Hoşgeldiniz!

the conjuring

The Conjuring 2 (2016) Teaser Fragman 02:32
The Conjuring 2 (2016) Teaser Fragman 16.435 izlenme - 2 yıl önce 2016 yazında gösterime girmesi beklenen Korku Seansı 2 (The Conjuring 2) filminin teaser fragmanı yayınlandı. Filmde Patrick Wilson ve Vera Farmiga başrolde.
Korku Seansı 2 - The Conjuring 2 (2016) Teaser Öncesi İlk Görüntüler 00:15
Korku Seansı 2 - The Conjuring 2 (2016) Teaser Öncesi İlk Görüntüler 5.926 izlenme - 2 yıl önce 10 Haziran 2016'da gösterime girecek The Conjuring 2 filminin yarın yayınlanacak fragmanı öncesi sneak peek görüntüleri yayınlandı. Filmde Patrick Wilson ve Vera Farmiga başrolde oynuyor.
Korku Seansı - Gerçek Lorraine Warren Kamera Arkası 04:13
Korku Seansı - Gerçek Lorraine Warren Kamera Arkası 12.465 izlenme - 5 yıl önce The Conjuring filminde Vera Farmiga'nın canlandırdığı Lorraine Warren karakterinin kendisinin anlattığı Korku Seansı (The Conjuring) filminin kamera arkası.
Korku Seansı Fragmanı | The Conjuring Trailer [Türkçe Altyazılı] 02:20
Korku Seansı Fragmanı | The Conjuring Trailer [Türkçe Altyazılı] 4.320 izlenme - 5 yıl önce Son zamanların en iyi korku filmlerinden olmaya aday 'Korku Seansı' (The Conjuring)'nın altyazılı yeni fragmanı yayınlandı. Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan, 'Korku Seansı' (The Conjuring) dünyaca tanınmış doğaüstü olay araştırmacıları Ed ve Lorraine Warren’in, gözlerden uzak bir çiftlik evinde karanlık varlıklar tarafından dehşete sürüklenen bir aileye yardım etme çabalarını konu alıyor. Güçlü bir şeytani varlıkla yüzleşmek zorunda kalan Warren çifti kendilerini hayatlarının en korkutucu vakasıyla karşı karşıya buluyorlar. New Line Cinema, demonoloji (şeytan ve cinlerin varlığını araştıran bilim) uzmanı Ed ve Lorraine Warren çiftinin vaka dosyalarından birini beyaz perdeye taşıyor. “The Conjuring/Korku Seansı”nın başrollerini Lorraine ve Ed Warren çiftini canlandıran Oscar® adayı Vera Farmiga ve Patrick Wilson ile çiftlik evinin sahipleri Roger ve Carolyn Perron’u canlandıran Ron Livingston ve Lili Taylor paylaşıyorlar. Joey King, Shanley Caswell, Hayley McFarland, Mackenzie Foy ve sinemaya yeni adım atan Kyla Deaver, Perron çiftinin beş kızı, Sterling Jerins ise Warren çiftinin küçük kızı Judy olarak seyirciyle buluşuyor. Oyuncu kadrosunu tamamlayan diğer isimler şöyle: Judy’nin büyükannesi rolünde Marion Guyot; Peder Gordan rolünde Steve Coulter; Warren’lerin araştırma asistanı Drew rolünde Shannon Kook; ve Perron ailesinin iddialarına olduğu kadar Warren çiftinin taktiklerine de şüpheyle yaklaşan yerel kanun adamı rolünde John Brotherton. James Wan’ın (“Saw”, “Insidious”) yönettiği filmin senaryosu Chad Hayes ve Carey W. Hayes’e ait. “The Conjuring/Korku Seansı”nın yapımcılığını Tony DeRosa-Grund, Peter Safran ve Rob Cowan, yönetici yapımcılığını ise Walter Hamada ve Dave Neustadter gerçekleştirdi. Yönetmene “Insidious” filmindeki yaratıcı ekibi eşlik etti: Görüntü yönetiminde John R. Leonetti, kurguda Kirk Morri, kostüm tasarımında Kristin M. Burke, yapım tasarımında ise Julie Berghoff. Filmin müziğini Joseph Bishara besteledi.
