Hoşgeldiniz!

tespit

Shakespeare'in Aslı Şeyh Pir'dir Ve Gizli Müslümandır 00:32
Shakespeare'in Aslı Şeyh Pir'dir Ve Gizli Müslümandır 12.256 izlenme - 2 yıl önce üstad Kadir Mısıroğlu'dan yine ze4ka dolu tespitler."karl marx bir cinnidir ve das kapital'i cinler yazmıştır" tespitinden sonra bu sefer bir gerçeği daha ortaya çıkardı.İngiliz üst akıl Shakespeare'i bizden çalmıştır. ayrıyeten Franz Kafka sünnidir, Adam Smith aslen Konyalı ve kapalıçarşıdan yetişmiştir, Edgar Allan Poe Anadolu halk ozanıdır. Resmi tarihe değil üstada inanın.
Buna Bayılacaksınız - Batesmotelpro 03:25
Buna Bayılacaksınız - Batesmotelpro 7.637 izlenme - 2 yıl önce Batesmotelpro gene çok güzel bir iş çıkarmış. İzliyoruz.
Tüm Tespitleri Tek Potaya Sokan Tarkan'ın Eski Koruması 08:09
Tüm Tespitleri Tek Potaya Sokan Tarkan'ın Eski Koruması 7.343 izlenme - 3 yıl önce ehli sünnet tv'de yayınlanan bir videonun başlığı. dudağım uçuklamadı ama böyle çatır çatır konuşabilen insanları hep takdir etmişimdir. kendisine "halk hırsız, halk çalıyor, halkta yalan var" dediği kısımda 0 katılıyorum. bu halk da hırsız olmasa hırsızı savunup, hırsıza oy vermezdi. nasılsanız öyle yönetilirsiniz durumu. Onu bunu geçin de videonun özeti budur. https://vine.co/v/O0qHMUXrBuW
Bağırsak Parazitinin Eşcinselliğe Sebep Olması 01:10
Bağırsak Parazitinin Eşcinselliğe Sebep Olması 2.890 izlenme - 2 yıl önce Literatürde böyle çok hasta varmış. Ben hiç denk gelemedim nedense ayrıca arkada efekt olarak parazit görüntüsü kullanma fikri acaba hangi zeki arkadaştan çıktı.
Yüzdeli Olarak Tespit Yapan Dayı 00:38
Yüzdeli Olarak Tespit Yapan Dayı 3.380 izlenme - 2 yıl önce İnsanların yüzde 9 yemek yiyor İnsanların yüzde 30 u çay içiyor İnsanların yüzde 5 sigara içiyor İnsanların yüzde 4 araba kullanıyor İnsanların yüzde 2 si uyuyor Derken birden patlatıyor.
Akp'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 01:04
Akp'li Boynukalın'ın Hürriyet Saldırısı Sonrası Ortamı 4.091 izlenme - 3 yıl önce bu nedir allahınızı severseniz? bu kadar mı düştü bu ülkede siyasette seviye? insan gerçekten hayret ediyor değil mi abdullahcığım?
anakart arıza tespit cihazı-usb-lpt 00:53
anakart arıza tespit cihazı-usb-lpt 7.788 izlenme - 8 yıl önce usb-lpt portlu anakart arıza tespit cihazı'nın kullanımıusb-lpt portlu anakart arıza tespit cihazı'nın kullanımıusb-lpt portlu anakart arıza tespit cihazı'nın kullanımı
Adidas Markalı Çorabın Altında ''Allah'' Yazıyor 00:56
Adidas Markalı Çorabın Altında ''Allah'' Yazıyor 2.466 izlenme - 3 yıl önce Evet ibretlik bir tespit daha. Adidas amblemini ters çevirdiğimizde Allah yazıyormuş hadi ateistler bunu da açıklayın.
Espri Kabiliyeti Yüksek Türk Kızı 04:10
Espri Kabiliyeti Yüksek Türk Kızı 2.627 izlenme - 3 yıl önce Son aylarda popülaritesi iyice artan vine'da, rüştünü ispatlamış komik bir hanım ablamızdır Nez Demir. Çoğunlukla hem cinsleri ile ilgili başarılı tespitlerde buluyor ve bizlere mizahi bir şekilde yedi saniyede aktarmayı başarıyor.
