Hoşgeldiniz!

The Boy

 The Boy Next Door (2015) - Jennifer Lopez Harika Sevişme Sahne 02:20
The Boy Next Door (2015) - Jennifer Lopez Harika Sevişme Sahne 140.962 izlenme - 2 yıl önce The Boy Next Door Film, bir annenin, oğlunun en yakın arkadaşına aşık olmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Aynı zamanda komşuları da olan genç çocukla kadının ilişkisi başlangıçta kusursuz, zararsız ve güzel ilerlemektedir. Fakat birbirlerine duydukları tutkulu bağlılık ve ilişkileri sırasında yaşadıkları tecrübeler, ikilinin hesaplmadıkları sorunlar yaşamasına neden olacaktır. Filmde genç çocukla ilişki yaşayan anne rolünde Jennifer Lopez'i izliyoruz.
Jennifer Lopez Harika Sevişme Sahne 03:30
Jennifer Lopez Harika Sevişme Sahne 67.808 izlenme - 2 yıl önce The Boy Next Door Film, bir annenin, oğlunun en yakın arkadaşına aşık olmasıyla gelişen olayları konu alıyor. Aynı zamanda komşuları da olan genç çocukla kadının ilişkisi başlangıçta kusursuz, zararsız ve güzel ilerlemektedir. Fakat birbirlerine duydukları tutkulu bağlılık ve ilişkileri sırasında yaşadıkları tecrübeler, ikilinin hesaplmadıkları sorunlar yaşamasına neden olacaktır. Filmde genç çocukla ilişki yaşayan anne rolünde Jennifer Lopez'i izliyoruz.
The Boy Next Door Fragman 02:31
The Boy Next Door Fragman 30.531 izlenme - 4 yıl önce Jennifer Lopez'in başrolde oynadığı 2015'te vizyona girecek olan gerilim filmi The Boy Next Door filminin fragmanı
Jennifer Lopezin Yeni Filmi! 02:35
Jennifer Lopezin Yeni Filmi! 15.673 izlenme - 3 yıl önce The Boy next Door Trailer German Deutsch (USA 2015, OT: The boy next door) Kinostart: 19.03.2015 Alle Infos zum Film: http://www.moviepilot.de/movies/the-b... Ganzer Film: http://amzn.to/ZtX02y Abonniere uns! : http://www.youtube.com/subscription_c... Like uns auf Facebook: https://www.facebook.com/trailer.kanal Folge uns auf Twitter: https://twitter.com/MPTrailer Endkarte Links: https://www.youtube.com/watch?v=aTCs0... Endkarte Rechts: https://www.youtube.com/watch?v=dZ-Rn... Im Psycho-Thriller The Boy Next Door fängt Jennifer Lopez eine Affäre mit ihrem Teenager-Nachbarn an, die sehr unangenehme Folgen hat. Handlung von The Boy Next Door Die Mittvierziger-Mutter Claire Peterson (Jennifer Lopez) wurde gerade von ihrem Mann verlassen, da stürzt sie sich direkt in ein erotisches Abenteuer mit ihrem Nachbarn. Daran wäre ja eigentlich nichts Verwerfliches, doch ihr Nachbar ist ein minderjähriger Jugendlicher. Als ihr die Affäre jedoch zu weit geht, will Claire die Beziehung beenden. Aber so einfach will sich der Junge nicht abspeisen lassen. Tags: The Boy next Door / Trailer / German / Deutsch / Jennifer Lopez / Film / 2015
Alesha Dixon - The Boy Does Nothing 03:51
Alesha Dixon - The Boy Does Nothing 4.291 izlenme - 9 yıl önce İnebolu... Karadeniz in incisi... Yeşille mavinin kucaklaştığı güzellikler diyarı. İnebolu yu görmeden Karadeniz i keşfedemezsiniz... Siz, hiç güneşin denizden doğup, denizden battığını gördünüz mü..? Yanıtınız hayır ise; İnebolu’yu görmelisiniz...
