Hoşgeldiniz!

The Dudesons Videoları İzle

İş Makinası ile Rodeo Yapmak! 07:28
İş Makinası ile Rodeo Yapmak! 1.366 izlenme - 2 ay önce The Dudesons ekibinin orman makinesinde yaptıkları rodeo bize çılgınca gelebilir onlar için sıradan, çerezlik eğlenceler. Seyrediyoruz.
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atladı 00:59
Trambolinde Raptiyelerin Üzerine Atladı 1.268 izlenme - 7 ay önce The Dudesons ekibinin çektiği son video, izleyenleri şaşkına çevirdi. Yaptığı çılgınlıklarla bilinen The Dudesons ekibi, yine çok ilginç bir videoya imza attı. RAPTİYELER VÜCUDUNA GİRDİ Yayınlanan son videoda; bir ekip üyesi, üzeri çıplak bir şekilde tramboline bırakılan raptiyelerin üzerine atlıyor. Raptiyelerin vücuduna girmesiyle çığlık atmaya başlayan ekip üyesi, büyük bir acı yaşıyor.
Patlama erken olunca 00:31
Patlama erken olunca 50 izlenme - 3 yıl önce 2001'den beri Finlandiya'da yayınlanan şov programı The Dudesons'dan korkunç bir kaza yaşandı. Çocukluktan beri arkadaş olan 4 kişinin günlük yaşamının anlatıldığı programda korkunç bir kaza yaşandı. Dinamitle patlatılacak bir binanın tepesine çıkan grup üyesi patlamadan önce atlayacakken hesaplar tutmadı ve bir anda bunlar yaşandı... Grup üyesi kazadan hafif yaralarla kurtuldu.
Çılgın Ekip 'The Dudesons' Bu Defa Banttan Trambolin Yaptı 04:00
Çılgın Ekip 'The Dudesons' Bu Defa Banttan Trambolin Yaptı 10 izlenme - 12 ay önce Çılgınlıklarıyla nam salan efsane ekip The Dudesons bu defa kendilerine pek zarar vermeyen bir şey ile karşımızdalar. Şaşırdık mı evet! Kuvvetli bant olarak bilinen duct tape ile trambolin inşa eden ekip kendilerine pek zarar veremediklerinden olsa gerek icatlarından pek hoşlanmadılar ve munzurluk yaparak bantlardan kurtuldular.