. Göç ettikleri bölgelerdeki kötü insani koşullar nedeniyle 70 çocuk ile yaşlı ve kadınlardan oluşan 100 kişi hayatını kaybetti" ifadelerini kullandı.
Terörü Lanetliyoruz..!! Paylaş 00:15
Terörü Lanetliyoruz..!! Paylaş 84 izlenme - 1 yıl önce www.hayatmedya.net - TERÖRÜ LANETLİYORUZ
Çocukların Oyun Hesaplarını Çalan Çete 03:29
Çocukların Oyun Hesaplarını Çalan Çete 170 izlenme - 2 yıl önce Efendim olay Wolfteam adlı oyun etrafında gerçekleşiyor. Minik kardeşlerimizin saatlerce bilgisayar başında g.t çürütüp level yükselttikleri karakterlerini, mahallenin serseri gençleri çalmaya teşebbüs ediyormuş, hatta sigiştirmişler (bakınız 2:01). Bıçak falan da çekiyorlarmış.
Futbol Terörü 00:46
Futbol Terörü 350 izlenme - 9 yıl önce futbol terörü
Demet Evgar'dan Gezi Selamı - 2014 Altın Portakal Film Festivali 00:47
Demet Evgar'dan Gezi Selamı - 2014 Altın Portakal Film Festivali 116 izlenme - 2 yıl önce Oyuncu Deme Evgar 2014 Altın Portakal film festivalinde; şehirlerin savaş alanına çevrildiği, otobüsler, ambulanslar, polis araçları ve sivil araçların hurdaya çevrilip yakıldığı, dükkanların yağmalandığı, kaldırım ve otobüs duraklarının yakılıp yıkıldığı, polislerin köprülerden atılarak öldürüldüğü, olaylarla alakası olmayan çocuk ve gençlerin ölümüne, ülke ekonomisinin milyonlarca lira zararına ve Turizmin baltalanmasına sebebiyet verildiği Gezi Parkı olaylarına isim vermeden selam yolladı. Sonrasında da salonda alkış patlaması. Bir diyanet mensubu vaazında olaylara değinse dini siyasete alet etme derler ama onlar sanatı kullanınca sorun yok :)
serdar gökalp - emlak terörü tel şakasi 07:58
serdar gökalp - emlak terörü tel şakasi 198 izlenme - 5 yıl önce
Sattığı Boyner Ürünlerini Mağazanın Önünde Yakmak 02:02
Sattığı Boyner Ürünlerini Mağazanın Önünde Yakmak 148 izlenme - 2 yıl önce Rize'de İsmail Alim, Cem Boyner'in Gezi Parkı olaylarına destek veren açıklamalarını protesto etmek için iş yerindeki Boyner marka ürünleri sokağa dökerek yaktı. Şimdi, efendim, lütfen "o kıyafetleri fukaraya dağıtsaymış..." gibi yorumlar yapmayınız. Hepimiz Gezi'deki şiddetin, yakılan otobüslerin, polis araçlarının, ambulansların, itfaiyelerin, sökülen kaldırım taşlarının, talan edilen ve yağmalanan esnaf dükkanlarının vs. verilen zararın amacını biliyoruz; "haber olup sesini daha çok kişiye duyurmak!" Haliyle Laz esnafı kardeşimizin amacı da aynı... Ama ben işin şurasındayım, adam kendi çapında kendi malıyla başkasına zarar vermeden protestosunu yapmış. Yani illa haber olacaksan, bari başkasının ya da kamunun malına zarar verme ki tepki çekmeyesin!
Roger Waters'ın Gezi Parkında Öldürülenleri Anma Konuşması 03:03
Roger Waters'ın Gezi Parkında Öldürülenleri Anma Konuşması 87 izlenme - 1 yıl önce roger waters istanbul konserinde gezi parkı şehitlerini andı."Şarkılarımı Devlet terörüne kurban gidenlere adıyorum" dedikten sonra dev ekranda gezi parkı olaylarında öldürülen Abdullah Cömert, Ethem Sarısülük, Ali İsmail Korkmaz ve Mehmet Ayvalıtaş'ıun görüntüleri yansıtıldı