Hoşgeldiniz!

testis

Penisim Normal Mi? 02:01
Penisim Normal Mi? 34.291 izlenme - 3 ay önce Her erkeğin penisi ile ilgili aklına gelebilecek soruların cevabı bu videoda. Tüm penis tiplerine göre herkesin penis boyu, penis renginin farklılığı, penis büyütme ile ilgili sorularına cevaplar burada.
Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 00:07
Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 27.539 izlenme - 9 ay önce Geçtiğimiz kurban bayramında kalma hoş bir anı içeren video karşımızda. Herkes aldığı kurbanlığı benimser ve sever ama amcamızın sevgisi biraz farklı.
Testisleri İle Yedi Arabayı Çeken Çinli Kung Fu Ustası 01:20
Testisleri İle Yedi Arabayı Çeken Çinli Kung Fu Ustası 4.598 izlenme - 3 ay önce Çin'de ilginç bir rekor denemesi gerçekleştirilmiş. Kung Fu Ustası Ye We 12.6 ton ağırlığındaki 7 arabayı testislerine bağlanan aparat ile 8 metre çekmiş.
Testisteki Zehri Emerek Hayat Kurtarmak ( 18) 02:41
Testisteki Zehri Emerek Hayat Kurtarmak ( 18) 8.941 izlenme - 12 ay önce Ali G, Borat, The Dictator gibi absürd komedi filmlerin yıldızı Sacha Baron Cohen'den müthiş bir film daha. 'The Brothers Grimsby' filminden yine absürd komik bir sahne. BİR ÖNCCEKİ VİDEO İÇİN... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307161/fillerin-grup-seksine-dahil-olmak-18
Bedava Testis Kontrolü! 03:05
Bedava Testis Kontrolü! 4.617 izlenme - 3 yıl önce Serkan KAPLAN | http://facebook.com/SerKan1923 "Simple Pickup" isimli Youtube şaka grubu "Movember" kampanyasına bağışta bulunmak için ilginç bir "etkinlik" ...
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 02:04
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 4.875 izlenme - 2 yıl önce Bir Alman marangoz testislerde ki sperm akışını düğmeye basarak açıp kapatan doğum kontrolünde devrim bir vana icat etti. Clemens Bimek doğum hakkında bir televizyon belgeseli izlerken fikir ilk olarak, yaklaşık 20 yıl önce ona geldi Spiegel dergisine verdiği demeçte, basit bir valf ile sperm akışını kontrol etmek mümkün olup olmayacağını merak etti. Cihaz temelde bir valf Bimek SLV O kimsenin böyle bir cihaz için patent başvurusu hiç olduğunu keşfettiği zaman, kendi geliştirmeye karar verdi. Clemens Bimek cihazının bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilecek: Bimek SLV "Başvurularım doktorların çoğu tarafından ciddiye alınmadı. Ama yardım eden bazıları vardı "Bay Bimek dedi. Şimdi geliştirdiği valf bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilmelidir. Minik vanalar uzun inç daha az ve bir ons onda daha hafif. Onlar cerrahi basit bir yarım saatlik operasyonda vas deferens testislerden sperm taşıyan, kanallar üzerinde implante edilir.
Meyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız  00:28
Meyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız 1.004 izlenme - 8 ay önce 16.11.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğimMeyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Cinsel Organa Benzeyen Yiyecekler 03:36
Cinsel Organa Benzeyen Yiyecekler 1.064 izlenme - 7 ay önce Cinsellikle ve cinsel objelerle benzerlikte sınır tanımayan veya bizim gözümüzde yanlış anlaşılan fotoğraflar yer alıyor. Bu yiyecekler cinsel erotik ürünlere benziyor. Yalnız çilek var ama muz yok buna şaşırabilirsiniz. Ancak fotoğraflar baya ateşli.
Dünyanın En Büyük Testisli İnsanı 00:47
Dünyanın En Büyük Testisli İnsanı 659 izlenme - 10 ay önce Dünyanın en büyük penisli kabilesinden sonra dünyanın en büyük testisli insanı da bir yerli. Söylendiğine göre testislerindeki bir ur sebebiyle bu kişi bu kadar büyük testislere sahipmiş. Her ne kadar rahatsız edici görünse de adam bu hayata uyum sağlamış belli ki. Masasını, sandalyesini yanında taşıyor adeta.
