Hoşgeldiniz!

Testis Videoları İzle

Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 00:07
Aldığı Kurbanlığın Taşaklarını Seven Amca 26.783 izlenme - 4 ay önce Geçtiğimiz kurban bayramında kalma hoş bir anı içeren video karşımızda. Herkes aldığı kurbanlığı benimser ve sever ama amcamızın sevgisi biraz farklı.
Testisteki Zehri Emerek Hayat Kurtarmak ( 18) 02:41
Testisteki Zehri Emerek Hayat Kurtarmak ( 18) 7.889 izlenme - 7 ay önce Ali G, Borat, The Dictator gibi absürd komedi filmlerin yıldızı Sacha Baron Cohen'den müthiş bir film daha. 'The Brothers Grimsby' filminden yine absürd komik bir sahne. BİR ÖNCCEKİ VİDEO İÇİN... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/307161/fillerin-grup-seksine-dahil-olmak-18
Meyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız  00:28
Meyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız 920 izlenme - 3 ay önce 16.11.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğimMeyve Almadığı İçin Testis Tekmeleyen Kız başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Cinsel Organa Benzeyen Yiyecekler 03:36
Cinsel Organa Benzeyen Yiyecekler 786 izlenme - 3 ay önce Cinsellikle ve cinsel objelerle benzerlikte sınır tanımayan veya bizim gözümüzde yanlış anlaşılan fotoğraflar yer alıyor. Bu yiyecekler cinsel erotik ürünlere benziyor. Yalnız çilek var ama muz yok buna şaşırabilirsiniz. Ancak fotoğraflar baya ateşli.
Bedava Testis Kontrolü! 03:05
Bedava Testis Kontrolü! 4.572 izlenme - 2 yıl önce Serkan KAPLAN | http://facebook.com/SerKan1923 "Simple Pickup" isimli Youtube şaka grubu "Movember" kampanyasına bağışta bulunmak için ilginç bir "etkinlik" ...
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 02:04
Erkekler İçin Doğum Kontrol Cihazı 4.784 izlenme - 1 yıl önce Bir Alman marangoz testislerde ki sperm akışını düğmeye basarak açıp kapatan doğum kontrolünde devrim bir vana icat etti. Clemens Bimek doğum hakkında bir televizyon belgeseli izlerken fikir ilk olarak, yaklaşık 20 yıl önce ona geldi Spiegel dergisine verdiği demeçte, basit bir valf ile sperm akışını kontrol etmek mümkün olup olmayacağını merak etti. Cihaz temelde bir valf Bimek SLV O kimsenin böyle bir cihaz için patent başvurusu hiç olduğunu keşfettiği zaman, kendi geliştirmeye karar verdi. Clemens Bimek cihazının bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilecek: Bimek SLV "Başvurularım doktorların çoğu tarafından ciddiye alınmadı. Ama yardım eden bazıları vardı "Bay Bimek dedi. Şimdi geliştirdiği valf bu yıl başlayan çalışmalarda 25 erkek implante edilmelidir. Minik vanalar uzun inç daha az ve bir ons onda daha hafif. Onlar cerrahi basit bir yarım saatlik operasyonda vas deferens testislerden sperm taşıyan, kanallar üzerinde implante edilir.
Dünyanın En Büyük Testisli İnsanı 00:47
Dünyanın En Büyük Testisli İnsanı 476 izlenme - 5 ay önce Dünyanın en büyük penisli kabilesinden sonra dünyanın en büyük testisli insanı da bir yerli. Söylendiğine göre testislerindeki bir ur sebebiyle bu kişi bu kadar büyük testislere sahipmiş. Her ne kadar rahatsız edici görünse de adam bu hayata uyum sağlamış belli ki. Masasını, sandalyesini yanında taşıyor adeta.