Jana Kramer - I Got The Boy 03:24
Jana Kramer - I Got The Boy 1.687 izlenme - 3 yıl önce Jana Kramer - I Got The Boy (Video Klip 2015) Jana Kramer - I Got The Boy (Official Music Video) Şarkı Sözleri (Lyrics): I saw your picture in a paper, Honeymoon in Jamaica, she's a lucky girl You look so grown up in your black tux, from a ball cap in a pick up, seems like another world You and me and our big dreams, falling in love We were two kids in the backseat, all fearless and young I got the first kiss and she'll get the last She's got the future, I got the past I got the class ring, she got the diamond and wedding band I got the boy, she got the man Yeah there's an old you that I knew, Fake IDs to get into those spring break bars Back woods on a four wheel, hanging on tight, I can still feel my racing heart And now you're cleaned up with a hair cut, nice tie and shoes If things were different and I had a choice, which would I choose? I got the first kiss and she'll get the last She's got the future and I got the past I got the class ring, she got the diamond and wedding band I got the boy and she got the man I got the first kiss and she’ll get the last We each got something, the other will never have I got the long hair, hot head She got the cool and steady hand I got the boy and she got the man I got the boy and she got the man
Sıçmaya Ramak Kala - Kurallara Uy 03:48
Sıçmaya Ramak Kala - Kurallara Uy 1.054 izlenme - 2 yıl önce Sizi Brahms ile tanıştırayım. Brahms diğer çocuklar gibi değildir. Bu yüzden bazı kurallara uymanız gerekir.Bu kurallardan birine uymazsanız Brahms sinirlenebilir. 2016 yılında vizyona giren ve korku, gerilim filmlerine yeni bir boyut kazandıran 'The Boy' , filmindeki ana karakteri kullanarak kamera şakası yapan ekip bakın şakayı ne boyutlara taşımış.
The Boy Next Door - Korean Drama 2017 Teaser HD 00:44
The Boy Next Door - Korean Drama 2017 Teaser HD 380 izlenme - 1 yıl önce == The Boy Next Door - Some Guy == Choi Woo-Sik ve Chang Ki-Yong 'un başrollerini paylaştığı Güneykore mini Web dizisidir.
The Boy From Ipanema Fragmanı 01:35
The Boy From Ipanema Fragmanı 1.720 izlenme - 5 yıl önce 2010 Güney Kore yapımı The Boy From Ipanema filminin fragmanı. Her gün sörf yapan bir adam sahilde kalbi kırılmış bir kız ile tanışır. Geçmişte yaşadığı aşkın kaybolan hatıraları yüzünden kız, sörf yapan çocukla beraber iken geçmişini unutmaya çalışır. Zaman geçtikce ikisi de birbirlerine aşık olurlar ancak geçmişleri nedeniyle her ikiside güvensizdir.
The Boy Who Wouldn't Hoe Corn - The Broken Circle (2013 Official Hd) 02:32
The Boy Who Wouldn't Hoe Corn - The Broken Circle (2013 Official Hd) 1.217 izlenme - 5 yıl önce The Boy Who Wouldn't Hoe Corn - Official Movie Music Trailer İn Hd | Kinostart: 25 April 2013
The Boy Who Cried Werewolf Fragman 01:00
The Boy Who Cried Werewolf Fragman 715 izlenme - 4 yıl önce Kaliforniyalı bir aile Romanya’da bir kalenin mirasçısı olurlar. Bu olay özellikle ailenin oğlunu heyecanlandırır ve kesinlikle de hayal kırıklıgına uğramıyacaktır.
The Boy Who Smells Like Fish (2013) Fragman 02:07
The Boy Who Smells Like Fish (2013) Fragman 871 izlenme - 4 yıl önce Meksikalı yönetmen Analeine Cal y Mayor'un ilk filmi çok nadir rastlanan bir hastalığı olan, ve kendisini kimsenin anlamadığını düşünen - ki bu o kadar nadir rastlanan bir durum değil- bir gencin hikayesi. Mica ilk bakışta gayet sıradan bir genç gibi görünebilir. Ancak ilk izlenimler sıklıkla kandırıcı olabilir. Herşeyden önce, Mica, hayali bir Meksikalı arabesk şarkıcısı olan Guillermo Garibai'ye adanmış kenar mahalle müzesinde, orayı büyük bir hevesle işleten ve onu çok seven annesiyle beraber yaşamaktadır. Ama daha da önemlisi Mica kokuyordur. Balık gibi kokuyordur. Ne doktorlar, ne psikoloğu ne de anne ve babası biu duruma bir çözüm bulamaz. Kimse Mica ile arkadaş olmak istemez. Kızlar onunla konuşmaz. Büyürken düzenli olarak terapi seanslarına (Carrie-Anne Moss) katılır ve aynı okuldan çocukluk arkadaşı olan ve suyun altında zaman geçirmeyi çok seviği için hep gittiği yüzme havuzunda yetişkin haliyle tekrar karşılaştığı Laura (Lenny Kravitz’in sevimli kızı Zoe Kravitz) ile aralarında bir ilişki başlar.
