Hoşgeldiniz!

the dangerous lives of altar boys

the dangerous lives of altar boys 02:16
the dangerous lives of altar boys 305 izlenme - 7 yıl önce tim ve francis haşarı oldukları kadar zeki olan iki yeniyetmedir. gittikleri katolik okulun sert kurallarına karşı kendi yöntemleri ile başkaldırmaktadırlar. bir taraftan atomik üçlü adını verdikleri bir çizgi roman üzerine çalışmakta diğer yandan kendilerini sürekli gözleyen rahibe assumpta'dan gizli yaramazlıklar yapmaktadırlar. okul tarihinin en hınzır şakasını yapmak da bunlardan biridir.
the dangerous lives of altar boys fragmanı 1 02:16
the dangerous lives of altar boys fragmanı 1 166 izlenme - 7 yıl önce tim ve francis haşarı oldukları kadar zeki olan iki yeniyetmedir. gittikleri katolik okulun sert kurallarına karşı kendi yöntemleri ile başkaldırmaktadırlar. bir taraftan atomik üçlü adını verdikleri bir çizgi roman üzerine çalışmakta diğer yandan kendilerini sürekli gözleyen rahibe assumpta'dan gizli yaramazlıklar yapmaktadırlar. okul tarihinin en hınzır şakasını yapmak da bunlardan biridir.
the dangerous lives of altar boys fragmanı 1 02:16
the dangerous lives of altar boys fragmanı 1 37 izlenme - 7 yıl önce tim ve francis haşarı oldukları kadar zeki olan iki yeniyetmedir. gittikleri katolik okulun sert kurallarına karşı kendi yöntemleri ile başkaldırmaktadırlar. bir taraftan atomik üçlü adını verdikleri bir çizgi roman üzerine çalışmakta diğer yandan kendilerini sürekli gözleyen rahibe assumpta'dan gizli yaramazlıklar yapmaktadırlar. okul tarihinin en hınzır şakasını yapmak da bunlardan biridir.
the dangerous lives of altar boys fragmanı 1 02:16
the dangerous lives of altar boys fragmanı 1 35 izlenme - 7 yıl önce tim ve francis haşarı oldukları kadar zeki olan iki yeniyetmedir. gittikleri katolik okulun sert kurallarına karşı kendi yöntemleri ile başkaldırmaktadırlar. bir taraftan atomik üçlü adını verdikleri bir çizgi roman üzerine çalışmakta diğer yandan kendilerini sürekli gözleyen rahibe assumpta'dan gizli yaramazlıklar yapmaktadırlar. okul tarihinin en hınzır şakasını yapmak da bunlardan biridir.