Hoşgeldiniz!

Teşekkür Etmek Videoları İzle

Osman Gazi Köprüsü'nden Geçen Kamyoncu 01:38
Osman Gazi Köprüsü'nden Geçen Kamyoncu 29.086 izlenme - 12 ay önce Osman Gazi köprüsünden geçen bir kamyoncu çektiği videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti. Köprünün direklerini de Erdoğan'ı eleştirenlere hediye ettiğini söylüyor.
Aracının Camını Temizleyen Sürücüye Sinyal Çakmak 00:40
Aracının Camını Temizleyen Sürücüye Sinyal Çakmak 10.148 izlenme - 2 yıl önce Polonya'da bir araç sürücüsü, önündeki aracın arka camındaki kar tabakasını görüyor ve hazır trafik ışıklarında durmuşken kendi aracından inip öndeki aracın arka camını temizliyor. Camı temizlenen sürücü de sinyal çakarak kendisine teşekkür ediyor. Olaydan sonra görüntü yayılıyor ve viral haline geliyor.
Yol Veren Sürücüye Nasıl Teşekkür Edeceğini Bilen Yayalar 03:06
Yol Veren Sürücüye Nasıl Teşekkür Edeceğini Bilen Yayalar 1.274 izlenme - 3 yıl önce Trafikte kendilerine yol veren araç sürücülerine yayalar değişik hareketlerle teşekkür ediyor.......
Karagöz İle Hacivat - Teşekkür Etmek 07:48
Karagöz İle Hacivat - Teşekkür Etmek 773 izlenme - 3 yıl önce Karagöz İle Hacivat - Teşekkür Etmek
Louis CK - Tampon Yazısı 01:25
Louis CK - Tampon Yazısı 457 izlenme - 2 yıl önce Asıl adı Louis Szekely olan Meksikalı komedyenin önündeki arabanın tamponundaki yazıyla ilgili aktardığı kesit.
Ask Fm Teşekkür Eden Kız 00:30
Ask Fm Teşekkür Eden Kız 421 izlenme - 3 yıl önce Sena Aydın ask fmdeki iltifatlara teşekkür ediyor.
Prandelli: Doktor Ve Fizyoterapistlere Teşekkür Ederim 05:01
Prandelli: Doktor Ve Fizyoterapistlere Teşekkür Ederim 11 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli, Fenerbahçe'yi 2-1 ... "Öncelikle kulüp doktorları ve fizyoterapistlere teşekkür etmek istiyorum
Hayatını Kurtaran Chp'li Kaleli'ye Çiçekli Teşekkür 04:09
Hayatını Kurtaran Chp'li Kaleli'ye Çiçekli Teşekkür 13 izlenme - 3 yıl önce CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli tarafından havuzda boğulmak üzereyken kurtarılan 24 yaşındaki Abdullah Güzel, Kaleli'ye çiçek vererek teşekkür etti.