Hoşgeldiniz!

testis

Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 00:07
Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 32.502 izlenme - 6 yıl önce Geçtiğimiz kurban bayramında kalma hoş bir anı içeren video karşımızda. Herkes aldığı kurbanlığı benimser ve sever ama amcamızın sevgisi biraz farklı.
İskoçya Liginde Rakibinin Testislerini Sıkarak Sakatlayan Futbolcu 00:39
İskoçya Liginde Rakibinin Testislerini Sıkarak Sakatlayan Futbolcu 5.196 izlenme - 4 yıl önce İskoçya Liginde Hearts forması giyen Steven MacLean, Celtic maçında rakibi Kouassi'nin testislerini sıkarak sakatladı.
Testisleri Sıkışan Yarışmacı (Fear Factor Aksiyon) 02:22
Testisleri Sıkışan Yarışmacı (Fear Factor Aksiyon) 5.717 izlenme - 4 yıl önce Bir zamanların farklı yarışma programı Asuman Krause'nin sunduğu Fear Factor Aksiyon'da Güngör isimli yarışmacının başına acı verici bir olay gelmiş.
Meyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız  00:28
Meyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız 4.595 izlenme - 6 yıl önce 16.11.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğimMeyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Şans Getirsin Diye Boğa Testisi Avuçlayan Kaıdnlar 01:00
Şans Getirsin Diye Boğa Testisi Avuçlayan Kaıdnlar 4.947 izlenme - 4 yıl önce Amerika’ya gidenlerin uğradığı yerlerin başında, 1989'da New York Borsa'sının önüne dikilen devasa bronz boğa heykeli geliyor. Dünyanın dört bir yanından gelen turistler, Wall Street’teki boğayla hatıra fotoğrafı çektiriyor. Ancak özellikle kadın turistlerin tuhaf bir takıntısı var; o da boğanın testislerini ellemek. Amerika’nın mali gücünü temsil eden boğanın testislerine dokunmanın bol şans ve bereket getirdiğine inanıyorlar. Uzun kuyruklar oluşturan kadınlar, boğanın testislerini avuçlarının arasına alırken bu anın fotoğrafını çektirmeyi de ihmal etmiyorlar. Bu haberden sonra, acaba bizim Kadıköy’deki boğa heykelinin testisleri de aynı ilgiyi görür mü bunu zaman gösterecek. Tourists' bizarre obsession with Wall Street bull's testicles Wall Street’s “Charging Bull” statue is an internationally known symbol of America’s financial might. Tourists from all over the globe visit to take pictures and connect with capitalism. But what’s with all the testicle rubbing? The line of tourists waiting to caress (among other things!) the bull’s family jewels is always long, thanks to visitors who see those testicles as a symbol of good luck and fertility.
Hayalarına Tekme Yiyen Dövüşçünün Ağlaması 01:48
Hayalarına Tekme Yiyen Dövüşçünün Ağlaması 3.253 izlenme - 4 yıl önce Japonya'da bir dövüş müsabakasında sporculardan biri rakibinin hayalarına çok sert bir tekme atmış. Tekmenin etkisiyle yere serilen sporcu açıdan ağlamış.
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 02:04
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 5.079 izlenme - 7 yıl önce Bir Alman marangoz testislerde ki sperm akışını düğmeye basarak açıp kapatan doğum kontrolünde devrim bir vana icat etti. Clemens Bimek doğum hakkında bir televizyon belgeseli izlerken fikir ilk olarak, yaklaşık 20 yıl önce ona geldi Spiegel dergisine verdiği demeçte, basit bir valf ile sperm akışını kontrol etmek mümkün olup olmayacağını merak etti. Cihaz temelde bir valf Bimek SLV O kimsenin böyle bir cihaz için patent başvurusu hiç olduğunu keşfettiği zaman, kendi geliştirmeye karar verdi. Clemens Bimek cihazının bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilecek: Bimek SLV "Başvurularım doktorların çoğu tarafından ciddiye alınmadı. Ama yardım eden bazıları vardı "Bay Bimek dedi. Şimdi geliştirdiği valf bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilmelidir. Minik vanalar uzun inç daha az ve bir ons onda daha hafif. Onlar cerrahi basit bir yarım saatlik operasyonda vas deferens testislerden sperm taşıyan, kanallar üzerinde implante edilir.
Testis Kanseri Belirtileri Ve Ameliyatı 02:45
Testis Kanseri Belirtileri Ve Ameliyatı 5.085 izlenme - 10 yıl önce Koru Hastanesi özel Koru Hastanesi ankara’nın Balgat Semtinde 30 Akademisyen Hekimin Öncülüğünde Açılan Özel Koru Balgat hastanesi Yüksek Standartlarda Sağlık Hizmeti Sunmayı Hedefliyor. Özel Koru Balgat hastanesi Tüm Branşlarda Uzman Kadrosu, Modern Teknolojiyi Kullanan Teknik Altyapısıyla ankara’nın Yanı Sıra Çevre İllerden Ve Yurtdışından Hastaların Da Tercih Ettiği Bir sağlık Kuruluşu Olma Özelliğini Koruyor. özel Balgat Koru Hastanesi hastane Hizmet Birimleri 24 Saat Hizmet Veren Acil Servis 3 Adet Tam Donanımlı Ameliyathane (balgat) 3 Adet Tam Donanımlı Ameliyathane (sincan) doğumhane 50 Hasta Yatağı eforlu Ekg, Eecp Ünitesi gözlem Ünitesi gastroenteroloji Ve Ercp Ünitesi radyoloji Ünitesi mikrobiyoloji Ve Biyokimya Laboratuvarı beslenme Ve Diyetetik eeg-emg Ünitesi odyoloji Ünitesi robotik Cerrahi uyku Bozuklukları Ünitesi lazer-epilasyon, Dermo-kozmetoloji fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon ağız Ve Diş Sağlığı
Taşağıma Dokun Oyunu 03:15
Taşağıma Dokun Oyunu 2.884 izlenme - 5 yıl önce Testislere Dokunduğunu Bilmeyip, Tahmin Yürütmek komik görüntüler çıkarmış izliyoruz .