The Boy (2016) Fragman 02:33
The Boy (2016) Fragman 308 izlenme - 3 yıl önce The Boy filminin fragmanı yayınlandı The Boy TRAILER 1 (2016) - Evil Doll Horror Movie HD The foot soldiers of the early feminist movement, women who were forced underground to pursue a dangerous game of cat and mouse with an increasingly brutal State. The Fandango MOVIECLIPS Coming Soon channel is the destination for movie clips, interviews, trailers, TV spots, behind-the-scenes videos, and all promo content for the hottest new movies. Fandango MOVIECLIPS Coming Soon has all the newest content in one place. Good luck getting any work done once you start poking around this channel.
Alesha Dixon.the Boy Does Nothing 03:51
Alesha Dixon.the Boy Does Nothing 498 izlenme - 6 yıl önce Alesha dixon.the boy does nothing
Worried About The Boy Fragman 00:31
Worried About The Boy Fragman 438 izlenme - 4 yıl önce 80 Lerin Ünlü İngiliz Şarkıcısı Boy George \'un Hayatını Anlatan Dramatik Bir Film.
the boy in the striped pyjamas fragmanı 1 01:24
the boy in the striped pyjamas fragmanı 1 923 izlenme - 7 yıl önce nazi almanyası brunonun babasını görevli olarak polonyaya gönderir. bruno kasabadaki toplama kampının tel örgülerinin öbür yanındaki bir çocukla arkadaş olur. ancak iki çocuk arasında gelişen bu dostluk özellikle oğlunun bu kampla ilgili gerçeği öğreneceğinden kuşkulanan alman annenin vera farmiga endişelerini artıracaktır. bruno ve ailesinin yeni evleri birbuçuk milyon yahudinin nazilerce öldürüldüğü auschwitz toplama ve yoketme kampının bitişiğindedir.
the boy in the striped pyjamas fragmanı 2 01:46
the boy in the striped pyjamas fragmanı 2 831 izlenme - 7 yıl önce nazi almanyası brunonun babasını görevli olarak polonyaya gönderir. bruno kasabadaki toplama kampının tel örgülerinin öbür yanındaki bir çocukla arkadaş olur. ancak iki çocuk arasında gelişen bu dostluk özellikle oğlunun bu kampla ilgili gerçeği öğreneceğinden kuşkulanan alman annenin vera farmiga endişelerini artıracaktır. bruno ve ailesinin yeni evleri birbuçuk milyon yahudinin nazilerce öldürüldüğü auschwitz toplama ve yoketme kampının bitişiğindedir.
Jana Kramer - I Got The Boy (2015) Yepyeni 03:20
Jana Kramer - I Got The Boy (2015) Yepyeni 380 izlenme - 3 yıl önce Jana Kramer - I Got The Boy (2015) Yepyeni Şarkı Sözleri (Lyrics): I saw your picture in a paper, Honeymoon in Jamaica, she's a lucky girl You look so grown up in your black tux, from a ball cap in a pick up, seems like another world You and me and our big dreams, falling in love We were two kids in the backseat, all fearless and young I got the first kiss and she'll get the last She's got the future, I got the past I got the class ring, she got the diamond and wedding band I got the boy, she got the man Yeah there's an old you that I knew, Fake IDs to get into those spring break bars Back woods on a four wheel, hanging on tight, I can still feel my racing heart And now you're cleaned up with a hair cut, nice tie and shoes If things were different and I had a choice, which would I choose? I got the first kiss and she'll get the last She's got the future and I got the past I got the class ring, she got the diamond and wedding band I got the boy and she got the man I got the first kiss and she’ll get the last We each got something, the other will never have I got the long hair, hot head She got the cool and steady hand I got the boy and she got the man I got the boy and she got the man
The Boy Next Door - La Colegiala (ft. Jody Bernal & Fresh Coast) 03:05
The Boy Next Door - La Colegiala (ft. Jody Bernal & Fresh Coast) 99 izlenme - 11 ay önce The Boy Next Door, Fresh Coast - La Colegiala feat. Jody Bernal [Music Video Klip 2017] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! The Boy Next Door and Fresh Coast are just around the corner with their fresh La Colegiala! A tune that fits perfectly on those hot and sultry summer nights, grab somebody by the hands and dance all night long. Move your hips to the ever-exotic vocals from Jody Bernal as the tropical sounds and body shaking beats will put a smile on your face! Şarkı Sözleri (lyrics): Hoy te he visto Con tus libros caminadoY tu carita de conqueta Colegiala de mi amor Tu sonries Sin pensar que al mirante Solo porque estoy sufriendo Colegiala de mi amor Colegiala, Colegiala, Colegialalita, Colegiala, Colegiala no seas tan coquet Colegiala dime que si Hoy te he visto Con tus libros caminado Y tu carita de conqueta Colegiala de mi amor Tu sonriesSin pensar que al mirante Solo porque estoy sufriendo Colegiala de mi amor Colegiala, Colegiala, Colegialalita, Colegiala, Colegiala no seas tan coqueta Colegiala dime que si Colegiala dime que siColegiala dime que si
