Hoşgeldiniz!

the animals

Sounds Of The Animals Song 03:28
Sounds Of The Animals Song 7.225 izlenme - 4 yıl önce Sounds Of The Animals Song
The Animals On The Farm | Learn Animal Sounds 03:23
The Animals On The Farm | Learn Animal Sounds 2.534 izlenme - 4 yıl önce Learn Farm Animal Sounds With This Super Fun Song By The Latest Supergroup To Hit The World (and Farm) Stage. For Free Preposition Flashcards And Worksheets,...
Bob Dylan - House Of The Risin' Sun 02:37
Bob Dylan - House Of The Risin' Sun 526 izlenme - 3 yıl önce Şarkının bilinen ilk kayıdı Clarence Ashley ve Gwen Foster tarafından 1933 yılında yapılmıştır. The Animals versiyonu da sitede mevcuttur. Bob Dylan yorumununda sitede olması gerektiğini düşündüm.
Elektrikle House of The Rising Sun Çalmak 04:51
Elektrikle House of The Rising Sun Çalmak 155 izlenme - 3 yıl önce Tesla bobini, Nikola Tesla'nın icat ettiği yüksek voltaj, düşük akım ve yüksek frekansta alternatif akım üretmek amacıyla kullanılan deşarj bobinleridir. Bu arkadaşlar da bu bobinlere modifikasyon yapıp meşhur "House of The Rising Sun" şarkısını çalmışlar. Dinliyoruz...
Kerane Ağıtı - House Of The Rising Sun 04:24
Kerane Ağıtı - House Of The Rising Sun 126 izlenme - 3 yıl önce Melodisi geleneksel bir İngiliz baladı olan,sözleri Georgia Turner tarafından yazılan,genç bir kızın New Orleans keranesine düşüşünün hikayesini anlatan efsane şarkıyı The Animals kopilleri seslendiriyor.
Joan Baez - House of The Rising Sun (1960) 02:59
Joan Baez - House of The Rising Sun (1960) 38 izlenme - 3 yıl önce The Animals'ın her dinlendiğinde farkı tatlar bırakan efsanevi şarkısını Joan Baez de seslendirmiş,çok da iyi etmiş. Defalarca cover'ı yapılmış bu şarkının bana göre Thr Animals'dan sonraki en iyi yorum Joan ablamıza ait.