Testis Kanseri Belirtileri Ve Ameliyatı 02:45
Testis Kanseri Belirtileri Ve Ameliyatı 4.180 izlenme - 5 yıl önce Koru Hastanesi özel Koru Hastanesi ankara’nın Balgat Semtinde 30 Akademisyen Hekimin Öncülüğünde Açılan Özel Koru Balgat hastanesi Yüksek Standartlarda Sağlık Hizmeti Sunmayı Hedefliyor. Özel Koru Balgat hastanesi Tüm Branşlarda Uzman Kadrosu, Modern Teknolojiyi Kullanan Teknik Altyapısıyla ankara’nın Yanı Sıra Çevre İllerden Ve Yurtdışından Hastaların Da Tercih Ettiği Bir sağlık Kuruluşu Olma Özelliğini Koruyor. özel Balgat Koru Hastanesi hastane Hizmet Birimleri 24 Saat Hizmet Veren Acil Servis 3 Adet Tam Donanımlı Ameliyathane (balgat) 3 Adet Tam Donanımlı Ameliyathane (sincan) doğumhane 50 Hasta Yatağı eforlu Ekg, Eecp Ünitesi gözlem Ünitesi gastroenteroloji Ve Ercp Ünitesi radyoloji Ünitesi mikrobiyoloji Ve Biyokimya Laboratuvarı beslenme Ve Diyetetik eeg-emg Ünitesi odyoloji Ünitesi robotik Cerrahi uyku Bozuklukları Ünitesi lazer-epilasyon, Dermo-kozmetoloji fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon ağız Ve Diş Sağlığı
Antilobun  Yiyen Dişi Aslan 00:59
Antilobun Yiyen Dişi Aslan 2.173 izlenme - 3 yıl önce Yumuşak et arayışını tamamen yanlış anlamış, karnını doyurmak için antilobun billurlarına o sivri dişlerini geçirmeyi kendine görev edinmiş acımasız aslan. Acaba testisler çok mu lezzetli et, oradan ısırılınca, diğer iki arkadaşının boğmaya çalıştığı antilop daha mı çabuk ölecek, yoksa kızışma döneminde mi, bilemiyoruz.
Fear Factor - Testis Sıkışması 03:49
Fear Factor - Testis Sıkışması 1.288 izlenme - 3 yıl önce Kendine has egosu ve tavırlarıyla ilginç bir kişilik olan Güngör arkadaşımızın yaşadığı kaza sonrası nasıl gülünç duruma düştüğünü izliyoruz.
Gıdısında Testis Beslemek 06:24
Gıdısında Testis Beslemek 1.339 izlenme - 2 yıl önce Birçok ünlü ismin küçük roller aldığı Movie 43 filminden komik bir sahne. Bu sahne haricinde komik olmayan bu film 2013'te gösterime girmiş.
Gözü Kapalı İnsanlara Testis Elletmek 03:15
Gözü Kapalı İnsanlara Testis Elletmek 1.107 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı şakacı arkadaşımız artık kendi yaptığı mı bulduğu mu ondan tam emin olamadığım bir şekilde testis yapmış ve insanlara gözü kapalı elletip ne olduklarını söylemelerini istemiş kısacası billur geçmiş ama garip yani burada olsa olmazdı.
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 01:12
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 1.132 izlenme - 2 yıl önce Başlığı gördüğünüzde Green Peace kampanyası zannedeceksiniz fakat hiç alakası yok, bu gerçek bir seninki kaç santim durumudur. Nedir o esnada neden yapılır, bu devran nereye gider. Bu muayene sonucu öğrenmiştir yiğenim kaç santim olduğunu...
Transeksüeller Orgazm Olur mu? - TVKare 1994 01:14
Transeksüeller Orgazm Olur mu? - TVKare 1994 1.329 izlenme - 3 yıl önce Transeksüeller orgazm olabilir mi? Nasıl orgazm oluyorlar. Nedim Saban soruyor. Türkiyede Lgbtlerin konuşulduğu ilk program.
Rus Usulü Dayanıklılık Testi 00:50
Rus Usulü Dayanıklılık Testi 711 izlenme - 3 yıl önce Rus usulü dayanıklılık testi. Sakın denemeyin. Çocuğunuz olmayabilir. Yada yandım anam şarkısını çok dinlersiniz. spor,dayanıklılık testi,rus güzeli,güzel rus,olağanüstü,süper,güç,testi,Umut,Taba­k,polat,alemdar,Ankara,Yeni,Ask,Ibrahim,­güzel kızlar,Araba,bilimsel,test,ligtv,futbol,­çalım,Istanbul,Dizi,Hasan,Ata,magazin,ma­gazin haber,çocuk,Sen,özel,Turk,Fen,Asker,Sami­,Milli,Ticaret,Evi,Mart,Sultan,Biz,şarkı­,kemal sunal,eşek,festival
Toplara Şert Vuruş - Guinness Rekoru (Acı İçerir) 05:34
Toplara Şert Vuruş - Guinness Rekoru (Acı İçerir) 892 izlenme - 3 yıl önce Can evini tekmeletmekten zevk alan ve bununla rekorlar kitabına girebilen(rakipsiz) emekli beden eğitimi öğretmeni ve kung-fucu Selami abimiz MMA dövüşçüsü iri kıyım zenciden profesyonel bir tekme yer... işte o anda acıyı anlık sesle minimize ederek içimde yakar yok eder. İstediğiniz kadar acı yok rocky acı yok deyin hangi insanevladı dayanır buna? Selami abi !
