Hoşgeldiniz!

tesla

Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 00:14
Tesla'nın Otomatik Pilotunun Hayat Kurtarması 463.457 izlenme - 2 yıl önce Tesla'nın geçenlerde duyurduğu otomatik pilot özelliğini çoğunuz biliyorsunuz.. Bu defa da sürücünün yolu takip etmediği bir anda ve yağmurlu bir havada otomatik pilotun aracın önüne manevra yapan farklı bir aracı fark etmesine tanıklık edeceğiz.
2 Hareketle Lamborghini'yi Rezil Eden Tesla 02:27
2 Hareketle Lamborghini'yi Rezil Eden Tesla 18.855 izlenme - 4 ay önce Bütün gözler park yapan Lamborghini'ye kilitlenmişken Tesla marka araç yaptıklarıyla Lamborghini'yi adeta rencide ediyor.
Tesla’nın Otomatik Pilotunu Portakalla Kandıran Adam 00:17
Tesla’nın Otomatik Pilotunu Portakalla Kandıran Adam 12.332 izlenme - 2 ay önce 2 dakikada bir direksiyona elinizi koymanızı isteyen ve uyarı sesi çıkaran güvenlik sisteminden sıkılan adam, çözümü direksiyona sıkıştırdığı portakalda bulmuş.
Honda'ya Tesla Motoru Takmak-Teslonda 00:09
Honda'ya Tesla Motoru Takmak-Teslonda 2.183 izlenme - 2 hafta önce Teslonda adı verilen 1980 model Honda Accord'a Tesla motoru takılmış ve 0-100'ü 2.8 saniyeymiş.Değişik olmuş.
Tesla ve BMW'nin Yanından 170 İle Geçen TIR 00:43
Tesla ve BMW'nin Yanından 170 İle Geçen TIR 13.485 izlenme - 5 ay önce Yolda birbirlerine ara ara kapışma konusunda atarlanan BMW ve Tesla sürücüleri yanlarından 170 km hızla geçen TIR ile şaşkına uğramış.
Tesla ile Ankara'dan Konya'ya Gitmek 27:08
Tesla ile Ankara'dan Konya'ya Gitmek 7.759 izlenme - 3 ay önce Ankara'dan Konya'ya 2017 Tesla Model S 75D'nin otopilot özelliğiyle giden abimizi izleyeceğiz.
Tesla Bobini İle Satisfaction Çalmak 02:09
Tesla Bobini İle Satisfaction Çalmak 78.426 izlenme - 4 yıl önce Tesla Bobini ile elektronik müzik yapabilmek! Görüntülerde Tesla Bobini ile Benny Benassi'nin ünlü şarkısı "Satisfaction" çalınıyor.
Tesla Motorunu Boşta Test Etmek 00:23
Tesla Motorunu Boşta Test Etmek 3.348 izlenme - 2 ay önce Çocukluktan beri hepimizin sevdiği bir iştir boşta gaz vermek. Şu videoyu da ne zaman izlesem içim kıpraşıyor. Bir de motor sesi yok elektrik motoru sesi gelince insan başka türlü gaza geliyor. Ben şahsen elektrik aldım sizi bilmem.
Falcon Heavy Roketinin Fırlatıldığı Anlarda Elon Musk 01:38
Falcon Heavy Roketinin Fırlatıldığı Anlarda Elon Musk 2.783 izlenme - 1 ay önce SpaceX şirketi Falcon Heavy roketi ile uzaya bir araç yollamış ve iticilerinden iki tanesini dünyaya geri indirmeyi başarmıştı. Tarihi anlarda ise şirketin sahibi Elon Musk'ın görüntüleri National Geographic ?tarafından yayınlandı.
