Hoşgeldiniz!

The Boy

 The Boy Next Door (2015) - Jennifer Lopez Harika Sevişme Sahne 02:20
The Boy Next Door (2015) - Jennifer Lopez Harika Sevişme Sahne 83.076 izlenme - 1 yıl önce The Boy Next Door Film, bir annenin, oğlunun en yakın arkadaşına aşık olmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Aynı zamanda komşuları da olan genç çocukla kadının ilişkisi başlangıçta kusursuz, zararsız ve güzel ilerlemektedir. Fakat birbirlerine duydukları tutkulu bağlılık ve ilişkileri sırasında yaşadıkları tecrübeler, ikilinin hesaplmadıkları sorunlar yaşamasına neden olacaktır. Filmde genç çocukla ilişki yaşayan anne rolünde Jennifer Lopez'i izliyoruz.
Jennifer Lopez Harika Sevişme Sahne 03:30
Jennifer Lopez Harika Sevişme Sahne 29.432 izlenme - 1 yıl önce The Boy Next Door Film, bir annenin, oğlunun en yakın arkadaşına aşık olmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Aynı zamanda komşuları da olan genç çocukla kadının ilişkisi başlangıçta kusursuz, zararsız ve güzel ilerlemektedir. Fakat birbirlerine duydukları tutkulu bağlılık ve ilişkileri sırasında yaşadıkları tecrübeler, ikilinin hesaplmadıkları sorunlar yaşamasına neden olacaktır. Filmde genç çocukla ilişki yaşayan anne rolünde Jennifer Lopez'i izliyoruz.
The Boy Next Door Fragman 02:31
The Boy Next Door Fragman 24.162 izlenme - 3 yıl önce Jennifer Lopez'in başrolde oynadığı 2015'te vizyona girecek olan gerilim filmi The Boy Next Door filminin fragmanı
The Boy Next Door - Fragman 02:31
The Boy Next Door - Fragman 20.985 izlenme - 3 yıl önce Yayına Gireceği Tarih:06 Mart 2015__@__xclas_____ Oyuncular:Jennifer Lopez, Ryan Guzman, Kristin Chenoweth Özeti:Film, bir annenin, oğlunun en yakın arkadaşına aşık olmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Aynı zamanda komşuları da olan genç çocukla kadının ilişkisi başlangıçta kusursuz, zararsız ve güzel ilerlemektedir. Fakat birbirlerine duydukları tutkulu bağlılık ve ilişkileri sırasında yaşadıkları tecrübeler, ikilinin hesaplmadıkları sorunlar yaşamasına neden olacaktır.
Jennifer Lopezin Yeni Filmi! 02:35
Jennifer Lopezin Yeni Filmi! 7.334 izlenme - 3 yıl önce The Boy next Door Trailer German Deutsch (USA 2015, OT: The boy next door) Kinostart: 19.03.2015 Alle Infos zum Film: http://www.moviepilot.de/movies/the-b... Ganzer Film: http://amzn.to/ZtX02y Abonniere uns! : http://www.youtube.com/subscription_c... Like uns auf Facebook: https://www.facebook.com/trailer.kanal Folge uns auf Twitter: https://twitter.com/MPTrailer Endkarte Links: https://www.youtube.com/watch?v=aTCs0... Endkarte Rechts: https://www.youtube.com/watch?v=dZ-Rn... Im Psycho-Thriller The Boy Next Door fängt Jennifer Lopez eine Affäre mit ihrem Teenager-Nachbarn an, die sehr unangenehme Folgen hat. Handlung von The Boy Next Door Die Mittvierziger-Mutter Claire Peterson (Jennifer Lopez) wurde gerade von ihrem Mann verlassen, da stürzt sie sich direkt in ein erotisches Abenteuer mit ihrem Nachbarn. Daran wäre ja eigentlich nichts Verwerfliches, doch ihr Nachbar ist ein minderjähriger Jugendlicher. Als ihr die Affäre jedoch zu weit geht, will Claire die Beziehung beenden. Aber so einfach will sich der Junge nicht abspeisen lassen. Tags: The Boy next Door / Trailer / German / Deutsch / Jennifer Lopez / Film / 2015
Jana Kramer - I Got The Boy 03:24