The Boy She Met Online Fragman 01:57
The Boy She Met Online Fragman 279 izlenme - 4 yıl önce Cami (Tracy Spiridakos), annesi Tori (Alexandra Paul) ile birlikte yaşayan genç bir kızdır. Cami, bir süre önce internette tanıştığı Jake\'e (Jon Cor) aşıktır. Jake kendini, 23 yaşında bir üniversite öğrencisi olarak tanıtmıştır. Ancak internette anlatılan her şey bir yalandan ibarettir. Zira Jake aslında bir suçludur ve hapisten tahliye olmak üzeredir. Cami için kabus dolu günler başlayacaktır.
the boy in the striped pyjamas fragmanı 4 01:09
the boy in the striped pyjamas fragmanı 4 497 izlenme - 7 yıl önce nazi almanyası brunonun babasını görevli olarak polonyaya gönderir. bruno kasabadaki toplama kampının tel örgülerinin öbür yanındaki bir çocukla arkadaş olur. ancak iki çocuk arasında gelişen bu dostluk özellikle oğlunun bu kampla ilgili gerçeği öğreneceğinden kuşkulanan alman annenin vera farmiga endişelerini artıracaktır. bruno ve ailesinin yeni evleri birbuçuk milyon yahudinin nazilerce öldürüldüğü auschwitz toplama ve yoketme kampının bitişiğindedir.
Brandy & Monica - The Boy Is Mine 03:59
Brandy & Monica - The Boy Is Mine 180 izlenme - 3 yıl önce [Brandy] Excuse me, can I please talk to you for a minute [Monica] uh huh, sure, you know you look kinda familiar [Brandy] Yeah, you do too but, umm, I just wanted to know do you know somebody named you, you know his name. [Monica] Oh, yeah definitely I know his name. [Brandy] I just wanted to let you know he's mine. [Monica] Huh..no no, he's mine. [Chorus 1] You need to give it up. Had about enough. It's not hard to see, the boy is mine. [Brandy] - I think it's time we got this straight, let's sit and talk face to face. There is no way you could mistake him for your man, Are you insane? [Monica] - See I know that you may be just a bit jealous of me. Cause' you're blind if you can't see that his love is all in me. [Brandy] - See I tried to hesitate, I didn't want to say what he told me. He said without me he couldn't make it through the day, ain't that a shame. [Monica] - And maybe you misunderstood, Plus I can't see how he could wanna take his time and that's all good. All of my love was all it took [Chorus 2] The boy is mine. You need to give it up. Had about enough. It's not hard to see, the boy is mine. I'm sorry that you seem to be confused. He belongs to me the boy is mine. [Monica] - Must you do the things you do Keep on acting like a fool You need to know it's me not you And if you didn't know it girl it's true. [Brandy] - I think that you should realize, And try to understand why He is a part of my life I know it's killing you inside. [Monica] - You can say what you wanna say. What we have you can't take. From the truth you can't escape. I can tell the real from the fake. [Brandy] - When will you get the picture. You're the past, I'm the future Get away it's my time to shine if you didn't know the boy is mine. [Chorus 2] [Monica] - You can't destroy this love I've found Your silly games I won't allow The boy is mine without a doubt You might as well throw in the towel [Brandy] - What makes you think that he wants you, when I'm the one that brought him to The special place that's in my heart, he was my love right from the start [Chorus 2] [Brandy (sang in chorus):] He belongs to me [Monica (after chorus):] The boy is mine, not yours [Brandy:] But mine! [Monica:] Not yours! [Brandy:] But mine! [Monica:] Not yours! [Brandy:] But mine! I'm sorry that you seem to be confused. He belongs to me the boy is mine.