Korku Seansı (The Conjuring) / Türkçe Altyazılı Fragman 02:20
Korku Seansı (The Conjuring) / Türkçe Altyazılı Fragman 2.529 izlenme - 5 yıl önce Korku Seansı (The Conjuring) / Türkçe Altyazılı Fragman
The Conjuring – Fragman (2013) 02:33
The Conjuring – Fragman (2013) 2.649 izlenme - 5 yıl önce 'Testere'nin yönetmeninin 'The Conjuring' adlı yeni korku filminin oldukça ürkütücü fragmanı yayınlandı! Bir çiftlik evine gönderilen araştırmacılar Ed (Patrick Wilson, Prometheus) ve Lorraine Warren (Vera Ferminga, Source Code) perili olan bir evdeki aileye yardım etmek için görevlendirilir. Film Amityville korku olaylarından gerçek müfettişlerin anılarında uyarlanmıştır.
Korku Seansı 2 (The Conjuring 2) - Fragman 2016 02:36
Korku Seansı 2 (The Conjuring 2) - Fragman 2016 1.090 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Patrick Wilson ve Vera Farmiga'nın oynadığı merakla beklenen The Conjuring 2(Korku Seansı)'den yeni fragman yayınlandı. Yaşanmış hikayelere dayanan senaryosu ile 2013'ün en beğenilen ve en çok izlenilen korku filmlerinden olan Korku Seansı'nın devam filmi de aynı heyecanı yaşatacak gibi gözüküyor...
The Conjuring Fragman 3 02:31
The Conjuring Fragman 3 3.015 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston, Lili Taylor, Joey King, Shanley Caswell, Haley McFarland, Mackenzie Foy, Kyla Deaver, Sterling Jerins gibi isimlerin yer aldığı The Conjuring filminin resmi üçüncü fragmanı.
Korku Filmi İzleyen Buldog'ın Tepkisi 01:27
Korku Filmi İzleyen Buldog'ın Tepkisi 346 izlenme - 11 ay önce James Wan'ın yönetmenliğini yaptığı ve Chad Hayes ve Carey Hayes'in yazdığı The Conjuring (Korku Seansı) filmini izleyen buldog köpeği korkulu sahnelere böyle tepki vermiş.
Korku Seansi 2 | The Conjuring 2 | 1080p İzle | 720p İzle 00:09
Korku Seansi 2 | The Conjuring 2 | 1080p İzle | 720p İzle 438 izlenme - 2 yıl önce www.Filmiban.com | 1080p Film izleme Siteniz http://www.filmiban.com/korku-seansi-2-1080p-izle.html Merhaba sevgili Filmiban.com takipçileri, Korku Seansı 2 filminin konusu; Normal olmayan olayları araştırmaya devam eden Lorraine ve Ed, yeni durakları Londra’nın kuzeyindeki Enfield bölgesi olur. Burada eşinden ayrılmış olan Peggy Hodgson 4 çocuğu ile büyük bir eve yerleşir. Çocuklar gece olduğunda eşyaların hareket ettiğini söylemektedirler. İlk etapta böyle bir şeyin olamayacağını düşünen anne rüya gördüklerini düşünerek ciddiye almaz. Ancak çocuklardan Janet’a musallat olan güçler, ciddiye alınmayacak gibi değildir. Çünkü gözle görünmeyen bu varlıklar ailenin hayatını kabusa çevireceklerdir..
Korku Seansı – The Conjuring (2013) – 3. Fragmanı 02:27
Korku Seansı – The Conjuring (2013) – 3. Fragmanı 1.108 izlenme - 5 yıl önce Bir çiftlik evine gönderilen araştırmacılar Ed (Patrick Wilson, Prometheus) ve Lorraine Warren (Vera Ferminga, Source Code) perili olan bir evdeki aileye yardım etmek için görevlendirilir. Film Amityville korku olaylarından gerçek müfettişlerin anılarında uyarlanmıştır.