Çekilmiş Çiğ Testis İçmek (Kusmuk İçerir) 05:30
Çekilmiş Çiğ Testis İçmek (Kusmuk İçerir) 248 izlenme - 1 yıl önce Günümüz gençleri sosyal medyada takipçi kasmak için olur olmadık aksiyonlara girişebiliyorlar malumunuz. Bu seferki işi biraz daha uç noktalara taşıyarak bu mücadelede ben de varım demiş.
Bacak Arasına Tekme Atmanın Hiç Akla Gelmeyecek 100 Yolu 02:00
Bacak Arasına Tekme Atmanın Hiç Akla Gelmeyecek 100 Yolu 588 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar oturmuş çalışmış ve bacak arasına vuruş tekniklerini geliştirmişler. Bu vuruş içinde 100 farklı sitil kullanmışlar.
Aslan Taşağı Yemek 04:22
Aslan Taşağı Yemek 324 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyoki bir youtuber para için maymun olmasın ve bizde bunları yanınlayalım. Zenci abimiz aslan taşağı yiyor çok mide bulandırıcıdır şimdiden uyarayım.bol öğürme içerir.
Dövüşte Taşak Avuçlama Tekniği 01:00
Dövüşte Taşak Avuçlama Tekniği 616 izlenme - 2 yıl önce Jiu Jitsu'da kullanılan bu tekniği kim bulduysa tecrübeyle sabit galiba, bu tekniğin önünde hiçbir şey duramaz bence, böyle pis bir teknik yok. Sıkkarım haa...
Billur Patlatan The Turk – The Quest 00:19
Billur Patlatan The Turk – The Quest 394 izlenme - 2 yıl önce Adı The Turk diye geçen bu kara kuru arkadaş ilk bakışta Ahmet Uğurlu’ya benzese de aslında pek de Türk gibi durmuyor. Kim olduğu belirsiz bu vatandaş, Van Damme’ın The Quest filminde İskoç rakibinin billurlarını avuçlarında patlatarak Türk’ün gücünü, çirkefliğini ve hatta zalımlığını dünyaya ispatlamıştır.
Yüzündeki Yapay Testisle İnsanları Kandırmak 05:17
Yüzündeki Yapay Testisle İnsanları Kandırmak 451 izlenme - 3 yıl önce Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri.
Testis Avuçlatan Kazalar 01:07
Testis Avuçlatan Kazalar 307 izlenme - 3 yıl önce Ölye böyle herhangi bir şekilde testislere gelen zarardan ötürü, avuçların zorla Joe'ya uzandığı videolar seriisi.
Öner Sözen - Elinde Testisi Var 05:40
Öner Sözen - Elinde Testisi Var 245 izlenme - 2 yıl önce Türkçe'nin esnekliğinden faydalanarak çeşitli yerlere çekilebilecek etkileyici bir eser. Öner Sözen'den geliyor. Elinde testisi vardır Bakışları zülfikardır Yare selam gönderdim anladım ki gönlü vardır
Testis Ağrısının Sebepleri Nelerdir? 00:26
Testis Ağrısının Sebepleri Nelerdir? 209 izlenme - 3 yıl önce Hangi hastalıklar testis ağrısına neden olur? Testis ağrısını gidermek için neler yapılmalı? Enfeksiyona bağlı testis ağrısı farklı mıdır? Cevaplar Kapsül Tv'de !
Boğazda Testis Şakası 05:17
Boğazda Testis Şakası 244 izlenme - 3 yıl önce Bu kardeşlerimiz, nam-ı değer Wolverine miz olan Hugh Jackman ın, "Movie43" filminde canlandırdığı bir karakterin kamera şakasını yapmışlar.
Testis Ağrısının Sebepleri Nelerdir? 00:26
Testis Ağrısının Sebepleri Nelerdir? 88 izlenme - 2 yıl önce Hangi hastalıklar testis ağrısına neden olur? Testis ağrısını gidermek için neler yapılmalı? Enfeksiyona bağlı testis ağrısı farklı mıdır?
İnmemiş Testis 05:37
İnmemiş Testis 218 izlenme - 4 yıl önce Uz.Dr. Mine Fedakar Şenyücel İnmemiş Testisi Anlatıyor.