Abisi Olan Kızların Anlayabileceği 13 Şey 05:20
Abisi Olan Kızların Anlayabileceği 13 Şey 3.615 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizin yeni kanallarından birinde verilmiş olan garip tespitlere bakıyoruz. Tespitler doğru ve abilik bu hallere geldiyse yazık. Çok yazık.
Anakart Arıza Tespit Cihazı 01:35
Anakart Arıza Tespit Cihazı 4.055 izlenme - 8 yıl önce Anakart arıza tespit cihazı nedir, nasıl çalışır? Bu videoyla detaylı bir şekilde çalışma anını izleyebilirsiniz...
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 00:46
Otomobilin Sileceklerine Dolanıp Yolculuk Eden Yılan! 744 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da yaşayan Sally Grundy isimli bir kadın sürücü, aracı ile yolculuk ederken sileceklerin arasında bir şeyin hareket ettiğini görmüş. Daha sonrasında hareket eden şeyin yılan olduğunun farkına varan Grundy, telefonunu çıkarıp videoya çekmeye başlamış. Yılanın daha sonrasında motorun alt kısımlarına doğru girdiğini tespit eden Grundy, uğraşlarına rağmen bir türlü onu oradan çıkaramamış. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıcağı Sıcağına - Bu Ceseti Tanıyorsanız Lütfen Bizi Arayın 2 (+18) 01:27
Sıcağı Sıcağına - Bu Ceseti Tanıyorsanız Lütfen Bizi Arayın 2 (+18) 2.222 izlenme - 3 yıl önce Ambulanstan önce olay yerine giden polisten önce yakınlarını kaybedenlerle röpörtaj yapan ve ölen kişileri görüntüleyen saykodelik sıcağı sıcağına programından 2. kimlik tespit bölümü.
Land Rover'dan çukurları tespit edebilen yeni teknoloji 01:26
Land Rover'dan çukurları tespit edebilen yeni teknoloji 1.930 izlenme - 3 yıl önce Land Rover, yol çukurları için özel çalışmalar yapıyor. Çukurlar gerçekten şoförlerin en büyük belalarından. Fark etmeden yüksek hızlarla çukurlara girmek gerçekten araçlara ciddi hasarlar verebiliyor. Ancak Jaguar Land Rover bu sorunu yok etmek için ciddi çalışmalar yapıyor. Belirtilene göre gelecekte Land Rover'lar, üzerinde bulunan sensörler sayesinde çukur hissettiğinde çukura girecek tekerleğin süspansiyonunu çukurun derinliğine göre otomatik ayarlayacak. Böylece aracın sarsılması, hasarı en aza indirilecek. Ayrıca araç bu çukurların yerlerini GPS yardımıyla hem belediye hem de diğer araçlara iletecek ve uyaracak.
Kırmadan Cihazla Su Kaçak Tespiti 03:05
Kırmadan Cihazla Su Kaçak Tespiti 2.584 izlenme - 4 yıl önce http://www.istanbultesisat.org/su-kacagi/kirmadan-su-kacagi-bulma/ İstanbul Tesisat 0212 647 10 10 - 0216 340 55 55 güvenli, kaliteli ve profesyonel hizmet. Su tesisat borularında meydana gelen arızaları kırmadan su kaçağı bulma makineleri ile tespit edip tamirini istanbul tesisat garantisi ile yapıyoruz. Evinizde, iş yerinizde su kaçağı varsa, kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapılabiliyor. Hiçbir yeri kırmanıza gerek yok çünkü su kaçağı bulma makinesi size noktasal tespit yapma imkanı verir. Firmamızda çalışmakta olan profesyonel ekiplerimizle verdiğimiz saat aralığında gelip kaçak yerini tespit ederek onarımını da yapıyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizi yapılan her işin garantisi olarak servis hizmet formu kesilerek işleri güvence altına alınıyor. Bu sayede problemin devamı söz konusu olsa bile tespit ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz.
