Hoşgeldiniz!

the bodyguard

I Will Always Love You 04:43
I Will Always Love You 199.482 izlenme - 10 yıl önce the bodyguard'ın soundtrack albümünden artık klasikleşen şarkısı,kadife sesiyle whitney houston'dan i will always love you..
the bodyguard 01:56
the bodyguard 15.782 izlenme - 7 yıl önce geçmişin gizli servis ajanı frank farmer 'ınkevin costner tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı rachell whitney houstonnı koruma göreviyle yolları kesişir.. önceleri gözü güvenliği sağlamak dışında birşey görmeyen koruma ve özgürlüğüne düşkün pop yıldızı hiç anlaşamaz. fakat daha sonra aralarındaki gerilim aşka dönüşür. kalbinin kapılarını aşka kapamış olan adam aşkı ve sorumluluğu arasında sıkışıp kalmıştır. sonuda elbette aşk galip gelir ..
The Bodyguard • I Have Nothing • Whitney Houston 04:49
The Bodyguard • I Have Nothing • Whitney Houston 1.024 izlenme - 3 yıl önce A theme song from the 1992 film "The Bodyguard" with Kevin Costner & Whitney Houston. DISCLAIMER: I am not making any money off of this video or this channel and all videos/edits are in accordance with copyright/fair use. . I Will Always Love You, I'm Every Woman, Run To You, Queen Of The Night, theme song,
zhong nan hai bao biao the bodyguard from beijing 00:52
zhong nan hai bao biao the bodyguard from beijing 1.327 izlenme - 7 yıl önce bodyguard a öğretmen christy chung kendisini vahşi bir cinayetin tek tanığı olarak bulur. cinayet zanlısının yakalanması için yardımcı olma kararı gizemli bir profesyonel katil tarafından kandırılır. christy' nin zengin erkek arkadaşı eskiden çin in en güçlü liderinin bodyguarı olan jet li yi koruması için tutar. christy soğukkanlı ve sessiz korumanın kendisini bir sessizce izlemesinden rahatsız olur. ancak hayatını kurtarınca korumasına bağlanır ve aralarında duygusal bir yakınlık başlar. jet
Whitney Houston - Run To You (The  Bodyguard) 04:19
Whitney Houston - Run To You (The Bodyguard) 289 izlenme - 2 yıl önce Whitney Houston'un o billur sesinden, bir Bodyguard filmi şarkısı. Run to you, Bana koş. (İyi ki o kadarcık ta İngilizce biliyorum)
The Bodyguard  - Fragman 02:03
The Bodyguard - Fragman 282 izlenme - 4 yıl önce Yayın Tarihi: 25 Kasım 1992 Oyuncular: Kevin Costner, Whitney Houston, Gary Kemp Filmin Özeti:geçmişin gizli servis ajanı Frank Farmer 'ın(Kevin Costner), tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı Rachell (Whitney Houston)nı koruma göreviyle yolları kesişir.. Önceleri, gözü güvenliği sağlamak dışında birşey görmeyen koruma ve özgürlüğüne düşkün pop yıldızı hiç anlaşamaz. Fakat daha sonra aralarındaki gerilim, aşka dönüşür. Kalbinin kapılarını aşka kapamış olan adam, aşkı ve sorumluluğu arasında sıkışıp kalmıştır. Sonuda elbette aşk galip gelir ..
the bodyguard 2 fragmanı 00:31
the bodyguard 2 fragmanı 370 izlenme - 7 yıl önce geçmişin gizli servis ajanı frank farmer 'ınkevin costner tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı rachell whitney houstonnı koruma göreviyle yolları kesişir.. önceleri gözü güvenliği sağlamak dışında birşey görmeyen koruma ve özgürlüğüne düşkün pop yıldızı hiç anlaşamaz. fakat daha sonra aralarındaki gerilim aşka dönüşür. kalbinin kapılarını aşka kapamış olan adam aşkı ve sorumluluğu arasında sıkışıp kalmıştır. sonuda elbette aşk galip gelir ..
the bodyguard 1 fragmanı 01:56
the bodyguard 1 fragmanı 301 izlenme - 7 yıl önce geçmişin gizli servis ajanı frank farmer 'ınkevin costner tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı rachell whitney houstonnı koruma göreviyle yolları kesişir.. önceleri gözü güvenliği sağlamak dışında birşey görmeyen koruma ve özgürlüğüne düşkün pop yıldızı hiç anlaşamaz. fakat daha sonra aralarındaki gerilim aşka dönüşür. kalbinin kapılarını aşka kapamış olan adam aşkı ve sorumluluğu arasında sıkışıp kalmıştır. sonuda elbette aşk galip gelir ..