Hoşgeldiniz!

The Canyons

The Canyons Türkçe Altyazılı Fragman 01:14
The Canyons Türkçe Altyazılı Fragman 171.069 izlenme - 4 yıl önce Christian Los Angeles'ta yaşayan genç bir fon yöneticisidir ve babasına karşı çalışıyormuş gibi görünmek için bir korku filminin yapımcılığını/finansörlüğünü üstlenir. Tara ile bir yıla yaklaşan bir ilişkisi vardır fakat oldukça sıkılmıştır. Tara umut vaat eden bir model ve oyuncuyken, Christian'da para olduğunu görmüş ve onun yanına yerleşmiştir. Genç adam şimdi, kıza oyuncak bebek gibi davranmaktadır. Gina ise Christian'ın asistanıdır ve Tara ile filmin oyuncu kadrosunu kurmaya çalışır. Gina'nın planı erkek arkadaşı Ryan'ın başrolü almasıdır. Christian ve Gina'nın hiç bilmedikleri detay ise, Ryan ve Tara'nın üç sene önce sevgili olduğudur. Filmin oyuncu seçimleri için geldiğinde Tara ile yeniden karşılaşan Ryan içindeki hislere engel olamaz ikili tekrar yakınlaşmaya başlar. Olan biten her şeyi öğrenen, kontrol manyağı Christian, ise onlara sonu oldukça belalı olan bir dizi akıl oyunu hazırlar... Taxi Driver (1976), American Gigolo (1980) gibi filmlerde senarist olarak imzası olan Paul Schrader'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Lindsay Lohan, Nolan Gerard Funk, James Deen, Amanda Brooks ve Gus Van Sant gibi isimler yer alıyor.
The Canyons Fragman 01:14
The Canyons Fragman 39.224 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Lindsay Lohan, James Deen, Nolan Gerard Funk, Amanda Brooks gibi isimlerin yer aldığı The Canyons filminin resmi fragmanı.
Şöhret Tepesi (The Canyons) Türkçe Altyazılı Fragman 02:01
Şöhret Tepesi (The Canyons) Türkçe Altyazılı Fragman 2.405 izlenme - 4 yıl önce Şöhret Tepesi (The Canyons) Türkçe Altyazılı Fragman
The Canyons Fragmanı! 01:14
The Canyons Fragmanı! 1.496 izlenme - 4 yıl önce The Canyons Film Fragmanı!