Tesla Model X - Toyota Land Cruiser Halat Çekme Yarışı 02:21
Tesla Model X - Toyota Land Cruiser Halat Çekme Yarışı 6.375 izlenme - 3 ay önce Görüntüde Tesla Model X - Toyota Land Cruiser arasında halet çekme yarışı yapılarak araçların sağlamlığı ölçüldü
Tesla’dan Sürücülere İnanılmaz Yeni Yıl Sürprizi Noel Baba Modu! 06:10
Tesla’dan Sürücülere İnanılmaz Yeni Yıl Sürprizi Noel Baba Modu! 3.923 izlenme - 3 ay önce Tesla’nın dijital ekranında yeni yıl için sürpriz içinde sürpriz sunuldu. Sürücüler, araçlarının ekranlarında kendi arabalarını bir anda Noel Baba arabası olarak gördüler. Elon Musk ise bu sürpriz ile ilgili bir açıklaması; "Yeni Tesla yazılım güncellemesini aldığınızda, Ho Ho Ho'ya dokunun. Sürpriz yumurta içinde sürpriz yumurta var, ancak komik değil" "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Buz Üstünde Tesla İle Drift Yapmak 00:42
Buz Üstünde Tesla İle Drift Yapmak 3.541 izlenme - 2 ay önce Araba tutkunu olan bir sürücünün Tesla araba ile filmler üzerinde gördüğü drift atma sahnelerini buz üstünde gerçekleştirmesi kameraya böyle yansımış.
Mutlu Noeller Demeye Çalışan Tesla Aracı 01:57
Mutlu Noeller Demeye Çalışan Tesla Aracı 4.315 izlenme - 3 ay önce Tesla'lardan biri sahibine Mutlu Noeller mesajı veriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hummer'ı Tokatlayan Tesla Model X Kapışması 01:49
Hummer'ı Tokatlayan Tesla Model X Kapışması 4.246 izlenme - 3 ay önce Hummer askeri araçlara benzeyen büyük fosil yakıtlı bir araç ve karşısında elektrikli Tesla Model X var. İlk 2 denemede aracın modlarını test eden sürücü en son yeter şu Hummer'ı tokatlayayım diyor ve aracın iç modlarından süper çekiş modunu açıyor ve Hummer'ı tokat manyağı yapıyor. Bende Tesla Model X'e binmiştim kapıları martı gibi açılıyor güzel araba almayı düşünüyorum.
97 Yaşındaki Dede ve Tesla 06:16
97 Yaşındaki Dede ve Tesla 6.452 izlenme - 7 ay önce Zac Carmi, 97 yaşındaki dedesine Tesla otomobilini gösteriyor. Dedesi oldukça etkileniyor ve Carmi, bu durumu videoya çekerek sosyal medya üzerinde paylaşıyor. Carmi'nin aslında büyükbabasına aracını göstermesindeki neden, jenerasyonlar arsındaki farklara dikkat çekmekten kaynaklanıyor. Sevimli ve meraklı bir dedeye sahip olması da, bu durumu kolaylaştırıyor.
Tesla'da Tüm Yolu Otomatik Pilota Devredip Neler Yapabilirsiniz? 00:58
Tesla'da Tüm Yolu Otomatik Pilota Devredip Neler Yapabilirsiniz? 4.074 izlenme - 4 ay önce Yolu otomatik pilota devreden çift, ''arabada neler yapılabilir?'' sorusunun suyunu çıkartmışlar resmen. Keyifli seyirler...
Tesla Otopilotun Önlediği Kazalar 02:28
Tesla Otopilotun Önlediği Kazalar 7.248 izlenme - 10 ay önce Youtube' da denk geldiğim, Tesla' nın otomatik pilotunun önlediği kazaların derlendiği bir video. iyi seyirler.
Kazaya Engel Olan Tesla Aracı 00:06
Kazaya Engel Olan Tesla Aracı 13.095 izlenme - 1 yıl önce Tesla P85D isimli araç, duraklama esnasında arkasından çarpmakta olan aracı, donanımında bulunan sensörler sayesinde fark edip harekete geçiyor. Olanı biteni 6 saniye içinde izliyoruz.
