Hoşgeldiniz!

The Babadook

Bulldog Köpeğinin Korku Filmindeki Canavara Saldırması 01:27
Bulldog Köpeğinin Korku Filmindeki Canavara Saldırması 595 izlenme - 10 ay önce Jennifer Kent'in yazıp yönettiği 2014 yılı Avustralya-Kanada ortak yapımı korku filmi olan karabasan (the babadook)'ı izleyen bulldog köpeği filmin baş rol oyuncusunu canavardan korumaya çalışıyor.
Karabasan - The Babadook Fragman 02:24
Karabasan - The Babadook Fragman 1.265 izlenme - 3 yıl önce Karabasan - The Babadook Fragman
Karabasan / The Babadook - Türkçe Altyazılı Fragman 02:24
Karabasan / The Babadook - Türkçe Altyazılı Fragman 581 izlenme - 4 yıl önce "Karabasan" 12 Eylül'de sinemalarda! Kocasını 6 yıl önce kaybeden ve bu süreçte oğlu Samuel'u yalnız büyüten Amelia'nın, bir gün oğlunun kitapları arasında Mister Babadook adlı esrarengiz bir masal kitabı bulur. Kitabı okuduktan sonra, Samuel rüyasında Badabook canavarını gördüğünü söyler. Gizemli Badadook gerçek olabilir mi? Yönetmenliğini ve senarsitliğini Jennifer Kent'in üstlendiği film, çoğunlukla Rosemary'nin Bebeği ile kıyaslanıyor. Yavaş yavaş dengesizleşen ve karanlığa çekilen oğlunu geri kazanmaya çalışan Amelia'nın, oğlunu etkileyen doğaüstü bir varlıkla giriştiği mücadeleyi anlatan filmin başrollerinde Essie Davis ve etkileyici performansıyla adından söz ettiren çocuk oyuncu Noah Wiseman yer alıyor!
Karabasan - The Babadook - Türkçe Altyazılı Fragman 2 01:22
Karabasan - The Babadook - Türkçe Altyazılı Fragman 2 104 izlenme - 4 yıl önce "Karabasan" 15 Ağustos'ta sinemalarda! Deliksiz gece uykularına veda etmeye hazır mısınız? Amelia henüz hamileyken kocası bir trafik kazasında ölmüştür. Olayın üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen kocasının kaybını bir türlü atlatamayan Amelia, içine kapanık oğlu Samuel ile münzevi bir hayat sürmektedir. Bir gün evlerinde “Bay Babadook” isimli esrarengiz bir çocuk kitabı bulan anne-oğulun hayatı, gotik çizimler ve ürkütücü tekerlemelerle dolu bu kitabı okumalarıyla birdenbire bir kabusa dönüşür. Duvarlarda gezinen gölgeler ve korkunç sesler yavaş yavaş evi esir alırken, bir çıkış yolu bulmaya çalışan anne oğulun çaresizliği de giderek artacaktır. Ama asıl dehşet daha da derinlerdedir!