Testis Kanseri Belirtileri Ve Ameliyatı 02:45
Testis Kanseri Belirtileri Ve Ameliyatı 4.043 izlenme - 4 yıl önce Koru Hastanesi özel Koru Hastanesi ankara’nın Balgat Semtinde 30 Akademisyen Hekimin Öncülüğünde Açılan Özel Koru Balgat hastanesi Yüksek Standartlarda Sağlık Hizmeti Sunmayı Hedefliyor. Özel Koru Balgat hastanesi Tüm Branşlarda Uzman Kadrosu, Modern Teknolojiyi Kullanan Teknik Altyapısıyla ankara’nın Yanı Sıra Çevre İllerden Ve Yurtdışından Hastaların Da Tercih Ettiği Bir sağlık Kuruluşu Olma Özelliğini Koruyor. özel Balgat Koru Hastanesi hastane Hizmet Birimleri 24 Saat Hizmet Veren Acil Servis 3 Adet Tam Donanımlı Ameliyathane (balgat) 3 Adet Tam Donanımlı Ameliyathane (sincan) doğumhane 50 Hasta Yatağı eforlu Ekg, Eecp Ünitesi gözlem Ünitesi gastroenteroloji Ve Ercp Ünitesi radyoloji Ünitesi mikrobiyoloji Ve Biyokimya Laboratuvarı beslenme Ve Diyetetik eeg-emg Ünitesi odyoloji Ünitesi robotik Cerrahi uyku Bozuklukları Ünitesi lazer-epilasyon, Dermo-kozmetoloji fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon ağız Ve Diş Sağlığı
Gözü Kapalı İnsanlara Testis Elletmek 03:15
Gözü Kapalı İnsanlara Testis Elletmek 877 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı şakacı arkadaşımız artık kendi yaptığı mı bulduğu mu ondan tam emin olamadığım bir şekilde testis yapmış ve insanlara gözü kapalı elletip ne olduklarını söylemelerini istemiş kısacası billur geçmiş ama garip yani burada olsa olmazdı.
Antilobun  Yiyen Dişi Aslan 00:59
Antilobun Yiyen Dişi Aslan 1.820 izlenme - 2 yıl önce Yumuşak et arayışını tamamen yanlış anlamış, karnını doyurmak için antilobun billurlarına o sivri dişlerini geçirmeyi kendine görev edinmiş acımasız aslan. Acaba testisler çok mu lezzetli et, oradan ısırılınca, diğer iki arkadaşının boğmaya çalıştığı antilop daha mı çabuk ölecek, yoksa kızışma döneminde mi, bilemiyoruz.
Fear Factor - Testis Sıkışması 03:49
Fear Factor - Testis Sıkışması 1.174 izlenme - 2 yıl önce Kendine has egosu ve tavırlarıyla ilginç bir kişilik olan Güngör arkadaşımızın yaşadığı kaza sonrası nasıl gülünç duruma düştüğünü izliyoruz.
Gıdısında Testis Beslemek 06:24
Gıdısında Testis Beslemek 1.090 izlenme - 2 yıl önce Birçok ünlü ismin küçük roller aldığı Movie 43 filminden komik bir sahne. Bu sahne haricinde komik olmayan bu film 2013'te gösterime girmiş.
Çekilmiş Çiğ Testis İçmek (Kusmuk İçerir) 05:30
Çekilmiş Çiğ Testis İçmek (Kusmuk İçerir) 225 izlenme - 9 ay önce Günümüz gençleri sosyal medyada takipçi kasmak için olur olmadık aksiyonlara girişebiliyorlar malumunuz. Bu seferki işi biraz daha uç noktalara taşıyarak bu mücadelede ben de varım demiş.
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 01:12
Seninki Kaç Santim (Sansürsüz Versiyon) 900 izlenme - 2 yıl önce Başlığı gördüğünüzde Green Peace kampanyası zannedeceksiniz fakat hiç alakası yok, bu gerçek bir seninki kaç santim durumudur. Nedir o esnada neden yapılır, bu devran nereye gider. Bu muayene sonucu öğrenmiştir yiğenim kaç santim olduğunu...
Transeksüeller Orgazm Olur mu? - TVKare 1994 01:14
Transeksüeller Orgazm Olur mu? - TVKare 1994 1.082 izlenme - 2 yıl önce Transeksüeller orgazm olabilir mi? Nasıl orgazm oluyorlar. Nedim Saban soruyor. Türkiyede Lgbtlerin konuşulduğu ilk program.
Rus Usulü Dayanıklılık Testi 00:50
Rus Usulü Dayanıklılık Testi 669 izlenme - 2 yıl önce Rus usulü dayanıklılık testi. Sakın denemeyin. Çocuğunuz olmayabilir. Yada yandım anam şarkısını çok dinlersiniz. spor,dayanıklılık testi,rus güzeli,güzel rus,olağanüstü,süper,güç,testi,Umut,Taba­k,polat,alemdar,Ankara,Yeni,Ask,Ibrahim,­güzel kızlar,Araba,bilimsel,test,ligtv,futbol,­çalım,Istanbul,Dizi,Hasan,Ata,magazin,ma­gazin haber,çocuk,Sen,özel,Turk,Fen,Asker,Sami­,Milli,Ticaret,Evi,Mart,Sultan,Biz,şarkı­,kemal sunal,eşek,festival
Toplara Şert Vuruş - Guinness Rekoru (Acı İçerir) 05:34
Toplara Şert Vuruş - Guinness Rekoru (Acı İçerir) 804 izlenme - 2 yıl önce Can evini tekmeletmekten zevk alan ve bununla rekorlar kitabına girebilen(rakipsiz) emekli beden eğitimi öğretmeni ve kung-fucu Selami abimiz MMA dövüşçüsü iri kıyım zenciden profesyonel bir tekme yer... işte o anda acıyı anlık sesle minimize ederek içimde yakar yok eder. İstediğiniz kadar acı yok rocky acı yok deyin hangi insanevladı dayanır buna? Selami abi !
