Hoşgeldiniz!

tetikçi

Tetikçi Kemal - 2. Bölüm - İbrahim Tatlıses (1993) 33:45
Tetikçi Kemal - 2. Bölüm - İbrahim Tatlıses (1993) 527 izlenme - 2 hafta önce Nostaljik Dizi Keyfi Devam Ediyor... 1993 Yılında Kanal 6'da Yayınlanan ve İbrahim Tatlıses'in Başrolünde Olduğu "Tetikçi Kemal" Dizisinin 2. Bölümü Sizlerle.
Tetikçi Kemal - 3. Bölüm (1993) 35:42
Tetikçi Kemal - 3. Bölüm (1993) 387 izlenme - 2 hafta önce 1993 yılında Kanal 6'da yayınlanan ve İbrahim Tatlıses'in başrolünde olduğu "Tetikçi Kemal" dizisinin 3. bölümü sizlerle.
tetikçi 2 yüksek gerilim (fragman) 02:12
tetikçi 2 yüksek gerilim (fragman) 18.149 izlenme - 9 yıl önce
Yolların Ustası Jason Statham 02:24
Yolların Ustası Jason Statham 3.174 izlenme - 1 yıl önce Aksiyon filmlerin vazgeçilmez yüzü jason reyiz filmlerde bu kadar aksiyon sahnesinde görünür ki insanlar da merak eder bu adam gerçekte nasıl araba kullanır. iyi seyirler
En Az Üç Milim Sapma Var - Jackal 03:52
En Az Üç Milim Sapma Var - Jackal 4.074 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Richard Gere, Jack Black ve Bruce Willis'in rol aldığı 1997 yapımı 'Jackal' filminden muhteşem bir sahne.
Attığını Vuran Tetikçi - Şaka Yapma 04:03
Attığını Vuran Tetikçi - Şaka Yapma 2.277 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Osman Seden'in üstlendiği başrollerini rahmetli Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın rol aldığı 1981 yapımı 'Şaka Yapma' filminden komik bir sahne.
crank 2 high voltage fragmanı 2 00:47
crank 2 high voltage fragmanı 2 8.230 izlenme - 7 yıl önce jason statham ın başrolünde oynadığı ve crank ismiyle ilk gösterildiği dönemde özellikle aksiyon film ve statham hayranları tarafından oldukça beyenilen filmin ikincisi geliyor crank 2 high voltage . serinin ilk bölümündeki aksiyon sahneleri ve özellikle final sahnesiylede hafızalarda kalan film öyle görünüyorki maceraya kaldığı yerden devam edecek.rnchev chelios jason statham u bu bölümde çinli bir gangsterin bir kalp nakli operasyonuyla kalbini ele geçirmesi ve onun yerine ele
shooter 1 fragmanı 02:31
shooter 1 fragmanı 3.508 izlenme - 7 yıl önce eski bir keskin nişancıdan mark wahlberg son bir görev için işine geri dönmesi istenir. ancak bu yeni görevi sırasında abd başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağına düştüğünü fark etmesi uzun sürmez. öncelikle bu komplo üzerindeki karanlık perdeyi kaldırmak zorundadır.
the contractor 01:00
the contractor 2.931 izlenme - 7 yıl önce montanada çiftliğinde yaşayan eski cıa ajanı snipes daha önceki görevlerinde öldüremediği dünyanın en azılı teröristlerinden biri olan jahar için geri döner. jaharı öldürmeyi başarmasına rağmen oyuna getirilerek yüksek kademeli bir polisi öldürmekle suçlanır. masum olduğunu kanıtlayabilecek mi?