Dünyanın En Hızlı Elektrikli Arabası Tesla Sp85 01:13
Dünyanın En Hızlı Elektrikli Arabası Tesla Sp85 11.426 izlenme - 3 yıl önce dünyanın en hızlı seri üretim elektrikli araba markası tesla nın yeni modeli sp85 0-100 km ye sadece 4 saniyede çıkıyor ve nereeyse sessiz izliyoruz
Tesla Otopilotta İlerlerken Uyursanız Ne Olur? 00:52
Tesla Otopilotta İlerlerken Uyursanız Ne Olur? 4.996 izlenme - 10 ay önce Tesla otopilot modunda ilerlerken direksiyona dokunulmadığını hissediyor ve uyarı veriyor,herhangi bi tepki hissetmeyen araç dörtlüleri yakıp kendini durduruyor.
Çiftliğinde Traktör Olarak Tesla Model X’i Kullanan Avusturyalı Çiftçi 04:45
Çiftliğinde Traktör Olarak Tesla Model X’i Kullanan Avusturyalı Çiftçi 5.519 izlenme - 1 yıl önce Bu durumu abartan Avusturyalı bir çiftçi, satın aldığı Model X’i traktörü yerine kullanmaya başlamış. Tesla Model X 90D versiyonuna sahip olan çiftçi Anton Bauer, araçla arkasına taktığı römorku sayesinde kereste taşıyarak kullanıyor. Böylelikle 2.9sn'de 0'dan 100km'ye çıkabilen, 100.000 Dolar değerinde bir traktöre sahip olan Bauer, belki de Tesla marka araçları en ilginç amaçla kullanan kişi olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsanlıktan Gizli Tutulan İnanılmaz 10 İcat 03:56
İnsanlıktan Gizli Tutulan İnanılmaz 10 İcat 4.486 izlenme - 10 ay önce Kronovizörden yer çekimini engelleyen araca , hayatımızı kökten değiştirebilecek ama haberimizin olmadığı icatlar...
Tesla Aracını Otomatik Pilota Alan Adam Şoför Koltuğunda Uyudu 00:22
Tesla Aracını Otomatik Pilota Alan Adam Şoför Koltuğunda Uyudu 9.356 izlenme - 2 yıl önce Tesla Model S aracını otomatik pilota alan bir kişi şoför koltuğunda uyurken böyle kaydedildi. Elon Musk'ın göz bebeği araçlar geleceği şekillendirirken sürücülere çok fazla kolaylık sağlıyorlar.
Tesla Model S Cezadan Yırtma Modu 01:24
Tesla Model S Cezadan Yırtma Modu 3.129 izlenme - 7 ay önce Tesla Model S sahipleri araçlarını yanlış yere park ettikleri için ceza kesilemesin diye Tesla tarafından ticket-avoidance-mode yani cezadan yırtma modu geliştirilmiş.
Karlı Yoldaki Performansı İle Bir Kez Daha Kalpleri Kazanan Tesla 02:09
Karlı Yoldaki Performansı İle Bir Kez Daha Kalpleri Kazanan Tesla 4.882 izlenme - 1 yıl önce Son dönemlerin popüler otomobili Tesla, yine adını otomatik pilat sistemi ile gündeme getirmeyi başardı. Kar'dan dolayı yoldaki şeritlerin kaybolduğu Kuzey Amerika'da bir Tesla sahibi, otomobili OTONOM sürüş moduna getirdi. Bir Model S sahibi tarafından paylaşılan yeni bir video, Autosteer'in yoldaki şeritleri tespit ettiğini ve önünde referans alabileceği bir araç bulunmamasına rağmen otomobili yolda tuttuğunu gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tesla'nın Otomatik Pilotu Kazaya Neden Oluyordu! 00:14
Tesla'nın Otomatik Pilotu Kazaya Neden Oluyordu! 9.323 izlenme - 2 yıl önce Tesla'nın geçtiğimiz günlerde duyurduğu güncellemesini SP90D aracına uygulayan şoför ilk denemesini kaydederken korkunç bir an yaşadı. Karşı şeride geçmeye çalışan otomatik pilot çift şeritli yolda karşıdan gelen aracı fark etmedi! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Otonom Araçlar Çevreyi Nasıl Algılıyor - Tesla 03:27
Otonom Araçlar Çevreyi Nasıl Algılıyor - Tesla 6.124 izlenme - 1 yıl önce Videoda aracın etrafındaki objeleri nasıl algıladığı gösterilirken aracın bu sırada ne kadar çok işlem yaptığı dikkat çekiyor. Etraftaki tabela, araç, yaya, trafik ışığı gibi objelerin yanı sıra çevredeki hareketleri de gözlemleyen araç böylece objelere göre hareket edebiliyor.
