Hoşgeldiniz!

The Expanse

The Expanse 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:19
The Expanse 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 794 izlenme - 9 ay önce The Expanse 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"" "Windmills""" (HD) Günümüzden 200 yıl sonrası... Deneyimli dedektif Miller, oldukça zengin bir ailenin kayıp kızını bulmak için bir uzay gemisi kaptanıyla işbirliği yapar. Olayı araştırdıkça kahramanlarımız, insanlık tarihinin en büyük komplolarından biri ile karşı karşıya olduklarını fark ederler.
The Expanse 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:19
The Expanse 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 322 izlenme - 10 ay önce The Expanse 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:""Retrofit"" (HD) Günümüzden 200 yıl sonrası... Deneyimli dedektif Miller, oldukça zengin bir ailenin kayıp kızını bulmak için bir uzay gemisi kaptanıyla işbirliği yapar. Olayı araştırdıkça kahramanlarımız, insanlık tarihinin en büyük komplolarından biri ile karşı karşıya olduklarını fark ederler.
The Expanse 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı  00:30
The Expanse 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 128 izlenme - 10 ay önce The Expanse 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"The Big Empty" (HD) Günümüzden 200 yıl sonrası... Deneyimli dedektif Miller, oldukça zengin bir ailenin kayıp kızını bulmak için bir uzay gemisi kaptanıyla işbirliği yapar. Olayı araştırdıkça kahramanlarımız, insanlık tarihinin en büyük komplolarından biri ile karşı karşıya olduklarını fark ederler.
The Expanse 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:45
The Expanse 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 74 izlenme - 10 ay önce The Expanse 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Remember the Cant" (HD) Günümüzden 200 yıl sonrası... Deneyimli dedektif Miller, oldukça zengin bir ailenin kayıp kızını bulmak için bir uzay gemisi kaptanıyla işbirliği yapar. Olayı araştırdıkça kahramanlarımız, insanlık tarihinin en büyük komplolarından biri ile karşı karşıya olduklarını fark ederler.
The Expanse 1. Sezon 9 ve 10. Bölüm Fragmanı 00:19
The Expanse 1. Sezon 9 ve 10. Bölüm Fragmanı 17 izlenme - 9 ay önce The Expanse 1. Sezon 9 ve 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Critical Mass" ''Leviathan Wakes'' Günümüzden 200 yıl sonrası... Deneyimli dedektif Miller, oldukça zengin bir ailenin kayıp kızını bulmak için bir uzay gemisi kaptanıyla işbirliği yapar. Olayı araştırdıkça kahramanlarımız, insanlık tarihinin en büyük komplolarından biri ile karşı karşıya olduklarını fark ederler.
The Expanse 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:18
The Expanse 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 17 izlenme - 9 ay önce The Expanse 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"" " "Salvage"""" (HD) Günümüzden 200 yıl sonrası... Deneyimli dedektif Miller, oldukça zengin bir ailenin kayıp kızını bulmak için bir uzay gemisi kaptanıyla işbirliği yapar. Olayı araştırdıkça kahramanlarımız, insanlık tarihinin en büyük komplolarından biri ile karşı karşıya olduklarını fark ederler.