OTO BEYİN TAMİRİ MOTOR BEYİN TAMİRİ EĞİTİMİ TEKNİK DESTEK CİHAZ SATIŞI 01:28
OTO BEYİN TAMİRİ MOTOR BEYİN TAMİRİ EĞİTİMİ TEKNİK DESTEK CİHAZ SATIŞI 3.301 izlenme - 5 yıl önce Oto beyin tamiri,abs beyin tamiri,airbag beyin kodlama,immo kodlama,arıza tespit cihaz satışı,teknik destek,eğitim,0507 341 62 22
Kafa Hareketine Duyarlı Oyun Kumandası 06:16
Kafa Hareketine Duyarlı Oyun Kumandası 7.082 izlenme - 9 yıl önce http://www.tercumex.com.tr genç mucit johhny lee ted talks kapsamında, kendi imkanlarıyla geliştirdiği harekete duyarlı beyaz tahtanın, oyun kumandasının ve 3d yazılımının tanıtımını yapıyor. altyazılar tercumex tarafından çevrildi.
V18 su kaçağı tespit bulma cihazı 02:21
V18 su kaçağı tespit bulma cihazı 476 izlenme - 1 yıl önce V18 su kaçak tespit cihazı ile patlamış su borularını noktasal olarak tespit etmenizi sağlar. 2 yıl garantili sıhhi tesisatçıların sızıntı tespit için kullanabilmesi için en son teknoloji ile üretilmiştir. Sipariş için videonun sonunu izleyiniz.
arıza tespit cihazları 01:52
arıza tespit cihazları 2.631 izlenme - 7 yıl önce aotoboss türkiye distribütörü federal otomotivautoboss arıza cihazları oto test cihazları arıza tespit cihazları fiyatları araba arıza tespit autoboss v30 fiyatları araç arıza tespit cihazı oto test cihazıautoboss v30 satışlarını yapmaktadır.fren test cihazlarıgaz analiz cihazlarıegzoz emisyon cihazıklima gaz dolumcihazlarıoto servis makinaları
Autocom Arıza Tespit Cihazı Türkçe 01:57
Autocom Arıza Tespit Cihazı Türkçe 1.435 izlenme - 6 yıl önce
Kadın İnsanın Bir Üst Modelidir - Cem Yılmaz 03:58
Kadın İnsanın Bir Üst Modelidir - Cem Yılmaz 1.354 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın CM101MMXI Fundamentals Gösterisinden "Kadın insanın bir üst modelidir" bölümünü izliyoruz. Tespit kralı yine şahane tespitlerini konuşturmuş bu kısacık bölümde.
rıdgıd sr-20 hatkablo/borutespit dedektörü 01:26
rıdgıd sr-20 hatkablo/borutespit dedektörü 1.809 izlenme - 8 yıl önce dünyanın lider tesisat ekipmanları üreticisi rıdgıd'den yine dünyanın en iyi hat tespit dedektörü. her türlü kablolar tvtelekomelektrikdatakom v.s. ve metal olan boruların konumu güzergahı ve derinliği ile beraber çok hassas ve hızlı bir şekilde tespit edilebilir.kullanımı çok kolay bu cihazı diğer standart dedektörlerden ayıran bir çok özelliğe sahiptir. 3 boyutlu anten yapısıyönlendirme antenleri ile hedefe yönlendirmesınırsız frekans ayarıpusula ekranı ile bilgiler tek ekranda.
su tesisat kaçak kimyasalı 01:49
su tesisat kaçak kimyasalı 2.729 izlenme - 7 yıl önce evinizde ve işyerinizdeki su kaçakları kalörifer kaçakları kombi basınç düşmelerini kırmadan dökmeden gerekli su kaçak testlerini yaptıktan sonra bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile kırmadan dökmeden hiçbir yere zarar vermeden su kaçağınızın yerini noktasal olarak tespit ediyor ve tamirini garantili olarak yapıyoruz banyo mutfak tadilatları su kaçağıkalörifer kaçagısu sızıntıları kanalizasyon tıkanıklıklarıkanal açma vidanjörsıhhi tesisat tamirat ve tadilat işleri
Tecavüze Kalkışanı Koklayarak  ve Elle Tespit Etmek 02:53
Tecavüze Kalkışanı Koklayarak ve Elle Tespit Etmek 825 izlenme - 3 yıl önce 1970 yapımı, Safa Önal imzalı ağlayan melek filminden bir kesit. Türkan Şoray kördür ve bir tecavüz girisimine ugrar.Bu kadar da olmaz ama diyerek sizlere sunuyorum.