Ters Yönde Gaza Basan Kadın Sürücü Kamerada 03:19
Ters Yönde Gaza Basan Kadın Sürücü Kamerada 5.898 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da virajı dönmek isteyen kadın sürücü, fren yerine gaza basınca kontrolden çıkan otomobil bir iş yerine girerek durabildi. Kaza, Kızılsaray Mahallesi, Yener Ulusoy Bulvarı üzerindeki bir teknoloji mağazasında meydana geldi. Gülser Hakikat, 16 HG 076 plakalı otomobiliyle tek yön yazan sokaktan ters yönde ilerleyerek bulvara çıkmak istedi. Yanında iki de yolcu bulunan kadın sürücü bulvara dönüş yaparken, biranda kaldırıma çıkıp, yanlışlıkla fren yerine gaza bastı. Kontrolden çıkan araç, iş yerine girerek durabildi. Kazayı görenler hemen kadın sürücünün yanına koştu. Büyük panik yaşayan kadın sürücü çığlıklar içinde uzun süre aracından inemedi. O an kaldırımda ve mağaza kapısında kimsenin olmaması ise olası bir yaralanmayı önledi. Bu arada kaza anı güvenlik kameraları tarafından da kaydedildi. Görüntülerde, kadın sürücünün kaldırıma çıkarak mağazaya girmesi an ve an kaydedildi. Çarpma anıyla birlikte içerideki müşteri ve personelin kaçtığı, bir çalışanın ise devrilen vitrini tuttuğu görüldü. "KALDIRIMIN BOŞ OLMASI FACİAYI ÖNLEDİ" İşyeri müdürü Muhammet Kaya, kazanın öğleden sonra havanın çok sıcak olduğu zamanlarda gerçekleştiğini belirterek, " Kadın sürücü ters yönden arka yoldan, bulvara çıkış yapıyor. Dönerken heyecanla kaldırıma çıkıp, fren yerine gaza basıyor. Ondan sonra dükkanımıza girdi. Kaldırım çok kalabalık olurdu. Kaza anında kaldırım boştu. Bizde genelde dükkanında önünde mola verirdik, Ramazan olduğu için o saate içerideydik. Allah'tan kimseye bir şey olmadı. Sadece vitrini tutmaya çalışan arkadaşımızın eli kesildi. Küçük maddi hasarla kazayı atlattık" dedi.
Elektrikli Doblo Test Sürüşü 03:14
Elektrikli Doblo Test Sürüşü 3.111 izlenme - 10 ay önce Elektrikli Fiat Doblo'yu test eden bir abimizin görüşlerini izleyeceğiz.
Türk Dizisinde Tesla Model S’e Benzinli Motor Sesi 00:21
Türk Dizisinde Tesla Model S’e Benzinli Motor Sesi 7.531 izlenme - 2 yıl önce Sadece Türkiye’de yaşanabilecek olaylara bir yenisi daha eklendi. Show TV‘de yayınlanan Kış Güneşi adlı dizide, Tesla Model S‘e montajla benzinli motor sesi eklediler. Tesla Türk’ün haberine göre, geçtiğimiz gün ilk bölümü yayınlanan Kış Güneşi dizisinde ilginç bir olay gerçekleşti. Dizinin fragmanında Tesla Model S‘i gören meraklılar, otomobilin görüneceği sahneyi merakla beklemeye başladılar. Türkiye’de elektrikli otomobil farkındalığını artırmak için güzel bir adım derken, hevesler kursakta kaldı.