Hoşgeldiniz!

The Duff Videoları İzle

The Duff (2015) Fragman 01:35
The Duff (2015) Fragman 31.173 izlenme - 2 yıl önce 2015'te gösterime girecek olan gençlik komedi filmi The DUFF'ın ilk fragmanı yayınlandı. Filmde genç yıldızlar Bella Thorne, Mae Whitman, Robbie Amell oynuyor.
The DUFF (2015) Fragman 2 01:07
The DUFF (2015) Fragman 2 947 izlenme - 2 yıl önce Bianca (Mae Whitman) lisenin son sınıfına giden bir genç kızdır. Çok güzel olmamasına rağmen halinden ve görüntüsünden bir şikayeti yoktur. Ancak bir gün, lisenin popüler öğrencileri tarafından şişman ve çirkin olarak etiketlenip öyle tanındığını öğrenir. Lise hayatının son yılını kurtarabilmesi için bir an önce insanlarını algısını düzeltmek, önemli olanın dış görünüş olmadığını kanıtlamak zorundadır. Bu kavgada en büyük rakibi ise güzel Madison (Bella Thorne) olacaktır.
The DUFF (2015) Fragman 3 01:33
The DUFF (2015) Fragman 3 747 izlenme - 2 yıl önce Bianca (Mae Whitman) lisenin son sınıfına giden bir genç kızdır. Çok güzel olmamasına rağmen halinden ve görüntüsünden bir şikayeti yoktur. Ancak bir gün, lisenin popüler öğrencileri tarafından şişman ve çirkin olarak etiketlenip öyle tanındığını öğrenir. Lise hayatının son yılını kurtarabilmesi için bir an önce insanlarını algısını düzeltmek, önemli olanın dış görünüş olmadığını kanıtlamak zorundadır. Bu kavgada en büyük rakibi ise güzel Madison (Bella Thorne) olacaktır.
The Duff (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy Hd 01:35
The Duff (2015) - Bella Thorne, Mae Whitman Comedy Hd 582 izlenme - 2 yıl önce komedi ve aşkla ilgiyi konu alan filmin başrollerinde bella thorne,mae whitman var.
The DUFF (2015) Fragman 4 02:30
The DUFF (2015) Fragman 4 638 izlenme - 2 yıl önce Bianca (Mae Whitman) lisenin son sınıfına giden bir genç kızdır. Çok güzel olmamasına rağmen halinden ve görüntüsünden bir şikayeti yoktur. Ancak bir gün, lisenin popüler öğrencileri tarafından şişman ve çirkin olarak etiketlenip öyle tanındığını öğrenir. Lise hayatının son yılını kurtarabilmesi için bir an önce insanlarını algısını düzeltmek, önemli olanın dış görünüş olmadığını kanıtlamak zorundadır. Bu kavgada en büyük rakibi ise güzel Madison (Bella Thorne) olacaktır.
The DUFF Official Trailer 1 2015 Bella Thorne Mae Whitman Comedy HD 01:35
The DUFF Official Trailer 1 2015 Bella Thorne Mae Whitman Comedy HD 81 izlenme - 2 yıl önce The Duff 2015 yapımı komedi türünde daha çok gençlerin seveceği bir filmdir. Filmin konusuna gelirsek lise son sınıf öğrencisi olan Bianca çok güzel olmamasına rağmen kendi halinden bir şikayeti yoktur. Fakat bir gün lisenin şımarık popüler çocukları tarafından herkese karşı şişman ve çirkin olarak tanıtıldığını öğrenir. Lise hayatının son yılını kurtarabilmesi için böyle bir şeyin olmadığını herkese kanıtlamak insanların onun hakkındaki yanlış düşüncelerini ve görüşlerini düzeltmek zorundadır. Dış görünüşün fazla önemli olmadığını herkese kanıtlamak istemektedir. Ancak bu kavgada bir rakibi vardır. Okulun güzel kızlarından Madison. Bakalım bu eğlenceli ve komik olayların sonu ne olacak. Hep birlikte göreceğiz. İyi Seyirler.. Aşk, Komedi, Macera her şey burada.