Hoşgeldiniz!

tetro

tetro fragman 03:12
tetro fragman 918 izlenme - 9 yıl önce tetro filminin resmi fragmani...
tetro fragmanı 1 02:32
tetro fragmanı 1 39 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.
tetro fragmanı 7 02:23
tetro fragmanı 7 22 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.
tetro fragmanı 3 02:58
tetro fragmanı 3 17 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.
tetro fragmanı 5 01:20
tetro fragmanı 5 13 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.
tetro fragmanı 2 02:02
tetro fragmanı 2 11 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.
tetro fragmanı 4 01:37
tetro fragmanı 4 10 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.
tetro fragmanı 6 01:45
tetro fragmanı 6 7 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.
tetro fragmanı 8 02:26
tetro fragmanı 8 6 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.
tetro fragmanı 9 02:26
tetro fragmanı 9 6 izlenme - 7 yıl önce ailesi italya'dan arjantin'e oradan da new york'a göç eden 17 yaşındaki toy delikanlı bernie bir süredir kayıplara karışmış olan ağabeyini bulmak için buenes aires'e gider. ağabeyini bulduğunda kendi beklentilerine uymayan bir kişilik görür. ağabeyi tetro havai ve melankolik bir şairdir ve kız arkadaşı miranda ile birlikte yaşamaktadır. bernie onların yanında yaşamaya başlar ve ağabeyi ile ortak geçmişlerini sorgulamaya koyulurlar.