tetikçi 02:29
tetikçi 3.105 izlenme - 10 yıl önce
İbrahim Tatlıses - Tetikçi Kemal Dizisinden Süper Bi Sahne 04:39
İbrahim Tatlıses - Tetikçi Kemal Dizisinden Süper Bi Sahne 1.516 izlenme - 5 yıl önce Ibrahim Tatlıses - Tetikçi Kemal Dizisinden Süper Bi Sahne
Audi A8 L Makam Aracı 19:14
Audi A8 L Makam Aracı 810 izlenme - 2 yıl önce Audi’nin ultra hafiflik felsefesi ile üretilen A8 L Security, üretimin ardından 450 saatlik el işçiliği ile güvenlik ekipmanları eklenerek bu hale getirmiş. NATO standartlarında birçok silaha karşı güvenlik üst düzey seviyede.Yapılan testlerde aracın el bombasına karşı da koruma sağladığı da belirlenmiş. A8 L Security’nin yolcu bölümünde iki adet tekli koltuk bulunuyor. Bu koltuklar, havalandırma veya masaj sistemine sahip. Yolcunun dışarıya çıkmadan aracın çevresindekilere seslenebildiği hoparlör sistemine bulunan A8 L Security’nin lastikleri de özel olarak tasarlandı. Lastik patladığında bile, araç azami saatte 80 kilometre hızla yoluna devam edebiliyor.Audi’nin patentini aldığı acil çıkış sistemi, sürücünün bir düğmeye basması ile aktif hale getiriliyor ve yolcu, hafif bir güç uygulayarak, aracın arka kapılarının gövdeden tamamen ayrılmasını sağlayabiliyor. Bu da yolcuya, acil durumlarda aracı hızlı bir şekilde terk etme imkanı sunuyor. Opsiyonel olarak sunulan bir başka güvenlik sistemi ise, temiz hava sistemi. Bu sistem, istenildiğinde, dışarıdan gelen tüm hava girişlerini durduruyor. Aracın güvenli bölgesinde bulunan kartujlardan, içeriye temiz hava sağlanıyor. Böylece, zehirli veya kimyasal gaz saldırısında bile araç içindekiler etkilenmiyor. Yangın söndürme sistemi de, herhangi bir yangın karşısında devreye giriyor ve yangın söndürücüler otomatik olarak motordaki veya yakıt deposundaki alevleri söndürebiliyor. Uzaktan Çalıştırma Sistemi ile araç sürücü tarafından, önceden çalışır hale getirilebiliyor.
İsyanım Var Rap 02:40
İsyanım Var Rap 594 izlenme - 7 yıl önce isyanım war arkadas
crank 2 high voltage fragmanı 4 00:41
crank 2 high voltage fragmanı 4 2.182 izlenme - 7 yıl önce jason statham ın başrolünde oynadığı ve crank ismiyle ilk gösterildiği dönemde özellikle aksiyon film ve statham hayranları tarafından oldukça beyenilen filmin ikincisi geliyor crank 2 high voltage . serinin ilk bölümündeki aksiyon sahneleri ve özellikle final sahnesiylede hafızalarda kalan film öyle görünüyorki maceraya kaldığı yerden devam edecek.rnchev chelios jason statham u bu bölümde çinli bir gangsterin bir kalp nakli operasyonuyla kalbini ele geçirmesi ve onun yerine ele
silent trigger fragmanı 1 01:26
silent trigger fragmanı 1 1.338 izlenme - 7 yıl önce
shooter 2 fragmanı 00:22
shooter 2 fragmanı 903 izlenme - 7 yıl önce eski bir keskin nişancıdan mark wahlberg son bir görev için işine geri dönmesi istenir. ancak bu yeni görevi sırasında abd başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağına düştüğünü fark etmesi uzun sürmez. öncelikle bu komplo üzerindeki karanlık perdeyi kaldırmak zorundadır.
Tetikçi 1 04:00
Tetikçi 1 275 izlenme - 6 yıl önce Yok
tetikçi2 yüksek gerilim 01:21
tetikçi2 yüksek gerilim 626 izlenme - 7 yıl önce
Tetikçi Bela - Yargısız İnfaz 04:45
Tetikçi Bela - Yargısız İnfaz 608 izlenme - 5 yıl önce Tetikçi Bela Yarqısız İnfaz Dumankeş Yar Olma
shooter 3 fragmanı 00:37
shooter 3 fragmanı 753 izlenme - 7 yıl önce eski bir keskin nişancıdan mark wahlberg son bir görev için işine geri dönmesi istenir. ancak bu yeni görevi sırasında abd başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağına düştüğünü fark etmesi uzun sürmez. öncelikle bu komplo üzerindeki karanlık perdeyi kaldırmak zorundadır.