Jana Kramer - I Got The Boy 1.607 izlenme - 2 yıl önce Jana Kramer - I Got The Boy (Video Klip 2015) Jana Kramer - I Got The Boy (Official Music Video) Şarkı Sözleri (Lyrics): I saw your picture in a paper, Honeymoon in Jamaica, she's a lucky girl You look so grown up in your black tux, from a ball cap in a pick up, seems like another world You and me and our big dreams, falling in love We were two kids in the backseat, all fearless and young I got the first kiss and she'll get the last She's got the future, I got the past I got the class ring, she got the diamond and wedding band I got the boy, she got the man Yeah there's an old you that I knew, Fake IDs to get into those spring break bars Back woods on a four wheel, hanging on tight, I can still feel my racing heart And now you're cleaned up with a hair cut, nice tie and shoes If things were different and I had a choice, which would I choose? I got the first kiss and she'll get the last She's got the future and I got the past I got the class ring, she got the diamond and wedding band I got the boy and she got the man I got the first kiss and she’ll get the last We each got something, the other will never have I got the long hair, hot head She got the cool and steady hand I got the boy and she got the man I got the boy and she got the man
Alesha Dixon - The Boy Does Nothing 03:51
Alesha Dixon - The Boy Does Nothing 4.261 izlenme - 8 yıl önce İnebolu... Karadeniz in incisi... Yeşille mavinin kucaklaştığı güzellikler diyarı. İnebolu yu görmeden Karadeniz i keşfedemezsiniz... Siz, hiç güneşin denizden doğup, denizden battığını gördünüz mü..? Yanıtınız hayır ise; İnebolu’yu görmelisiniz...
The Boy From Ipanema Fragmanı 01:35
The Boy From Ipanema Fragmanı 1.580 izlenme - 4 yıl önce 2010 Güney Kore yapımı The Boy From Ipanema filminin fragmanı. Her gün sörf yapan bir adam sahilde kalbi kırılmış bir kız ile tanışır. Geçmişte yaşadığı aşkın kaybolan hatıraları yüzünden kız, sörf yapan çocukla beraber iken geçmişini unutmaya çalışır. Zaman geçtikce ikisi de birbirlerine aşık olurlar ancak geçmişleri nedeniyle her ikiside güvensizdir.
The Boy Who Cried Werewolf Fragman 01:00
The Boy Who Cried Werewolf Fragman 556 izlenme - 3 yıl önce Kaliforniyalı bir aile Romanya’da bir kalenin mirasçısı olurlar. Bu olay özellikle ailenin oğlunu heyecanlandırır ve kesinlikle de hayal kırıklıgına uğramıyacaktır.
The Boy Who Smells Like Fish (2013) Fragman 02:07
The Boy Who Smells Like Fish (2013) Fragman 787 izlenme - 4 yıl önce Meksikalı yönetmen Analeine Cal y Mayor'un ilk filmi çok nadir rastlanan bir hastalığı olan, ve kendisini kimsenin anlamadığını düşünen - ki bu o kadar nadir rastlanan bir durum değil- bir gencin hikayesi. Mica ilk bakışta gayet sıradan bir genç gibi görünebilir. Ancak ilk izlenimler sıklıkla kandırıcı olabilir. Herşeyden önce, Mica, hayali bir Meksikalı arabesk şarkıcısı olan Guillermo Garibai'ye adanmış kenar mahalle müzesinde, orayı büyük bir hevesle işleten ve onu çok seven annesiyle beraber yaşamaktadır. Ama daha da önemlisi Mica kokuyordur. Balık gibi kokuyordur. Ne doktorlar, ne psikoloğu ne de anne ve babası biu duruma bir çözüm bulamaz. Kimse Mica ile arkadaş olmak istemez. Kızlar onunla konuşmaz. Büyürken düzenli olarak terapi seanslarına (Carrie-Anne Moss) katılır ve aynı okuldan çocukluk arkadaşı olan ve suyun altında zaman geçirmeyi çok seviği için hep gittiği yüzme havuzunda yetişkin haliyle tekrar karşılaştığı Laura (Lenny Kravitz’in sevimli kızı Zoe Kravitz) ile aralarında bir ilişki başlar.
Worried About The Boy Fragman 00:31
Worried About The Boy Fragman 389 izlenme - 3 yıl önce 80 Lerin Ünlü İngiliz Şarkıcısı Boy George \'un Hayatını Anlatan Dramatik Bir Film.
