Hoşgeldiniz!

tested

Çin İşi Paket Servisi 00:41
Çin İşi Paket Servisi 13.983 izlenme - 3 yıl önce Abla otomatiğe bağlamış artık nasıl bir hızı varsa şaşırmamak elde değil. Milyarca kişiyi doyurmak oldukça zor olmalı.
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 01:32
Çin İşi Kamyon Boşaltma Yöntemi 5.273 izlenme - 3 yıl önce Bu video fazla açıklama gerektirmiyor. Sadece şoför abimize helal olsun diyorum alkışlar ona. Usta şoför dediğin yükünü işte böyle boşaltır.
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 02:50
Çin Sokak Lezzetleri (Lağım Faresi) 13.021 izlenme - 2 yıl önce Sadece Çin'de değil, uzak doğuda genel olarak yenilen şeyler bunlar, adamlarda protein azmış zamanında ne var ne yok yemişler artık alışkanlık olmuş, alışınca güzeldir herhalde. Diye kendimizi avutsak da görüntüler bir acayip.
Dünyanın En Büyük Ordusu - Çin 10:07
Dünyanın En Büyük Ordusu - Çin 1.894 izlenme - 2 yıl önce Çin Ordusu'nun askeri geçiş törenini içeren videodur. Red Alert oynayanların yakından bileceği 'Hell March' fon müziği olarak kullanılmış.
İnanılmaz Kurtuluş Anı - Çin 01:01
İnanılmaz Kurtuluş Anı - Çin 1.115 izlenme - 1 yıl önce Çin’de kamyon altında kalan bisikletlinin inanılmaz kurtuluşu kameralara böyle yansıdı. Görüntülerde bisikletli bir şahsın dengesini kaybederek düştüğü görülüyor. Karşı yönden gelen bir kamyon ise karlı yolda fren tutmaya çalışsa da başarılı olamıyor. Yerde yatan adamı önüne katan kamyon metrelerce sonra durabiliyor. Araç altında kalan adam mucizevi bir şekilde olaydan yara almadan kurtuluyor.
55 Dolarlık Çin İşi Tablet Bilgisayar Üretimi 07:40
55 Dolarlık Çin İşi Tablet Bilgisayar Üretimi 1.529 izlenme - 2 yıl önce Valla ilk bakışta çin de konfeksiyon atölyesi gibi görünsede aslında tezgahın başında oturan çinli kardeşlerimizin el emeği göz nuru olan AllWinner Boxchip A13 işlemcili tablet bilgisayarın üretimini aşamasını izleyeceksiniz.
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı  00:39
Çin'de Yayınlanan Irkçı Deterjan Reklamı 5.647 izlenme - 1 yıl önce Kirli çamaşırları yıkayan çamaşır makinesi içine deterjanı koyan çinli kızın , siyahi adamı makine içine atması ile beyaz tene sahip çinli bir erkek ortaya çıkmasını anlatan reklam filmi tepki gördü.
Canlı Hayvanlı Anahtarlık - Çin 00:17
Canlı Hayvanlı Anahtarlık - Çin 1.821.154 izlenme - 3 yıl önce Çin’de ortaya çıkan “canlı anahtarlık” modası, canlılara yapılan eziyetin uç noktalarından biri olarak kabul ediliyor. Hayvanlar, iki ay yaşayabilecekleri kadar sıvı besin içeren plastik muhafazalar içinde piyasaya sürülürken, hayvan hakları kuruluşları ve hayvan severler bu eziyetin sona erdirilmesi için yetkilileri derhal göreve çağırıyorlar. avaaz.org ve change.org sitelerinde devam eden kampanyalarda, şimdiden 350 bin imzaya ulaşılmış durumda. İmza kampanyası için hazırlanan metinde şu ifadelere yer veriliyor: “Yaşayan deniz canlıları küçük plastiklere hapsedilerek anahtarlık olarak satılıyor. Bu acımasız işlem derhal yasaklanmalı. Hapsedilmiş küçük balık, semender ve kaplumbağalardan oluşan bu anahtarlıklar Çin’de giderek daha fazla popüler hale geliyor. Birçok Çinli canlı anahtarlıkların şans getireceğine inanırken, hayvan koruma kuruluşları bu durumu “tam bir sömürü” olarak nitelendiriyor. Global Times gazetesinin haberine göre, Salı günü, Sihui Metro İstasyonunun önünde, 1 balık ve 9 kaplumbağa anahtarlığının satılması yalnızca 5 dakika sürdü. Üreticiler poşetlerdeki renkli suların, hayvanları besin açısından aylarca canlı tutabileceğini öne sürseler de, Uluslararası Veterinerler Birliği kurucusu Mary Peng besin yetse bile oksijenin o kadar uzun süre yetmeyeceğine dikkat çekiyor. Hayvan hakları savunucuları canlı anahtarlıklara karşı protestolarını yüksek sesle dile getirseler de, ellerinden daha fazla bir şey gelmiyor. Çünkü Çin’de var olan Vahşi Yaşamı Koruma Yasası, vahşi olmayan birçok hayvanı dışarıda bırakıyor. Kanun değişene ve tüm hayvanları koruma altına alana kadar, protestocuların yapabildiği sadece insanları bu anahtarlıkları almamaya davet etmek ve talep yetersizliği nedeniyle üretimin ortadan kalkmasını umut etmek.” Kaynak: http://www.gazetesiz.com/haber/yasam/hayvanlar-kralligi/canli-anahtarliklar-yasaklansin-73319.html
Çin Malı Kamyonun Rusya Macerası 01:04
Çin Malı Kamyonun Rusya Macerası 3.440 izlenme - 2 yıl önce Çin üretimi malların kötü şöhreti hepimizin malumu. Bu videoda da hareket edemeyen Çin malı kamyonun Rusların ünlü kamyon markası Kamaz tarafından çekilirken başına gelen beklenmedik (desem de inanmayın) olayı izliyoruz.
