Hoşgeldiniz!

The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie (2016) Viral Video 01:09
The Angry Birds Movie (2016) Viral Video 1.634 izlenme - 9 ay önce Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!
The Angry Birds Movie (2016) Fragman 1 02:35
The Angry Birds Movie (2016) Fragman 1 821 izlenme - 9 ay önce Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!
The Angry Birds Movie (2016) Teaser Fragman 02:36
The Angry Birds Movie (2016) Teaser Fragman 908 izlenme - 1 yıl önce Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!
Steve Aoki - Fight | From The Angry Birds Movie [Official Audio] 03:49
Steve Aoki - Fight | From The Angry Birds Movie [Official Audio] 248 izlenme - 5 ay önce Steve Aoki - Fight | From The Angry Birds Movie [Official Audio] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
The Angry Birds Movie 2. Fragmanı 2016 02:33
The Angry Birds Movie 2. Fragmanı 2016 117 izlenme - 6 ay önce Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayınız ! Sitemiz: http://www.unalyapim.com/the-angry-birds-movie/ Bir oyun ile yıldızı parlayan animasyon karakterleri sinemada da yerlerini aldı. Bu filminde heyecan dolu bir macera ile karşı karşıyalar. Kötü domuzcuklar yumurtalarını çalar ve onları kurtarmaya çalışırlar. Facebook: https://www.facebook.com/unalyapim Twitter: https://twitter.com/unalyapim İnstagram: https://instagram.com/unalyapim Youtube: https://www.youtube.com/unalyapim
The Angry Birds Movie (2016) Fragman 3 03:01
The Angry Birds Movie (2016) Fragman 3 63 izlenme - 6 ay önce Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!
Angry Birds (2016) Fragman 1 02:41
Angry Birds (2016) Fragman 1 57 izlenme - 9 ay önce Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!