Hoşgeldiniz!

Teybim Çalar

Allame - Teybim Çalar 04:03
Allame - Teybim Çalar 59.594 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar Albüm'ü Paylaşma İznim Olduğu İçin Paylaştım. Gerekli Açıklama Budur. Hakkı Erduran
Allame - Teybim Çalar 04:03
Allame - Teybim Çalar 4.201 izlenme - 4 yıl önce "Allame - Teybim Çalar" Sözleri: sana galaksimden eziyet getirdim punch beynine park edildim tac aşkına kapılma sen gibi çoğu bu stile kapılarak unu ufak edildi mic sende kalsın ayıp edersin. beni tanıyan bilir homie sayko tersin. bu bomba teshi ve eder resmi ve unutularak hikaye olursun gider ömründen ömür gördünmü ömründe yakından ölü parçalara bölün evinin odalarına dağıl ömründe sürün profesörü benim rapin üretelim hadi sömür rap ateşi sönük olan için bi keşif olabilir niga sahra çölü.. duman içi buton kömür aklının aldığı tarafıda holomenin uzak bu köyü homolara tuzak bu ateş hattı ben sert değilim sen yumuşaksın batarya 1 değil tam 1000 uşaktır. en sert adamın bile pembe bıçaklı (mersin) tasa benim bu flowlun aslı bu ritim sigara gibi koluna bastım velhasıl hasta ruhlu mahallede namım underground’ın 7 belası ! ben savaş öncesi asker taburu sen lirik akabindeki kuluçkadaki tavuk posteri as evine bak avun idol aldığın mc benim arabul zahmet etme bu ateş kavurur sana kapak oldu velet orospudaki gurur içimdeki cehennemi saklı tuttukça dünyanızdaki magma kurur! battle sanat yapamadan elin kanar tarafını seç ol bela bana kalıp edin selam tribün ‘ gol at! ‘ der ağlar havalanır, yarar! seni top hip-hop’sa konu benim teybim çalar. senin cesaretin anca tuvaletle geçer dolu ben emanetle gecem konu bi rivayetle geçer çok önemli bi durum son derece. bide melekleri görerkendir ecel düşün atlarken bunu pencereden emeklemekten vazgeç çünkü bi kara kalemle yaşamına son verecem. vur herşeyi al boom herşeyi rapim unut herşeyi mal kalp deştiğim elim ona karşı bir can bana şartlar eşit içi boş bir yalan politikanda rejim al kandır o mal gel kanla domal can çıktı dona kaç kılıbık olan kancığına dolarlar bastık o sahte tacı terk et evini bastık ona yine de masada kalır ederi ne verin o malı çok para koparır benim oldukça falı keri buldukça alın son çare bul ve gir yeniden al fare kapanı harem kapanır eder dar alanı damarına kalın gelir (gelir) yakarım o gemileri (gelin) gözünün feri bal mumudur erir anafartada komutan benim ölüleri dizin kenara batarya bi sınıftır emin ol kan verip on ton ağır bir sayro yarattık en güçlüsü bize naylon o dakka paydos bu hiphop geçmişine kanlı renkteki en sert tayboks tanrılar savaşı bu fakatı korkaklar için ruhunla vuruldu kratos! battle sanat yapamadan elin kanar tarafını seç ol bela bana kalıp edin selam tribün ‘ gol at! ‘ der ağlar havalanır, yarar! seni top hip-hop’sa konu benim teybim çalar.