The Boy She Met Online Fragman 01:57
The Boy She Met Online Fragman 244 izlenme - 3 yıl önce Cami (Tracy Spiridakos), annesi Tori (Alexandra Paul) ile birlikte yaşayan genç bir kızdır. Cami, bir süre önce internette tanıştığı Jake\'e (Jon Cor) aşıktır. Jake kendini, 23 yaşında bir üniversite öğrencisi olarak tanıtmıştır. Ancak internette anlatılan her şey bir yalandan ibarettir. Zira Jake aslında bir suçludur ve hapisten tahliye olmak üzeredir. Cami için kabus dolu günler başlayacaktır.
Little Mix - About The Boy ( Canlı ) 04:39
Little Mix - About The Boy ( Canlı ) 353 izlenme - 3 yıl önce Little Mix - About The Boy ( Canlı )
the boy in the striped pyjamas fragmanı 2 01:46
the boy in the striped pyjamas fragmanı 2 649 izlenme - 6 yıl önce nazi almanyası brunonun babasını görevli olarak polonyaya gönderir. bruno kasabadaki toplama kampının tel örgülerinin öbür yanındaki bir çocukla arkadaş olur. ancak iki çocuk arasında gelişen bu dostluk özellikle oğlunun bu kampla ilgili gerçeği öğreneceğinden kuşkulanan alman annenin vera farmiga endişelerini artıracaktır. bruno ve ailesinin yeni evleri birbuçuk milyon yahudinin nazilerce öldürüldüğü auschwitz toplama ve yoketme kampının bitişiğindedir.
Brandy - The Boy Is Mine (Bentley Grey Remix) 03:55
Brandy - The Boy Is Mine (Bentley Grey Remix) 147 izlenme - 2 yıl önce Download iPhone App! : http://bit.ly/1zT74R1 naber la : http://bit.ly/1kllKgq Facebook : http://on.fb.me/1iaE2kg Subscribe : http://bit.ly/1tssSyP New Chillout Channel Please Subscribe! : http://bit.ly/ZfYKgo Download https://soundcloud.com/bentley-grey/b... Bentley Grey https://www.facebook.com/pages/Bentle... https://soundcloud.com/bentley-grey http://youtube.com/user/bentleygreymusic https://twitter.com/BentleyGrey ----------------------------------------­------------ Photo No Credit Contact Me ( la@naber.la) ----------------------------------------­------------ ----------IMPORTANT DISCLAIMER————— PLEASE DO NOT OPT FOR A COPYRIGHT STRIKE. If any producer or artist of the track or artwork would like any of the uploads removed from this channel, please contact us ( la@naber.la ) and we will take it down immediately. Download iPhone App! : http://bit.ly/1zT74R1 naber la : http://bit.ly/1kllKgq Facebook : http://on.fb.me/1iaE2kg Subscribe : http://bit.ly/1tssSyP
Brandy & Monica - The Boy Is Mine 03:59
Brandy & Monica - The Boy Is Mine 153 izlenme - 2 yıl önce [Brandy] Excuse me, can I please talk to you for a minute [Monica] uh huh, sure, you know you look kinda familiar [Brandy] Yeah, you do too but, umm, I just wanted to know do you know somebody named you, you know his name. [Monica] Oh, yeah definitely I know his name. [Brandy] I just wanted to let you know he's mine. [Monica] Huh..no no, he's mine. [Chorus 1] You need to give it up. Had about enough. It's not hard to see, the boy is mine. [Brandy] - I think it's time we got this straight, let's sit and talk face to face. There is no way you could mistake him for your man, Are you insane? [Monica] - See I know that you may be just a bit jealous of me. Cause' you're blind if you can't see that his love is all in me. [Brandy] - See I tried to hesitate, I didn't want to say what he told me. He said without me he couldn't make it through the day, ain't that a shame. [Monica] - And maybe you misunderstood, Plus I can't see how he could wanna take his time and that's all good. All of my love was all it took [Chorus 2] The boy is mine. You need to give it up. Had about enough. It's not hard to see, the boy is mine. I'm sorry that you seem to be confused. He belongs to me the boy is mine. [Monica] - Must you do the things you do Keep on acting like a fool You need to know it's me not you And if you didn't know it girl it's true. [Brandy] - I think that you should realize, And try to understand why He is a part of my life I know it's killing you inside. [Monica] - You can say what you wanna say. What we have you can't take. From the truth you can't escape. I can tell the real from the fake. [Brandy] - When will you get the picture. You're the past, I'm the future Get away it's my time to shine if you didn't know the boy is mine. [Chorus 2] [Monica] - You can't destroy this love I've found Your silly games I won't allow The boy is mine without a doubt You might as well throw in the towel [Brandy] - What makes you think that he wants you, when I'm the one that brought him to The special place that's in my heart, he was my love right from the start [Chorus 2] [Brandy (sang in chorus):] He belongs to me [Monica (after chorus):] The boy is mine, not yours [Brandy:] But mine! [Monica:] Not yours! [Brandy:] But mine! [Monica:] Not yours! [Brandy:] But mine! I'm sorry that you seem to be confused. He belongs to me the boy is mine.