Korku Seansı 2 / The Conjuring 2 Fragman 02:32
Korku Seansı 2 / The Conjuring 2 Fragman 378 izlenme - 2 yıl önce Korku Seansı 2 (The Conjuring 2) filminin fragmanı yayınlandı! 2013 yılının en başarılı korku filmi Korku Seansı’nın devam halkası olan film, doğaüstü olayları inceleyip aydınlatmaya çalışan dünyaca ünlü çift Ed ve Lorraine Warren’ın yeni macerasını anlatacak. Korku Seansı 2 (The Conjuring 2), 10 Haziran 2016 tarihinde sinemalarda!
The Conjuring - Korku Seansı Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:20
The Conjuring - Korku Seansı Türkçe Altyazılı Fragmanı 490 izlenme - 5 yıl önce The Conjuring - Korku Seansı Eylül 2013'te sinemalarda!
The Conjuring TV Fragman 00:32
The Conjuring TV Fragman 898 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ron Livingston, Lili Taylor, Joey King, Shanley Caswell, Haley McFarland, Mackenzie Foy, Kyla Deaver, Sterling Jerins gibi isimlerin yer aldığı The Conjuring filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Korku Seansı 2 - Sanal Gerçeklik ile Hodgson'ların evinde gezintiye çıkın! 03:08
Korku Seansı 2 - Sanal Gerçeklik ile Hodgson'ların evinde gezintiye çıkın! 133 izlenme - 2 yıl önce Korku Seansi 2 Sanal Gerçeklik ile Hodgson'ların evinde gezintiye çıkın! Farenizi hareket ettirerek bu 360 derece Sanal Gerçekliği yaşayın 10 Haziran'da Sinemalarda
Korku Seansı 2 – The Conjuring 2 1080p izle 02:32
Korku Seansı 2 – The Conjuring 2 1080p izle 49 izlenme - 1 yıl önce http://www.hdciyiz.com/korku-seansi-2-the-conjuring-2-1080p-izle/ Korku Seansı 2 – The Conjuring 2 1080p izle : Normal olmayan olayları araştırmaya devam eden Lorraine ve Ed, yeni durakları Londra’nın kuzeyindeki Enfield bölgesi olur. Burada eşinden ayrılmış olan Peggy Hodgson 4 çocuğu ile büyük bir eve yerleşir. Çocuklar gece olduğunda eşyaların hareket ettiğini söylemektedirler. İlk etapta böyle bir şeyin olamayacağını düşünen anne rüya gördüklerini düşünerek ciddiye almaz. Ancak çocuklardan Janet’a musallat olan güçler, ciddiye alınmayacak gibi değildir. Çünkü gözle görünmeyen bu varlıklar ailenin hayatını kabusa çevireceklerdir..
The Conjuring 2 Tarzı Efsane Şaka 09:02
The Conjuring 2 Tarzı Efsane Şaka 76 izlenme - 2 yıl önce Tartışmasız bu yılın en iyi korku filmlerinden olacak The Conjuring 2 tarzı efsane bir korku şakası! İçine şeytan kaçmış olan küçük kızın ailesinin Ed - Lorraine Warren çiftinden yardım istemesiyle birlikte yaşanan gelişmelerden konu alan filmi gerçek hayata uyarlayan SBT'nin o korku dolu çalışmasını izliyoruz!