Yüzündeki yapay testisle insanları kandırmak 05:17
Yüzündeki yapay testisle insanları kandırmak 438 izlenme - 2 yıl önce Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri. Yapay testisleri çenesinden aşağı sarkıtan adam sokakta dolaşarak insanları trollüyor. İzlediğim en güzel şakalardan biri.
Bacak Arasına Tekme Atmanın Hiç Akla Gelmeyecek 100 Yolu 02:00
Bacak Arasına Tekme Atmanın Hiç Akla Gelmeyecek 100 Yolu 529 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar oturmuş çalışmış ve bacak arasına vuruş tekniklerini geliştirmişler. Bu vuruş içinde 100 farklı sitil kullanmışlar.
Aslan Taşağı Yemek 04:22
Aslan Taşağı Yemek 254 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyoki bir youtuber para için maymun olmasın ve bizde bunları yanınlayalım. Zenci abimiz aslan taşağı yiyor çok mide bulandırıcıdır şimdiden uyarayım.bol öğürme içerir.
Dövüşte Taşak Avuçlama Tekniği 01:00
Dövüşte Taşak Avuçlama Tekniği 532 izlenme - 2 yıl önce Jiu Jitsu'da kullanılan bu tekniği kim bulduysa tecrübeyle sabit galiba, bu tekniğin önünde hiçbir şey duramaz bence, böyle pis bir teknik yok. Sıkkarım haa...
Billur Patlatan The Turk – The Quest 00:19
Billur Patlatan The Turk – The Quest 343 izlenme - 2 yıl önce Adı The Turk diye geçen bu kara kuru arkadaş ilk bakışta Ahmet Uğurlu’ya benzese de aslında pek de Türk gibi durmuyor. Kim olduğu belirsiz bu vatandaş, Van Damme’ın The Quest filminde İskoç rakibinin billurlarını avuçlarında patlatarak Türk’ün gücünü, çirkefliğini ve hatta zalımlığını dünyaya ispatlamıştır.
Testis Avuçlatan Kazalar 01:07
Testis Avuçlatan Kazalar 297 izlenme - 2 yıl önce Ölye böyle herhangi bir şekilde testislere gelen zarardan ötürü, avuçların zorla Joe'ya uzandığı videolar seriisi.
Testis Ağrısının Sebepleri Nelerdir? 00:26
Testis Ağrısının Sebepleri Nelerdir? 195 izlenme - 2 yıl önce Hangi hastalıklar testis ağrısına neden olur? Testis ağrısını gidermek için neler yapılmalı? Enfeksiyona bağlı testis ağrısı farklı mıdır? Cevaplar Kapsül Tv'de !
Öner Sözen - Elinde Testisi Var 05:40
Öner Sözen - Elinde Testisi Var 210 izlenme - 2 yıl önce Türkçe'nin esnekliğinden faydalanarak çeşitli yerlere çekilebilecek etkileyici bir eser. Öner Sözen'den geliyor. Elinde testisi vardır Bakışları zülfikardır Yare selam gönderdim anladım ki gönlü vardır
Testis Ağrısının Sebepleri Nelerdir? 00:26
Testis Ağrısının Sebepleri Nelerdir? 84 izlenme - 1 yıl önce Hangi hastalıklar testis ağrısına neden olur? Testis ağrısını gidermek için neler yapılmalı? Enfeksiyona bağlı testis ağrısı farklı mıdır?
Boğazda Testis Şakası 05:17
Boğazda Testis Şakası 213 izlenme - 2 yıl önce Bu kardeşlerimiz, nam-ı değer Wolverine miz olan Hugh Jackman ın, "Movie43" filminde canlandırdığı bir karakterin kamera şakasını yapmışlar.
İnmemiş Testis 05:37
İnmemiş Testis 214 izlenme - 4 yıl önce Uz.Dr. Mine Fedakar Şenyücel İnmemiş Testisi Anlatıyor.
Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam 00:46
Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam 94 izlenme - 2 yıl önce Şampanya Yerine Testislerini Patlatan Adam Adamın şampanya fırlatırken şişenin sekerek testislerine gelmesi anları. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
'Kendini Testislerinden Yere Çiviledi'' 00:23
'Kendini Testislerinden Yere Çiviledi'' 120 izlenme - 3 yıl önce Rusya’da bir kişi Putin yönetiminin siyasi hakları ayaklar altına almasını protesto amacıyla çırılçıplak soyunarak kendisini testislerinden Kızıl Meydan’a çiviledi.