Hoşgeldiniz!

TESK

Başbakan Erdoğan TESK iftar yemeği konuşması 08:56
Başbakan Erdoğan TESK iftar yemeği konuşması 212 izlenme - 5 yıl önce Başbakan Erdoğan TESK iftar yemeği konuşması
TESK Başkanı Palandöken Bilirkişi Sertifika Törenine Katıldı 04:35
TESK Başkanı Palandöken Bilirkişi Sertifika Törenine Katıldı 4 izlenme - 4 ay önce TESK Başkanı Palandöken bilirkişi sertifika törenine katıldı Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu Başkanı Bendevi Palandöken: "Yeni yasa ile birlikte dosyalar sadece tanıdıklara değil konunun uzmanlarına da verilecek bir sistem olur"ANKARA - TESK Genel Genel Başkanı Bendevi Palandöken,...
Kılıçdaroğlu, Köşk Turlarına Başlıyor 00:20
Kılıçdaroğlu, Köşk Turlarına Başlıyor 42 izlenme - 4 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında yarın TESK Başkanı ile görüşecek.
Tesk’in 19. Olağan Genel Kurulu’na Katıldı 42:28
Tesk’in 19. Olağan Genel Kurulu’na Katıldı 23 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) 19. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.
Siftah Sizden, Bereket Allah'tan' 01:07
Siftah Sizden, Bereket Allah'tan' 20 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili turuna TESK ziyaretiyle başladı.
Hayati Yazıcı'nın Van Ziyareti 03:47
Hayati Yazıcı'nın Van Ziyareti 18 izlenme - 4 yıl önce Bakan Yazıcı: ‘Eğitimin önündeki fiziki engelleri hep birlikte imkanlarımız ölçüsünde kaldırmaya çalışıyoruz’ dedi.
Erdoğan'ın Köşk Zirvesine Davet Etmediği Kurum 00:34
Erdoğan'ın Köşk Zirvesine Davet Etmediği Kurum 20 izlenme - 4 yıl önce Başbakan bugün Köşk seçimi için iş dünyasının önde gelen isimleriyle bir araya gelecek. Erdoğan'ın bir tek TUSKON'u liste dışı bıraktığı öğrenildi.
Orduspor'da Nedim Türkmen Yeniden Başkan 01:59
Orduspor'da Nedim Türkmen Yeniden Başkan 10 izlenme - 4 yıl önce PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'da başkanlığına Nedim Türkmen yeniden seçildi.
Siftah Sizden, Bereket Allah'tan' 01:07
Siftah Sizden, Bereket Allah'tan' 10 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili turuna TESK ziyaretiyle başladı.
Ahmet Necdet Sezer Modelini İşaret Etti 01:51
Ahmet Necdet Sezer Modelini İşaret Etti 7 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ahmet Necdet Sezer örneğini işaret ederek, daha önce olduğu gibi yine uzlaşı yoluyla bir cumhurbaşkanı seçebileceklerini söyledi.
Kılıçdaroğlu, Köşk Turlarına Başlıyor 00:20
Kılıçdaroğlu, Köşk Turlarına Başlıyor 3 izlenme - 4 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri kapsamında yarın TESK Başkanı ile görüşecek.