Zx888 Su Kacak Tespit Cihazı Yeni Model 02:38
Zx888 Su Kacak Tespit Cihazı Yeni Model 409 izlenme - 3 yıl önce Su kaçağı tespit bulma cihazı zx-888 ile kırmadan noktasal tespit yapın. Ürün sipariş için Websitemiz : http://www.sukacakcihazi.com hemen sipariş verin kapınıza gelsin Boş yere zamanınızı harcamayın boş yere ter dökmeyin. Zamandan paradan emekten tasarruf edin. ZX-888 i boşuna aramayın dükkanlarda marketlerde hırdavatçılarda bulamassınız sadece bizden temin edebilirsiniz. PROFESYONEL Beton mermer kalebodur duvar yer her türlü zeminde kullanabilirsiniz. Zx-888 şarjlıdır tek şarj ile 50 saate yakın cihazla çalışma yapabilirsiniz. Metal yüzey aparatını her yüzeyde dolap araları vs yerlerde kullanabilirsiniz. Akustik filtrasyon teknolojisi sayesinde dış ortam konuşma sesleri gürültüleri vs filtre eder
Üstüme Yap - Su Gibi (Cmylmz Tadında) 04:57
Üstüme Yap - Su Gibi (Cmylmz Tadında) 625 izlenme - 3 yıl önce Su Gibide Üstüme yap muhabbetli bu videoyu izlediğimizde, sevgili Cem Yılmaz'ın FunDaMentals'ta da altını çizdiği bu olayla ilgili tespitlerinin ne kadar doğru olduğunu göreceğiz. Neyse efenim zamanla bu üstüme yapları da aşar, bankadan teminat mektubu olayına geçeriz zaten.
Açılay Abi - Görüntülü Sevişme 01:19
Açılay Abi - Görüntülü Sevişme 762 izlenme - 3 yıl önce Programın yayınlandığı zaman günümüzdeki kadar sosyal medya ve chat çüt işleri yaygın değildi ama "bafileme" terimini bize kazandıran Açılay Abi globalleşen dünyada internetin yerini de yorumlamış.
ABD Başkanı Barack Obama'nın Birliğin Durumu hakkındaki Konuşmasında Tespitleri Ayakta Alkışlandı 01:42
ABD Başkanı Barack Obama'nın Birliğin Durumu hakkındaki Konuşmasında Tespitleri Ayakta Alkışlandı 396 izlenme - 2 yıl önce Görev süresi 2016 yılında dolacak ABD Başkanı Barack Obama, son kez "birliğin durumu" konuşmasını gerçekleştirdi. Son olduğu için önceki yıllara göre bu kez kısa bir konuşma yapmayı deneyeceği esprisiyle sözlerine başlayan Obama, 59 dakika boyunca ekonomiden dış politikaya, terörden Amerikan değerlerine kadar birçok konuyu ele aldı. ABD başkanları her yıl geleneksel olarak Kongre'de "Birliğin Durumu" konuşması yaparak, o yıl ve ileri ki dönemdeki icraatları hakkında Kongre ve halka bilgi veriyor.
Faruk Eczanesi - Cem Yılmaz 03:59
Faruk Eczanesi - Cem Yılmaz 452 izlenme - 3 yıl önce Cem Yılmaz'ın yine harika bir tespitidir efenim. Her şeyi bilen halkımız üzerine gösterisinde kullandığı bu anılarda mutlaka size de tanıdık gelecek bir şeyler çıkacaktır. Bu arada adam doğru söylüyor lan, bilmemek çok güzel...
Üstüme Yap - Cem Yılmaz 02:43
Üstüme Yap - Cem Yılmaz 538 izlenme - 3 yıl önce sitemizde daha önce su gibi programındaki üstüme yap konulu video ile sevgili cem yılmazın harika tespitlerini anmıştık. bu kısacık videoda da o değerli tespitleri tekrar izlemenin faydası olacaktır. olayın vuku bulmuş hali için de; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/123169/ustume-yap-su-gibi-cmylmz-tadinda