King Size Terror - Bir Yabancının Hayatı (1991) Dünyanın İlk Türkce Rap Şarkısı 05:19
King Size Terror - Bir Yabancının Hayatı (1991) Dünyanın İlk Türkce Rap Şarkısı 253 izlenme - 3 yıl önce Diskografi: Kingsize Terror/ Saturday Ride/ 1989 Kingsize Terror/ The Word Is Subversion/ 1991 Karakan/ Cehenneme Hoşgeldin/ 1991 Karakan/ Defol Dazlak/ 1992 KingSizeTerror/ Ultimatum/ 1994 Cartel/ Cartel/ 1995 Karakan/ Al Sana Karakan/ 1997 Cartel/ Bugünkü neşen Cartel'den/ 2011
Türkçe Rap Karşılıklı Dissler  12:48
Türkçe Rap Karşılıklı Dissler 188 izlenme - 3 yıl önce
Allame - Teybim Çalar (Canlı Performans) 03:43
Allame - Teybim Çalar (Canlı Performans) 106 izlenme - 4 yıl önce Allame - Teybim Çalar (Canlı Performans) OO3 FEST / Live Performance ORGANİZE OLUYORUZ VOL. 3 (2014 / DOKUZ SEKİZ MÜZİK)
Allame - Teybim Çalar 04:03
Allame - Teybim Çalar 43 izlenme - 4 yıl önce Allame - Teybim Çalar
Allâme - Teybim Çalar  04:02
Allâme - Teybim Çalar 40 izlenme - 3 yıl önce Türkçe Rap Underground Şarkı Sözleri (lyrics): Verse 1 : Sana Galaksimden Eziyet Getirdim Punch Beynine Park Edildim Tac Aşkına Kapılma Sen Gibi Çoğu Bu Stile Kapılarak Unu Ufak Edildi Mic Sende Kalsın Ayıp Edersin. Beni Tanıyan Bilir Homie Sayko Tersin. Bu Bomba Teshi Ve Eder Resmi Ve Unutularak Hikaye Olursun Gider Ömründen Ömür Gördünmü Ömründe Yakından Ölü Parçalara Bölün Evinin Odalarına Dağıl Ömründe Sürün Profesörü Benim Rapin Üretelim Hadi Sömür Rap Ateşi Sönük Olan İçin Bi Keşif Olabilir Niga Sahra Çölü.. Duman İçi Buton Kömür Aklının Aldığı Tarafıda Holomenin Uzak Bu Köyü Homolara Tuzak Bu Ateş Hattı Ben Sert Değilim Sen Yumuşaksın Batarya 1 Değil Tam 1000 Uşaktır. En Sert Adamın Bile Pembe Bıçaklı (mersin) Tasa Benim Bu Flowlun Aslı Bu Ritim Sigara Gibi Koluna Bastım Velhasıl Hasta Ruhlu Mahallede Namım Underground'ın 7 Belası ! Ben Savaş Öncesi Asker Taburu Sen Lirik Akabindeki Kuluçkadaki Tavuk Posteri As Evine Bak Avun İdol Aldığın Mc Benim Arabul Zahmet Etme Bu Ateş Kavurur Sana Kapak Oldu Velet Orospudaki Gurur İçimdeki Cehennemi Saklı Tuttukça Dünyanızdaki Magma Kurur! Nakarat : Battle Sanat Yapamadan Elin Kanar Tarafını Seç Ol Bela Bana Kalıp Edin Selam Tribün ' Gol At! ' Der Ağlar Havalanır, Yarar! Seni Top Hip-hop'sa Konu Benim Teybim Çalar. Verse 2: Senin Cesaretin Anca Tuvaletle Geçer Dolu Ben Emanetle Gecem Konu Bi Rivayetle Geçer Çok Önemli Bi Durum Son Derece. Bide Melekleri Görerkendir Ecel Düşün Atlarken Bunu Pencereden Emeklemekten Vazgeç Çünkü Bi Kara Kalemle Yaşamına Son Verecem. Vur Herşeyi Al Boom Herşeyi Rapim Unut Herşeyi Mal Kalp Deştiğim Elim Ona Karşı Bir Can Bana Şartlar Eşit İçi Boş Bir Yalan Politikanda Rejim Al Kandır O Mal Gel Kanla Domal Can Çıktı Dona Kaç Kılıbık Olan Kancığına Dolarlar Bastık O Sahte Tacı Terk Et Evini Bastık Ona Yinede Masada Kalır Ederi Ne Verin O Malı Çok Para Koparır Benim Oldukça Falı Keri Buldukça Alın Son Çare Bul Ve Gir Yeniden Al Fare Kapanı Harem Kapanır Eder Dar Alanı Damarına Kalın Gelir (gelir) Yakarım O Gemileri (gelin) Gözünün Feri Bal Mumudur Erir Anafartada Komutan Benim Ölüleri Dizin Kenara Batarya Bi Sınıftır Emin Ol Kan Verip Monton Ağır Bir Sayro Yarattık En Güçlüsü Bize Naylon O Dakka Paydos Bu Hiphop Geçmişine Kanlı Renkteki En Sert Tayboks Tanrılar Savaşı Bu Fakatı Korkaklar İçin Ruhunla Vuruldu Kratos!