Çin İşi Trafik Kavgası 00:49
Çin İşi Trafik Kavgası 2.156 izlenme - 2 yıl önce Bazen bir bakış yapılan hareketlerden daha fazla anlam taşıyabilir. Şimdi sinirlenen bir sürücünün japon bakışla dövme sanatından verdiği örneği inceleyeceğiz.Keşke bizim ülkemizde trafikte çıkan kavgalar da böyle sonuçlanabilse...
Çin Metrosu İttiricileri 01:38
Çin Metrosu İttiricileri 1.583 izlenme - 3 yıl önce Zamanında izlediğimiz Japon versiyonu gibi ama burda içeriye girenin 2 katı dışarıda kalıyor, böyle görüntüleri görünce bazen şükretmek gerekiyor sanki yine de.
Lüks Arabaların Çin Usûlü Taşınması 01:07
Lüks Arabaların Çin Usûlü Taşınması 555 izlenme - 3 yıl önce Sanırım arabalar çalıntı. Çin bu işe girmiş galiba. Orada ki Alman Maybac'ı o halde görünce içim acıdı. Milyon dolar eder piyasası olan araba Türkiye sınırları içinde. Bunun dışında arabaların taşınış şekli ilginç. Tek feribotta 100.000 çinlinin 1 aylık maaşı var.
Motosikletin Arkasından Düşen Çocuğunu Fark Etmeyen Çinli Kadın 00:45
Motosikletin Arkasından Düşen Çocuğunu Fark Etmeyen Çinli Kadın 699 izlenme - 7 ay önce Çin'in Zhejiang eyaletinde bir kadın kavşakta ışıklarda durup yeniden hareket etmeye başladığı esnada küçük kızı motosikletin arkasından yere düştü. Çocuğunun düştüğünü farketmeyen kadın, yola devam etti. Motorsikletten düşen çock hafif şekilde yaralandı. Çevredeki duyarlı vatandaşlar olayı farkederek küçük çocuğun annesine ulaşmasını sağlıyor.
Çin Sokak Lezzetleri 03:20
Çin Sokak Lezzetleri 935 izlenme - 2 yıl önce Hamur, yumurta ve çeşitli soslar kullanılarak yapılan bir besin deposu.. Canımız çekti.
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 00:34
Sokağa İşeyen Çinliyi Trolleyen Türk Genci 5.284 izlenme - 7 ay önce Sokakta çöğdürürken ortamda bulunabilecek iyi sıhhatte olsunları kaçırmak için en etkili yöntem önce tükürmek, sonra destur çekmek ve akabinde çöğdürmek şeklinde olmalıdır.
Çin İşi Havuz Partisi 02:46
Çin İşi Havuz Partisi 1.196 izlenme - 3 yıl önce Şimdi izlerken diyeceksiniz ki havuz nerede? orada orada az sonra başlayacak dalgalanmaya, su da var merak etmeyin. Eee olay mahali Çin olunca tabi biraz kalabalık olabiliyor...
Son Durak Filminin Çin Versiyonu 00:49
Son Durak Filminin Çin Versiyonu 1.413 izlenme - 3 yıl önce Son Durak filminin serisini bilirsiniz, şanssız insanlar olur olmadık zamanlarda vahşice kazaya kurban giderler. Şoförü bu kazada ölümden döndüren, düşen elektrik direğini görür görmez eğilmesini sağlayan refleksleri oldu. Son durak çin serisi de başlamadan bitmiş oldu.
