Hoşgeldiniz!

Tesellim Olsun Videoları

Zeki Müren - Tesellim Olsun 06:56
Zeki Müren - Tesellim Olsun 2.470 izlenme - 6 yıl önce zeki müren - tesellim olsun .. nostalji lider gazinosu kayıtlarından.sunum ateş böceği ercan
Zeki Müren & Tesellim Olsun 05:50
Zeki Müren & Tesellim Olsun 152 izlenme - 1 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Beste: Zeki Müren Güfte: Zeki Müren Makamı Kürdîli Hicazkâr Usûl : Semâî ***** Anladım git diyorsun istemiyorsun Anladım bitti bu aşk bitti diyorsun Mademki gözyaşımı dindirmiyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun. Sevgilim aşkın beni öldürse bile Gözyaşım ömür boyu dökülse bile İçimde en son ümit tükense bile Son bir defa gülümse tesellim olsun Anladım artık beni terk ediyorsun Anladım gidiyorsun dönmem diyorsun Mademki veda edip ayrılıyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun.
Zeki Müren - Tesellim Olsun 06:20
Zeki Müren - Tesellim Olsun 642 izlenme - 5 yıl önce
Bu Şarkı Son Tesellim Olsun 02:39
Bu Şarkı Son Tesellim Olsun 447 izlenme - 6 yıl önce
Zeki Müren - Tesellim Olsun (Son Bir Defa - 1987) 06:12
Zeki Müren - Tesellim Olsun (Son Bir Defa - 1987) 207 izlenme - 2 yıl önce Paşamız, sanat güneşimizden muhteşem bir eser daha... Başka sözüm yok! Zeki Müren'in seslendirdiği Erdoğan Berker bestesidir. Sözleri; Anladım git diyorsun istemiyorsun Anladım bitti bu aşk bitti diyorsun Mademki gözyaşımı dindirmiyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun Sevgilim aşkın beni öldürse bile Gözyaşım ömür boyu dökülse bile İçimde en son ümit tükense bile Son bir defa gülümse tesellim olsun Anladım artık beni terk ediyorsun Anladım gidiyorsun dönmem diyorsun Mademki veda edip ayrılıyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun
Zeki Müren - Tesellim Olsun 06:20
Zeki Müren - Tesellim Olsun 114 izlenme - 2 yıl önce Paşamız, sanat güneşimizden muhteşem bir eser daha... Başka sözüm yok! Zeki Müren'in seslendirdiği Erdoğan Berker bestesidir. Sözleri; anladım git diyorsun, istemiyorsun anladım bitti bu ask, bitti diyorsun madem ki gözyaşımı dindirmiyorsun son bir defa gülümse tesellim olsun sevgilim aşkım beni öldürse bile gözyaşım ömür boyu dökülse bile içimde en son ümit tükense bile son bir defa gülümse tesellim olsun anladım artık beni terkediyorsun anladım gidiyorsun, dönmem diyorsun madem ki veda edip ayrılıyorsun son bir defa gülümse teselli olsun
zeki müren - tesellim olsun 06:17
zeki müren - tesellim olsun 209 izlenme - 6 yıl önce
Tesellim Olsun 03:20
Tesellim Olsun 260 izlenme - 7 yıl önce ayrılık böyle mi olur?sarılıp ağlamaz mı insan sevdiğinegözyaşı dökmez mi geçirdiği her zaman dilimine böylemi oluyor ayrılık?
Zeki Müren Tesellim Olsun 06:14
Zeki Müren Tesellim Olsun 186 izlenme - 5 yıl önce
Zeki Müren - Tesellim Olsun 06:11
Zeki Müren - Tesellim Olsun 15 izlenme - 5 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): Anladım git diyorsun istemiyorsun Anladım bitti bu aşk bitti diyorsun Mademki gözyaşımı dindirmiyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun. Sevgilim aşkın beni öldürse bile Gözyaşım ömür boyu dökülse bile İçimde en son ümit tükense bile Son bir defa gülümse tesellim olsun Anladım artık beni terk ediyorsun Anladım gidiyorsun dönmem diyorsun Mademki veda edip ayrılıyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun.
TRT Otuz Dakika - Zeki Müren 30:21
TRT Otuz Dakika - Zeki Müren 72 izlenme - 2 yıl önce TRT'nin otuz dakika programını, Zeki Mürenlisi. Rahatınıza bakın. Şarkılar da sırasıyla şimdi Uzaklardasın Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun Tesellim Olsun Yağdır Mevlam Su Kandil, Bir Sabah İstiyorum, İyi dinlemeler ve izlemeler.