Antilobun  Yiyen Dişi Aslan 00:59
Antilobun Yiyen Dişi Aslan 4.301 izlenme - 8 yıl önce Yumuşak et arayışını tamamen yanlış anlamış, karnını doyurmak için antilobun billurlarına o sivri dişlerini geçirmeyi kendine görev edinmiş acımasız aslan. Acaba testisler çok mu lezzetli et, oradan ısırılınca, diğer iki arkadaşının boğmaya çalıştığı antilop daha mı çabuk ölecek, yoksa kızışma döneminde mi, bilemiyoruz.
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 01:12
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 4.110 izlenme - 8 yıl önce Başlığı gördüğünüzde Green Peace kampanyası zannedeceksiniz fakat hiç alakası yok, bu gerçek bir seninki kaç santim durumudur. Nedir o esnada neden yapılır, bu devran nereye gider. Bu muayene sonucu öğrenmiştir yiğenim kaç santim olduğunu...
Fear Factor - Testis Sıkışması 03:49
Fear Factor - Testis Sıkışması 2.412 izlenme - 8 yıl önce Kendine has egosu ve tavırlarıyla ilginç bir kişilik olan Güngör arkadaşımızın yaşadığı kaza sonrası nasıl gülünç duruma düştüğünü izliyoruz.
Rus Usulü Dayanıklılık Testi 00:50
Rus Usulü Dayanıklılık Testi 1.506 izlenme - 8 yıl önce Rus usulü dayanıklılık testi. Sakın denemeyin. Çocuğunuz olmayabilir. Yada yandım anam şarkısını çok dinlersiniz. spor,dayanıklılık testi,rus güzeli,güzel rus,olağanüstü,süper,güç,testi,Umut,Taba­k,polat,alemdar,Ankara,Yeni,Ask,Ibrahim,­güzel kızlar,Araba,bilimsel,test,ligtv,futbol,­çalım,Istanbul,Dizi,Hasan,Ata,magazin,ma­gazin haber,çocuk,Sen,özel,Turk,Fen,Asker,Sami­,Milli,Ticaret,Evi,Mart,Sultan,Biz,şarkı­,kemal sunal,eşek,festival
Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam 00:46
Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam 916 izlenme - 8 yıl önce Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam Adamın şampanya fırlatırken şişenin sekerek testislerine gelmesi anları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bacak Arasına Tekme Atmanın Hiç Akla Gelmeyecek 100 Yolu 02:00
Bacak Arasına Tekme Atmanın Hiç Akla Gelmeyecek 100 Yolu 865 izlenme - 8 yıl önce Arkadaşlar oturmuş çalışmış ve bacak arasına vuruş tekniklerini geliştirmişler. Bu vuruş içinde 100 farklı sitil kullanmışlar.
Aslan Taşağı Yemek 04:22
Aslan Taşağı Yemek 650 izlenme - 8 yıl önce Gün geçmiyoki bir youtuber para için maymun olmasın ve bizde bunları yanınlayalım. Zenci abimiz aslan taşağı yiyor çok mide bulandırıcıdır şimdiden uyarayım.bol öğürme içerir.
Öner Sözen - Elinde Testisi Var 05:40
Öner Sözen - Elinde Testisi Var 779 izlenme - 8 yıl önce Türkçe'nin esnekliğinden faydalanarak çeşitli yerlere çekilebilecek etkileyici bir eser. Öner Sözen'den geliyor. Elinde testisi vardır Bakışları zülfikardır Yare selam gönderdim anladım ki gönlü vardır
Testise Çalışmak 00:10
Testise Çalışmak 175 izlenme - 4 yıl önce Yaptığı uzakdoğu sporu eğitimi sonrası yeterli eğitimi aldığına inanılan adamın hocaları adamın taşaklarına çalışmış.
Çekilmiş Çiğ Testis İçmek (Kusmuk İçerir) 05:30
Çekilmiş Çiğ Testis İçmek (Kusmuk İçerir) 322 izlenme - 7 yıl önce Günümüz gençleri sosyal medyada takipçi kasmak için olur olmadık aksiyonlara girişebiliyorlar malumunuz. Bu seferki işi biraz daha uç noktalara taşıyarak bu mücadelede ben de varım demiş.
Yeni Zelanda'da Anonim Testis Kontrol Kabinleri 01:12
Yeni Zelanda'da Anonim Testis Kontrol Kabinleri 248 izlenme - 4 yıl önce Cihazın temel amacı erkekleri her ay kendi kendini kontrol etmenin önemi konusunda eğitmektir. Testis kanseri, 15 ve 39 yaşları arasındaki Yeni Zelanda erkeklerini etkileyen en yaygın kanserdir ve erken saptanırsa en iyi tedavi edilebilen kanserlerden biridir ve hayatta kalma oranı% 95'tir.