Hoşgeldiniz!

Ters Köşe Videoları İzle

Deney Yapmak İsterken Ters Köşe Olan Kız 00:34
Deney Yapmak İsterken Ters Köşe Olan Kız 3.393 izlenme - 6 ay önce Elinde tuttuğu parayı ateşe vererek paranın yanmayacağını deneyimlemek isteyen kız için olaylar planlandığı gibi gitmiyor. Paranın ateş almasından sonra masadaki sıvının da ateş alması olaylar zincirini tetikliyor... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çaydanlıktaki Ricky Martin Etkisi! 00:15
Çaydanlıktaki Ricky Martin Etkisi! 1.932 izlenme - 1 yıl önce Tipi gerçekten aynı ortamda bulunmak istemeyeceğimiz türden karizmatik ve yakışıklı olan kardeşimiz ,çaydanlık şakasına maruz kalıyor ve her şey ortaya çıkıyor...
Çoraplı Fantazi Nasıl Yapılır? 00:11
Çoraplı Fantazi Nasıl Yapılır? 1.644 izlenme - 2 yıl önce Değişik fantazi türlerini herkes biliyor zaten.bunlardan biride çoraplı fantazi. Nasıl yapıldığını videodan öğrenelim.
Vatandaşın EhliSünnet TV'yi Ters Köşe Etmesi 04:57
Vatandaşın EhliSünnet TV'yi Ters Köşe Etmesi 2.947 izlenme - 2 yıl önce Bal dudaklı abimiz bu sefer sert kayaya çarptı. Cumhurbaşkanlığı için röportaj yapan EhliSünnet TV ekibi tam donanımlı abiler çıkınca çoğu konuda ters köşeye yattı. Bu memlekette herkes boş değil şeh bal dudak.
Eser Bayar - Ters Köşe 05:01
Eser Bayar - Ters Köşe 1.429 izlenme - 5 yıl önce
BJK Taraftarının Fener'i Ters Köşeye Yatırması 00:50
BJK Taraftarının Fener'i Ters Köşeye Yatırması 604 izlenme - 2 yıl önce Operacı olduğunu tahmin ettiğim bir beyefendi Beşiktaş taraftarı olarak futbolun dostluk ve kardeşlik olduğunu, küfre karşı olduklarını beyan eden sözler söylüyor. Sonra tam biz '' ah ne güzel bir taraftarlık anlayışı bu, işte herşey böyle olmalı yaşasın kardeşlik'' diye düşündüğümüz bir anda abi hepimizi ters köşeye yatırı veriyor. izliyoruz efendim.
ters köşe aşk 18:17
ters köşe aşk 883 izlenme - 6 yıl önce yalova çiftlikköy kültür merkezi sinema ve kamera önü oyuncuları'nın çekmiş olduğu kısa metrajlı film...ters köşe aşk..ç.k.m.film gururla sunar..
Hazard'ın Kameramanı Ekmeğe Göndermesi! 00:21
Hazard'ın Kameramanı Ekmeğe Göndermesi! 290 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray maçında Hazard'ın Semih'le oynadığı dakikalarda kameraman da ters köşe olmuş, izleyelim. Saçma bir başlıkkabul ediyorum.
Başbakanın Ters Köşe Yapıp Cumhurbaşkanı Adayı Olması 00:59
Başbakanın Ters Köşe Yapıp Cumhurbaşkanı Adayı Olması 299 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı adayı için ters köşe yapabiliriz belli olmaz demişti ve de adayları açıklandı ve de bu ters köşe ile bütün Türkiye bir köşeye giderken başbakan cumhurbaşkanlığına doğru diğer köşe gitti. Ama ne diyelim bu erken zaferin mimarı çatı mucitlerine ne kadar teşekkür etseler az.
GQ Türkiye Dilara Gönder & Berk Oktay Ters Köşe 00:14
GQ Türkiye Dilara Gönder & Berk Oktay Ters Köşe 274 izlenme - 3 yıl önce Dilara Gönder ve Berk Oktay ile GQ Türkiye Temmuz sayısı Ters Köşe çekiminden ilk görüntüler...