Brandy - The Boy Is Mine (Bentley Grey Remix) 03:55
Brandy - The Boy Is Mine (Bentley Grey Remix) 158 izlenme - 3 yıl önce Download iPhone App! : http://bit.ly/1zT74R1 naber la : http://bit.ly/1kllKgq Facebook : http://on.fb.me/1iaE2kg Subscribe : http://bit.ly/1tssSyP New Chillout Channel Please Subscribe! : http://bit.ly/ZfYKgo Download https://soundcloud.com/bentley-grey/b... Bentley Grey https://www.facebook.com/pages/Bentle... https://soundcloud.com/bentley-grey http://youtube.com/user/bentleygreymusic https://twitter.com/BentleyGrey ----------------------------------------­------------ Photo No Credit Contact Me ( la@naber.la) ----------------------------------------­------------ ----------IMPORTANT DISCLAIMER————— PLEASE DO NOT OPT FOR A COPYRIGHT STRIKE. If any producer or artist of the track or artwork would like any of the uploads removed from this channel, please contact us ( la@naber.la ) and we will take it down immediately. Download iPhone App! : http://bit.ly/1zT74R1 naber la : http://bit.ly/1kllKgq Facebook : http://on.fb.me/1iaE2kg Subscribe : http://bit.ly/1tssSyP
the boy in the striped pyjamas fragmanı 3 01:13
the boy in the striped pyjamas fragmanı 3 328 izlenme - 7 yıl önce nazi almanyası brunonun babasını görevli olarak polonyaya gönderir. bruno kasabadaki toplama kampının tel örgülerinin öbür yanındaki bir çocukla arkadaş olur. ancak iki çocuk arasında gelişen bu dostluk özellikle oğlunun bu kampla ilgili gerçeği öğreneceğinden kuşkulanan alman annenin vera farmiga endişelerini artıracaktır. bruno ve ailesinin yeni evleri birbuçuk milyon yahudinin nazilerce öldürüldüğü auschwitz toplama ve yoketme kampının bitişiğindedir.
The Boy Next Door, Fresh Coast feat. Jody Bernal - La Colegiala (Official Music Video) 03:05
The Boy Next Door, Fresh Coast feat. Jody Bernal - La Colegiala (Official Music Video) 43 izlenme - 11 ay önce
The Boy Next Door - Official Trailer (HD) 02:41
The Boy Next Door - Official Trailer (HD) 76 izlenme - 3 yıl önce The Boy Next Door - In Theaters January 23 http://www.theboynextdoorfilm.com/ Official Trailer - HD Jennifer Lopez leads the cast in The Boy Next Door, a psychological thriller that explores a forbidden attraction that goes much too far. Directed by Rob Cohen (The Fast and the Furious) and written by Barbara Curry, the film also stars Ryan Guzman, John Corbett and Kristin Chenoweth. The Boy Next Door is produced by Jason Blum of Blumhouse Productions, Lopez and Elaine Goldsmith-Thomas of Nuyorican Productions, Benny Medina of The Medina Company and John Jacobs of Smart Entertainment. www.theboynextdoorfilm.com
The Smiths - The Boy With The Torn On His Side 03:14
The Smiths - The Boy With The Torn On His Side 221 izlenme - 6 yıl önce The Smiths - The Boy With The Torn On His Side
The Boy (2016) Fragman 2 01:01
The Boy (2016) Fragman 2 71 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı genç bir kadın olan Greta (Lauren Cohan), İngiltere'nin kalabalık yerleşimlerinden uzak bir köyünde 8 yaşındaki bir erkek çocuğuna dadılık yapmayı kabul eder. Ancak bir sorun vardır, bakıcılık yapacağı çocuk gerçek boyutlarda bir porselen bebektir. Aile, 20 yıl önce kaybettikleri çocuklarının acısını hala üzerinden atamamıştır. Ancak Greta'nın uyması gereken çok keskin kurallar bulunmaktadır. Ne var ki Greta bu kuralları çiğner ve oyuncak bebek, hayatında karşılaştığı en büyük kabus olur.
The Boy In The Oak Fragman 00:36
The Boy In The Oak Fragman 137 izlenme - 5 yıl önce The Boy In The Oak filmine ait fragman
The Boy Friend (1971) Fragman 02:49
The Boy Friend (1971) Fragman 104 izlenme - 5 yıl önce 1971 yapımı müzikal The Boy Friend'e ait fragman