The Conjuring - In The Room Where You Sleep 04:00
The Conjuring - In The Room Where You Sleep 62 izlenme - 3 yıl önce The Conjuring adlı filmi izlediyseniz sizi tekrar filme götürecek bu müzik. Gerçekten o evin atmosferini müthiş yansıtan sözlerinden pek birşey anlamasanız bile ritmiyle kendinizi kaptıracağınız bir melodi
THECONJURING KAMERA ARKASI SİNEMASKOP KANAL35 23:26
THECONJURING KAMERA ARKASI SİNEMASKOP KANAL35 158 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
The Conjuring 2 (2017) Full Movie Online Free English Bluray 01:07
The Conjuring 2 (2017) Full Movie Online Free English Bluray 6 izlenme - 4 ay önce Watch The Conjuring 2 Online Free (2017) Full MoviE The Conjuring 2 2017 Full Movie Bluray 480p Dual Audio The Conjuring 2 Full Movie Now Watch For Free In HbRp The Conjuring 2 Full Movie French Dubbed Watch Online Free In HD The Conjuring 2 Full Movie Dvdsr Rip Watch Now The Conjuring 2 Full Movie Watch In Blu-ray 720p Hd Stream The Conjuring 2 Full movie Dvdrip Online For Free The Conjuring 2 Hollywood Full Movie Watch And Download Now Free (Watch),.The Conjuring 2 =FULLMOVIE"(online).,(Bluray HD Download)
The Conjuring 2 Full Movie Online HD free 00:56
The Conjuring 2 Full Movie Online HD free 5 izlenme - 4 ay önce Watch The Conjuring 2 Full Movie Online HD IN HD - Watch The Conjuring 2 Online Free Full Movie in HD.. Watch The Conjuring 2 (2017) Online On 0123Movies.. Watch The Conjuring 2 Online for Free at 123Movies..""The Conjuring 2 (2017); Full Movie Streaming Free The Conjuring 2 (2017) Click here to watch The Conjuring 2 Full movie Now : https://tinyurl.com/popularcinemax Click here to download The Conjuring 2 Full movie Now : http://bit.ly/2CwVzJe The Conjuring 2 Full Movie trailer The Conjuring 2 full movie Online hd The Conjuring 2 full movie watch The Conjuring 2 full movie download The Conjuring 2 full movie torret The Conjuring 2 full movie download and watch full The Conjuring 2 full movie free online The Conjuring 2 full movie 720p The Conjuring 2 full movie bluray
The Conjuring 2 (2017) Full Movie Online Free English Bluray 00:56
The Conjuring 2 (2017) Full Movie Online Free English Bluray 2 izlenme - 4 ay önce Watch The Conjuring 2 Online Free (2017) Full MoviE The Conjuring 2 2017 Full Movie Bluray 480p Dual Audio The Conjuring 2 Full Movie Now Watch For Free In HbRp The Conjuring 2 Full Movie French Dubbed Watch Online Free In HD The Conjuring 2 Full Movie Dvdsr Rip Watch Now The Conjuring 2 Full Movie Watch In Blu-ray 720p Hd Stream The Conjuring 2 Full movie Dvdrip Online For Free The Conjuring 2 Hollywood Full Movie Watch And Download Now Free (Watch),.The Conjuring 2 =FULLMOVIE"(online).,(Bluray HD Download)
The Conjuring 2 (2017) Full Movie Online Free English Bluray 00:56
The Conjuring 2 (2017) Full Movie Online Free English Bluray 2 izlenme - 4 ay önce Watch The Conjuring 2 Online Free (2017) Full MoviE The Conjuring 2 2017 Full Movie Bluray 480p Dual Audio The Conjuring 2 Full Movie Now Watch For Free In HbRp The Conjuring 2 Full Movie French Dubbed Watch Online Free In HD The Conjuring 2 Full Movie Dvdsr Rip Watch Now The Conjuring 2 Full Movie Watch In Blu-ray 720p Hd Stream The Conjuring 2 Full movie Dvdrip Online For Free The Conjuring 2 Hollywood Full Movie Watch And Download Now Free (Watch),.The Conjuring 2 =FULLMOVIE"(online).,(Bluray HD Download)
SİNEMASKOP BÖLÜM 100 KANAL 35 01:12:39
SİNEMASKOP BÖLÜM 100 KANAL 35 19 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35