Ters Köşe (Reverse Corner) Fragman 02:30
Ters Köşe (Reverse Corner) Fragman 190 izlenme - 3 yıl önce Hakan Nas'ın yönettiği, 7 yılda çekimi tamamlanan Reverse Corner / Ters Köşe filminin fragmanı. Film, usta tiyatro ve sinema sanatçısı Ergin Orbey'in son filmi olma özelliğini de taşıyor.
Yumurta - Kısa Film 02:48
Yumurta - Kısa Film 179 izlenme - 2 yıl önce İlk izlediğimde tepkim 'lan biz de güzel kısa filmler çekebiliyormuşuz' oldu. Özellikle düşük maliyetle ve basit kurguyla yapılan filmlerde senaryonun kendini öne çıkarabilmesi önem kazanıyor. Bence mesajı ve konusu itibariyle güzel bir film.
İsraf Adam - Balık Köri Nasıl Yapılır? (Şaşırtan Performans) 03:59
İsraf Adam - Balık Köri Nasıl Yapılır? (Şaşırtan Performans) 157 izlenme - 2 yıl önce İsraf Adam'ın en yeni videosunda bu sefer herkesi şaşırtarak insani tavırlarını uzunca bir süre sürdürüyor.
Kılıçdaroğlu'nun benzerinden ters köşe 03:00
Kılıçdaroğlu'nun benzerinden ters köşe 88 izlenme - 5 yıl önce CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na benzeyen emekli Nusret Gümüşdal AK Parti Darıca İlçe Teşkilatı'na kayıt yaptırdı. Kocaeli 'nin Gebze İlçesinde oturan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'na benzerliğiyle dikkati çeken emekli Nusret Gümüşdal , AK Parti'ye üye oldu.
Sevdiğim Kıza Ters Köşe Yapınca Ben 00:06
Sevdiğim Kıza Ters Köşe Yapınca Ben 69 izlenme - 2 yıl önce Sevdiğim Kıza Ters Köşe Yapınca Ben - yeni vine
Eser Bayar - Ters Köşe 05:01
Eser Bayar - Ters Köşe 67 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Aşkımı İtiraf Ediyorum Çıkış Tarihi: 01.12.2004 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: yeter artık bu kadarı fazla beni zorlama nefretimle tanışabilirsin benimle oynama bundan sonra farkımı görecek bu yalancı dünya yeter artık bu kadarı fazla beni zorlama nefretimle tanışabilirsin benimle oynama ihtimaller dünyası bu o kadar emin olma dünya hali bu belli olmaz görünüşe aldanma sen beni nasıl biri zannettin ezip geçip beni mahvettin ama şaşırtacağım seni yatıracağım hem de ters köşeye Söz: ERCAN SAATÇİ Müzik: REHA FALAY Düzenleme: UFUK YILDIRIM
Video newton u ters köşe yapıyoruz!!! 00:31
Video newton u ters köşe yapıyoruz!!! 60 izlenme - 5 yıl önce Video newton u ters köşe yapıyoruz!!!
Berkay aka Dr. & Umut Genç - Ters Köşe (Video Klip) 02:56
Berkay aka Dr. & Umut Genç - Ters Köşe (Video Klip) 0 izlenme - 2 ay önce Berkay aka Dr. & Umut Genç - Ters Köşe adlı video klibi yayında! Kamera ve montaj işlemini "Mert Merdane" üstleniyor. Diğer tüm prodüksiyon işlemleri ise "Berkay aka Dr.(Berkay Ergül)" e aittir. *Mert Merdane YouTube Kanalına abone ol: http://goo.gl/DorW7H http://facebook.com/MertDesignOfficial http://facebook.com/mertmrdne http://twitter.com/mertmerdane http://instagram.com/mertmerdane https://www.facebook.com/WUSLAT12 https://twitter.com/stytruee https://instagram.com/zencibeey https://www.facebook.com/b4music https://www.facebook.com/B4MusicCompany Ek olarak klipte desteğini esirgemeyip bize eşlik eden Derin Polat ve değerli abimiz Alim Bakırköy'e teşekkür ediyoruz. Bu video ILS Vision © kapsamında koruma altındadır. İçeriğin kopyalanması yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem uygulanır. Daha fazla video için kanalımıza abone olabilirsiniz.