the boy in the striped pyjamas fragmanı 4 01:09
the boy in the striped pyjamas fragmanı 4 385 izlenme - 6 yıl önce nazi almanyası brunonun babasını görevli olarak polonyaya gönderir. bruno kasabadaki toplama kampının tel örgülerinin öbür yanındaki bir çocukla arkadaş olur. ancak iki çocuk arasında gelişen bu dostluk özellikle oğlunun bu kampla ilgili gerçeği öğreneceğinden kuşkulanan alman annenin vera farmiga endişelerini artıracaktır. bruno ve ailesinin yeni evleri birbuçuk milyon yahudinin nazilerce öldürüldüğü auschwitz toplama ve yoketme kampının bitişiğindedir.
The Boy Next Door - Official Trailer (HD) 02:41
The Boy Next Door - Official Trailer (HD) 74 izlenme - 3 yıl önce The Boy Next Door - In Theaters January 23 http://www.theboynextdoorfilm.com/ Official Trailer - HD Jennifer Lopez leads the cast in The Boy Next Door, a psychological thriller that explores a forbidden attraction that goes much too far. Directed by Rob Cohen (The Fast and the Furious) and written by Barbara Curry, the film also stars Ryan Guzman, John Corbett and Kristin Chenoweth. The Boy Next Door is produced by Jason Blum of Blumhouse Productions, Lopez and Elaine Goldsmith-Thomas of Nuyorican Productions, Benny Medina of The Medina Company and John Jacobs of Smart Entertainment. www.theboynextdoorfilm.com
le vieil homme et l'enfant / claude the old man and the boy 03:22
le vieil homme et l'enfant / claude the old man and the boy 154 izlenme - 6 yıl önce
vieil homme et l'enfant le 03:22
vieil homme et l'enfant le 127 izlenme - 6 yıl önce
The Boy Mir (2011) Fragman 02:11
The Boy Mir (2011) Fragman 25 izlenme - 3 yıl önce
The Ault Sisters - The Boy From New York City 04:55
The Ault Sisters - The Boy From New York City 33 izlenme - 3 yıl önce The Ault Sisters - The Boy from New York City
The Smiths - The Boy With The Thorn In His Side 03:20
The Smiths - The Boy With The Thorn In His Side 8 izlenme - 10 ay önce Şarkı Sözleri: The boy with the thorn in his side Behind the hatred there lies A murderous desire for love How can they look into my eyes And still they don't believe me How can they hear me say those words And still they don't believe me And if they don't believe me now Will they ever believe me? And if they don't believe me now Will they ever believe me? The boy with the thorn in his side Behind the hatred there lies A plundering desire for love How can they see the love in our eyes And still they don't believe us And after all this time They don't want to believe us And if they don't believe us now Will they ever believe us? And when you want to live How do you start? Where do you go? Who do you need to know?
Deniece Williams - Let's Hear It For The Boy 04:09
Deniece Williams - Let's Hear It For The Boy 2 izlenme - 10 ay önce DŞarkı Sözleri: My baby, he don't talk sweet He ain't got much to say But he loves me, loves me, loves me I know that he loves me anyway And maybe he don't dress fine But I don't really mind 'Cause every time he pulls me near I just wanna cheer Let's hear it for the boy Oh, let's give the boy a hand Let's hear it for my baby You know you gotta understand Oh, maybe he's no Romeo But he's my lovin' one-man show Oh, whoa, let's hear it for the boy