Zeki Müren & Tesellim Olsun 05:51
Zeki Müren & Tesellim Olsun 12 izlenme - 1 yıl önce Hazırlayan: Arzu Selimoğlu ***** Beste: Zeki Müren Güfte: Zeki Müren Makamı Kürdîli Hicazkâr Usûl : Semâî ***** Anladım git diyorsun istemiyorsun Anladım bitti bu aşk bitti diyorsun Mademki gözyaşımı dindirmiyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun. Sevgilim aşkın beni öldürse bile Gözyaşım ömür boyu dökülse bile İçimde en son ümit tükense bile Son bir defa gülümse tesellim olsun Anladım artık beni terk ediyorsun Anladım gidiyorsun dönmem diyorsun Mademki veda edip ayrılıyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun.
Ebru Cündübeyoğlu - Tesellim Olsun (2015 Yepyeni) 05:23
Ebru Cündübeyoğlu - Tesellim Olsun (2015 Yepyeni) 27 izlenme - 2 yıl önce Ebru Cündübeyoğlu - Tesellim Olsun (2015 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Anladım git diyorsun istemiyorsun Anladım bitti bu aşk bitti diyorsun Madem ki gözyaşımı dindirmiyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun Sevgilim aşkın beni öldürse bile Gözyaşım ömür boyu dökülse bile İçimde en son ümit tükense bile Son bir defa gülümse tesellim olsun Anladım artık beni terk ediyorsun Anladım gidiyorsun dönmem diyorsun Mademki veda edip ayrılıyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun. Ebru Cündübeyoğlu kendi sevdiği şarkılardan oluşturduğu ve adına 'Sevdiğim Şarkılar' dediği ilk albümünü, müzik severlerle buluşturuyor..Albümün yapımcılığını Polat Yağcı,prodüktörlüğünü ise Seda Akay üstlendi. Bugüne kadar ekranlarda görmeye alıştığımız Ebru Cündübeyoğlu,ilk albümü olan Türk Sanat Müziği albümü 'Sevdiğim Şarkılar' ile,sevenlerine bambaşka bir Ebru gösterecek. Yeni Nesil Türk Sanat Müziği'ni Ebru Cündübeyoğlu ile sevecek… Şarkıları okuma tarzı,samimi tavırları ile dikkat çekecek olan Cündübeyoğlu,alışılagelmişin dışında bir albümle herkesi şaşırtacak.Albümde hepimizin bildiği klasikleşmiş 12 şarkı var. Albüm İçeriği 1. Duydum Ki Unutmuşsun 2. Tek Kelime Bir Söz 3. Tesellim Olsun 4. Leylakları Sümbülleri (Sen Giderken) 5. Elbet Birgün Buluşacağız 6. Hayat Mı Bu 7. Neyledin Yar 8. Damarımda Kanımsın 9. Fikrimin İncegülü 10. Canımın Ta İçisin Sen 11. Üzüldüğün Şeye Bak 12. Öyle Yeşil Gözleri Vardı
Zeki Müren -Tesellim Olsun 06:12
Zeki Müren -Tesellim Olsun 10 izlenme - 1 yıl önce Hazırlayan:Arzu Selimoğlu ***** Makâm : Kürdîli hicazkâr Usûl : Semâî Bestekâr : Erdoğan Berker Güftekâr : Seyhan Girginer *** Anladım git diyorsun istemiyorsun Anladım bitti bu aşk bitti diyorsun Mademki gözyaşımı dindirmiyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun. Sevgilim aşkın beni öldürse bile Gözyaşım ömür boyu dökülse bile İçimde en son ümit tükense bile Son bir defa gülümse tesellim olsun Anladım artık beni terk ediyorsun Anladım gidiyorsun dönmem diyorsun Mademki veda edip ayrılıyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun.
Zeki Müren - Tesellim Olsun (TRT Arşivi) 06:16
Zeki Müren - Tesellim Olsun (TRT Arşivi) 0 izlenme - 3 hafta önce Zeki Müren - Tesellim Olsun (TRT Arşivi) Şarkı Sözleri__________________________________: Anladım git diyorsun istemiyorsun Anladım bitti bu aşk bitti diyorsun Mademki gözyaşımı dindirmiyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun. Sevgilim aşkın beni öldürse bile Gözyaşım ömür boyu dökülse bile İçimde en son ümit tükense bile Son bir defa gülümse tesellim olsun Anladım artık beni terk ediyorsun Anladım gidiyorsun dönmem diyorsun Mademki veda edip ayrılıyorsun Son bir defa gülümse tesellim olsun.