Hoşgeldiniz!

the brothers bloom

the brothers bloom fragman 02:14
the brothers bloom fragman 2.591 izlenme - 8 yıl önce the brothers bloom filminin resmi fragmani...
the brothers bloom klip 02:21
the brothers bloom klip 1.047 izlenme - 8 yıl önce the brothers bloom filminden 2dk 20sn lik goruntu iceren ozel klip...
the brothers bloom acilis klip 06:45
the brothers bloom acilis klip 210 izlenme - 8 yıl önce the brothers bloom filminin ilk 6 dk lik goruntulerini iceren ozel klip...
The Brothers Bloom Trailer 02:20
The Brothers Bloom Trailer 84 izlenme - 5 yıl önce
the brothers bloom fragmanı 6 02:14
the brothers bloom fragmanı 6 52 izlenme - 6 yıl önce dünyanın en iyi dolandırıcıları olan bloom kardeşler milyonerleri birbirinden değişik senaryolarla dolandırmakla geçinirler... her filmdeki gibi bloom stephan ve sessiz ortakları bang-bang son işlerini yapmak adına biraraya gelir. son işleri ise zengin ve güzel olan penelope'yi çıkardıkları dünya turunda dolandırıp 2.5 dolar koparmaktır. ancak bloom'un penolope'ye aşık olması nedeniyle işler yolunda gitmez. avcılar ava dönüşür.
the brothers bloom fragmanı 2 06:45
the brothers bloom fragmanı 2 50 izlenme - 6 yıl önce dünyanın en iyi dolandırıcıları olan bloom kardeşler milyonerleri birbirinden değişik senaryolarla dolandırmakla geçinirler... her filmdeki gibi bloom stephan ve sessiz ortakları bang-bang son işlerini yapmak adına biraraya gelir. son işleri ise zengin ve güzel olan penelope'yi çıkardıkları dünya turunda dolandırıp 2.5 dolar koparmaktır. ancak bloom'un penolope'ye aşık olması nedeniyle işler yolunda gitmez. avcılar ava dönüşür.
the brothers bloom fragmanı 3 02:21
the brothers bloom fragmanı 3 42 izlenme - 6 yıl önce dünyanın en iyi dolandırıcıları olan bloom kardeşler milyonerleri birbirinden değişik senaryolarla dolandırmakla geçinirler... her filmdeki gibi bloom stephan ve sessiz ortakları bang-bang son işlerini yapmak adına biraraya gelir. son işleri ise zengin ve güzel olan penelope'yi çıkardıkları dünya turunda dolandırıp 2.5 dolar koparmaktır. ancak bloom'un penolope'ye aşık olması nedeniyle işler yolunda gitmez. avcılar ava dönüşür.
the brothers bloom fragmanı 8 02:15
the brothers bloom fragmanı 8 33 izlenme - 6 yıl önce dünyanın en iyi dolandırıcıları olan bloom kardeşler milyonerleri birbirinden değişik senaryolarla dolandırmakla geçinirler... her filmdeki gibi bloom stephan ve sessiz ortakları bang-bang son işlerini yapmak adına biraraya gelir. son işleri ise zengin ve güzel olan penelope'yi çıkardıkları dünya turunda dolandırıp 2.5 dolar koparmaktır. ancak bloom'un penolope'ye aşık olması nedeniyle işler yolunda gitmez. avcılar ava dönüşür.