crank fragmanı 2 01:56
crank fragmanı 2 729 izlenme - 7 yıl önce chev chelios güne beklenmedik bir uyandırma telefonuyla başlamak üzeredir. sersem vaziyette zorlukla hareket eden kalp atışları bile yavaşlamış olan chev çalan cep telefonunu açtığında katil düşmanı ricky verona'dan uykusu sırasında zehirlendiğini ve sadece bir saat ömrü kaldığını öğrenir.
the job 02:49
the job 654 izlenme - 7 yıl önce c.j. seksi soğuk kanlı kiralık bir katildir ve bu işten kurtulmaya çalışmaktadır...
the professional pivot the shooter 00:54
the professional pivot the shooter 1.316 izlenme - 10 yıl önce tetikçi kahraman pattynin diğer bölümleride gelecektir....yenİ bölümlerİnİ bekleyİn!süper olcak!
crank 2 high voltage fragmanı 8 00:28
crank 2 high voltage fragmanı 8 827 izlenme - 7 yıl önce jason statham ın başrolünde oynadığı ve crank ismiyle ilk gösterildiği dönemde özellikle aksiyon film ve statham hayranları tarafından oldukça beyenilen filmin ikincisi geliyor crank 2 high voltage . serinin ilk bölümündeki aksiyon sahneleri ve özellikle final sahnesiylede hafızalarda kalan film öyle görünüyorki maceraya kaldığı yerden devam edecek.rnchev chelios jason statham u bu bölümde çinli bir gangsterin bir kalp nakli operasyonuyla kalbini ele geçirmesi ve onun yerine ele
Ogün Sanlısoy - Tetikçi 03:36
Ogün Sanlısoy - Tetikçi 439 izlenme - 6 yıl önce Ogün Sanlısoy - Tetikçi http://www.ogunsanlisoy.info
Gta San Tetikçi 09:06
Gta San Tetikçi 461 izlenme - 5 yıl önce Ajanlara Yakalanıp Kurtulan Carl Ajanları Kışkırtmak Amacıyla Tetikci Görevine Başvurur Ve Yakalanmadan Görevlerini Bitirir San Fierronun Sinsicisi Ve Usta Nişancısı Olarak Bilinir
shooter 4 fragmanı 00:24
shooter 4 fragmanı 428 izlenme - 7 yıl önce eski bir keskin nişancıdan mark wahlberg son bir görev için işine geri dönmesi istenir. ancak bu yeni görevi sırasında abd başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağına düştüğünü fark etmesi uzun sürmez. öncelikle bu komplo üzerindeki karanlık perdeyi kaldırmak zorundadır.
Uber Kris Böyle Kesilir.. 03:46
Uber Kris Böyle Kesilir.. 362 izlenme - 8 yıl önce d%u20act'lİler uberdeler..
Tatlıses in the Soap Opera World 05:47
Tatlıses in the Soap Opera World 253 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Tatlıses'in selpak havlu, Hülya Avşar'ın tezgaha dökülen vişne suyu olduğu günlerin sonrası;Tatlıses Kebap ve Lahmacun Zinciri'ni kurduğu günlerin öncesi bir zaman. Sinema sektörünün ardından sanatçımız vakti gelmiştir diyerek ilk televizyon dizisi 'Tetikçi Kemal' ile karşımıza çıkar. Gerek dizi müziğinin Cahit Berkay gibi bir ustaya yaptırılması, gerek her bölüme bir sosyal mesaj serpiştirilmesi, gerek jenerik esnasında 'Tetikçi Kemal'in harflerinin sırayla gitmesi ve sonunda 'tetikçi' kelimesini bir mermi vasıtasıyla simetrik olarak ikiye bölünmesiyle asortik bir dizi izlenimi verdiyse de, İbo'nun metin yazarlığında kalem oynattığı belli olmuş ve reytingleri grafikte zig-zaglar çizmiştir.
shooter 5 fragmanı 00:50
shooter 5 fragmanı 391 izlenme - 7 yıl önce eski bir keskin nişancıdan mark wahlberg son bir görev için işine geri dönmesi istenir. ancak bu yeni görevi sırasında abd başkanına yönelik bir suikast senaryosu tuzağına düştüğünü fark etmesi uzun sürmez. öncelikle bu komplo üzerindeki karanlık perdeyi kaldırmak zorundadır.