48 Saatte Köprü Yapmak - Çin 01:13
48 Saatte Köprü Yapmak - Çin 4.463 izlenme - 2 yıl önce 48 Saatte Köprü Yapmak - Çin Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya************************************************************
Çin Sokak Lezzetleri - Jian Bing 03:43
Çin Sokak Lezzetleri - Jian Bing 1.050 izlenme - 2 yıl önce Güzide Çin mutfağının böceksiz yemeklerinden biri. Birde şu kategorilere benim için yemek konsun arkadaş hipnoz oluyorum. Benim gibi hipnoz olan birçok arkadaş var.
Elektirikle Balık Avı - Çin 02:55
Elektirikle Balık Avı - Çin 9.499 izlenme - 11 ay önce Çekik gözlü arkadaşlarımız yine şaşırmadı. Kaç voltluk akü kullandıklarını bilmiyorum.. ıslak kumlu bölgeye elektirik vererek kumun altından çıkan balıkları topluyor.
Çin'de Matematik Öğretmeni Olmak! 00:42
Çin'de Matematik Öğretmeni Olmak! 124.819 izlenme - 7 ay önce Geçtiğimiz günlerde, Rusya'dan bir öğretmenin dersteki görüntüleri sanal alemi kasıp kavurmuştu. Güzel öğretmene yanıt gecikmedi ve Çin'de çekilen bu görüntüler ortaya çıktı. Çinli matematik öğretmenini izliyoruz.
Donald Trump'ın Çin Sevgisi 03:00
Donald Trump'ın Çin Sevgisi 1.759 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump'ın Çin sevgisi(!)
Çin Kadınının 100 Yıllık İnanılmaz Değişimi 00:59
Çin Kadınının 100 Yıllık İnanılmaz Değişimi 3.632 izlenme - 2 yıl önce Cut video ekibinin artık gelenek haline getirdiği güzellik anlayışı videoları serisinin 15.si yayınlandı. 1910 yılından başlayarak günümüze kadar gelen süreçte Çin kadınlarının değişimlerini çarpıcı bir şekilde sergiliyorlar.
Üzerinden Araba Geçen Minik Çocuk Kalkıp Yürüdü 00:28
Üzerinden Araba Geçen Minik Çocuk Kalkıp Yürüdü 2.108 izlenme - 1 yıl önce Üzerinden araba geçen minik çocuk kalkıp yürüdü Çinli çocuk arabanın altında kalmaktan etkilenmedi Çin'de sokakta yürürken üzerinden minibüs geçen çocuk hemen ayağa kalkıp yürümeye devam etti.
İntihar Edenin, Polisin Üstüne Düşmesi - Çin 01:16
İntihar Edenin, Polisin Üstüne Düşmesi - Çin 639 izlenme - 2 yıl önce Çin'in Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'ne bağlı Beihai kentine bağlı Nankang kasabasında polisin intihar girişiminde bulunan bir kişiyi kurtarmak uğruna kendi hayatını tehlikeye attığı anlar saniye saniye kaydedildi. Shanghay Daily'nin haberine göre, soyadının Chen olduğu öğrenilen 32 yaşındaki bir erkek henüz bilinmeyen bir nedenle dört katlı bir binanın çatısından atlayarak intihar etmek istedi. Chen'i intihardan vazgeçirmek için uzun süre uğraşan Liang Xiao adlı polis memuru sonunda başarısız oldu ve Chen kendini çatıdan aşağı bıraktı. Adamın düştüğünü gören polis Xiao bir hamleyle Chen'in düştüğü noktaya atılarak intihar eden adamı tutmaya çalıştı. Ancak büyük bir hızla yere düşen adamın ağırlığıyla hem kahraman polis hem de kurtarmaya çalıştığı kişi hastanelik oldu. Polis sözcüsü hem kahraman polisin hem de intihara kalkışan adamın hayati tehlikeyi atlattığını bildirdi.
Çin Posta Servisi Tarafından Kiralanan Kung Fu Ustası Abla 00:14
Çin Posta Servisi Tarafından Kiralanan Kung Fu Ustası Abla 1.196 izlenme - 2 yıl önce Paketleme konusunda ustalaşmış bu ablamızı izliyoruz işini yaparken ne kadar ciddi sanki paketleri dövüyor. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Çin Yeni Otobüsü ile Aynı Anda 1200 Yolcu Taşıyacak 01:00
Çin Yeni Otobüsü ile Aynı Anda 1200 Yolcu Taşıyacak 4.840 izlenme - 1 yıl önce Çin yeni otobüsü ile aynı anda 1200 yolcu taşıyacak Çin, aynı anda 1200 yolcu taşıma kapasiteli, trafik ve çevre sorununa çözüm olarak sunulan bir otobüsü, kamuoyuna tanıttı.
Kağıt Gibi Yırtılan Bina - Çin 00:40
Kağıt Gibi Yırtılan Bina - Çin 1.568 izlenme - 1 yıl önce Kağıt Gibi Yırtılan Bina - Çin Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler