Hoşgeldiniz!

Teslim Olmak Videoları İzle

Ledün Diliyle Allah'a Teslim Olmak... 04:27
Ledün Diliyle Allah'a Teslim Olmak... 51.725 izlenme - 10 ay önce LEDÜN DİLİYLE ALLAH'A TESLİM OLMAK...
Sur'da Köşeye Sıkışan Teröristlerin Teslim Olma Ânı 02:33
Sur'da Köşeye Sıkışan Teröristlerin Teslim Olma Ânı 35.624 izlenme - 12 ay önce Bölücü terör örgütüne yönelik operasyonların devam ettiği Diyarbakır’ın Sur ilçesinde 3 terörist teslim oldu.
Ohal Teröre Teslim Olmaktır - RTE 01:35
Ohal Teröre Teslim Olmaktır - RTE 6.906 izlenme - 5 ay önce Erdoğan: "Ohal teröre teslim olmaktır" demişti... Ohal ile ilgili 2 farklı açıkama... Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Milli Güvenlik Kurulu toplantısında alınan olağanüstü hâl (OHAL) süresinin uzatılması tavsiyesine ilişkin, "3 aylık süreyle OHAL'in uzatılması Türkiye'nin yararınadır. Fransa'da 3 ay artı 3 ay son olarak da 6 ay olmak üzere toplamda 1 yıl olağanüstü hal uygulandı. Dünyadan kimse Fransa'ya 'Ya siz niye 1 yıl OHAL ilan ettiniz' diyor mu? Bazı bakan arkadaşlarımız 'Artık bitse mi' diyor. 'Olur mu' diyorum arkadaşlarıma dur bakalım ya, sabırlı ol belki 12 ay da yetmeyecek" şeklinde konuştu.
Vücut Isısı Düşen İmpala Vahşi Köpeklere Teslim Oldu 03:04
Vücut Isısı Düşen İmpala Vahşi Köpeklere Teslim Oldu 17.911 izlenme - 2 yıl önce Vahşi köpeklerden kaçarak su birikintisine sığınan impala, vücut ısısı düşünce kendiliğinden teslim oldu.
Ermeni Askeri Fanilasını Bayrak Yapıp Teslim Oldu 00:26
Ermeni Askeri Fanilasını Bayrak Yapıp Teslim Oldu 4.863 izlenme - 11 ay önce Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan çatışmada bir Ermeni askerinin teslim olduğu görüntü ortaya çıktı.
Asla Teslim Olmak Yok - Altın Yumruk - Bruce Lee + Van Damme (94 dk) 01:34:22
Asla Teslim Olmak Yok - Altın Yumruk - Bruce Lee + Van Damme (94 dk) 3.334 izlenme - 1 yıl önce Jason ailesiyle birlikte Seattle'a taşınır. Buradaki kung-fu meraklısı serseriler tarafından sürekli taciz edilirler. Delikanlı, bir pasifist olan babasından gizli dövüş sanatlarına merak salar. İşin sanatını ise pek alışılmadık bir hocadan, bizzat Bruce Lee'nin hayaletinden öğrenecek ve Rus şampiyonu Ivan karşısında kendini ateşle imtihan etmek zorunda kalacaktır. Film Türkçe dublajlıdır.
Altın Yumruk - Düdük Makarnası (Türkçe Dublaj) 04:14
Altın Yumruk - Düdük Makarnası (Türkçe Dublaj) 1.288 izlenme - 2 yıl önce Kanal 6 logolu, orjinal 90'ların dublajına sahip bu içeriği izlerken duyacağınız 3 cümle beyninizde şimşekler çaktırıyorsa, siz de o dönemleri yaşamışsınız demektir. Sihirli cümlelerimiz; düdük makarnası, demir leblebiyim ve çetin cevizdir. Geçen hafta İstanbul'da olan Jean (Van Damme)'le oturduk, bu filmi izledik. Eski günleri yad ettikten sonra bir posta dövdüm keratayı, şu dövüş işini de hala tam öğrenemedi.
Geri Çekilmek Yok Teslim Olmak Yok 2 Türkçe Dublaj Full İzle 01:44:18
Geri Çekilmek Yok Teslim Olmak Yok 2 Türkçe Dublaj Full İzle 132 izlenme - 9 ay önce Kungfu ve Nostalının Türkçe Dublaj Adresi Kungfu ve Karate Filmlerinde Bulabilirsiniz http://www.facebook.com/pages/Kungfu-...
Hasan Hüseyin Demirel - Teslim Olmak Yok 04:43
Hasan Hüseyin Demirel - Teslim Olmak Yok 525 izlenme - 5 yıl önce
Mersin'de 1 Yıldır Aranan Gaspçı Polise Teslim Oldu 01:03
Mersin'de 1 Yıldır Aranan Gaspçı Polise Teslim Oldu 199 izlenme - 2 yıl önce Mersin'de 1 yıl önce müşteri gibi bindiği ticari taksi soförünü bıçakla yaraladıktan sonra 80 TL'sini gasp eden ve aranan 19 yaşındaki Yusuf O., polise teslim oldu.
Hasan Hüseyin Demirel - Teslim Olmak Yok 03:33
Hasan Hüseyin Demirel - Teslim Olmak Yok 261 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Halepçe - Rüzgar ve Gül İklimi Çıkış Tarihi: 21.12.2006 Etnik Şarkı Sözleri: Servi revandır kara geceye Gece suskun düşer bilmecelere Hükmünü verdi suskun sessizce gülmeye Teslim olmak yok esir düşsek de Duvarlar öğretir sana seni Direnen nice öncekileri Tırnakla yazıldı zindan tarihine Teslim olmak yok esir düşsek de Şimdi sıra senin kaldır başını Bir destan da sen yaz kara geceye Ve mağrur bir edayla haydi gülümse Teslim olmak yok esir düşsek de
AA Gün Özeti Sabah 08.01.2015 03:31
AA Gün Özeti Sabah 08.01.2015 77 izlenme - 2 yıl önce -Fransız Basını:Şüphelilerden birinin teslim olduğu öne sürüldü ... -Recep Tayyip Erdoğan:" Bu tür saldırılara karşı ortak tavır düzenlenmeli" dedi...
Pkk'lı Terörist: Kandırıldık Teslim Oluyoruz 01:25
Pkk'lı Terörist: Kandırıldık Teslim Oluyoruz 24 izlenme - 12 ay önce PKK'lı terörist :Kandırıldık teslim oluyoruz! Sur ilçesinde güvenlik güçlerinin operasyonları sırasında 3 terörist teslim oldu. Teslim olan teröristlere askerlerin,'Gençler devletin güvencisi altındasınız. Bize emanetsiniz. Size kimse zarar vermeyecek' sözleri dikkat çekti.